Maciek Mizia.....

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Maciek Mizia.....

Postprzez WojtekK 2003-10-06, 10:39 am

witam wszystkich kiboli Zagłebia bo to do was pisze.Jestem kibole RUCHU CHORZÓW,ale nie pisze tego abyscie mnie od razu zje...li.Moze napisze o co chodz.Maciek Mizia jak wiecie moze jest po pierwszym zabiegu kolana które ma kontuzjowane.Czeka go druga operacja ,ale niestety nasz prezes w dupe kopany pan rogala,nie zapłacił jeszcze za poprzednia.Maciek wraz z naszymi piłkarzami chce zorganizowac trzy mecze charytatywne,z których dochód pojdzie dla Macka.Jeden mecz u nas w Chorzowie,jeden na Bodbeskidziu i jeden u was w Sosnowcu.Trzy kluby,którym pomagał swoja gra.Czy w zwiazku tym jetescie za tym aby jezeli dojdzie do takich meczów pomóc w organizacji meczu u was.Czy na jeden taki dzien schowamy niesnaski na bok i pomozemy Mackowi.Bo własnie o to najwiecej sie Maciek boi jezeli dojdzie do takiego meczu charytatywnego.Czy bedziemy wstanie w normalny sposób pomóc.Dotyczy to waszych hoolsów,psychofanów i reszty kibiców jak i moich kolegów.Rozmawiałem z Mackiem dzisiaj byc moze nam sie to uda zorganizowac ale to od wszystkich nas zalezy.Jestem z Mackiem w stałym kontakcie wiec to co napiszecie na ten temat przekaze mu i mysle ze beda to miłe informacje.Dzieki i pozdrawiam
WojtekK
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2003-10-06, 10:21 am


Postprzez Habeer 2003-10-06, 12:44 pm

Chętnie mogę pomóc.Jestem za ale ja nie decyduję o tym czy będzie spokojnie czy nie.
Myślę,że o tym niech rozmawiają inni.
Czekamy na kolejne wpisy.
Habeer
 
Posty: 62
Dołączył(a): 2003-01-15, 6:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez -=Dani-el=- 2003-10-06, 1:27 pm

Dla mnie spoko. Wydaje mi się ,że Nasi już nie raz udowodnili, że potrafią jak chcą. Przykład chociaż by podczas ostatniego spotkania z Polonią, gdy piłkarz owej drużyny "odjeżdżał" w karetce, dostał duże brawa. (Za mecz, a nie, że został "ranny" :) ).
-=Dani-el=-
 

Postprzez Uwielbianyprzezwszystkich 2003-10-06, 4:38 pm

Pomysł dobry ale myśle że gorzej będzie z organizacją takiego meczu bo za bardzo nie wierzę zębyśmy mieli siedzieć z niebieskimi na jednym sektorze żeby było spokojnie. Jak mają siedzieć w klatce to nie ma sprawy.
Uwielbianyprzezwszystkich
Adventure Group
 
Posty: 231
Dołączył(a): 2003-08-28, 5:31 pm

Postprzez WojtekK 2003-10-06, 5:01 pm

Jezeli by doszło do meczu sam MACIEK z Wami tez by rozmawiał własnie na temat kibiców.Tu niechodzi czy my bedziemy siedziec w klatce czy nie mecz jest szczytny wiec wszelkie zatargi powinnismy przynajmniej na ten mecz zostawic na kiedy indziej :wink: prosze was o jak najwiecej opini.Mysle ze zaprosze Macka aby sam tez osobiscie napisał na forum wam tez pare zdan.Dzieki
WojtekK
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2003-10-06, 10:21 am

Postprzez Franz 2003-10-06, 5:39 pm

A kiedy ten mecz miałby się odbyć :?:
Myśle że pomysł dobry fajny mecz byłby z Ruchem ale myślę że trudno teraz będzie znaleźć dobry termin. Soboty odpadają (liga) a w środy większość nie będzie mogła przyjść na mecz (szkoła, praca) a w takim meczu chodzi o to aby przyszło jak najwięcej ludzi.
Franz
Pudzian
 
Posty: 1764
Dołączył(a): 2003-01-07, 8:37 pm
Lokalizacja: Sosnowiec- Pogoń Posty: Licznik nieczynny do odwołania

Postprzez Soyer 2003-10-06, 5:59 pm

Wiadomo ze trzeba pomóc , gdy człowiek tego potrzebuje. Ale czy operacja jest aż tak droga, ze zaistniała konieczność stworzyć takiego meczu charytatywnego? Słyszałem o koszcie 5 tys zł i ze Rogala nie daje tych pieniędzy a miał. W końcu Maciek jest zawodnikiem Ruchu! Druga sprawa, jeśli powyższe już zostanie wyjaśnione a zostanie podjęta decyzja przez naszych kibiców o pomocy to jakie są decyzje naszego klubu i kiedy miałby się taki mecz odbyć. Czy rozmawialiście już z nimi?
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez LTMario 2003-10-06, 6:21 pm

Jezeli wszystko zostanie załatwione w kwestiach formalnych i dojedzie do skutku takie spotkanie :idea: ja na takim meczu zajwie sie na 100%
LTMario
 
Posty: 318
Dołączył(a): 2003-04-27, 2:39 pm
Lokalizacja: 100 Lecie

Postprzez ewryk 2003-10-06, 6:41 pm

-=Dani-el=- napisał(a):Dla mnie spoko. Wydaje mi się ,że Nasi już nie raz udowodnili, że potrafią jak chcą. Przykład chociaż by podczas ostatniego spotkania z Polonią, gdy piłkarz owej drużyny "odjeżdżał" w karetce, dostał duże brawa. (Za mecz, a nie, że został "ranny" :) ).


Oooooa a to nie wiedzialem ze kogos od nas do szpitala zawiezli no i szacunek za bicie braw.

A moze pamietacie nazwiski lub nr z jakim gral ow pilkarz ?

Wracajac do tematu, mysle ze na takich meczach powinien byc spokoj zeby sciagnac tlumy a co za tym idzie wiecej kasy na szczytny cel.

pozdrowionka
Ostatnio edytowano 2003-10-06, 6:45 pm przez ewryk, łącznie edytowano 1 raz
ewryk
 
Posty: 74
Dołączył(a): 2003-06-25, 12:23 pm
Lokalizacja: Słubice

Postprzez koleks 2003-10-06, 6:43 pm

ja rowniez tylko na Boga niech to bedzie sensowny termin czyt. dzien wolny od pracy

Pozdrowienia dla Maćka
koleks
 

Postprzez Wally 2003-10-06, 6:45 pm

Nie darze sympatią kolesi z Ruchu,choć zdarzyło mi się pić z nimi piwa w pociągu i była przyjazna atmosfera,więc jednak można z wami spokojnie spedzić czas :wink: Ja jestem jak najbardziej za zorganizowaniem takiego meczu. Pokażmy całej Polsce,że nawet wrogo nastawione do siebie kluby potrafią się zjednoczyć w ważnych momentach :!:
Wally
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 2003-07-29, 10:34 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Zagórze

Postprzez warchlak 2003-10-06, 6:58 pm

jestem za ale tylko ze wzgledu na maćka.bo niebieskich po prostu nie lubie
warchlak
Prowokator
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2003-09-23, 1:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Zagórze

Postprzez ully 2003-10-06, 7:02 pm

Jestem jak najbardziej za,tylko żeby to był sensowny termin i myślę że na taki cel dało by się zakopać topór w tym dniu.Maćka doskonale pamiętam z czasów gry w Zagłębiu,grał wtedy jeszcze jako napastnik.
ully
Adventure Group
 
Posty: 94
Dołączył(a): 2003-08-31, 1:51 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Gość 2003-10-06, 7:10 pm

Jestem jak najbardziej za zorganizowaniem takiego meczu.
Nie ważne czy kibice się lubią czy nie, ważne żeby pomóc potrzebującemu człowiekowi.
Soyer a jeśli okaże się że Rogala wyłoży w końcu te pieniądze to to co uda nam się zebrać zawsze można przekazać komuś innemu, kto potrzebuje tych pieniędzy.

Myślę że nasz klub powinien się zgodzić. W poprzednim sezonie na jesieni podczas meczu ze Skalnikiem (4:0) też przy kasach były zbierane pieniądze na chorą dziewczynę. Rozumiem że zbiórka i mecz to nie to samo ale sama idea powinna skłonić działaczy do działania.

Co do terminu to ja proponuję np. 11 listopada. Dzień wolny, termin (chyba?) wolny i jest jeszcze dość czasu na organizacje.

Pozdrowienia dla Maćka!!!!!
Gość
 

Postprzez tolkien 2003-10-06, 7:26 pm

dobry pomysł, ale wydaje mi się ,ze nie dojdzie do takiego meczu.<brak terminu> Jeszcze jedna sprawa ,kibice obydwu klubów w jednym sektorze,bez żadnych konfliktów ,hmm chyba raczej nie doopanowania .pozdro.
ZAGŁĘBIE FOREVER
tolkien
 

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron