Sparing i transfery

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

budujmy Zagłębie jednak wielkie

Postprzez blajpios 2003-01-25, 11:59 pm

Dawno mnie tu nie było, bo czas goni, ale jednak znowu mnie ?wzięło" - choć to nie wypowiedź całościowa, która musiałaby być jeszcze inna. Niemniej tak ?na bieżąco" - to tylko w jednej sprawie. Dlaczego odpychać zamiast budować jakieś porozumienie z innymi ludźmi? Chodzi o mr. beana - nawet w wykonaniu soyera. Wychodzi jednak trochę na to, że soyer jakby się obawiał, że potraktują go jak zdrajcę, jeżeli odpowiednio nie zruga ?odmieńców". Gość - czyli mr. bean wychodzi z życzliwością, choć jednoznacznie pokazuje, że jest przecież kibicem. Odrzuca chamstwo żenujące i kompromitujące Zagłębie (ch.w.w.d. czy jak tam to skraca się), nie pisze że gówno Zagłębie nigdy nie wyjdzie na choćby ?zero i jedna setna" i nawet pozdrawia, gotów rozmawiać. Niestety, choć zwykle soyer klasę pokozuje, to teraz jakby ?dziewięćdziesiąt dziewięć setnych" tej klasy zaprezentował, jednak, jakby trochę brakło odwagi. Budujmy jednak wielkie Zagłębie, to znaczy i pewien poziom rozumienia innych, wyjścia ponad rynsztok, nie tylko dlatego, że stać nas na to - dlatego przede wszystkm, że takie jest Zagłębie. Kto dopuszcza perspektywę rynsztoka to nie jest prawdziwe Zagłębie. To znaczy również rozumienie, że inni to nie tylko rynsztok. Bo jeżeli dla nas alternatywą jest rynsztok, to my sami - też jesteśmy na tym poziomie. Powiedzmy mniej więcej - poziomie dna. A to nie jest Zagłębie
blajpios
 


Postprzez Gość 2003-01-26, 12:46 pm

A-No-Nim, to był "wasz" Adamczyk i jeszcze pokazał się od was Baczyński ale on już tak ciekawie sie nie zaprezentował, Adamczyk razem z Andraszakiem (Amica) i Ussem (Promień) tworzyli nie złe trio w ataku, jak się przyjmą w Pieście to mogą nie źle razem namieszać.
Blajpios, dzięki za wsparcie, widać piłką interesują się jeszcze ludzie których nie tylko wybite zęby kibiców drużyny przeciwnej interesują.
Pozdro - do marca :)
Gość
 

Postprzez mr.bean 2003-01-26, 12:51 pm

Sorki z wrażenia zapomniałem się przd chwilą podpisać
mr.bean
 

mr.bean

Postprzez Władek 2003-01-27, 4:10 am

"może w przyszłm sezonie zmienią się przepisy i do II ligi bedzie wchodzić pierwsza piątka to wtedy się załapiecie.
Na razie pograjcie sobie z Koszarawą, Naprzodem Rydułtowy i paroma innymi LZS-ami."
Czy to jest zaproszenie do czegokolwiek? W moim odczuciu to jedynie prowokacja. Osobiście marzy mi kulturalna dyskusja między kibicami różnych klubów. Taka o której - jak sądzę - pisze Blajpios. I w związku z powyższym panu Fasoli mówię: Panu już dziękujemy
Władek
 
Posty: 93
Dołączył(a): 2003-01-03, 3:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez mr.bean 2003-01-27, 6:54 am

"Czy to jest zaproszenie do czegokolwiek? W moim odczuciu to jedynie prowokacja. Osobiście marzy mi kulturalna dyskusja między kibicami różnych klubów. Taka o której - jak sądzę - pisze Blajpios. I w związku z powyższym panu Fasoli mówię: Panu już dziękujem"
Władek - przepraszam jeżeli cię uraziłem ja tylko dołączyłem do "pesymistycznego klimatu" kibiców twojej drużyny ( Fan, Rynek, titu, mareios) którzy krytykę zagłębia rozpoczeli w tym temacie i jako kobic ( nie mylić z kibolem) drużyny przeciwnej nie mam nic przeciwko temu aby wasza drużyna miała słabsze wyniki niż moja.
A co do kultury, to jak na razie nie ubliżam wam, czego nie można powiedzieć o waszych wpisach na naszej stronie np. ktoś od was nazwał nas "małymi hitlerkami", albo wejdź sobie na forum III ligi - http://www.eurokomputer.com.pl/zaglebie/3liga/ i poczytaj jak "kibice" zagłębia wyrażają się o nas.
Pozdrawiam :)
mr.bean
 

Postprzez Cygan 2003-01-28, 3:18 pm

Do mr.bean: Nie oceniaj prawdziwych kibiców po mniejszości wypowiadajacej sie na tym forum. Wpisy waszych kiboli tez nie zawsze były elokwentne. Miej to na uwadze...
Cygan
 

Postprzez mr.bean 2003-01-28, 4:01 pm

Cygan - jak najbardziej mam to na uwadze i cieszy mnie to że choć jesteśmy kibicami przeciwnych drużnyn, to możemy normalnie sobie pogadać ( popisać ), że wśród was są tacy jak Ty czy blajpios, z którymi można nawiązać jakiś dialog, nie bluzgacie od razu na jakiegoś tam hanysa. Bo większoś kiboli w tym kraju potrafi tylko wzajemnie się opluwć.
P.S. To Ty byłeś na naszym forum w temacie transferów ?
Pozdro
mr.bean
 

Postprzez Cygan 2003-01-30, 11:11 pm

Tak, to niestety ja. Nie wiem co mnie podkusiło... Piszę podkusiło, bo zostałem zbluzgany :( Ale zemszczę sie :twisted: . Żartuję :D . Jak widzisz szanowny mr.bean, nie tylko nasi kibole potrafia niesmacznie dopiec :?:
Pozdro
Cygan
 

Postprzez pszemko 2003-01-31, 12:03 am

Co poradzić panowie, transfery jak narazie w klubie mamy trafione trener przebiera w zawodnikach niczym w ... . Szkoda że są to tylko gwiazdy wiejskiej piłki. Ale niemamy się czym denerwować przecież nasz wspaniały dyrektor klubu pan W. Rudy obiecał nam aż jeden ciekawy transfer. Jak narazie to nic niewidać aby coś szło ku lepszemu w naszym klubie bo przecież ciągle mamy drektora który dzierży w dłoni dwie posady (szkoła i klub), terner testuje zawodnikow z niższych lig no i żaden zawodnik z wyższej klasy rozgrywkowej niechce do nas przyjść bo .... . No właśnie dlaczego nikt niechce u nas grać. Czym to jet spowodowane, przecież pieniądze są na czas, a dla wiekszości przecież liczy sie tylko KASA!!
pszemko
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:42 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Zagórze

Postprzez KSGfan 2003-02-01, 12:01 pm

czesc

wiecie moze jaki jest wynik po I polowe sparingu Zaglebie - KSG?
KSGfan
 

Postprzez Kamilsts 2003-02-01, 7:24 pm

Kurcze trzeci mecz ,trzeci przegrany ,ale to niebyółoby takie straszne, straszne jest to ,że niestrzelili znowu bramki:-( Kiedy doczekamy się bramek? Niemówię tu o turnirju Mazura bo tutaj raczej jakieś powinny paśc:-)
Kamilsts
 

Postprzez Gość 2003-02-01, 9:46 pm

Dobrze ze w sparingach w dupe dostaja! Bo zawsze tak prawie bylo ze w sparingach im szlo ok a w lidze do dupy moze teraz bedzie odwrotnie ! Pozdro
Gość
 

Postprzez topekaa 2003-02-02, 12:17 pm

a ja to czarno widze!!! sparingi do dupy, a wzmocnień brak!!! niestety nie brzmi to optymistycznie. mam tylko nadzieje, że coś się jednak zmieni - czasu coraz mniej!!!

Pozdro
topekaa
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:48 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Habeer 2003-02-03, 9:13 am

Mam,co prawda nie sprawdzoną wiadomość.Ponoć z Zagłębiem ma od dziś trenować A.Kucz i to ma być to super wzmocnienie.
Oczywiście traktujcie to na razie jako plotkę,jednak w każdej plotce...
Habeer
 
Posty: 62
Dołączył(a): 2003-01-15, 6:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez WOJTEK 2003-02-03, 11:50 am

SUPERWZMOCNIENIE??TEN KOLEŚ NIE MIAŁ SIŁY BIEGAĆW MECZU Z ROZWOJEM.POGIEŁO CHYBA TOCHELA.A MOŻE ON ZAGRA NA WIOSNĘ???PROPONUJE ZMIANĘ NAZYW NA : "ANTYKWARIAT" LUB "DESA".ŚMIAĆ SIĘCZY PŁAKAĆ???MAMY JUŻ PSIKUTĘ,(**)UJKA,STAWECKIEGO.A TERAZ KUCZ.JEŚLI NIE BĘDZIEMY NAJLEPSZĄ DRUŻYNĄ TO NA PEWNO BĘDZIEMY MIEĆ NAJŚMIESZNIEJSZYCH ZAWODNIKÓW.A ŚREDNIA WIEKU TO BĘDZIE 36 LAT.BRAWO DLA DZIAŁACZY.TĘSKNIĘ ZA L.BACZYŃSKIM.KUPOWAŁ CHOCIAŻ MŁODYCH.
OTO SKŁAD ZAGŁĘBIA W MECZU Z PIASTEM:
1. MAREK BĘBEN.
2.WOJCIECH RUDY.
3.PIKUTA.
4.UJEK.
5.KRZYSZTOF TOCHEL.
BRAKUJE TYLKO PANA GAŁECZKI,BAZANA,MAZURA I JAROSIKA.
PODOBNO MOŻNA KUPIC CZERWCA I URBANA.I ANDRZEJA KUBICĘ.BRAWO!!
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Tomcjo