CO SĄDZICIE O NASZEJ GRZE W OBRONIE?

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

CO SĄDZICIE O NASZEJ GRZE W OBRONIE?

Postprzez waldinator 2003-10-05, 4:37 pm

JA SĄDZE ŻE NASZA OBRONA JEST JESZCZE NIE DOŚWIADCZONA I TRZEBA ZROBIĆ PEWNE ZMIANY I MIEĆ NADZIEJE ŻE Z KAŻDYM MECZEM BEDZIE LEPIEJ
waldinator
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2003-10-04, 10:54 pm


Re: CO SĄDZICIE O NASZEJ GRZE W OBRONIE?

Postprzez WOJTEK 2003-10-05, 4:55 pm

waldinator napisał(a):JA SĄDZE ŻE NASZA OBRONA JEST JESZCZE NIE DOŚWIADCZONA I TRZEBA ZROBIĆ PEWNE ZMIANY I MIEĆ NADZIEJE ŻE Z KAŻDYM MECZEM BEDZIE LEPIEJ
ŁUKASZ ANTCZAK-AMICA WRONKI,ZAGŁĘBIE.
TERESA-ZAGŁĘBIE,ŁKS,POLONIA GDAŃSK,zAGŁĘBIE LUBIN,STOMIL OLSZTYN
DRZYMI-ZAGŁĘBIE ( W 2 LIDZE).
NIEDOŚWIADCZENI????
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Obrona

Postprzez waldinator 2003-10-05, 5:00 pm

WOJTEK MASZ RACJE ALE NIE DO KONCA
waldinator
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2003-10-04, 10:54 pm

Postprzez warchlak 2003-10-05, 5:52 pm

może i są doswiadczeni ale nie potrafia tego doswiadczenia wykorzystać niestety.najgorszy z tej 3 zawodników jest drzymont który popełnia kuriozalne błędy.również teresa jak na jego doświadczenie i umiejetnoscinic nie pokazał szczególnego.antek gra na swoim przyzwoitym poziomie i do niego nie można miec wiekszych zastrzezen chociaz tez mu sie zdarzają czasem głupie błedy.troche intensywnego treningu i da sie naprawić to.
warchlak
Prowokator
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2003-09-23, 1:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Zagórze

CO SĄDZICIE O NASZEJ GRZE W OBRONIE?

Postprzez Madball 2003-10-05, 6:26 pm

Moim zdaniem nasza obrona gra przyzwoicie , ale pełnej oceny naszej formacji defensywnej się nie podejmę.Nie byłem we Wrocławiu a chyba tylko tam Zagłębie było silnie naciskane a inni przeciwnicy szczególnie na Ludowym nie kwapią sie zbytnio do ataku.



Oi! Oi! Zagłebie Sosnowiec.
Madball
 
Posty: 247
Dołączył(a): 2003-10-05, 5:09 am
Lokalizacja: S-c Kazimierz Górniczy

Postprzez ully 2003-10-05, 7:44 pm

Moim zdaniem obrona to zdecydowanie najsłabsza formacja Zagłębia.
Już niebęde wspominał Wrocławia (bo tam cały zespół zagrał do dupy),ale to co obrońcy wyprawiali np. w Bytomiu to woła o pomste do nieba.Niemal w każdym meczu zdarzają sie jakieś głupie kiksy.Na szczęście napastnicy spisują sie o wiele lepiej.
ully
Adventure Group
 
Posty: 94
Dołączył(a): 2003-08-31, 1:51 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Gigaland 2003-10-05, 8:36 pm

najgorzej jest na prawej stronie. Patryk Stemplewski gra więcej niż przyzwoicie, choć czasem popełnia głupie błędy. nieporozumieniem natomiast jest dla mnie robienie na siłę z Bartka Bogacza obrońcy. widać wyraźny brak Arka Kostera. jego doświadczenie i spokój napewno by pomogło uporządkować grę w defensywie. Arek wróć !
Gigaland
 
Posty: 579
Dołączył(a): 2003-06-04, 9:40 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez -=Dani-el=- 2003-10-05, 9:01 pm

Wydaje mi się ,że trochę krzywdzimy obrońców. Spójrzmy na akcje odensywne, gdzie naszych obrońców naprawdę widać, a co się dzieje, gdy trzeba się bronić ? Tylko gra nasza defensywa, a przecież obrona spoczya też na barkach pomoników, a czasmi, nawet napastników. I na pewno by sam linia obronna, wyglądała dużo lepiej, gdyby Stmplewski nie grał, bo taki przepis, tylko na przykład mogli byśmy wystawić np Raka. A tak, musi być młodzieżowiec, u nas akurat obrońca, a dotego jeszcze zasada: wszyscy atakujemy, tylko obrona się broni, bo każdy wie, że dostanie się tylko obrońcom!
Moje zdanie :) Pozdrowienia dla All! :)
-=Dani-el=-
 

Postprzez LTMario 2003-10-05, 9:36 pm

gra poprawna. + 3 punkty !
LTMario
 
Posty: 318
Dołączył(a): 2003-04-27, 2:39 pm
Lokalizacja: 100 Lecie

...

Postprzez Krawiec 2003-10-05, 9:38 pm

...zgadzam się z Wojtkiem tzn Gigalandem co do prawej strony ale Dani el też ma sporo racji . Przeciwnicy przechodzą zbyt gładko przez środek pola zwłaszcza na linii naszej pomocy .
Narka
Krawiec
 
Posty: 1961
Dołączył(a): 2003-05-13, 2:07 am
Lokalizacja: ZD-SO-Środula/Pogoń

obrona

Postprzez AS 2003-10-05, 10:00 pm

od 6 lat opuściłem na ludowym z 4 mecze
podobał mi się ostatni mecz bo Bartek Chwalibogowski poza przepiękna bramą nareszcie wniósł coś nowego nie dobrze mi sie robi jak Maeci mówi drze sie czas ale jest to ciekawy piłkarz i raz pan Tochel dał go do pomocy i spisywał sie całkiem niźle
Czekam z tęsknątą na I ligę bo pamiętam 35000 światła i wygrane np z silnym Górnikiem
Zagłębie!!!
AS
 

Postprzez Monti 2003-10-06, 7:23 am

Nie ma dwóch zdań tracimy zbyt wiele bramek, na szczęście wiecej :) strzelamy. Z czego to wynika . Piszecie o doświadczeniu. Niby tak i niby nie. W takim ustawieniu, czterema obrońcami w lini gramy od zeszłego roku, myślę że mimo wszytko potrzeba czasu na zgranie na to by grać naprawdę bezbłędnie potrzeba wielu wielu miesięcy. III liga to dobry czas by sie tego uczyć . Zresztą momentami nasza obrona gra naprawdę dobrze bywają mecze zwałszcza wiosna 2003 że Teresa wymiatał wszytko co na naszej połowie, Jimmi też ma naprawde dobre mecze. Antek, Stempel ich grę należy oceniać także w akcjach ofensywnych. Ja mam zaufanie to Tochela, On wie co robi i jesli On ocenia że na tą chwilę tak to ma wyglądać to jest ok.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Co sądzicie o naszej obronie

Postprzez zgredos 2003-10-06, 11:22 am

Wojtek zapomniałeś dodać że Teresa z ŁKS zdobył mistrza Polski. Zgadzam się że nasza obrona jest bardzo słaba. Ostatni mecz z Polonią jeded strzał jedna bramka-brawo defensorzy.
zgredos
 
Posty: 1433
Dołączył(a): 2003-08-06, 3:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

Postprzez Uwielbianyprzezwszystkich 2003-10-06, 4:42 pm

Obrona gra żałośnie i taka jest prawda. W zeszłym sezonie jakoś lepiej grali. Może Tochel coś tam poprzestawiał i jakoś jeszcze z tym do składu dojść nie mogą. OBRONA NASZA GRA TRAGICZNIE I NIE DA SIĘ TEGO UKRYĆ.
Uwielbianyprzezwszystkich
Adventure Group
 
Posty: 231
Dołączył(a): 2003-08-28, 5:31 pm

obrona

Postprzez AS 2003-10-06, 5:44 pm

To nie łatwa formacja obserwowałem kilka razy Studzińskiego i Broczkowskiego może dać im szansę poza tym Chwalibogowski
i wyraźny brak Arka Kostera
AS
 

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników