Sparing i transfery

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez Fan 2003-02-03, 1:08 pm

Emeryt Club moze tak?
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


moj klub

Postprzez zarzad- 2003-02-04, 7:28 pm

gdzie sa wzmocnienia na miare zaglebia
Mazur sie w grobie przewraca jak widzi tych wszystkich patalachow!!!
do makaroniarzy kasa albo wy....dalac ,bo narazie to widze ze ten caly "cippoloni",rudy i spolka sa gowno warci - :( do dymisji
zarzad-
 

Wojtek!

Postprzez bankier 2003-02-04, 10:35 pm

Wojtek przynajmniej przez szacunek za to co zrobili dla Zagłębia ww. zawodnicy (pomijając Ujka i Pikutę) nie powinieneś o nich pisac w tym tonie. Nie wiem czy jeszcze pamiętasz czasy kiedy oni grali i wygrywali mecze dla Zagłębia? Fakt, że dzisiejsi grajkowie nie dorastają im do pięt, ale dlaczego tak pogardliwie wypowiadasz się o nich? Jesteś chyba małym zakompleksionym cwaniakiem, któremu wszystko się niepodoba. Czy Ty myślisz, że w tym klubie jest kasa? Jej nie ma - Włosi dają tyle żeby starczyło na wypłaty! Prezesa mamy takiego jakiego Włosi sobie wybrali (tzn. figuranta z nazwiskiem). Nie mam mowy o żadnych transferach. A ty żądasz niewiadomo czego. Co Ty sobie myślisz, że to jest Groclin? Ze do Sosnowca można sprowadzić graczy pierwszoligowych? Mnie też się to niepodoba! Ale k***a przyjrzyj na oczy! Ani Ty ani ja nie jesteśmy w stanie tego zmienić! Możemy protestować - takie jest nasze prawo - ale nie pozwolę Ci szargać nazwisk zawodników, którzy tworzyli historię tego klubu! A teraz odpowiedz sobie... co Ty zrobileś dla tego klubu?
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez WOJTEK 2003-02-05, 8:00 am

TY KOLEŚ CHYBA JESTEŚ POJEBANY.TY ZROZUMIAŁEŚ O CO MI CHODZIŁO???CHYBA NIE...A TY CO ZROBIŁEŚ OPRÓCZ WYMĄDRZANIA???
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Wojtek

Postprzez bankier 2003-02-05, 8:04 am

kilka lat grałem w tym klubie... i z dumą nosiłem koszulkę z czerwono-zielono-białym trókątem.
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

PS.

Postprzez bankier 2003-02-05, 8:05 am

ps. Wojtek nie jestem Twoim kolesiem!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez Gość 2003-02-05, 8:26 am

Ale wy macie problemy, kto co zreobil a co nie zrobil. Klocicie sie jak dzieci... Ja tez moge sobie np powiedziec ze robilem remont stadionu zaglebia i kladlem krzeselka uwierzycie... net ma to do tego ze kazdy moze pisac co chce !
Gość
 

Re: Wojtek

Postprzez WOJTEK 2003-02-05, 8:29 am

bankier napisał(a):kilka lat grałem w tym klubie... i z dumą nosiłem koszulkę z czerwono-zielono-białym trókątem.
NO BRAWO!CZYLI TO JUŻ WYSTARCZA BY BYĆ KIMŚ ?? A CO MAJĄ POWIEDZIEĆ KIBICE-INWALIDZI NA WÓZKACH?CZY ONI SĄ GORSI OD CIEBIE-MORALIZATORA??A MNIE NIE UDAŁO SIĘ GRAĆ W MOIM KLUBIE.I CO Z TEGO???
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Re: PS.

Postprzez WOJTEK 2003-02-05, 8:31 am

bankier napisał(a):ps. Wojtek nie jestem Twoim kolesiem!
I BARDZO DOBRZE,MĄDRALO. :lol: :lol: :lol: :lol:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Michał Wiśniewski - superwzmocnienie

Postprzez CZaRnYY 2003-02-05, 2:45 pm

A wracając do tematu...

To może nasz nowotestowany bramkarz Michał Wiśniewski :D jest tym naszym super wzmocnieniem - niespodzianką ?

:D :D :D
CZaRnYY
 
Posty: 840
Dołączył(a): 2003-01-01, 5:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Piastów

sparing

Postprzez titu 2003-02-05, 3:38 pm

No ładnie-3 bramki takiej drużynie. Co ciekawe, te trzy gole strzelili zawodnicy mający epizody w drużynach pierwszoligowych. Do trenera: wiele klubów z 1 ligi odsuwa część swych zawodników do 2 drużyn i może jednak warto pomyślec o zawodnikach tego typu a nie tylko stawiać na juniorów lub 5-ligowe gwiazdy. Połączenie doświadczenia z młodością może stanowić mieszankę wybuchową. :D
titu
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2003-01-03, 4:06 pm
Lokalizacja: Zagłębie Sosnowiec

Postprzez voytech 2003-02-05, 4:32 pm

Wprawdzie wyniki sparingow nie maja wiekszego znaczenia, ale i tak milo. :-)
Polska rucha Rucha! Do dom kormele!
voytech
 
Posty: 130
Dołączył(a): 2003-01-06, 12:19 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Sparingi

Postprzez Sosnowiczanin 2003-02-05, 6:17 pm

Wyniki meczy sparingowych nic nie znaczą.Wszystko okaże się dopiero podczas spotkań ligowych.Moim zdaniem nikogo nie można od razu przekreslać,więc z oceną nowych zawodników trzeba jeszcze zaczekać.
Krótko mówiąc - niech każdy z nas robi to co do niego należy!!!
Działacze - niech usprawnią działalność i organizację spotkań !!!
Trenerzy - przygotują drużynę do rozgrywek ligowych !!!
Piłkarze - dają z siebie wszystko w czasie treningów i meczy !!!
a my KIBICE - wspomagajmy nasze ukochane Zagłębie swoim dopingiem!!!

Jeśli się wszystko dobrze ułoży to w przyszłym roku będziemy mieli może okazję znów pokonać Ruch na II ligowym froncie (życzę tym hanysom spadku z ekstraklasy)!!!
Pozdrawiam wszystkich kibiców Zagłębia i BKS-u!!!
Sosnowiczanin
 

Postprzez Fan 2003-02-05, 7:00 pm

No super golkiper. Napastnicy macie przerabane. Kolejny sparing i znowu nikogo nowego, pozytecznego w druzynie nie bylo. Czarno to widze....
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Kamilsts 2003-02-05, 10:42 pm

Ważne że wkońcu strzelili jakieś bramki :-)
A był ktoś na meczu ?? jak grali wogóle?
Kamilsts
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników