Robert Stanek nie dgadał się w Cidrach czy to prawda?

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez Mim 2003-02-19, 9:40 am

" bez zadnych uwag na czyjs temat bo kto od tej...
...pory kogos wyzwie jest frajerem i zero szacunku dla niego-proste..!!" Co to k***a ma być??!! Takie wyliczanki robiło się w przedszkolu, palancie! Szadi, ile ty k***a masz lat!!![/url][/list][/list][/quote]
Mim
 


Postprzez _sZaDi_ 2003-02-19, 3:39 pm

te MIM jestes frajer w takim razie, moze sie zalogujesz i wpiszesz jako "Ty" znasz mnie w ogole..?! wez sie rozpedz i uderz glowa o sciane i napisz cos madrze a nie pajacuj na tym forum-proste
chwd napinaczą...
_sZaDi_
 
Posty: 234
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:57 pm
Lokalizacja: Sosnowiec City

Postprzez WOJTEK 2003-02-20, 7:48 am

MIM!ZADAŁEM CI PYTANIE.ALE POWTÓRZĘ:CZY POWIESZ MI W TWARZ,ŻE JESTEM FRAJER???CZEKAM.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Wasyl 2003-02-20, 1:57 pm

Wojtek, sporo ryzykujesz, domagając się kontaktu z MiM'em "prosto w twarz"...Przecież MiM może być świeżo po spożyciu wianka czosnku albo miski kiszonej kapusty...Może Ci beknąć szczawiową znienacka albo czknąć koniną! Najgorsze jednak, jeżeli chuchnie Ci zepsutymi zębami...
Wtedy nie tylko słowo "frajer" ale nawet "mój skarbie..." może Cię Wojtku wprowadzić w zły nastrój
Wasyl
 

Postprzez WOJTEK 2003-02-20, 2:43 pm

NIE BOJE SIĘ CZOSNKU. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ALE PEWNIE ...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Ksawera 2003-02-21, 1:38 am

Wasyl jesteś The Best ,dawno się tak nie uśmiałem .Szczególnie twoje dwie pierwsze wypowiedzi są dobre :D :lol:
ps.proszę o więcej wasylów na tym forum niż wojtków czy amstatów
Ksawera
 

Postprzez Bas 2003-02-21, 12:43 pm

no to dowiedzieliśmy kim jest wojtek kto jest gejem, mało było o stanku wiemy też kto piłi jeździł autobusem ALE CO TO QRWA JEST BALON BO AMSTST I JA JESTEŚMY ZAJEBIŚCIE CIEKAWI


będzin 1906% ZAGŁĘBIE
Bas
Żółta kartka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 2003-02-15, 11:45 pm
Lokalizacja: Grodziec

Postprzez Wasyl 2003-02-21, 3:09 pm

Kazik mruczy: "...zmazując barwy lasom i polom, mknie BALON nocy z knajpy gondolą...". Ech, karwa, co za uczucie, siedzieć luzem w knajpie, suszyć flakon za flakonem, zapadać się w gwar i czuć, jak powoli wszystko za oknem staje się nieważne...
Niestety, balon to również to, co niektórzy mają zamiast głowy.
Plizz BAS nie pytaj, co to jest "gondola". Amstata nie pytaj...
Wasyl
 

Postprzez Bas 2003-02-21, 3:32 pm

poezja pokroju don wasyl i roma ale dzięki niej jest wesoło.jestem na tak



będzin 1906% ZAGŁĘBIE







w mojej ostatniej wypowiedzi powinno być AMSTAT-sorki:)
Bas
Żółta kartka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 2003-02-15, 11:45 pm
Lokalizacja: Grodziec

Postprzez amstat 2003-02-21, 11:43 pm

Ksawera napisał(a):Wasyl jesteś The Best ,dawno się tak nie uśmiałem .Szczególnie twoje dwie pierwsze wypowiedzi są dobre :D :lol:
ps.proszę o więcej wasylów na tym forum niż wojtków czy amstatów



A moze KSAWERA tak wiecej udzialu w rozwoju kibicowstwa na Zaglebiu, udzialu na wyjazdach i na meczach u siebie, a nie napinania sie frajerow na forum !! Nie uwazasz ? chyba, ze jestes podobny do w/w rozmowcow typu bankier i jego ciotowate klony ?


Co to "gondola" panie wszystko wiem ??
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Do amstata

Postprzez Ksawera 2003-02-22, 5:13 am

Amstat czy Ty każdego musisz bluzgać? Co rozumiesz pod pojęciem "udział na meczach" jak to napisałeś
Głośny doping dla ZAGŁĘBIA chyba wystarczy?
Po drugie, jeśli miałbym wybierać do kogo być podobnym do ciebie czy bankiera mój wybór jest prosty, domyśl sie sam
Poza tym nie chce mi się z tobą gadać.... facet.
Aha i nie odpisuj, jakoś to zniosę :D
Ksawera
 

Re: Do amstata

Postprzez amstat 2003-02-23, 11:18 am

Poza tym nie chce mi się z tobą gadać.... facet.
Aha i nie odpisuj, jakoś to zniosę :D[/quote]



vice versa
amstat
Fanatyk
 
Posty: 409
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez WOJTEK 2003-02-23, 4:32 pm

UWAŻAM,ŻE WSZYSTKIE DOWCIPASY POWINNY POKAZYWAĆ SIĘ NA MECZACH A NIE TYLKO PIERDOLIĆ ZZA SZYBKI KOMPA.GDZIE BYLŚCIE PĘTAKI GDY NASZA PIĄTKA MIAŁA NA KARKU MOTOR W LUBLINIE???WTEDY JAKOŚ NIE BYŁO Z NAMI RÓŻNYCH BANKIERÓW,PEDRO I INNYCH CYGANÓW.A TERAZ TO SIĘ k***a WYMĄDRZACIE.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

:(

Postprzez bankier 2003-02-23, 8:09 pm

wojtek bankierem sobie mordy nie wycieraj.... i ty amstat też.
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Gość 2003-02-23, 11:49 pm

Wojtek jak zawsze ma słuszność: powinno się pokazywać więcej rozrywki na meczach na Ludowym. I nie tylko dowcipasy mogą lecieć z megafonu!
Może być przecież tresura owiec, jakiś połykacz zimnych ogni, może pigmejska grupa striptizerska? Albo sobowtór Merilyn Monroe ze Strzemieszyc (to pan Czesław P. - ma blisko i jest tani!), do tego wyścigi autobusów miejskich prowadzonych przez zakonnice i jeszcze konkurs dla kibiców "Wygraj budyń"...
Wojtek wspomina też coś o motorze. Oczywiście można zrobić na Ludowym wyścigi motocyklowe na lodzie! Trzeba tylko pożyczyć trochę lodowiska.
A z Lublina można ściągnąć grupę "Bloody Hell's Angels" czyli barwny gang ulicznych ścigantów na motorowerach "Komar". To anarchizujący twardziele czyli Twoja krew Wojtku.
Gość
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników