Podsumujmy 1/2 rundy jesiennej

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez WAB 2003-09-30, 11:53 am

Jak to zwykle bywa, WOJTEK ma 100% racji. Popodacie w paranoję z tymi opiniami. Nie będziemy z każdym wygrywać 5:0, bo to jest piłka a nie boks, a Zagłębie to nie Tyson kilka lat temu. I proszę spadać z tą polską mentalnością, kiedy każdemu coś się nie podoba. Jednym gra, innym skład, jeszcze innym doping. Do tego dochodzą kłótnie pomiędzy kibicami. Skoro jest tak źle, to dalczego jest tak DOBRZE? A jak sympatyczni koledzy zaczną się lepiej realizować w życiu osobistym, to na pewno spojrzą na Zagłębie bardziej obiektywnie. Taka jest naturalna kolejność, nigdy odwrotnie.
WAB
 
Posty: 369
Dołączył(a): 2003-01-03, 8:37 am


Postprzez LTMario 2003-09-30, 1:18 pm

Najważniejsze narazie jest to ze Zagłębie jest na pozycji lidera :D
ja mam tylko małe ale do naszej defensywy :D
LTMario
 
Posty: 318
Dołączył(a): 2003-04-27, 2:39 pm
Lokalizacja: 100 Lecie

Postprzez WOJTEK 2003-09-30, 1:34 pm

tomi2509 napisał(a):do Wojtka . skoro jeżdzisz na wszystkie mecze i jesteś takim znawcą to powinieneś zauważyć to w jakim stylu Nasi grają .nie wymagam od nich bóg wie czego , starałem się tylko wyrazić swoją opinię o ich grze i moim skromnym zdaniem chciałem tylko coś zauważyć zwrócić na pewne sprawy uwagę .gra Naszych zawodników nie jest ideałem mimo to że wygrywają i tylko o to chodziło pozdro dla wszystkich z podobnymi przemyśleniami .
NIC NIE DOCIERA.STYL TO BĘDZIE JAK BĘDĄ GRAĆ U NAS FIGO,ZIDANE,RAUL I INNI.WIDZISZ ICH W SKŁADZIE?A TERAZ OBCHODZI MNIE TYLKO 2 LIGA!!!
P.S. DZIĘKI WAB!POZDR!!!
Ostatnio edytowano 2003-09-30, 6:13 pm przez WOJTEK, łącznie edytowano 1 raz
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Podsumujmy 1/2 rundy jesiennej

Postprzez zgredos 2003-09-30, 6:03 pm

Podsumuje to tak- mamy lidera i tak trzymać do końca ( drugiego Realu nie zbudujemy możemy być tylko lepsi )
2 liga 2 liga- Zagłębie!!!!
zgredos
 
Posty: 1433
Dołączył(a): 2003-08-06, 3:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

Postprzez -=Dani-el=- 2003-09-30, 7:43 pm

1. Obojętnie, czy to III liga czy Premiership. Zawsze będę chciał widzieć u nas grę typu Real "Galaktiko" Madryt, ale to chyba jest naturalne. W końcu Piłka nożna jest celem samym w sobie. (tak mi się wydaje ;) ).
2. Zgadzam się, że nie ma co narzekać. Lider, dużo bramek w naszych meczach, kibiców coraz więcej. Wydaje mi się, że chyba lepiej być nie może, bo styl nie długo będzie szedł na pewno w parze z wynikami (nie mówię o Śląsku :D ).
3. Nie przesadzajcie z tym defektyzmem :)


Pozdrowienia dla All Zagłebie's Fans : ) ) ) )
-=Dani-el=-
 

Podsumujmy 1/2 rundy jesiennej

Postprzez Madball 2003-10-05, 6:53 pm

Sam początek sezonu był imponujący i szczerze mówiąc nie spodziewałem się tego.(5 zwycięstw)Później wyraźna porażka we Wrocławiu , ale dobrze ze chłopaki się nie podłamali. Jest dobrze choć mogło być ciut lepiej.Ale c*** i tak w przyszłym sezonie będziemy grać w II Lidze.Co do poziomu gry to może nie jest on zachwycający ale to w końcu III Liga a nie finały Mistrzostw Świata.Jak ktoś chce oglądać gwiazdy niech sobie popatrzy nocą w bezchmurne niebo albo przeprowadzi się do Madrytu , ja tam wole Sosnowiec.



Oi! Oi! Zaglębie Sosnowiec.
Madball
 
Posty: 247
Dołączył(a): 2003-10-05, 5:09 am
Lokalizacja: S-c Kazimierz Górniczy

Re: Podsumujmy 1/2 rundy jesiennej

Postprzez WOJTEK 2003-10-05, 7:00 pm

Madball napisał(a):Sam początek sezonu był imponujący i szczerze mówiąc nie spodziewałem się tego.(5 zwycięstw)Później wyraźna porażka we Wrocławiu , ale dobrze ze chłopaki się nie podłamali. Jest dobrze choć mogło być ciut lepiej.Ale c*** i tak w przyszłym sezonie będziemy grać w II Lidze.Co do poziomu gry to może nie jest on zachwycający ale to w końcu III Liga a nie finały Mistrzostw Świata.Jak ktoś chce oglądać gwiazdy niech sobie popatrzy nocą w bezchmurne niebo albo przeprowadzi się do Madrytu , ja tam wole Sosnowiec.



Oi! Oi! Zaglębie Sosnowiec.
BRAWO. :lol: :lol:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników