Szwecja

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Szwecja

Postprzez Soyer 2003-10-11, 9:15 pm

Jebać Szwecje Jebać !!!

Nie wierze że tak po prostu przegrali - zespół który od ileś tam meczy nie przegram , nagle na zakończenie plama. Nie mogę wytrzymać !!!!!! nawet mimo ze nie wierzyłem w awans poprzez baraże Polski! NIE MA LITOŚCI DLA SKURWY............
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez W@llace 2003-10-11, 9:19 pm

Z tego co widziałem w sporcie to ewidętnie nie przykładali się w ogóle do gry... cóż może się podłożyli !?
W@llace
 
Posty: 1127
Dołączył(a): 2003-05-24, 6:42 pm
Lokalizacja: Dańdówka

Postprzez DaMi 2003-10-11, 9:25 pm

Teraz wszyscy będą jebać Szwecje a tak jest prawda że Polska zajebała eliminacje i nikt inny.
DaMi
 
Posty: 2288
Dołączył(a): 2003-01-09, 5:33 pm
Lokalizacja: Sosnowiec 100lecie

Re: Szwecja

Postprzez Leyton 2003-10-11, 9:30 pm

Soyer napisał(a):Jebać Szwecje Jebać !!!
Nie wierze że tak po prostu przegrali - zespół który od ileś tam meczy nie przegram , nagle na zakończenie plama. Nie mogę wytrzymać !!!!!! nawet mimo ze nie wierzyłem w awans poprzez baraże Polski! NIE MA LITOŚCI DLA SKURWY............

Uważam, że "nasze piłkarzyki" nie zasługują na grę w finałach ME, a nawet w brażach do tej imprezy, bo są rozkapryszonymi panienkami. Tego boli kolanko, tamtego strzyka w kostce, innego ciągnie pod łopatką. A jeden z drugim zarabia tyle co kadra polskich siatkarek i florecistek razem wzięta. Ale to, co dzisiaj odstawili Szwedzi to kurestwo w najgorszym wydaniu. Przegrać z leszczami grającymi pod koniec meczu w 10 i nie strzelić karnego... A nasi młodzieżowcy w 92 minucie gry uratowali dupę ich młodzieżowcom, chociaż wcale nie musieli. Życzę im wszystkiego najgorszego.
Leyton
 
Posty: 857
Dołączył(a): 2003-05-01, 12:44 am

Postprzez Soyer 2003-10-11, 9:39 pm

Leyton czy ja pisze o Polsce ze zaje*ala eliminacje? NIE. i Ty i ja wiem ze dali ciala. Ale bardziej mnie wkurza mecz miedzy Szwecja a Łotwa i dlatego ten temat!
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez WOJTEK 2003-10-11, 9:46 pm

PRZESTAŃCIE PŁAKAĆ.WIADOMO BYŁO,ŻE SZWEDZI DADZĄ DUPY.A POLACY SĄ SAMI SOBIE WINNI.MOGLI PYKNĄĆ ŁOTWĘ W WARSZAWIE I BYŁOBY PO SPRAWIE.A TERAZ TO NIE BONIEK I JANAS SĄ WINNI ALE SZWEDZI.MAJĄ NAS W DUPIE I TYLE.ZAŁATWILI NAM AWANS DRUGI RAZ Z RZĘDU.BRAWO POLSKA!!!LESZCZE...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Soyer 2003-10-11, 10:09 pm

Zazalenia kierowac na : svff@svenskfotboll.se <svff@svenskfotboll.se>
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Leyton 2003-10-11, 10:14 pm

Soyer napisał(a):Leyton czy ja pisze o Polsce ze zaje*ala eliminacje? NIE. i Ty i ja wiem ze dali ciala. Ale bardziej mnie wkurza mecz miedzy Szwecja a Łotwa i dlatego ten temat!

Przecież ja nie mam pretensji do Ciebie o ten temat! Sam miałem zamiar go założyć , bo się wk... Nasi, choć swoje zdanie na ich temat mam, zostawili dzisiaj na boisku sporo zdrowia, a Szwedzi zrobili dzisiaj wała i z nas i z Węgrów (bo oni przecież też walczyli o baraże). Pozdrawiam.
Leyton
 
Posty: 857
Dołączył(a): 2003-05-01, 12:44 am

Postprzez DaMi 2003-10-11, 10:30 pm

Ja was nie rozumiem na h*** wogóle ten temat ??? Polska sama zajebał eliminacje !!!!!!!!! k***a jak się nie umie grać w piłke to tak jest a z Węgrami wygrali szczęśliwie. Odjebcie się od Szwecji oni nic nie zawinili a przegrać zdarza się najlepszym !!!!! To że nie gramy w Euro to tylko i wyłącznie zasługa naszych zawodowców. Jesteśmy słabsi niż Szwedzi a z Łotwą też przegraliśmy u siebie. Taki jest sport.
DaMi
 
Posty: 2288
Dołączył(a): 2003-01-09, 5:33 pm
Lokalizacja: Sosnowiec 100lecie

Postprzez Soyer 2003-10-11, 11:03 pm

Piszeszesz ze taki jest sport - wlasnei - Polska miala mniej sytuacji a wygrala to jedno . Drugie - fakt sami zajebalismy elimicnacje. Trzecie - pytasz po co zalozylem ten temat - po to aby pokazac ze ludzide klamia . Piszesz ze zdarza sie najlepszym - chlopieeeeeeeeee jak mogla druzyna Szwecjia przegrac z Łotwa??????/ , my pokonalismy na wyjezdzie Łotwe dalismy ciala w Szweci bez dwoch zdan! Pilka to takze gra szczecia. I nie odjebe sie od Szwecji !!!!!!!!!!!!
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Wally 2003-10-11, 11:35 pm

Popieram Soyera bez dwóch zdań :!: Od razu Łotwa się robi potęgą sportową :shock: Zespół tak "potężny" jak Litwa czy Mołdawia rozjebała Szwecję,która nas zniszczyła 3:0 :!: W dzisiejszym dniu antybohaterami są Szwedzi i Miedź,która się pewnie też podłozyła :evil: Szwedzkie kurwy obiecywały,że nie odpuszczą tego meczu.Jeszcze ten kutas ze szwedzkiego związku pn składał podziękowania za wygranie z młodzieżówką Węgier:!: Jasne k***a,bo szwedzi to pionki,którzy nie umieją grać,nie umieją strzelać karnych i nie umieją strzelic gola na własnym stadionie :twisted: CH.W.D.SZ. :wink:
Ale co racja,to racja.Mi nasuwa sie pytanie jak moglismy zdobyć jeden punkt u siebie z drużynami,z którymi zdobyliśmy 6 punktów na wyjeździe?! Mecz z Łotwą wystarczyło wygrać,a gdyby ta czarna prostytutka(Olisadebe) wykorzystała sytuacje z Węgrami,to baraże byłyby pewne i ciekawe czy by wtedy Szedzi dali Łotwie wygrać :twisted:
Olisadebe okazał się zwykłym sprzedawczykiem.Dzięki nam został wyniesiony na szczyt,a teraz wymyśla kontuzje,żeby nie zagrać w meczu reprezentacji,bo na nią już kładzie lachę.
Polacy sami zjebali te eliminacje,ale przy odrobinie duchu fair play mogliby zagrac w barażach...
Wally
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 2003-07-29, 10:34 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Zagórze

Postprzez WOJTEK 2003-10-11, 11:43 pm

Wally napisał(a):Popieram Soyera bez dwóch zdań :!: Od razu Łotwa się robi potęgą sportową :shock: Zespół tak "potężny" jak Litwa czy Mołdawia rozjebała Szwecję,która nas zniszczyła 3:0 :!: W dzisiejszym dniu antybohaterami są Szwedzi i Miedź,która się pewnie też podłozyła :evil: Szwedzkie kurwy obiecywały,że nie odpuszczą tego meczu.Jeszcze ten kutas ze szwedzkiego związku pn składał podziękowania za wygranie z młodzieżówką Węgier:!: Jasne k***a,bo szwedzi to pionki,którzy nie umieją grać,nie umieją strzelać karnych i nie umieją strzelic gola na własnym stadionie :twisted: CH.W.D.SZ. :wink:
Ale co racja,to racja.Mi nasuwa sie pytanie jak moglismy zdobyć jeden punkt u siebie z drużynami,z którymi zdobyliśmy 6 punktów na wyjeździe?! Mecz z Łotwą wystarczyło wygrać,a gdyby ta czarna prostytutka(Olisadebe) wykorzystała sytuacje z Węgrami,to baraże byłyby pewne i ciekawe czy by wtedy Szedzi dali Łotwie wygrać :twisted:
Olisadebe okazał się zwykłym sprzedawczykiem.Dzięki nam został wyniesiony na szczyt,a teraz wymyśla kontuzje,żeby nie zagrać w meczu reprezentacji,bo na nią już kładzie lachę.
Polacy sami zjebali te eliminacje,ale przy odrobinie duchu fair play mogliby zagrac w barażach...
JASNE.TO SZWEDZI PRZEGRALI W POLSCE Z ŁOTWĄ I ZREMISOWALI Z WĘGRAMI.PRETENSJE DO PANÓW PIŁKARZY.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Gigaland 2003-10-12, 12:04 am

żal mi jedynie szwedzkich kibiców, którzy przyszli na stadion w stokholmie.
kadry mi nie żal, bo sama zawaliła eliminacje. swoją drogą, czy nie lepiej stawiać na graczy, którzy chcą się wybić poprzez reprezentację(Rasiak, Niedzielan, Mila, Sobolewski itp.), niż na rozkapryszone "gwiazdy" typu hajto, kałużny, wichniarek? widać było gołym okiem że im się chciało grać.
Gigaland
 
Posty: 579
Dołączył(a): 2003-06-04, 9:40 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez warchlak 2003-10-12, 12:49 am

ja tam sie ciesze że polacy nie awansowali do mistrzostw.z taką grą jak pokazali podczas eliminacji zasługiwali na mistrzostwa łajz.i zgadzam sie z wypowiedzia mojego poprzednika że w reprezentacji mamy rozkapryszone gwiazdy typu kałużny,hajto które wogóle nie mają formy ale jednak grają w reprezentacji.oczywiście głównie zapiepszył eliminacje boniek i janas ale równiez prawie wszyscy piłkarze(prócz młodych oraz zawodników groclina)panowie listkiewicz i janas powini podac sie do dymisji :!:
warchlak
Prowokator
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2003-09-23, 1:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Zagórze

Postprzez bankier 2003-10-12, 4:35 am

az smiac sie chce - cała nasza armada prasowa wystrzeli w poniedziałek ze wszystkich dział w kierunku szwecji... a szwedzi mieli prawo przegrać.... a polacy sa tak słabi, ze nie stać ich anwet na drugir mijsce w grupie eliminacji Me! sami zajebali sobie awans i tyle.... są pionkami - i cieszyc sie nalezy ze nie muszą sie zmierzyć z holandią czy turcją.....

ha ha ha
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron