Co wy na to ????????

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Co wy na to ????????

Postprzez Pampek 2003-10-07, 11:03 pm

Znalazłem Ciekawy artykuł.Co wy myślicie na temat "bratania" sie ze Szwedami.Czy można "odpuścić" im mecz młodzieżówek i w zamian oczekiwać tego samego od nich w przypadku Reprezentacji Pierwszj??
Przeczytajcie i napiszcie opinie.Ja osobiście nie mam nic przeciwko ;)
Oto link http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wyd ... t_a_5.html
Pampek
 
Posty: 93
Dołączył(a): 2003-05-29, 9:12 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Zagórze


Postprzez Greg1906 2003-10-08, 11:47 am

Nie wiem czy napisałeś to dla jaj czy na poważnie. Jeśli na poważnie nie masz nic przeciwko machlojom i krętactwu to gratuluję. Dzięki takim układom i układzikom polska piłka jest takim bagnem jakim jest. Niech awansuje lepszy w sportowej walce niż lepszy za kulisami. Mnie osobiście wkurwia to, że mogę jechać za naszą drużyną (Zagłębiem), wydać kasę zdzierać gardło i nadstawiać głowę a potem dowiedzieć się, że mecz był ułożony.
Greg1906
Nadzieja białych
 
Posty: 859
Dołączył(a): 2003-08-23, 7:58 pm
Lokalizacja: Lids

Postprzez Gość 2003-10-08, 12:38 pm

Wy w ogóle czytaliście ten artykuł wiecie o co chodzi?

Nie ma mowy o zadnym odpuszczaniu, tylko o walce o zwycięstwo. Polska Młodzieżówka ma wygrać z Węgrami i pomóc szwedzkiej młodzieżówce wyjść z grupy, a pierwsza drużyna Szwecji ma wygrać z Łotwą i pomóc drużynie Janasa wejść do barażów.
Gość
 

Postprzez tolkien 2003-10-08, 1:37 pm

no właśnie pampek źle zrozumiałeś treść .Polacy mają zagrać na maxa i ograć Węgrów , w ten sposób pomożemy młodzieżówce Szwecji, a nie jak Ty piszesz mamy odpuścić mecz .czytaj zatem uważnie. pozdro
tolkien
 

Postprzez warchlak 2003-10-08, 2:59 pm

ja to ujme tak: jesli mamy z taka grą wystapic w me 2004 to lepiej żebysmy przegrali mecz z wegrami i nie awansowali do dalszej fazy.nie chcemy przeciez kolejnej kompromitacji na finałach bo wystep w mistrzostwach swiata był taką kompromitacją
warchlak
Prowokator
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2003-09-23, 1:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Zagórze

Postprzez fabian 2003-10-08, 4:15 pm

Powiem tak, ja niezaleznie od sytuacji w grupie zawsze uwazam, ze pilkarze powinni grac na maks i ograc przeciwnikow.

Ale to niestety tylko marzenia....
fabian
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2003-04-24, 12:24 pm
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników