terminarz

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez Lars 2003-07-17, 5:09 pm

Tego w której lidze Śląsk zagra to on nawet sam nie wie pewnie. Ale wiadomo jakie są opcje, tj III lub IV liga.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2254
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am


Leyton ? brawo! Rzeczywiście - PLAMA TEMATYCZNA. Sorry

Postprzez Blajpios 2003-07-17, 6:30 pm

Przepraszam, ale rzeczywiście tak się zasugerowałem tym, co pisał Morpheus, że chcąc wyjść z przepychanek zgodnie z sugestiam zapomniałem kontroli i - wpadkę zanotowałem. Do ciekawego pytania Morpheusa dorzucam więc obserwację, że nie najłatwiejszy może terminarz ale i nie najtrudniejszy, jak chcą piłkarze coś osiągnąć, to chyba nie zapomną o odpowiednim pod niego "naładowaniu akumulatorów", by już jesienią lepiej wypaść niż ostatnio. Chyba p. Tochel już na to zwrócił uwagę i nie będzie takiej wpadki, jak mieliśmy my, dyskutanci. Jak natomiast odbije się terminarz na przygotowaniu kibiców? - też mam nadzieję, że dobrze.
Blajpios
 

Postprzez Leyton 2003-07-17, 11:01 pm

Terminarz :mrgreen: moim zdaniem niezbyt fortunny. Ze wszystkimi najtrudniejszymi przeciwnikami przyjdzie nam zagrać jesienią na wyjeździe (wyjątek Radzionków). To, że potem mamy ich wszystkich u siebie niewiele zmienia, a doświadczenia z poprzedniego sezonu niestety to potwierdzają. Im bliżej końca rozgrywek, tym dziwniejsze padają wyniki. I tym razem z pewnością nie będzie inaczej. Wiosna znowu może być bardzo nerwowa.
Leyton
 
Posty: 857
Dołączył(a): 2003-05-01, 12:44 am

Postprzez Soyer 2003-07-17, 11:56 pm

Ja na terminarz spojrzalem tylko i wyłącznie aby sprawdzić jakie są wyjazdy na jesień (juz bedzie chłodno :) ) - nei paytrze pod punktem zespołu ponieważ i tak awansujemy!!! Nie wazne czy jesien wiosna zima czy lato ZAGŁĘBIE!!!
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez bankier 2003-07-18, 7:21 am

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja, że 13-14 września zagramy jednak ze Śląskiem Wrocław! Co mnie osobiście cieszy - bo jeszcze nie byłem na Oporowskiej :)))
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników