Sparing i transfery

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Sparing i transfery

Postprzez Fan 2003-01-22, 4:43 pm

No no brawo panowie Tochel i Rudy. Super wzmocnienia i super nowi zawodnicy. Teraz juz widze, ze nawet na taka potege jaka jest Koszarawa nie starcza. Do niedawna sie smialismy ze baty sprawiaja nam wsie typu Swit, Tloki czy Lech/Sulma. A teraz jest coraz lepiej. Grychtol, Leszczynski, Twardawa. Czolowi gracze naszej ligi. Plus nasi utalentowani juniorzy, nie wiem czy wystarczajacy nawet do gry w okregowce. Chyle czola i oby tak dalej a wrocimy skad zesmy sie wydostali. Jak nie emeryci (czytaj Pikuta) czy nieroby (czytaj Ujek) to znowu jakies leszcze. DO ROBOTY NIEROBY i nie robcie z siebie i z nas posmiewiska. LESZCZE WON. :evil: :evil: :evil:
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez Rynek 2003-01-22, 6:37 pm

Nawet nieslyszalem o takiej druzynie jak Koszarawa Zywiec i jeszcze porazka!! :x
Rynek
Obserwowany
 
Posty: 614
Dołączył(a): 2003-01-03, 6:25 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez grzechu 2003-01-22, 6:52 pm

Trzeba byc optymista :D To sa doipero pierwsze przedseznowe sparingi ktore maja na celu wykrystalizowanie sie skladu i osiagniecie odpowiedniej formy. Najwzniejsze aby Zaglebie prezentowalo sie dobrze wiosna, i to od samego poczatku ligi bo jak wiadomo zaczynamy od meczu z liderem.
grzechu
 
Posty: 361
Dołączył(a): 2003-01-04, 4:17 pm

lider

Postprzez ^m@rcin^ 2003-01-22, 7:37 pm

grzechu napisał(a):Trzeba byc optymista :D To sa doipero pierwsze przedseznowe sparingi ktore maja na celu wykrystalizowanie sie skladu i osiagniecie odpowiedniej formy. Najwzniejsze aby Zaglebie prezentowalo sie dobrze wiosna, i to od samego poczatku ligi bo jak wiadomo zaczynamy od meczu z liderem.



Grzechu chyba masz zla tabele :) 1 mecz gramy z Piastem a nie liderem zobacz kto jest na 1 miejscu :)
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez grzechu 2003-01-22, 8:48 pm

Przyznaje sie do bledu :oops: Chodzilo mi oczywiscie o Piasta ktory przez wiekszaosc rundy jesiennej byl na piewrwszym miejscu :wink:
grzechu
 
Posty: 361
Dołączył(a): 2003-01-04, 4:17 pm

Postprzez titu 2003-01-22, 9:06 pm

Koszarawa Żywiec to zespół w którym grają zawodnicy, którzy nie zmieścili się w drugiej drużynie Górala Żywiec (o którym notabene też mało kto słyszał) :D
titu
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2003-01-03, 4:06 pm
Lokalizacja: Zagłębie Sosnowiec

Postprzez topekaa 2003-01-22, 9:40 pm

Jakby to powiedziec.....? napawa optymizmem?
- po chuju!!!!!

pozdro
topekaa
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:48 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Kamilsts 2003-01-22, 9:41 pm

No niepowiem zaskoczenie spore ! Porażka z takim zespołem to nic dobrego niewróży. Niemniej jednak co nam zostało jak nie wiara ? Cóż czekajmy i bądźmy dobrej myśli!
Kamilsts
 

Postprzez Gość 2003-01-23, 6:35 am

Ostatnimi czasy,kiedy Zagłębie grało sparingi przed sezonem zazwyczaj było w nich dobrze.To dopiero pierwszy mecz.Niech przegrywają w sparingach lecz wiosną niech zdobędą 45 punktów,znaczy komplecik :D :D :D :lol: :lol: :mrgreen:
Gość
 

Postprzez Habeer 2003-01-23, 6:39 am


Ale przecież ten skład odbiegał od optymalnego.Spokojnie panowie,ja bym się nie sugerował wynikami sparingów.Coś czuję,że na wiosnę będzie dobrze.[/list]
Habeer
 
Posty: 62
Dołączył(a): 2003-01-15, 6:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez mjedrek 2003-01-23, 9:09 am

To że Tochel daje pograć juniorom to dobrze to jest nasz przyszłość i nie grają oni znowu tak źle, ale Ci grajkowie z tych "wielkich klubów" to już przesada, spójżcie jakie wzmocnienia ma Kolporter Korona Kielce, czy my nie mamy na tyle kasy co oni?!?!? Nie wiem ale myśle że mamy tyle że Włoch nic nie chce dać na pożądne wzmocnienia.

Myśle że to jeszcze nie jest tragedia bo to dopiero 1 sparing no ale przegrać z takim przeciwnikiem to wstyd.
Miejmy nadzieję że im bliżej sezonu to będzie lepiej.
mjedrek
 
Posty: 186
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:01 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

sparing&transfery

Postprzez bbartek 2003-01-23, 9:45 am

Jasne, że przegrana na tym etapie nie wiele znaczy, ale :
1/ ja nie widze wyraźnej koncepcji składu na wiosne.
Jeżeli mamy grać juniorami to po co nam zawodnicy z IV ligi ?
Jeżeli druzyna ma bazować na własnych wychowankach to dlaczego
Drzymont ma odejść do Polonii ?
Co robi Pikuta w składzie ?

2/ Na rynku jest dużo piłkarzy do wzięcia za nieduże pieniądze, ale KT za bardzo kombinuje i próbuje udowdnić, że II ligę może zrobić sam trener a kto bedzie grał to nie jest takie ważne.
Nietstey tak nie jest!!
bbartek
 

sparing

Postprzez Soyer 2003-01-23, 12:54 pm

Ja bym z tego nie robił żadnej tragedii. Wogóle nie przejąłem się wynikiem. Przecież właśnie takie gry kontrolne maja zostać spozytkowane do przećwiczenia różnych wariantów gry. Do tego dodać że zawodnicy z Koszarawy pewnei chcieli się pokazać a nasi grali na pół gwizdka uważając na kontuzje. Z tego co wiem boisko nie było najlepsze a nawet tragiczne i sam myslę czy wogóle jest sens grać w takich warunkach - pewnie się mylę, bo większośc polskich drużyn tak trenuje. Nie każdy może pozwolić sobie na jakiś wyjazd jak np Wisła Kraków. Mimo tego w takich grach trzeba uważać. Już dość w naszym zespole kontuzji. Co do transferów - to nnie mogę się doczekać tej "gwiazdy" która ma zasilić nasz klub. Boję sie że z dużej chmury , mały deszcz, obym się mylił ale pan Rudnu mógł nie wypowiadać sie tak WYSOKO. Obym się mylił i marzę o jakimś poważnym wzmocnieniu. Nie tylko chodzi o aspekt czysto sportowy, ale myslę że w sytuacji w której się znajdujemy - taki transfer - poprawiłby nastroje kibiców a może i wpłynąłby na frekwencje na meczach. GODZINA PRAWDY (90 min) POKAŻE NA CO STAĆ NASZ ZESPÓŁ W TYM SEZONIE. Także nie ma sensu robić tragedii z wyników gier kontrlonych. Pozdro dla optymistów!!!
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

re

Postprzez Soyer 2003-01-23, 12:58 pm

uzupełnienie: Godzina prawdy - oczywiście chodzi o mecz z Piastem Gliwice. Drugie: Koszarawa nie jest aż tak słabym zespołem - z tego co wiem będzie walczyć o awans do III ligi. Mają nowego , znakomitego trenera - Wojciecha Boreckiego. W zespole tym gra Dziarmaga i Dzierżęga.
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Fan 2003-01-23, 1:21 pm

Soyer nie mozna byc wiecznym optymista. W koncu ile to juz trwa 2 lata nabijania nas w butelke i robienie z nas jaj ?? I co to maja byc za pilkarze ten Dzierzega i Dziarmaga (to ze pogral chyba troche w Ruchu). My jakby nie patrzec tez mamy ligowcow (czytaj Antczak, Trescinski, Pikuta czy Ujek). To nam powinni mowic ze idziemy na awans i to nie do 2 a 1 ligi. No ale jak kopaczom sie nie chce i nie potrafia strzelic gola druzynie z 4 ligi no to jak tu mozna byc optymista?? Czarno to widze jak juz przed kazda poprzednia runda...Pozdrowienia
P.S. WOJTEK dostales prywatna wiadomosc??
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Adam1906