ZAGŁĘBIE - MOTOR LUBLIN / pt. / 08.12.2023 / 20:30

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE - MOTOR LUBLIN / pt. / 08.12.2023 / 20:30

Postprzez petromar 2023-12-08, 10:27 pm

Jak to się mawia ,lepiej przegrać raz 0-4 ,niż cztery razy 1-0 :lol:
petromar
 
Posty: 837
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm


Re: ZAGŁĘBIE - MOTOR LUBLIN / pt. / 08.12.2023 / 20:30

Postprzez pyla 2023-12-08, 10:53 pm

rzygac sie chce :czerwona:
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: ZAGŁĘBIE - MOTOR LUBLIN / pt. / 08.12.2023 / 20:30

Postprzez Tomcjo 2023-12-09, 10:44 am

Górecko i Malina przygotowali do sezonu drużynę która po walce przegrała w Lublinie 2-3 . Niektórzy twierdzili ze pechowo ale dziś widać ze to były pokazy nieudolności . Teraz Derbin po przerwie tak ich przygotował ze już bez żadnych kontrowersji Zagłębie zostało zmiecione z planszy . Przestańmy w kółko usprawiedliwiać Derbina . Fakt ze władował się na minę ale naprawdę dobry trener coś by wydusił z tych pajaców . Tymczasem drużyna pikuje w dół . Gdyby nie koniec sezonu to wkrótce padła by dwucyfrówka . Czy można coś uratować ? I ligę żaden cud nie wskrzesi . Zimą ściągnąć piłkarzy którzy będą grać w drugiej lidze a pozostałym zapowiedzieć ze albo znajda sobie nowy klub albo przesiedzą wiosnę w IV lidze . Pozostało budować drużynę która będzie o coś walczyła w II lidze bo tam tez nikt nie padnie na kolana przed nami . Jak nic się nie zmieni to czeka nas kolejny spadek .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE - MOTOR LUBLIN / pt. / 08.12.2023 / 20:30

Postprzez novack 2023-12-09, 11:49 am

Jeżeli jedynym pomysłem Derbina na przełamanie czterech porażek z rzędu na własnym stadionie jest wstawienie do pierwszego składu Calińskiego i Guezena, to raczej trzeba szukać trenera. Po meczu powiedział, że się nagłówkował jak przeciwstawić się tak dobrze poukładanej drużynie jak Motor, a przecież to takie proste, wystarczy prowadzoną przez siebie drużynę poukładać jeszcze lepiej i niech główkuje trener Motoru. Jestem bardzo zawiedziony Derbinem.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE - MOTOR LUBLIN / pt. / 08.12.2023 / 20:30

Postprzez achter 2023-12-09, 1:05 pm

Trener co nie może nic konkretnego powiedzieć na temat meczu prócz lania wody, zawsze to samo, zero konkretów, tego się słuchać nie chce, cytat całkiem obiecująco rozpoczeliśmy to spotkanie
achter
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE - MOTOR LUBLIN / pt. / 08.12.2023 / 20:30

Postprzez Schabu 2023-12-09, 2:14 pm

Ja powiem tak.Był wielki hurra optymizm,gdy przychodził Derbin.
Bo to swój chłopak itd.Ja od początku byłem bardzo sceptycznie nastawiony co do tego.Bo umówmy się szczerze jest on generalnie słabym trenerem.Bo nawet przeglądając jego CV to szału tam nie ma.A i wyniki też wrażenia absolutnie nie robią.Po za tym weżmy pod uwagę fakt,że jest to już 13 mecz pod wodzą Derbina i jakiekolwiek postępu nie widać.Myślę,że Derbin przyszedł tylko z dwóćh powodów.
Po pierwsze,że namówił i wybłagał go Chęciński,po to aby zamknąć pyski kibiców co by mu nie brudzili lansu i celebryctwa na profilu.
A druga sprawa to oczywiście pieniądze bo trochę nie pracował,a rachunki płacić trzeba.
Wielu mówi,że on nie dobierał sobie piłkarzy i tak dalej.I łudzi się,że jak przetrenują zimę i zmieni się kilku piłkarzy to będzie super na wiosnę.
Ale absolutnie tak nie będzie.
A ilu zostanie wymienionych piłkarzy?
Trzech czy czterech? Może pięciu?
Kto z nazwiskiem będzie chciał oddać serce za klub,który walczy o utrzymanie?
Polityka transferowa klubu jest jaka jest co pokazuje pozyskiwanie piłkarzy tylko z kartą na ręku.Jacy to są piłkarzy widzimy od kilku lat.Większość to zagraniczny szrot oraz krajowi emeryci i renciści.Nazwiska może mają i mają tylko nazwisko....
Przecież gdyby to byli rzeczywiście wartościowi piłkarze to by kluby dawno ich sprzątły z rynku, a nie łapali się Zagłębia.
Ale fama poszła,że jest fajny sołtys,który daje zarobić no to nie ma się co zastanawiać.
Za dobrego piłkarza z jakością trzeba płacić,a klub nie stać na to...
Wygląda na to,że zabawa Chęcińskiego z kolegami w 'menagera' powoli dobiega końca.
Mam nadzieję,że jeśłi znajdzie się jakiś bogaty wujek by objąć klub,to wyczyści klub od sprzątaczki po prezesa.
I jeszcze jedno.
Na h** podpisują kontrakty z młodymi zawodnikami z akademii,skoro oni nie mają szans na grę i siedzą na ławce?
Przecież jeśli nie spadniemy to oni nigdy nie będą grać w pierwszym składzie.
Schabu
 
Posty: 522
Dołączył(a): 2003-03-10, 10:15 am
Lokalizacja: Sosnowiec-Piastów

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jaca661966