ZAGŁĘBIE - ŁKS ŁÓDŹ / piątek / 28.04.2023 / 20:30

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS ŁÓDŹ / piątek / 28.04.2023 / 20:30

Postprzez GrubyPerez 2023-04-29, 1:26 pm

jackie57 napisał(a):NIGDY nie twierdziłem, że przegrane mecze były sprzedane, jest jakiś mój post na ten temat? Przegrane mecze były spowodowane słabością tej drużyny, a jeśli chodzi o wygrane, to też nigdzie nie napisałem o ich "kupieniu", ale wyrażałem zdumienie, że tak słaba druzyna nagle dziwnie "odrodziła się". Jeśli to "odrodzenie" było spowodowane radością ze zwolniena trenera Dudka, to też byłaby to dziwna sytuacja, bo o zwalnianiu selekcjonera nie powinni decydować zawodnicy. Tak, czy inaczej: udanych, wolnych dni.


Pierdolenie o szopenie i odwracanie kota ogonem , naprawdę w stylu śmaciarewicza - aż Panu Panie Jacku- nie pasuje. Idź pan w hui z tymi teoriami - " ja nic nie mówię- ale coś jest na rzeczy.
Rozumiem kolego- że chcesz wybrnąć z kanału - w który wpadłeś próbując zabłysnąć :lol:
Pomożemy Ci w tym- to Zagłębie jest :) - po prostu nie będziemy ci odpowiadać- a chyba nie będziesz toczył dyskusji sam ze sobą? Jeśli jednak będziesz- to może jednak sam siebie przekonasz - że teorie "kupienia" tego i dwóch pozostałych meczy - kłócą się wzajem z teorią o nieudolności naszego klubu w różnych działaniach. Ty wiesz ilu to trzeba profesjonalistów- żeby taki mecz kupić?
Dobra- bo lecę w Twoje rejony kolego, daj se już spokój - i udanego weekendu.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec


Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS ŁÓDŹ / piątek / 28.04.2023 / 20:30

Postprzez jackie57 2023-04-29, 1:48 pm

Ja z niczego nie próbuję wybrnąć i niczym nie próbowałem zabłysnąć, i nię będę piał z zachwytu nad zawodnikami "gryzącymi trawę" , którzy CAŁYMI SERIAMI przegrywali mecze i jakoś o "gryzieniu trawy" nie było mowy, a oddanie jakiegokolwiek celnego strzału na bramkę rywala było prawdziwym problemem. Powtarzam, ze nie pisałem o kupieniu meczów, bardziej o "przyjacielskiej" postawie rywali (np. pierwszy gol w mezcu z GKS-em Katowice). Nagle z naszych słabych zawodników zrobili się" "rycerze wiosny". Każdy by się zastanowił nad przyczynami tej "cudownej przemiany", zwłaszcza, że w Chojnicach znowu było cieniutko. Z nieudolnością ZS w różnych dziedzinach zgadzam się. Udanego weekendu.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS ŁÓDŹ / piątek / 28.04.2023 / 20:30

Postprzez Adam1906 2023-05-01, 9:34 pm

Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS ŁÓDŹ / piątek / 28.04.2023 / 20:30

Postprzez Tom 2023-05-01, 10:02 pm

Kim jest gościu wypowiadający się pod stadionem z którym ludzie robią zdjęcia?
Tom
 
Posty: 211
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:42 am

Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS ŁÓDŹ / piątek / 28.04.2023 / 20:30

Postprzez mwy 2023-05-02, 6:52 am

mwy
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2003-09-13, 8:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS ŁÓDŹ / piątek / 28.04.2023 / 20:30

Postprzez MirosławaSmyła 2023-05-02, 10:16 am

jackie57 napisał(a):Powtarzam, ze nie pisałem o kupieniu meczów, bardziej o "przyjacielskiej" postawie rywali (np. pierwszy gol w mezcu z GKS-em Katowice). Nagle z naszych słabych zawodników zrobili się" "rycerze wiosny". Każdy by się zastanowił nad przyczynami tej "cudownej przemiany", zwłaszcza, że w Chojnicach znowu było cieniutko. Z nieudolnością ZS w różnych dziedzinach zgadzam się. Udanego weekendu.

To spójrz na grę Skry czy Odry. Oni też nagle stali się "rycerzami wiosny"?
Wytłumaczenie dla mnie jest proste. Zbliża się koniec sezonu i dupa zaczyna się niektórym palić. Każdy chce spierdolić jak najdalej od tej strefy spadkowej. To dodatkowo motywuje i zaczną się "kolejki cudów".
Czy Zagłębie jest gorsze od Chrobrego czy Katowic, bo ma kilka punktów mniej? Nie jest gorsze, oni wszyscy są słabi, jedni mieli tylko trochę więcej szczęścia i są wyżej, a innym tego szczęścia zabrakło. Przy takich różnicach punktowych spadnie ten kto nie będzie umiał się zebrać do kupy i to utrzymanie wywalczyć, a że szczęście też gra rolę (bo nigdy nie wiesz czy któryś sędzia się nie pomyli z decyzją na boisku) nikt nie czeka do ostatniej chwili, tylko stara się rozwiązać sprawę przed ostatnią kolejką ligową.
Ja obstawiam, że zespoły z dołu tabeli jeszcze zadziwią te walczące o baraże.
MirosławaSmyła
 
Posty: 244
Dołączył(a): 2014-05-23, 10:58 am

Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS ŁÓDŹ / piątek / 28.04.2023 / 20:30

Postprzez Piotrek34 2023-05-02, 11:38 am

jackie57 napisał(a):Ja z niczego nie próbuję wybrnąć i niczym nie próbowałem zabłysnąć, i nię będę piał z zachwytu nad zawodnikami "gryzącymi trawę" , którzy CAŁYMI SERIAMI przegrywali mecze i jakoś o "gryzieniu trawy" nie było mowy, a oddanie jakiegokolwiek celnego strzału na bramkę rywala było prawdziwym problemem. Powtarzam, ze nie pisałem o kupieniu meczów, bardziej o "przyjacielskiej" postawie rywali (np. pierwszy gol w mezcu z GKS-em Katowice). Nagle z naszych słabych zawodników zrobili się" "rycerze wiosny". Każdy by się zastanowił nad przyczynami tej "cudownej przemiany", zwłaszcza, że w Chojnicach znowu było cieniutko. Z nieudolnością ZS w różnych dziedzinach zgadzam się. Udanego weekendu.

A jak wytłumaczysz "wpadkę" cyganów ze Skrą, którzy to niby po przyjacielsku jak to ujmujesz dali nam wygrać mecz otwarcia? Bo ja słyszałem głosy, że przegrali z nimi bo chcą nas "spuścić" ligę niżej. Może idź tam węszyć, może się czegoś doszukasz. Bramka z połowy boiska to dopiero jest podejrzane. :lol:
Kupy-dupy nie trzymają się te twoje teorie. Jedna drugiej zaprzecza.
Piotrek34
 
Posty: 253
Dołączył(a): 2007-04-21, 10:27 am
Lokalizacja: Siem-ce Śl./Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS ŁÓDŹ / piątek / 28.04.2023 / 20:30

Postprzez GrubyPerez 2023-05-02, 1:54 pm

Piotrek34 napisał(a):Kupy-dupy nie trzymają się te twoje teorie. Jedna drugiej zaprzecza.

No i o to chodzi Piotrek :niezle:
Gość niby poważny- a pipcy takie kocopoły i jeszcze się obrusza że mu ludzie- delikatnie jak na to forum, wskazują - łagodnie mówiąc- nieścisłości w rozumowaniu :)
Temat o meczu- więc chcąc sie trzymać regulaminu ( tak,tak, było coś takiego na tym forum :lol: ) - wspomnę tylko - że nie tylko moim zdaniem, sędzia powinien był podyktować karnego za faul w polu karnym na Sobczaku. I to niewątpliwie. Tego samego dnia Legia dostała takiego samego karnego za faul na Pekharcie. To samo przewinienie- tylko u Sopla spodenki u Pekharta koszulka.

Nie ma lepszego momentu, by nasi zawodnicy udowodnili że jednak mają cohones - niż najbliższy wyjazd .
Uważam, że możemy wygrać na stadionie wśród pól kukurydzy :niezle:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS ŁÓDŹ / piątek / 28.04.2023 / 20:30

Postprzez jackie57 2023-05-02, 4:23 pm

Dlatego w wątku I" liga sezon 2022/2023" napisałem "jarmark cudów", właśnie po meczu GKS-u Katowice ze Skrą. Ten gol w ww. spotkaniu to a'la pierwszy gol w meczu ZS z GKS-em Katowice Ta liga jest taka"ciekawa". Powodzenia w ścisłym rozumowaniu. P.S. Nie ma powodu tak się napinać, każdy może wyrazić swój pogląd, Można by zakopać ten wojenny topór. Zagłębiu życzę oczywiście powodzenia w Niecieczy.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS ŁÓDŹ / piątek / 28.04.2023 / 20:30

Postprzez Blajpios 2023-05-02, 4:55 pm

No, cóż, jednak popsuję Wam humor, choć mógłbym powiedzieć - po co mi to? Przecież mógłbym sobie spokojnie oglądać, jak rozgrywa się faza już faza półfinałowa rozgrywek o podeptanie i wykurzenie konkurentów aż w ścisłym finale zostaną tu ostatni czterej coś wpisujący na Forum - ale będą «dumni, że oto właśnie oni jeszcze nie dali się stąd wypchać i z pewnością mają rację, skoro nikt nie pisze, że jest inaczej».
Zacznę od tego.
GrubyPerez napisał(a):(...)
Temat o meczu- więc chcąc sie trzymać regulaminu ( tak,tak, było coś takiego na tym forum :lol: ) (...)
Cynizm to - że wspomniano coś takiego jak regulamin - czy nieudolne pokrywanie niesmaku z tego, co parę dni temu miało tu miejsce?; czy może jednak (mam nadzieję) delikatne mobilizowanie, by jednak ktoś zareagował wobec tamtego zagrania nie fair względem maltretowanego tutaj Kolegi?
GrubyPerez napisał(a):
Piotrek34 napisał(a):Kupy-dupy nie trzymają się te twoje teorie. Jedna drugiej zaprzecza.

No i o to chodzi Piotrek :niezle:
Gość niby poważny- a pipcy takie kocopoły i jeszcze się obrusza że mu ludzie- delikatnie jak na to forum, wskazują - łagodnie mówiąc- nieścisłości w rozumowaniu :) (...)

Muszę zmącić Wasze samozadowolenie i porozumienie w stylu "grać kapela, szwagier bije". Cóż, ja - w odróżnieniu od nieszczęsnego Kol. jackie57 - rozumiem, że trzeba przede wszystkim liczyć się z emocjami i wrażliwością użytkowników na kibicowskim forum, zwłaszcza w tym stadium, które osiągnęło niniejsze Forum, będące obecnie dzieleniem się przeżyciami i nadziejami, radością, jeżeli jakoś jesteśmy ratowani przed kolejnym upokorzeniem, którego w ostatniej historii Kibice Zagłębia przeżywali niemało. Może dlatego na spokojnie mogę pisać i nie daje się wciągać w przepychanki, jakby Kol. jackie57 wierzył, że chodzi o intelektualne rozkminiania. Piszę to więc w nadziei, że może rozważy to i Kol. jackie57 i zgodzi się, czego właśnie nie uwzględnił kontynuując powtarzanie argumentów — co nie zmienia faktu, że zdecydowałem się napisać widząc zagrania nie fair wobec niego a ciągła stosowana tu na niego nagonka jest naprawdę niestrawna. Ufam, że jednak i jedna i druga strona zastanowi się i zrobi jakiś krok, w wypadku niektórych krok wycofania się z absurdu, bo inaczej rzeczywiście za chwilę nastąpi kolejne wycofanie się zniesmaczonych z Forum, które ma już mniej chyba niż 10 aktywnie piszących uczestników - a kiedyś piszących były chyba nawet setki.
W każdym razie - to nie teorie Kol. jackie57 przeczą sobie, tylko dostrzegacie sprzeczności w tym, jak w krzywym zwierciadle przedstawiane są jego wypowiedzi. W normalnej dyskusji proceduje się tak: facio zaprzecza, jakoby powiedział to, o co jest oskarżany. Nikt nie udowodnił posługując się jego słowami - że jednak to powiedział. W takim razie dalsze powtarzanie, jakoby to powiedział, to nie są jego teorie, to upór w przedstawianiu zafałszowanego obrazu. Wracam do tego, co napisałem wyżej - rozumiem, że tu chodzi o przywiązanie do Zagłębia, o nadzieje, że nie będzie znowu trzeba łykać upokorzeń itd. Niemniej, są jakieś granice. Zresztą, na marginesie dodam, że więcej wiary w teorie spiskowe aniżeli przy tym, co pisze Kol. jackie57 - trzeba, by móc uwierzyć, że oto wyzwala się adrelanina tylko, gdy gra się z czołówką a nie wyzwalają jej mecze, w których można przysłowiowe 6 punktów zarobić na rywalu zagrażającym, że w przeciwnym wypadku to on zdobędzie te 6 punktów i zepchnie nasz zespół do drugiej ligi.
W każdym razie, idąc dalej. No i o to by chodziło, by nie grać instynktem stadnym. Nie wynika za dużo dobrego z tego, że się poklepujemy radośnie "fajnie, myślimy tak samo nie ważne, jak to się trzyma realiów".
Powtarzam. Mam nadzieję przy tym - że ten wpis pomoże zatrzymać tę machinę napędzania się w popieraniu "ku pokrzepieniu serc i tyle". Bo co da "wyrzucenie" kolejnych zniechęconych? Niemniej, nie martwcie się. Ja się tam nie przejmę, cokolwiek teraz negatywnego napiszecie, nawet jeżeli przyczepicie się czegoś zgodnie z prawdą - albo znowu na miarę swoich nadziei i urządzicie sobie jazdę. Nie ruszy mnie to, jakkolwiek wolałbym, by faktycznie ten wpis dopomógł do jakiejś wspólnej refleksji i zatrzymania tego okładania, tej degrengolady. Pozdrawiam serdecznie.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS ŁÓDŹ / piątek / 28.04.2023 / 20:30

Postprzez jackie57 2023-05-02, 5:00 pm

Blajpios napisał(a):No, cóż, jednak popsuję Wam humor, choć mógłbym powiedzieć - po co mi to? Przecież mógłbym sobie spokojnie oglądać, jak rozgrywa się faza już faza półfinałowa rozgrywek o podeptanie i wykurzenie konkurentów aż w ścisłym finale zostaną tu ostatni czterej coś wpisujący na Forum - ale będą «dumni, że oto właśnie oni jeszcze nie dali się stąd wypchać i z pewnością mają rację, skoro nikt nie pisze, że jest inaczej».
Zacznę od tego.
GrubyPerez napisał(a):(...)
Temat o meczu- więc chcąc sie trzymać regulaminu ( tak,tak, było coś takiego na tym forum :lol: ) (...)
Cynizm to - że wspomniano coś takiego jak regulamin - czy nieudolne pokrywanie niesmaku z tego, co parę dni temu miało tu miejsce?; czy może jednak (mam nadzieję) delikatne mobilizowanie, by jednak ktoś zareagował wobec tamtego zagrania nie fair względem maltretowanego tutaj Kolegi?
GrubyPerez napisał(a):
Piotrek34 napisał(a):Kupy-dupy nie trzymają się te twoje teorie. Jedna drugiej zaprzecza.

No i o to chodzi Piotrek :niezle:
Gość niby poważny- a pipcy takie kocopoły i jeszcze się obrusza że mu ludzie- delikatnie jak na to forum, wskazują - łagodnie mówiąc- nieścisłości w rozumowaniu :) (...)

Muszę zmącić Wasze samozadowolenie i porozumienie w stylu "grać kapela, szwagier bije". Cóż, ja - w odróżnieniu od nieszczęsnego Kol. jackie57 - rozumiem, że trzeba przede wszystkim liczyć się z emocjami i wrażliwością użytkowników na kibicowskim forum, zwłaszcza w tym stadium, które osiągnęło niniejsze Forum, będące obecnie dzieleniem się przeżyciami i nadziejami, radością, jeżeli jakoś jesteśmy ratowani przed kolejnym upokorzeniem, którego w ostatniej historii Kibice Zagłębia przeżywali niemało. Może dlatego na spokojnie mogę pisać i nie daje się wciągać w przepychanki, jakby Kol. jackie57 wierzył, że chodzi o intelektualne rozkminiania. Piszę to więc w nadziei, że może rozważy to i Kol. jackie57 i zgodzi się, czego właśnie nie uwzględnił kontynuując powtarzanie argumentów — co nie zmienia faktu, że zdecydowałem się napisać widząc zagrania nie fair wobec niego a ciągła stosowana tu na niego nagonka jest naprawdę niestrawna. Ufam, że jednak i jedna i druga strona zastanowi się i zrobi jakiś krok, w wypadku niektórych krok wycofania się z absurdu, bo inaczej rzeczywiście za chwilę nastąpi kolejne wycofanie się zniesmaczonych z Forum, które ma już mniej chyba niż 10 aktywnie piszących uczestników - a kiedyś piszących były chyba nawet setki.
W każdym razie - to nie teorie Kol. jackie57 przeczą sobie, tylko dostrzegacie sprzeczności w tym, jak w krzywym zwierciadle przedstawiane są jego wypowiedzi. W normalnej dyskusji proceduje się tak: facio zaprzecza, jakoby powiedział to, o co jest oskarżany. Nikt nie udowodnił posługując się jego słowami - że jednak to powiedział. W takim razie dalsze powtarzanie, jakoby to powiedział, to nie są jego teorie, to upór w przedstawianiu zafałszowanego obrazu. Wracam do tego, co napisałem wyżej - rozumiem, że tu chodzi o przywiązanie do Zagłębia, o nadzieje, że nie będzie znowu trzeba łykać upokorzeń itd. Niemniej, są jakieś granice. Zresztą, na marginesie dodam, że więcej wiary w teorie spiskowe aniżeli przy tym, co pisze Kol. jackie57 - trzeba, by móc uwierzyć, że oto wyzwala się adrelanina tylko, gdy gra się z czołówką a nie wyzwalają jej mecze, w których można przysłowiowe 6 punktów zarobić na rywalu zagrażającym, że w przeciwnym wypadku to on zdobędzie te 6 punktów i zepchnie nasz zespół do drugiej ligi.
W każdym razie, idąc dalej. No i o to by chodziło, by nie grać instynktem stadnym. Nie wynika za dużo dobrego z tego, że się poklepujemy radośnie "fajnie, myślimy tak samo nie ważne, jak to się trzyma realiów".
Powtarzam. Mam nadzieję przy tym - że ten wpis pomoże zatrzymać tę machinę napędzania się w popieraniu "ku pokrzepieniu serc i tyle". Bo co da "wyrzucenie" kolejnych zniechęconych? Niemniej, nie martwcie się. Ja się tam nie przejmę, cokolwiek teraz negatywnego napiszecie, nawet jeżeli przyczepicie się czegoś zgodnie z prawdą - albo znowu na miarę swoich nadziei i urządzicie sobie jazdę. Nie ruszy mnie to, jakkolwiek wolałbym, by faktycznie ten wpis dopomógł do jakiejś wspólnej refleksji i zatrzymania tego okładania, tej degrengolady. Pozdrawiam serdecznie.

Dziękuję za Twoją wypowiedź. Tak jak napisałem powyżej, ja jestem skłonny zakończyć ten spór. W takim razie nie piszmy w przyszłości o swoich podejrzeniach, i zostawmy je dla siebie.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS ŁÓDŹ / piątek / 28.04.2023 / 20:30

Postprzez achter 2023-05-02, 6:48 pm

Każdy ma swoje zdanie i może, jeśli chce, tutaj się nim podzielić. Natomiast są osoby tu piszące które uważają się za nieomylnych i uważają, że ich zdanie jest jedynie słuszne i prawdziwe.
W obronie swoich racji są gotowi do linczu nad osobnikiem o innych poglądach.
Niestety ale to forum jest odzwierciedleniem to co się dzieje w realu na każdy inny temat. Jeśli jesteś słabszy i/lub w mniejszości w swych poglądach to zostaniesz tak zaszczuty, że odechce ci się mieć własnych poglądów a przynajmniej mówić o nich głośno.
achter
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS ŁÓDŹ / piątek / 28.04.2023 / 20:30

Postprzez GrubyPerez 2023-05-02, 7:49 pm

Blajpios napisał(a):Cynizm to - że wspomniano coś takiego jak regulamin - czy nieudolne pokrywanie niesmaku z tego, co parę dni temu miało tu miejsce?

nie wiem , o czym kolega pisze

jackie57 napisał(a): Nie ma powodu tak się napinać, każdy może wyrazić swój pogląd, Można by zakopać ten wojenny topór. Zagłębiu życzę oczywiście powodzenia w Niecieczy.

tak i mnie się wydaje - zabrakło chyba jednak dążenia w tym kierunku wcześniej- bo jednak sporo więcej osób odpowiedziało na teorie o kupnie w sposób raczej...przeciwny.
Nie sądzę natomiast, bym kolegę obraził do tego stopnia, by adwokat musiał się w to mieszać :niezle:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników