wyjściowy skład na niedorozwój

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

wyjściowy skład na niedorozwój

Postprzez olo69 2003-08-03, 3:09 pm

A może zabawimy się w typowanko wyjsciowego składu na pierwszy mecz, ja stawiam
Kurdziel-Stemplewski, Tresciński, Drzymont(Twardawa),Antczak- Skrzypek, Malinowski, Bogacz, Łuczywek- Lachowski, Ujek
Twardawa w nawiasie bo nie wiem czy Drzymont zdąży wyzdrowieć, skład wydaje mi się dość mocny, a zostali jeszcze Rak, Bugaj, Koźmiński i Chwalibogowski
olo69
 
Posty: 1126
Dołączył(a): 2003-05-01, 10:31 pm
Lokalizacja: modrzejowska city


Postprzez Franz 2003-08-03, 5:04 pm

Mój typ pierwszego składu na to spoktanie:
Kurdziel- Stemplewski, Drzymont, Treściński, Antczak- Skrzypek, Malinowski, Lachowski, Łuczywek- Bogacz, Ujek.
Franz
Pudzian
 
Posty: 1764
Dołączył(a): 2003-01-07, 8:37 pm
Lokalizacja: Sosnowiec- Pogoń Posty: Licznik nieczynny do odwołania

Postprzez Lars 2003-08-03, 6:01 pm

Wróciłem z wakacji.... i za tydzien startujemy. niestety nie moge typowac wyjsciowego skladu bo niewidzialem zadnego sparingu bo gdy sie zaczely wyjechalem. fajnie ze szczakowa na dzien dzisiejszy jest zdegradowana, chodz napewno gdy sie odwola (po tym co ujawnil bramkarz switu) pozostanie w 1 lidze. ciesza mnie wypowiedzi naszych dzialaczy, trenerow, zawodnikow. wkoncu sie nie mowi " pogramy a jak sie uda to awansujemy", mowi sie wprost AWANS.
Moze ten post troche nie na temat ale gdzies to musialem napisac :wink:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2254
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Postprzez Fan 2003-08-04, 8:07 am

Kurdziel - Chwalibogowski, Trescinski, Drzymont, Stemplewski - Luczywek, Bogacz, Lachowski, Skrzypek - Bugaj, Ujek
Fan
Working Class
 
Posty: 509
Dołączył(a): 2003-01-02, 3:49 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

kłopoty bogactwa ?

Postprzez bbartek 2003-08-04, 3:25 pm

Czytam te propozycje i właściwie przy każdej uważam, że kogoś pominięto gdyz powinien znaleźć się w wyjściowej jedenastce.
Dawno nie pamiętam takiej sytuacji. A kto jest pewniakiem? Kurdziel, Teresa,Jimmi, Łuczywek, Dawid, Bugaj i Ujek .. Ktoś jeszcze ?
Serce podpowiada chłopaków którzy trochę serca zostawili już na Ludowym, ale musi grać lepszy.

Moim typem na nr. 1 w Zagłebiu na najbliższy sezon jest Twardawa !
bbartek
 

Postprzez WOJTEK 2003-08-04, 4:10 pm

A DLA MNIE NR 1 TO KIBICE.JAKBY NIE MY...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Gość 2003-08-05, 5:35 pm

Mój typ:
Kurdziel - Stemplewski, Twardawa, Drzymont, Antczak - Skrzypek, Bogacz, Malinowski, Lachowski - Bugaj, Ujek.

Nie wiem czy wstawiłem odpowiednią liczbę młodzieżowców. Faktem jednak jest że tak dużej i równej kadry nie mieliśmy już daaaaaaaaaawno.
Gość
 

Postprzez krzysiu 2003-08-05, 9:18 pm

Kurdziel - Stemplewski, Twardawa, Treściński, Antczak - Skrzypek, Malinowski, Łuczywek, Bogacz - Ujek, Bugaj

gdyby nie bylo przymusu gry 2 mlodziezowcow to sklad wygladalby wedlug mnie tak:

Kurdziel - Twardawa, Drzymont, Treściński, Antczak - Skrzypek, Malinowski, Łuczywek, Lachowski - Ujek, Bugaj
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez bankier 2003-08-05, 10:05 pm

druga wersja składu robi wrażenie.... !!! dawno personalnie nie byliśmy tak mocni!!!

ps. Kurdziel - Stemplewski, Drzymont, Twardawa, Antczak - Skrzypek, Malinowski, Bogacz, Lachowski - Ujek, Bugaj! no i dwunasty zawodnik KIBICE ZAGŁĘBIA!!!

druga linia i atak są bardzo mocne (jak na trzecią ligę), obrona pokazała wiosną, ze potrafi zagrać pewnie i skutecznie (czyli nie tracić głupich bramek jak w meczu z nysą)!!! czyli jedziemy po trzy punkty!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Wyjściowy skład

Postprzez zgredos 2003-08-07, 12:58 pm

Trudno będzie wytypowadz podstawową 11 sam Tochel mówi, że ma 17-18 zawodników do gry plus 2 młodzieżowców. Mój typ to:
Kurdziel-Antczak, Treściński, Drzymont, Stemplewski- Skrzypek, Malinowski, Łuczywek( Lachowski ), Bogacz-Bugaj, Ujek.
A ławka rezerwowych długa i wyrównana z Rakiem, Twardawą Kożmińskim na czele.
zgredos
 
Posty: 1433
Dołączył(a): 2003-08-06, 3:29 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

Postprzez Nadtrener 2003-08-07, 1:18 pm

Jak zagramy 4-4-2, to:
Kurdziel - Stemplewski, Twardawa, Treściński, Antczak - Rak, Malinowski, Lachowski, Koźmiński - Ujek, Bugaj
Ławka: Rydel, Chwalibogowski, Bogacz, Skrzypek, Łuczywek, Wurzel, Stolpa.

Jak będzie 4-5-1 to:
Kurdziel - Stemplewski, Twardawa, Treściński, Antczak - Rak, Malinowski, Łuczywek, Lachowski, Koźmiński - Ujek
Ławka: Rydel, Chwalibogowski, Bogacz, Skrzypek, Bugaj, Wurzel, Stolpa.
Nadtrener
 


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników