MAŁE PODSUMOWANIE

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

MAŁE PODSUMOWANIE

Postprzez IQ 2003-07-13, 12:45 am

Tak mnie naszło podsumować ostatni sezon.
Najpierw minusy
1.Brak Awansu - wydaje mi się że piłkarsko i organizacyjnie awans był nasz, ale początek sezonu to był niestety dramat. Tochel też się trochę zagubił - za późno zrezygnował z Baczyńskiego i Adamczyka (chociaż jak patrzę na wyniki Pogoni Staszów - chyba nawet lepsze niż cracovia na wiosnę to jestem w szoku). Pech Raka i niemoc strzelecka Ujka to też powód kiepskiej jesieni.
2.Żadnego naszego wychowanka który wdarłby się przebojem do składu - najmłodszy z grających częściej jest chyba Stolpa ale kto był na Rozwoju to widział co on "potrafi" Może coś będzie ze Stemplewskiego a o innych nie ma co w zasadzie pisać.
3.Zamknięte stadiony - najfajniej to było na początku najpierw Hutnik (z powodu braku monitoringu !!!) a potem Piast ( z powodu jakiś "zwierząt..." ) i MK - na wszystkich "byłem"
4.Takie sobie transfery - Tochel teraz wywalił przecież kilku gości których sam na jesień przyjął - Stępień, Jaroszek, Karol
5.Regres Skrzypka - chłopak jest tak kiepski że żal patrzeć - szkoda że Tochel stawia ciągle na niego zamiast na Raka którego na siłę wystawia na obronę. W kilku meczach duet Rak-Ujek pokazali na czym polega nowoczesna piłka. Skrzypek ma chyba jeden zwód i niestety coraz mniej obrońców się daje na niego nabrać. Jest szybki ale jak ma grać dobry skrzydłowy to pokazał nam Radzewicz z Piasta.
6. Wylanie Kostera - nie wiem za cholerę za co bo grał w większości meczy i to całkiem dobrze - tylko z piastem gdy grał po kontuzji wypadł słabiej - nie był w stanie upilnować Radzewicza.
7. Jak patrzę na strzelców naszej III ligi to długo trzeba niestety szukać naszych - może teraz Ujek będzie grał tak jak na wiosnę i kogoś tam dokupią.
8.Trochę syf na stadionie - krzesełka brudne, brak chłodnych napoi z lodówki itd. Niestety nasi prezesi powinni pojechać do Jaworzna - jeśli chodzi o organizację meczu to oni są nieźli. Nie wymagam cudów ale krzesełka raz na miesiąc można by umyć - podobno jest bezrobocie.

A teraz Plusy
1.Kibice - wreszcie oprawa na poziomie I ligi, doping, po prostu bomba. Kto chodzi ten wie o co chodzi. I ludzi też jakoś przybyło chociaż klub za bardzo się o to nie starał - marketing jaki był taki jest. Wyjazdy też niezłe. O hol's się nie wypowiadam bo się nie znam.
2. Muzyka na stadionie - serce rośnie jak puszczają Horrorshow - nikt nie ma takiego hymnu jak my - np. hymny Szczakowianki i Wisły to jakieś kity discopolo.
3.Grzegorz Kurdziel - jak wylali Stanka to się bałem o tą pozycję - szczególnie że początkowo Tochel stawiał na sparingach na Iwińskiego a tu się okazało że Kurdziel zna się na swojej robocie.
4.Obrona w całości - ciekawe co będzie teraz gdy odejdzie Drzymont, wyleciał Koster.
5.Postawa Rozwju Katowice który po raz pierwszy pozwolił kibicom z Sosnowca zawitać w swoje progi. Co prawda daleko im do Grunwaldu (krupnioki) ale dużo lepiej niż matoły z MK.
6.Mimo wszystko Włosi, że ciągle są i okazali się jak dotąd poważnym partnerem. Pewnie wielu pomyśli że powinni dać więcej kasy tylko że niby dlaczego ??? Pomogli wydobyć Zagłębie z zapaści finansowej, dają godziwe środki na utrzymanie - wszystko teraz w rękach Rudego żeby tą kasę dobrze zainwestować bo chyba taka mała nie jest.
7.Nowe fajne flagi - jak będzie jakaś sektorówka to będzie już max.
8.Na koniec gratulacje dla chłopaków robiących tę stronę - kiedyś były dwie (dobre) i ze sobą konkurowały i jak się połączyły to myślałem że z powodu braku wzajemnej rywalizacji będzie gorzej. A okazało się, że jest nawet lepiej. Jeśli mogę coś zasugerować to fajnie by było zamieścić gdzieś mp3 z piosenką Horrorshow (jeśli się zespół zgodzi). Stronę i kibiców mamy I ligowych. Teraz pora na stadion (więcej krzeseł i światło) i piłkarzy.
Pzdr dla wszystkich kibiców Zagłębia
IQ
 


Re: MAŁE PODSUMOWANIE

Postprzez krzysiu 2003-07-13, 10:05 am

IQ napisał(a): ciach ...
Jeśli mogę coś zasugerować to fajnie by było zamieścić gdzieś mp3 z piosenką Horrorshow (jeśli się zespół zgodzi).
... ciach

jest juz od jakiegos czasu, linki pojawialy sie juz na forum - http://zaglebie.sosnowiec.pl/mp3/horrorshow.mp3
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Podsumowanie sezonu

Postprzez Gość 2003-07-13, 10:58 am

Zgadzam się co do Skrzypka jest beznadziejny powinien iść w ślady Baczyńskiego i sprzedawczyka Stanka. Apropo Stanka był na meczu w Rozwoju siedział po przeciwnej stronie chyba żałował sprzedanych meczów a jego żalenie się dziennikarzom było śmieszne. Podobają mi się obecne transfery z tej mąki może być dobry chleb oby tylko nie odeszli Włosi. A co do kibiców byli super tak trzymać.
Gość
 

Postprzez WOJTEK 2003-07-13, 11:03 am

NIE ZGADZAM SIĘ CO DO DAWIDA.ON JESZCZE POKAŻE CO POTRAFI.TE JEGO JAZDY PO PRAWEJ STRONIE.JESTEŚMY Z TOBĄ DAWID !!!A CO DO STANKA I BACZYŃSKIEGO???CIESZĘ SIĘ ,ZE NIE MA TYCH DWÓCH PATAŁACHÓW.Z DRUGIEJ STRONY FAJNIE BYŁO JAK BYLI.BYŁO SIĘ Z CZEGO PONABIJAĆ. :lol: :lol:
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Podsumowanie sezonu

Postprzez Gość 2003-07-13, 11:37 am

Oprawa meczów SUPER.
Podsumowanie kopaczy.
Kurdziel na trzy plus-był niepewny potwierdził to mecz z Nysą
Obrona dość dobrze Drzymi z Teresą coraz pewniejsi
Pomoc chyba najgorzej dobrze tylko Wurzel,-
Skrzypek i Pikuta mniej niż zero
Atak tylko Ujek.- Stolpa i Karol szkoda mówić
JEŚLI PIŁKARZE DORÓWNAJĄ KIBICĄ TO NA LUDOWYM BĘDZIE LIGA MISTRZÓW..
Gość
 

Postprzez MuMiN 2003-07-13, 12:07 pm

Witam

Ja jedynie co mogę tutaj podsumować to rundę pod względem kibicowskim - gdyż mówiąc brzydko, sprawy piłkarskie "to nie moja brocha" - a jeżeli na czym się nie znam, to logiczne że się nie będę wypowiadał.

Wiosna w wykonaniu kibiców była pod kilkoma względami wyjątkowa ale po kolei:
- oprawa - no cóż, każdy widział jak było, powstanie "Fuoco Brigade" i równa wysoka forma w przeciągu całej rundy sprawiła iż obecnie "FB" to już czołowa ekipa w Polsce pod tym względem. Przed sezonem "Foki" w znacznym stopniu poprawiły frekwencje i jakość widowiska na meczach hokeja
- frekwencja u siebie - w tym temacie także nie było źle - spora widownia jak na 3 ligową szarzyznę sprawiły że na kilku meczach brakło miejsca na "Estadio de Ludowy" - no cóż i tak pewnie chwasty będą rosły przez 10 lat i nikt z nas tego nie zmieni
- frekwencja na wyjazdach - z wyjazdami było różnie. Usprawiedliwieniem może być fakt iż na kilku meczach byliśmy nieproszonymi osobami, do Gliwic nas nie wpuszczono, na Rozwoju głupie ograniczenia - lecz i tak było dobrze
- brak awantur sprawił iż na Ludowy zaczęły przychodzić całe rodziny, pojawiło się także więcej dziewczyn, co z pewnością wielu z was cieszy :D
- dobra współpraca z klubem - przynajmniej tutaj dotyczy to grupy Ultras

Niestety tak "różowo" być nie może:
- brak marketingu (choćby w najmniejszym stopniu), a co za tym idzie - nudne i cienkie bilety (te same od 5 lat), brak plakatów itp.
- to co pisałem już wyżej - problemy z wyjazdami przez kluby które nie dorosły do tego aby występować w 3 lidze

Z aspektów piłkarskich wymienię tylko wpadkę podczas meczu z Nysą (miałem nadzieję że skończymy bez porażki) - niestety się przeliczyłem - choć ogólnie z postawy grajków jestem zadowolony - do wymiany formacja ofensywna (Karol i koledzy z ataku, zbytnio się nie nadają)

Tyle moich wywodów - może treść nie do tego działu ale przeżyjemy :D
MuMiN
Kuba Wojewódzki
 
Posty: 294
Dołączył(a): 2003-01-01, 12:41 pm
Lokalizacja: Z Doliny ...

Postprzez ewryk 2003-07-13, 1:28 pm

Ja podsumuje Wasze kibicowanie jak widze to ze slubic. Po pierwsze frekwencja naprawde spora (u nas na szczyt IV ligi zjawilo sie z 800 osob) - pare sezonow temu na okregowke (awans do IV) przychodzilo ponad 1500 osob! (w slubicach oficjalnie mieszka ok 20000 ludzi a wiec frkfencja calkiem niezla byla i ludzie dopingowali).

Doping Wasz nie wiem jaki jest ale napewno bardzo dobry sadzac po ilosci ludzi jakie chodza na mecze Zaglebia i wypowiedziach na forum.

FB '03 sporo robi i widac tego efekty na filmikach.... u nas od czasu powstania DP '02 (Duma Pogranicza) jak bylo na poczatku tak jest nadal angazuja sie w to 2-3 osoby reszta jakos zdziwiona ze wogole cos sie dzieje (pewnie nie jedna osoba 1 raz w zyciu widziala flage lub race). Ale coz u nas niestety lduzie wola isc na mecz zeby sie nachlac % niz angazowac sie w doping:(.

Dlatego zycze Wam aby Zaglebie awansowalo (my raczej bedziemy walczyc o utrzymanie), zaslugujecie na II lige (nawet na I - mecze Legia Zaglebie to beda hity:) juz bym chetnie bilety rezerwowal:))

Pozdrowionka
ewryk
 
Posty: 74
Dołączył(a): 2003-06-25, 12:23 pm
Lokalizacja: Słubice

Postprzez Kamilsts 2003-07-13, 10:34 pm

Może i Skrzypek grał w tej rundzie do dupy ale nie pamiętacie co robił przed odejściem do wiochy zwanej Wodzisławiem ?
Trzeba poczekać jestem pewny na 99% ( :twisted: ) że w nowym sezonie będzie grał tak jak kiedyś.
Kamilsts
 


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników