ZAGŁĘBIE vs Swornica

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez Gość 2003-08-27, 1:37 pm

Panowe proponuję zakończyć ten bezsensowny spór. Ja słyszałem tylko hasło "idź cie do domu, nie powiemy nikomu". Może rzeczywiście ktoś krzyknął "co wy robicie", albo idąc tropem Montiego akustyka stadionu i "szum" innych kibiców spowodował że na krytej usłyszeli coś co przypominało to hasło. Nie wiem. Wiem natomiast że bezsensownie jest kłócić się o jedno hasło. Poczekajmy WOJTEK jeżeli ten dziennikarz częściej będzie przekręcał to wtedy go capniemy ;) .

Tak więc na zakończenie proponuję wszystkim dla dobra całego forum i forumowiczów


KONIEC TEMATU
Gość
 


Postprzez Soyer 2003-08-27, 2:24 pm

Ja także słyszłem te okrzyki. Krótko bo krótko ale było słychać . Stałem obok krytej na murku i filomowałem/ . Zawsze kilku takich się znajdzie co muszą zje,,ać atmosferę
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Greg1906 2003-08-27, 5:29 pm

Witam. Rozbawiły mnie (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) ostatnie posty. Pomijając słuszny wątek przekręcania faktów w prasie, zabawne jest to, jak to ktoś napisał "tych paru krzyczących żuli psuje nasz wizerunek w mediach". Do jakich czasów dożyliśmy? Parę lat wstecz na Ludowym latały kamienie, przewracały się ogrodzenia, "niezydentyfikowani" osobnicy biegali po bieżni, wisieli na flagach gości, stadion był zamykany. Teraz martwimy się o paru meneli, którzy coś krzykną:) Nie wiem, czy żałować tamtych czasów, czy cieszyć się tą publiką. Chyba jednak cieszyć się.
Greg1906
Nadzieja białych
 
Posty: 859
Dołączył(a): 2003-08-23, 7:58 pm
Lokalizacja: Lids

Postprzez fabian 2003-08-27, 7:59 pm

BTW. jedyne co slyszalem to "walczyc, Zaglebie walczyc" - moze o to chodzilo???
fabian
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2003-04-24, 12:24 pm
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników