Zagłębie Sosnowiec - BRUK-BET TERMALICA sobota 15:00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Zagłębie Sosnowiec - BRUK-BET TERMALICA sobota 15:00

Postprzez jackie57 2021-02-27, 5:42 pm

Ta 90 minuta to przegięcie w drugą stronę, gol padł w 95 minucie. P.S. Sędzia ma prawo przedłużyć mecz o więcej niż pierwotnie pokazał. "Wskazanie sędziego technicznego nie stanowi ścisłej deklaracji ilości przedłużonego czasu w danej części zawodów. Sędzia może wskazany czas w razie potrzeby przedłużyć, ale nie ma prawa go skrócić.”
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm


Re: Zagłębie Sosnowiec - BRUK-BET TERMALICA sobota 15:00

Postprzez Tomcjo 2021-02-27, 5:49 pm

Zaryzykuje stwierdzenie ze gdyby na końcówkę wszedł Małecki to byśmy wygrali . Nie dlatego ze taki as tylko przytrzymałby piłkę pod bramką przeciwnika , przewróciłby się atakowany , trochę poleżał po faulach i minuty by płynęły . Zwłaszcza że zszedł Pawłowski i nikt nie potrafił przytrzymać piłki i pograć na czas . Generalnie jednak brawo trener za budowanie drużyny , nie grajmy na utrzymanie wyniku bo ten błąd robili wszyscy dotychczasowi trenerzy z marnym skutkiem i pora na zakończenie fochów Moskal - Małecki .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7038
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębie Sosnowiec - BRUK-BET TERMALICA sobota 15:00

Postprzez novack 2021-02-27, 6:21 pm

https://youtu.be/GbKB_KyQpEo
Może kilka słów wyjaśnień w kwestii stanu murawy panie Arkadiuszu Januszu i panie Jaroszewski!!!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5702
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Zagłębie Sosnowiec - BRUK-BET TERMALICA sobota 15:00

Postprzez jackie57 2021-02-27, 6:23 pm

novack napisał(a):https://youtu.be/GbKB_KyQpEo
Może kilka słów wyjaśnień w kwestii stanu murawy panie Arkadiuszu Januszu i panie Jaroszewski!!!

Słusznie!
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - BRUK-BET TERMALICA sobota 15:00

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2021-02-27, 7:12 pm

Sluchajcie - to ze murawa na Ludowym jest w kiepskim stanie to wszyscy wiemy
tu trzeba powiedzieć o dwóch sprawach - koszt nowej murawy i druga sprawa czas
wymiany starej na nową - i tu chyba jest "pies pogrzebany"
Mam zakodowane że nowa murawa to koszt 1-2 miliony - to nie jest mało ale myślę
że to trzeba wykonać.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Zagłębie Sosnowiec - BRUK-BET TERMALICA sobota 15:00

Postprzez Adamek182 2021-02-27, 7:18 pm

Z murawą byłbym w stanie zrozumieć gdybyśmy na tym zarobili. Jakoś ten mecz dograli, i tyle.
Ale podobno nie zarobiliśmy zbytnio.
Więc zonk. Można bylo ratować troszke sytuacje w ostatnim sparingu rozgrywając go na bocznym boisku. Ale tu trzeba też brać pod uwage że drużyna ma przewagę własnego boiska, trenując na nim, grając na nim, gdyż trybun (kibiców) brak.
Za to doliczonego czasu i bramki straconej w 94/95 minucie nie ma się co czepiać. Asystent ze swoim wskazaniem na zegarze pokazuje MINIMUM. Niemal za każdym razem kiedy gra jest przerywana przez symulacje nastawioną na kradzież cennych sekund, sędzia zerka na zegarek (zatrzymuje stoper) i odpowiednio dolicza czas. Więc zamiast czepiać się straty bramki w 94/95 minucie, powinniśmy się raczej czepiać minuty leżenia w polu karnym termaliki, lub kolejnej minuty w okolicach środka boiska. Gdyby jeden czy drugi nie próbował kraść sekund, te nie zostałyby doliczone. Autu by nie było. Bramki może też. Mały rzeczywiście w końcówce mógłby zakończyć to spotkanie. W końcu w sparingach punktował, czy to bramka , czy asysta.
Ale, było, minęło.
Tak czy inaczej - brawo za stworzenie drużyny. Teraz mogę powiedzieć że nie mogę się doczekać kolejnego meczu
(a muszę przyznać że już zacząłem zapominać jakie to uczucie).
Adamek182
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Zagłębie Sosnowiec - BRUK-BET TERMALICA sobota 15:00

Postprzez novack 2021-02-27, 7:21 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Sluchajcie - to ze murawa na Ludowym jest w kiepskim stanie to wszyscy wiemy
tu trzeba powiedzieć o dwóch sprawach - koszt nowej murawy i druga sprawa czas
wymiany starej na nową - i tu chyba jest "pies pogrzebany"
Mam zakodowane że nowa murawa to koszt 1-2 miliony - to nie jest mało ale myślę
że to trzeba wykonać.
Pozdrawiam
Tadeusz

Jeszcze 3 tygodnie temu mieliśmy jedną z najlepszych muraw w Polsce, a co to się stało, że trzeba ją wymieniać i płacić za to milion złotych?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5702
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Zagłębie Sosnowiec - BRUK-BET TERMALICA sobota 15:00

Postprzez August 2021-02-27, 7:44 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):sędzia przedłużył mecz o 4 minuty
bramka pada w 97 minucie - No niestety takich mamy sędziów

Miały być 3 minuty doliczone, ale przez Ciebie będą 4 - sędzia liniowy Karasewicz do schodzącego w 90. minucie Sobczaka z Zagłębia. - To Twoja minuta Sopel! - dodał.
I w tej 94. Termalica wyrównała... Epilog był w tunelu, gdzie doszło do przepychanek.

https://mobile.twitter.com/FotoPyK/stat ... 4945299457
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - BRUK-BET TERMALICA sobota 15:00

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2021-02-27, 7:45 pm

Szanowny Kol. Novack - to jest moja sugestia tylko - aby zawodnikom grało się
lepiej - jak powiadają trenerzy. Moja wiedza na temat jakosci murawy na
Ludowym jest mocno ograniczona. I tyle
Pozdrawiam
tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Zagłębie Sosnowiec - BRUK-BET TERMALICA sobota 15:00

Postprzez Adam1906 2021-02-27, 7:49 pm

Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6805
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Zagłębie Sosnowiec - BRUK-BET TERMALICA sobota 15:00

Postprzez novack 2021-02-27, 7:49 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Szanowny Kol. Novack - to jest moja sugestia tylko - aby zawodnikom grało się
lepiej - jak powiadają trenerzy. Moja wiedza na temat jakosci murawy na
Ludowym jest mocno ograniczona. I tyle
Pozdrawiam
tadeusz

A ja murawę widzę na co dzień w listopadzie, grudniu i lutym, to co z nią zrobiono to jest kryminał, a kwoty o których Pan wspomniał tylko to potwierdzają.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5702
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Zagłębie Sosnowiec - BRUK-BET TERMALICA sobota 15:00

Postprzez MrCricket 2021-02-27, 7:54 pm

No cóż, jest ból dupy po po stracie 2 punktów w takich okolicznościach. Ogólnie kiepska murawa nam sprzyjała, bo to Nieciecza jako lider jest lepsza piłkarsko i chciała prowadzić grę, a na takim kartoflisku łatwiej się bronić. Widać było wielkie zaangażowanie o każdą piłkę, nie udało się dobić przeciwnika i niestety to się zemściło. Gdyby mecz odbył się jesienią to pewnie skończyłoby się na gładkim 0:3. Widać rękę trenera w tym wszystkim ,w sparingach nie traciliśmy goli, dzisiaj dopiero w doliczonym czasie. Na boisku pojawiło się 15 naszych zawodników, z czego tylko 2 nowych. Naprawdę mega szkoda tych 2 punktów, bo konkurencja punktuje, a że teraz gramy z rozpędzonymi Tychami i będzie ciężko tam ugrać choćby 1 pkt.
MrCricket
 
Posty: 1155
Dołączył(a): 2005-05-19, 2:18 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zagłębie Sosnowiec - BRUK-BET TERMALICA sobota 15:00

Postprzez August 2021-02-27, 7:55 pm

novack napisał(a):A ja murawę widzę na co dzień w listopadzie, grudniu i lutym, to co z nią zrobiono to jest kryminał, a kwoty o których Pan wspomniał tylko to potwierdzają.

Dokładnie. Zarobić na meczach 40 tys. zł brutto po to aby ją wymieniać za milion czy dwa to jest właśnie kryminał.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Zagłębie Sosnowiec - BRUK-BET TERMALICA sobota 15:00

Postprzez Tomcjo 2021-02-27, 8:38 pm

Pamietam jak w podstawówce grałem w Zagórzu za stadionem na asfalcie . Jakiś mecz Gołonóg kontra Zagórze o tytuł patodzielni :lol: . Po meczu zbliżyliśmy się do głównej płyty popatrzeć na murawę i rozmawiając jak byłoby fajnie zagrać na takiej idealnej trawie . Byliśmy ze dwa metry conajmniej od lini i nie mieliśmy nawet zamiaru wchodzić na płytę jak wyskoczył cieć z mordą żeby nie deptać trawy . Głupi cieć wie ze trawę trzeba chronić a pan prezes i pan prezydent nie wiedzą . Może powinni zamienić się stanowiskami
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7038
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Zagłębie Sosnowiec - BRUK-BET TERMALICA sobota 15:00

Postprzez novack 2021-03-04, 5:36 pm

https://youtu.be/g7argCM347s
Tutaj z bliska widać do jakiego stanu wolnomyśliciele (to od tempa pomyślunku, a nie od swobody myśli) doprowadzili murawę Ludowego!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5702
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników