Marcin Malinowski trener Zagłębia Sosnowiec

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Marcin Malinowski trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez MirosławaSmyła 2023-08-22, 11:22 am

Tomcjo napisał(a):Nie wiem skąd u niektórych kibiców odpalił się tryb walczymy o awans .

Jaki znowu tryb? Jaki awans? Ktoś chciał awansu w tym sezonie?
Gdyby Zagłębie grało ze skutecznością jedna wygrana, jeden remis, jedna porażka i środek tabeli wszyscy byliby w niebo wzięci. Tymczasem po 5 kolejkach już nie ma złudzeń, że będziemy walczyć o utrzymanie i możliwe, że wcale nie do ostatniej kolejki, bo spadniemy szybciej.
Że jak, że czarnowidzem jestem? To sobie zobaczcie kogo mamy przed sobą na bezpiecznych miejscach w tabeli. Kogo mamy zrzucić za siebie na miejsce spadkowe? Termalicę? Wisłę jedną czy drugą? Już nie ma ogórków typu Sandecja czy Skra które można wyrzucić z ligi. Jeżeli mamy się utrzymać trzeba będzie przeskoczyć kogoś dobrego.

Bo Malinie zabrali dobrych kopaczy, a dali jakiś nieprzygotowanych. Rolą trenera jest ulepić zespół choćby nie wiem jaki materiał miał do dyspozycji. Jeżeli wiedział, że nie da sobie rady, trzeba się było zadania nie podejmować.
MirosławaSmyła
 
Posty: 244
Dołączył(a): 2014-05-23, 10:58 am


Re: Marcin Malinowski trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Adam1906 2023-08-22, 12:17 pm

Adam1906 napisał(a):Nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec ma zostać Artur Derbin, natomiast Marcin Malinowski pozostanie w sztabie jako jego asystent.

Info pewne na 99,9%

Artur Derbin dzisiaj poprowadził już pierwszy trening piłkarzy Zagłębia Sosnowiec...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Marcin Malinowski trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez Tomcjo 2023-08-22, 1:53 pm

[quote="MirosławaSmyła"][quote="Tomcjo"]Nie wiem skąd u niektórych kibiców odpalił się tryb walczymy o awans .[/quote]
Jaki znowu tryb? Jaki awans? Ktoś chciał awansu w tym sezonie?
Gdyby Zagłębie grało ze skutecznością jedna wygrana, jeden remis, jedna porażka i środek tabeli wszyscy byliby w niebo wzięci. Tymczasem po 5 kolejkach już nie ma złudzeń, że będziemy walczyć o utrzymanie i możliwe, że wcale nie do ostatniej kolejki, bo spadniemy szybciej.
Że jak, że czarnowidzem jestem? To sobie zobaczcie kogo mamy przed sobą na bezpiecznych miejscach w tabeli. Kogo mamy zrzucić za siebie na miejsce spadkowe? Termalicę? Wisłę jedną czy drugą? Już nie ma ogórków typu Sandecja czy Skra które można wyrzucić z ligi. Jeżeli mamy się utrzymać trzeba będzie przeskoczyć kogoś dobrego.

Bo Malinie zabrali dobrych kopaczy, a dali jakiś nieprzygotowanych. Rolą trenera jest ulepić zespół choćby nie wiem jaki materiał miał do dyspozycji. Jeżeli wiedział, że nie da sobie rady, trzeba się było zadania nie podejmować.[/quote]

A według ciebie ile trwa budowanie drużyny gdy kluczowi gracze są nowi bo według mnie rok a po pół roku będą pierwsze efekty . Mógł się nie podejmować ? Żartujesz on nawet nie jest trenerem tylko byłym piłkarzem o dużym doświadczeniu . Jak mu proponują prace to byłby idiotą gdyby odmówił . To prezes ponosi 100% odpowiedzialności za ten ruch . Tylko ze prezes amator rozwalił mu to co zmontował sznurkiem od snopowiązałki i działało .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Marcin Malinowski trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez jacmar 2023-08-22, 2:58 pm

Do utrzymania ten skład nie potrzebuje trenera wszystko więcej to dopiero będzie zasługa trenera ktokolwiek nim zostanie
jacmar
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2007-05-14, 12:39 pm

Re: Marcin Malinowski trener Zagłębia Sosnowiec

Postprzez MirosławaSmyła 2023-08-23, 12:16 pm

Tomcjo napisał(a):A według ciebie ile trwa budowanie drużyny gdy kluczowi gracze są nowi bo według mnie rok a po pół roku będą pierwsze efekty . Mógł się nie podejmować ? Żartujesz on nawet nie jest trenerem tylko byłym piłkarzem o dużym doświadczeniu . Jak mu proponują prace to byłby idiotą gdyby odmówił . To prezes ponosi 100% odpowiedzialności za ten ruch . Tylko ze prezes amator rozwalił mu to co zmontował sznurkiem od snopowiązałki i działało .

Sztuka jest budować drużynę przez rok ale tak aby nie spaść. Po drugie, po roku budowania nikt nie powie, że będzie super, bo drużyna zbudowana i teraz to już pasmo sukcesów. To jest naiwne myślenie. Proces budowy drużyny trwa cały czas i nigdy nie ma końca.

Pewnie, że mógł się nie podejmować. Nie każdy chce mieć wpisane w CV, że dołożył rękę do spadku drużyny, albo, że za jego rządów ciągnęła się dłuższa seria przegranych pod rząd. Jak wiem, że czemuś nie podołam to tego nie zaczynam.
MirosławaSmyła
 
Posty: 244
Dołączył(a): 2014-05-23, 10:58 am

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron