Robert Stanek nie dgadał się w Cidrach czy to prawda?

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez A-No-Nim 2003-01-31, 11:50 am

To powyżej pisałem ja, ale się zapomniałem podpisać.
A-No-Nim
 


Postprzez mr.bean 2003-01-31, 12:14 pm

Wojtek, wybacz ale chyba cię z leksza pogieło z tym "lokalnym patriotyzmem", z tej całej lektury wywnioskowałem że jeżeli ktoś się urodził w sosnowcu to musi grać w zagłębiu a ten z poznania tylko w lechu itd. To wynika z tego że cała europa, a - w zasadzie na całym świecie - ( kluby sportowe ) robią jedno wielkie świństwo ( i sportowcy w nich występujący ), bo podpisują kontrakty z kilkoma różnymi klubami w ciągu swojej kariery.
Być może kiedyś było to nie do pomyślenia żeby np. polak grał w bundesslidze ale dzisiaj transfery to rzecz normalna na całym świecie, są kluby które inwastują w młodzież i z tego żyją że kogoś "wychowią" na sprzedaż a są kluby które z kolei kupują zawodników.
mr.bean
 

Postprzez mr.bean 2003-01-31, 12:44 pm

I jeszcze jedo Wojtek, co zrobisz jak któregos dnia na ludowym pojawią się np. Żurawski, Kosowski pół reprezentacji niemiec, i inne podobne "zarazy" których nie lubisz - przestaniesz kibicować zagłębiu ?
mr.bean
 

bramkarz

Postprzez sebo 2003-02-10, 7:27 pm

ROBERT STANEK
wy wszyscy ktorzy macie cos do roberta stanka ODp....cie sie od niego
bo zaden z was nie ma racji ,tak jest zycie .
STANEK to najlepszy bramkarz(i prawdziwy kapitan) jakiego mialo zaglebie od czasow marka bebna.kto sie z tym niezgadza to znaczy ze nie widzial za duzo meczy zaglebia.
sebo
 

Postprzez WOJTEK 2003-02-11, 7:42 am

FACET!CO TY PISZESZ?NA PEWNO WIDZIAŁEM WIĘCEJ MECZY ZE STANKIEM NIŻ TY.I DLATEGO UWAŻAM,ŻE JEST CIENKI I DOBRZE ,ŻE ODSZEDŁ.A TY MOŻESZ NAWET GO PO DUPIE CAŁOWAĆ.A CO DO BĘBNA...STANEK TO MU NAWET DO BUTÓW NIE DORASTA.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez amstat 2003-02-11, 11:55 am

Czesc WOJTEK wiesz wywnioskowalem jedno :P
KIBICE w papuciach przed TV z gazeta w reku buahahhahaha
Pozdro dla kumatych
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez WOJTEK 2003-02-11, 2:01 pm

NO WŁAŚNIE.STANEK TO EXTRA KOLEŚ.ZAJEBIŚCIE GRAŁ I WOGÓLE.A ŻE PARĘ RZECZY CHLAPNĄŁ BEZMYŚLNIE?TO TYLKO CZŁOWIEK... :roll: :roll: :roll:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

jest taki gość na forum...

Postprzez Pablo Piastino 2003-02-12, 9:31 am

Do Wojtka: Od dłuższego czasu czytam twe wypowiedzi na tym forum, które są płytkie jak barszczna talerzu śniadaniowym! 2 ostatnie wypowiedzi twoje świadczą, ze jesteś ssakiem bezmózgim, który uwielbia jak ktoś odpowiada na jego wpisy! Dlatego nie będe ci robił wiecej satysfakcji, ale to musiałem napisać, żebyś nie myslał, że jesteś taki bezkarny krytycznie! Mienisz tu się na barda Zagłębia, piewcę kibicowskich myśli, a w rzeczywistości jesteś skrzywdzonym psychicznie w młodości gościem, którego kiedyś nie wysłuchiwali rodzice, więc teraz inni muszą słuchać...
Pablo Piastino
 

Postprzez WOJTEK 2003-02-12, 12:24 pm

ZAMIEŚCIŁEŚ TEN POST WSZĘDZIE???MOŻE WYDRUKUJESZ GO I POWIESISZ NA KAŻDYM SŁUPIE???JA AKURAT PRACUJĘ W DRUKARNI I MOGĘ CI POMÓC W TYM DRUKOWANIU... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez amstat 2003-02-12, 1:03 pm

WOJTEK jak masz drukarnie - to moze pomozesz ULTRASA za free cos podrukowac ? moze chociaz ulotki na male na Piasta ?
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez wasyl 2003-02-15, 3:25 pm

amstat urodzony optymisto czytaj uważniej tłuste czcionki Wojtka!
Wojtek napisał, że PRACUJE w drukarni a nie jest jej posiadaczem...
Od kogoś, kto wózkiem paletowym wozi papier po magazynie do właściciela drukarni droga daleka dosyć ale może Wojtek jest tak dobry w tym operowaniu paleciakiem, że niedługo szefo weźmie go na wspólnika.
Wtedy, amstat, masz pewny druk darmowych ulotek do zrzucenia z balonu nad całym Zagłębiem!
wasyl
 

Postprzez amstat 2003-02-15, 4:40 pm

Wasyl - pierdolinj sie w czerep, wielki fanatyku GKSu Katowice
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Kamilsts 2003-02-15, 11:42 pm

Ciekawie tu ciekawie :-)
Kamilsts
 

Postprzez wasyl 2003-02-16, 12:34 pm

amstat bluzgasz, bo nie wiesz, co to jest ten "paleciak", którym Wojtek szefuje w magazynie drukarni? Weź poptarz na zbieraczy złomu - oni wloką towar na takich niskich wózeczkach zmajstrowanych z byle czego.
Paleciak jest podobny ale ma z przodu takie długie "kły", które Wojtek wsuwa w otwory palety (to taka konstrukcja z drewna...) a potem wlecze ją tam, gdzie trzeba czyli pewnie do swojego Dabinetu Prezesa Drukarni.
Jakbyś amstat nie wiedział, co to jest "balon", to śmiało pytaj!
wasyl
 

Postprzez WOJTEK 2003-02-17, 7:58 am

wasyl napisał(a):amstat bluzgasz, bo nie wiesz, co to jest ten "paleciak", którym Wojtek szefuje w magazynie drukarni? Weź poptarz na zbieraczy złomu - oni wloką towar na takich niskich wózeczkach zmajstrowanych z byle czego.
Paleciak jest podobny ale ma z przodu takie długie "kły", które Wojtek wsuwa w otwory palety (to taka konstrukcja z drewna...) a potem wlecze ją tam, gdzie trzeba czyli pewnie do swojego Dabinetu Prezesa Drukarni.
Jakbyś amstat nie wiedział, co to jest "balon", to śmiało pytaj!
ALE SIĘ POMYLIŁEŚ BURAKU.AKURAT NIE JEŻDŻĘ WÓZKIEM WIDŁOWYM.ALE CO CIEBIE TO OBCHODZI,KRETYNIE...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron