ZAGŁĘBIE vs Swornica

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez WOJTEK 2003-08-25, 3:56 pm

W GAZECIE PODPISANY BYŁ WOJCIECH TODUR.MOŻE NAM WYJAŚNI TE BREDNIE?
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am


Postprzez lukes 2003-08-25, 4:01 pm

kondi napisał(a):z tego co widziałem to autorem nie był TOD tylko GAK - także to nie todur ;-)

PS.
też siedziałem koło tego gościa ;-)

pzdr.


w GW podpisane jest nazwiskiem Todura... moze oni nie byli na tym meczu :wink:
lukes
no spin
 
Posty: 914
Dołączył(a): 2003-05-29, 11:20 am
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Postprzez kondi 2003-08-25, 4:04 pm

czytałem tylko na necie, a tam jest GAK - może nowe pseudo Todura ??

pzdr.
kondi
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:50 am
Lokalizacja: sercem w Sosnowcu

Postprzez Monti 2003-08-25, 4:08 pm

Chyba muszę sie stawić za Wojtkiem. Nie czytałem artykułu ale na meczu siedziałem tak jak TOD na krytej. Powiem szcerze że trudno oceniać ile osób tak krzyczało, natomiast nie ma to chyba większego znaczenia bo owe śpiewy były bardzo wyraźnie słyszalne na trybunie krytej a co za tym idzie także na murawie. Macie pretensje że napisałm o tym Wojtek a może raczej trzeba było na meczu zareagować jak owe spiewy miały miejsce. Prawdą jest że Zagłębie nie ma dobrej prasy w śląskich gazetach sportowych, prawdą jest także że najwiecej o naszym klubie i najwiecej obiektywizmu jest właśnie w tekstach Wojtka Todura .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez lukes 2003-08-25, 4:40 pm

a czy z trybuny krytej bylo widac niespotykana jak na 3lige macze widownie, ktora dopinguje kulturalnie i bez wyzwisk swoich pupili :?: :?: :?: o tym tez mozna bylo napisac ale po co lepiej sie sprzedaja takie newsy jak ta jedna glupia przyspiewka 5kolesi, (kilkuset buahaha)
Monti - ja sie nie czepiam.Tylko pomysl: ktos kto nie byl na meczu czyta recenzje i jaki sobie tworzy obraz fanow Zaglebia?? Po co tworzyc dobra atmosfere na stadionie, po co przychodzic tlumnie na mecze jak jednym tekstem mozna wszystko popsuc. Sam wiesz jaka sile maja media. Tu teraz nie chodzi o ten konkretny tekst bo on nam nie zaszkodzi i tak naprawde nie ma co robic wielkiej dyskusji na ten temat- ale fakt jest faktem - to nie byla obiektywna recenzja.
pozdro
lukes
no spin
 
Posty: 914
Dołączył(a): 2003-05-29, 11:20 am
Lokalizacja: SOSNOWIEC

:)

Postprzez ^m@rcin^ 2003-08-25, 8:20 pm

Krzyczelismy idzcie do domu my nie powiemy nikomu bylo to skierowane do ludzi wychodzacych przed koncem meczu !! Kto byl ten wie !!
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Re: :)

Postprzez Gość 2003-08-25, 8:38 pm

^m@rcin^ napisał(a):Krzyczelismy idzcie do domu my nie powiemy nikomu bylo to skierowane do ludzi wychodzacych przed koncem meczu !! Kto byl ten wie !!


I za to hasło należy się wam Oskar. A tym żultrasom dożywotni zakaz wstępu na stadion.
Gość
 

Re: :)

Postprzez lukes 2003-08-25, 8:40 pm

^m@rcin^ napisał(a):Krzyczelismy idzcie do domu my nie powiemy nikomu bylo to skierowane do ludzi wychodzacych przed koncem meczu !! Kto byl ten wie !!


^m@rcin^ chodzi o ten tekscik co wy robicie Zaglebie co wy robicie
a swoja droga "idzcie do domu..." bylo niezle - paru zultrasow stanelo wmurowanych :wink:
lukes
no spin
 
Posty: 914
Dołączył(a): 2003-05-29, 11:20 am
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Re: :)

Postprzez ^m@rcin^ 2003-08-25, 8:56 pm

lukes napisał(a):
^m@rcin^ napisał(a):Krzyczelismy idzcie do domu my nie powiemy nikomu bylo to skierowane do ludzi wychodzacych przed koncem meczu !! Kto byl ten wie !!


^m@rcin^ chodzi o ten tekscik co wy robicie Zaglebie co wy robicie
a swoja droga "idzcie do domu..." bylo niezle - paru zultrasow stanelo wmurowanych :wink:


a krzyczal ktos co wy robicie Zaglebie co wy robicie ???? Ja nie slyszalem chyba mu sie cos pomylilo :)
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Re: :)

Postprzez lukes 2003-08-25, 9:14 pm

^m@rcin^ napisał(a):
lukes napisał(a):
^m@rcin^ napisał(a):Krzyczelismy idzcie do domu my nie powiemy nikomu bylo to skierowane do ludzi wychodzacych przed koncem meczu !! Kto byl ten wie !!


^m@rcin^ chodzi o ten tekscik co wy robicie Zaglebie co wy robicie
a swoja droga "idzcie do domu..." bylo niezle - paru zultrasow stanelo wmurowanych :wink:


a krzyczal ktos co wy robicie Zaglebie co wy robicie ???? Ja nie slyszalem chyba mu sie cos pomylilo :)


:lol: :lol: :D :D ^m@rcin^ chcialem Cie powiadomic ze wedlug GW krzyczalo tak kilkuset kibicow Zagebia - nawet napisali w nawiasie ze tyle ilu ma mieszkancow wies Swornica :D :D :D

a tak powaznie krzyknelo tak kilku zultrasow ale ok nie wracajmy juz do tego tematu szkoda czasu....
pozdro dla dziennikarzy :wink: ja i tak nadal bede czytal GW :wink:
lukes
no spin
 
Posty: 914
Dołączył(a): 2003-05-29, 11:20 am
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Postprzez WOJTEK 2003-08-26, 5:28 am

NA ZAKOŃCZENIE TEMATU-PANIE REDAKTORZE.WIDAĆ,ŻE NIE ODNIÓSŁ SIĘ PAN DO NASZYCH WYPOCIN.A NA PRZYSZŁOŚC JAK SIĘ NIE MA PEWNOŚCI TO LEPIEJ NIE PISAĆ GŁUPOT BO SIĘ LUDZIE ŚMIAĆ BĘDĄ.POZDRAWIAM!!!
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez PO_PROSTU_KTOS 2003-08-27, 10:12 am

^m@rcin^ ma racje ,byłem na tym meczu i tez nie słyszałem zeby ktos krzyczał "co wy robicie...." a siedziałem mniej więcej w połowie odkrytej trybuny :!: no więc w jaki sposób jakis pismak mógł to słyszec na kytej trybunie :?:
PO_PROSTU_KTOS
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2003-08-26, 2:18 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Zagórze

Postprzez Monti 2003-08-27, 10:39 am

Było to słychac bardzo wyraźnie na murawie i na krytej. Inna sprawa że na pewno nie na kilkaset gardeł . Zresztą niepoetzrebnie tyle szumu o nic. To nie pierwszy i nie ostatni raz jak lecą bluzgi z trybun . Nie raz juz w ten sposób kibice "dodawali otuchy" piłkarzom, którym nie szła gra . Problem nie w tym że ktoś o tym pisze tylko że to ma miejsce.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez WOJTEK 2003-08-27, 12:39 pm

MONTI!Z CAŁYM SZACUNKIEM ALE PISZESZ BZDURY.JAK MOGLIŚCIE SŁYSZEĆ COŚ CZEGO NIE BYŁO???SIEDZIAŁEM CAŁY MECZ NA TRYBUNIE I NIC NIE SŁYSZAŁEM.A "KILKASET OSÓB" BYM USŁYSZAŁ.A JEŚLI TO BYŁO KILKA OSÓB TO JAK "REDAKTOR"TO USŁYSZAŁ?CZYLI,NA MÓJ GUST,KTOŚ SZUKA SENSACJI I ROBI KRECIĄ ROBOTĘ.DZIWNE,ZE PAN REDAKTOR NIE PROSTUJE.MILCZENIE JEST APROBATĄ???
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Monti 2003-08-27, 1:08 pm

Wojtek . Zatem wynika że ja tez szukam sensacji i sobie wymyśliłem. Nie wiem dalczego Wy tego nie słyszeliście . Nie wiem czy to kwestja akustyki czy chałasu na trybunach. Nie piszę tego żeby robić batalie w obronie Tod, tylko dla potwuierdzenia faktu i poczęści potwierdzenia nieuzasadnionych pretensji pod adresem kogoś. Jak coś jest czarne to jest czarne , jak białe to białe. Ja siedząc na krytej zreszta nie koło Tod. tylko w zypełnie innym miejscu wyrażnie słyszałem "Co wy robicie , Zagłębie co wy robicie" ? Czy sie to komuś podoba czy nie . Zresztą juz pisałem : gorszsze juz bluzgi leciały z trybun i pewnie nie raz jeszce polecą . I to jest problem a nie GW.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników