Zagłębie zremisuje z Carbo??

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez Monti 2003-09-17, 11:13 am

robsec napisał(a):we Wrocławiu, najlepiej strzelając kilka bramek.
a jak patrze na wasze wypowiedzi to wydaje mi sie ze nie którzy wpadli w panike (3:0, NO I TRUDNO), przegrać zremisować z Carbo no co was qrwa poj....
W góre serca 2 liga 2 liga ZAGŁĘBIE!!!


Dokładnie tak . Carbo to nie Śląsk.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza


Postprzez Artur 2003-09-17, 12:10 pm

krzysiu napisał(a):
Artur napisał(a):TVP3 pokazuje tylko mecze rozegrane na Śląsku i w Zagłębiu. Mecz we Wrocławiu to już nie ich teren, nie stać ich na transport kamerzysty!!!! Wolą pokazać jakieś zasrane Carbo, niż mecz sezonu Śląska z Zagłębiem.


logicznie myslac to powinni wyslac tam ekipe z wroclawskeigo odzialu TVP a material udostepnic TVP katowice, w koncu to jedna firma.


No widzisz, nawet my kibice (których cała reszta społeczeństwa uważa za debili - zresztą niesłusznie) potrafimy logocznie pomyśleć. Wiec może uzmysłowiemy telewizje regionalną o takiej możliwości.
Artur
 
Posty: 118
Dołączył(a): 2003-08-28, 9:59 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez fabian 2003-09-17, 1:53 pm

krzysiu napisał(a):
Artur napisał(a):TVP3 pokazuje tylko mecze rozegrane na Śląsku i w Zagłębiu. Mecz we Wrocławiu to już nie ich teren, nie stać ich na transport kamerzysty!!!! Wolą pokazać jakieś zasrane Carbo, niż mecz sezonu Śląska z Zagłębiem.


logicznie myslac to powinni wyslac tam ekipe z wroclawskeigo odzialu TVP a material udostepnic TVP katowice, w koncu to jedna firma.


logicznie myslec i firma Kwiatkowskiego, buahhahah :D

co do tematu. bez jaj Panowie, 2:0
fabian
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2003-04-24, 12:24 pm
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Postprzez piwo 2003-09-18, 6:04 pm

Wedlug mnie zwyciestow mamy pewne na 99,9%. Carbo to jest cieniarskie a ta nasza porazka we wroclawiu moze naszych chlopakow jeszcze bardziej zmowbilizowac do lepszej twardszej i kosekwentnej gry.
piwo
 
Posty: 28
Dołączył(a): 2003-09-17, 8:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-osiedle Jagiellonska

Postprzez yf 2003-09-18, 7:55 pm

arturku, sluchaj tu nie chodzi o zakladanie tematow oraz czy bede kratywny ale o ZAKLADANIA CHUJOWYCH TEMATOW, co kogo interesuje jakie masz przypuszczenia odnoscie sobotniego meczy i to ze carbo zremisuje, wiem ze zaglebie wygra bo jestem zaglebiakiem a ty takie farmazony puszczach w obieg, nie o to chodzi przeciez, co mam zakladac tematy typu : dlaczego bedzie 3000 tys a nie 3500 tys. i niech kazdy rozwinie swoja madra wypowiedz, niedlugo to beda tematy ile psiarni z nami jedzie na wyjzd prosze o przyblizone liczny a dlaczego tyle a nie wiecej/mniej zanim napiszecie kolejny bzdorny temat zastanowcie sie 5 razy, bo sie robi syf.
yf
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2003-07-20, 1:51 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez yf 2003-09-18, 7:56 pm

sorki za bledy.
yf
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2003-07-20, 1:51 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Artur 2003-09-18, 8:50 pm

yf napisał(a):arturku, sluchaj tu nie chodzi o zakladanie tematow oraz czy bede kratywny ale o ZAKLADANIA CHUJOWYCH TEMATOW, co kogo interesuje jakie masz przypuszczenia odnoscie sobotniego meczy i to ze carbo zremisuje, wiem ze zaglebie wygra bo jestem zaglebiakiem a ty takie farmazony puszczach w obieg, nie o to chodzi przeciez, co mam zakladac tematy typu : dlaczego bedzie 3000 tys a nie 3500 tys. i niech kazdy rozwinie swoja madra wypowiedz, niedlugo to beda tematy ile psiarni z nami jedzie na wyjzd prosze o przyblizone liczny a dlaczego tyle a nie wiecej/mniej zanim napiszecie kolejny bzdorny temat zastanowcie sie 5 razy, bo sie robi syf.

Nie wiem czy załważyłeś ale to jest forum i właśnie to jest miejsce na wyrażanie swoich subiektywnych opini. Ale jasne, to nie był zbyt mądry temat bo ja też kocham Zagłębie i całym sercem wierze, że wygrają - ale widziałem już wiele podobnych, marnych spotkań naszych piłkarzy, z marnymi drużynami i takich meczów mam po prostu dość. Więc niech nas połączy wspólna miłość do Zagłębia, niech pokonają kolejnych murarzy, niech wyjdą z tego 3 ligowego bagna i niech nastanie czas wielkich spotkań.
Pozdrowienia!!!
Artur
 
Posty: 118
Dołączył(a): 2003-08-28, 9:59 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez WOJTEK 2003-09-18, 9:02 pm

Artur napisał(a):
yf napisał(a):arturku, sluchaj tu nie chodzi o zakladanie tematow oraz czy bede kratywny ale o ZAKLADANIA CHUJOWYCH TEMATOW, co kogo interesuje jakie masz przypuszczenia odnoscie sobotniego meczy i to ze carbo zremisuje, wiem ze zaglebie wygra bo jestem zaglebiakiem a ty takie farmazony puszczach w obieg, nie o to chodzi przeciez, co mam zakladac tematy typu : dlaczego bedzie 3000 tys a nie 3500 tys. i niech kazdy rozwinie swoja madra wypowiedz, niedlugo to beda tematy ile psiarni z nami jedzie na wyjzd prosze o przyblizone liczny a dlaczego tyle a nie wiecej/mniej zanim napiszecie kolejny bzdorny temat zastanowcie sie 5 razy, bo sie robi syf.

Nie wiem czy załważyłeś ale to jest forum i właśnie to jest miejsce na wyrażanie swoich subiektywnych opini. Ale jasne, to nie był zbyt mądry temat bo ja też kocham Zagłębie i całym sercem wierze, że wygrają - ale widziałem już wiele podobnych, marnych spotkań naszych piłkarzy, z marnymi drużynami i takich meczów mam po prostu dość. Więc niech nas połączy wspólna miłość do Zagłębia, niech pokonają kolejnych murarzy, niech wyjdą z tego 3 ligowego bagna i niech nastanie czas wielkich spotkań.
Pozdrowienia!!!
TO JUŻ BYŁEŚ NA TYM MECZU????ANTYCYPUJESZ?
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez IQ 2003-09-18, 9:55 pm

Wojtek - może ANTYPUCUJESZ (czyli nie donosisz na Policję :wink: :wink:
IQ
 

Postprzez WOJTEK 2003-09-19, 7:03 am

DOKŁADNIE.KOLEŚ JUŻ WIE JAK ZAGRAJĄ W SOBOTĘ.MAJĄ,k***a,WYGRAĆ.I TYLE.CHOĆBY GOLA MIAŁ ZDOBYĆ KURDZIEL.BO JAK NIE Z CARBO TO Z KIM???
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

:)

Postprzez ^m@rcin^ 2003-09-19, 12:23 pm

W tampie napisali ,ze do Czarnowasow przyjedzie lider tabeli :evil:
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez Soyer 2003-09-19, 5:08 pm

No tempo czasami ma ciekawy tekst do przeczytania:) Co do meczu - oczywiście że Zagłębie. Musimy podnieść się po Śląsku i grać swoje . BYło minęło...
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

:)

Postprzez Franz 2003-09-19, 9:31 pm

Zagłębie wygra z Carbo :twisted:
Franz
Pudzian
 
Posty: 1764
Dołączył(a): 2003-01-07, 8:37 pm
Lokalizacja: Sosnowiec- Pogoń Posty: Licznik nieczynny do odwołania

Postprzez lukes 2003-09-19, 10:03 pm

2-0 przy ogluszajacym dopingu przez 90 minut
lukes
no spin
 
Posty: 914
Dołączył(a): 2003-05-29, 11:20 am
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Postprzez ewryk 2003-09-20, 11:07 am

Mysle ze wygracie i to chyba dosc latwo, carbo nie jest chyba zbyt wielka potega:). Najwazniejsze stzrelic szybko bramke i pojdzie jak z gorki :).
ewryk
 
Posty: 74
Dołączył(a): 2003-06-25, 12:23 pm
Lokalizacja: Słubice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników