PUCHAR POLSKI

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

PUCHAR POLSKI

Postprzez olo69 2003-06-30, 6:23 pm

No i co panie Rudy, z kim gramy w pucharach, jeżeli jest chociaż trochę pana winy w tym, że nie gramy to chyba czas się zastanowić czy nie lepiej wrócić do szkoły, a jeżeli nie to powinien pan stanąć na chu... i załatwić, żeby Zagłębie jednak zagrało (np. za Śląsk który ma się łączyć z Polarem)
olo69
 
Posty: 1126
Dołączył(a): 2003-05-01, 10:31 pm
Lokalizacja: modrzejowska city


Re: PUCHAR POLSKI

Postprzez WOJTEK 2003-06-30, 6:47 pm

olo69 napisał(a):No i co panie Rudy, z kim gramy w pucharach, jeżeli jest chociaż trochę pana winy w tym, że nie gramy to chyba czas się zastanowić czy nie lepiej wrócić do szkoły, a jeżeli nie to powinien pan stanąć na chu... i załatwić, żeby Zagłębie jednak zagrało (np. za Śląsk który ma się łączyć z Polarem)
NAIWNIAK...POZDRAWIAM!!!!
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Pewnie że jego wina

Postprzez Gość 2003-06-30, 6:54 pm

"...jeżeli jest chociaż trochę pana winy..."

Pewnie że jest. Tylko idiota czeka i nic nie robi. Rudy pokazał swoją inteligencję. Chyba powinien się zorientować że coś jest nie tak skoro rozgrywki regionalen trwają a w drabince nie ma Zagłębia. Ale pewnie sam nie wiedział że nasz klub powinien grać w czymś takim jak Puchar Polski. Rudy weź lepiej zajmij się swoją szkółką a Zagłębie zostaw komuś z jajami komu zależy na klubie a nie na stołku!
Gość
 

Postprzez Franz 2003-06-30, 7:36 pm

A mi to sie wydaje że to wina tych co ustalali tą drabinke, chociaż nie mówię że pan Rudy ma siedzieć i nic nie robić ale to już inna sprawa i nie chce mi sie pisać :twisted:
Franz
Pudzian
 
Posty: 1764
Dołączył(a): 2003-01-07, 8:37 pm
Lokalizacja: Sosnowiec- Pogoń Posty: Licznik nieczynny do odwołania

NO COMMENT

Postprzez bidzej 2003-07-01, 12:54 pm

JA JUZ QRWA PISAŁEM NA TEMAT TEGO GOŚCIA. SZKODA GADAĆ JAK CZYTAM TE POSTY AZ MNIE W LEWYM JAJU STRZYKA!!!
TO CHYBA 1 RAZ W HISTORII ZAGŁĘBIE 4 KROTNY ZDOBYWCA NIE BIERZE UDZIAŁU W PUCHARZE. ALE PO CO NIE RUDY???
LEPIEJ SIEDZIEC I PIERDZIEC W STOŁEK.
QRWA JEGO MAC!!!
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

GUDZOWATY W GÓRNIKU, KULCZYK W LECHU A W ZAGŁĘBIU KTO ?

Postprzez bidzej 2003-07-01, 1:36 pm

PANIE RUDY NIECH PAN POPATRZY JAK DZIALAJĄ INNE KLUBY I NIE MA TO ZNACZENIA CZY JEST TO KLUB Z 1 LIGI CZY 3 LIGI - PRZECIEŻ MY MAMY AMBICJE WEJSC DO 1 LIGI WIEC POWINNISMY RÓWNAC DO SILNIEJSZCH PRAWDA?
I TAK KOĹšMIŃSKI NAMAWIA JEDNEGO Z NAJBOGATSZYCH W POLSCE GUDZOWATEGO DO INWESTYCJI W GÓRNIKA ZABRZE A W LECHU Z KTÓRYM JESZCZE NIEDAWNO GRALISMY W 2 LIDZE MA ZAINWESTOWAC KOLEJNY Z BOGACZY - KULCZYK A PAN Z KIM NEGOCJUJE???

ODPOWIEDZ - PEWNIE Z NIKIM.
I TAK BEDZIEMY SIE KISIC W TEJ 3 LIDZE JESZCZE 10 LAT, BO MIEDZY NAMI A NAWET DRUZYNAMI Z 2 LIGI BEDZIE TAKA PRZEPASC FINANSOWA ZE BEDZIEMY SIE MOGLI POZEGNAC Z GRA W WYZSZYCH LIGACH. OT SMUTNA RZECZYWISTOSC.
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

Postprzez Leyton 2003-07-01, 4:04 pm

Gdyby Pan Dyrektor wyraził choć odrobinę zainteresowania swoją drużyną, to powinien wiedzieć kiedy odbywało się losowanie PP na szczeblu podokręgu. Jeśli to wiedział, to chyba każdy na jego miejscu, nawet z czystej ciekawości zadzwoniłby do ozpn (czy jak on się tam nazywa) i zadał proste pytanie: "Panie, z kim gramy w I rundzie?" Jak widać nawet tego nie zrobił.
PS. No chyba, że losowania PP odbywają się w konspiracji.
Leyton
 
Posty: 857
Dołączył(a): 2003-05-01, 12:44 am

Postprzez olo69 2003-07-03, 4:28 pm

Panie Rudy dzisiaj wyborcza napisała, że Śląsk jednak się łączy z Polarem, więć w PP chyba jest szansa zagrać, wydaje mi się, że wystarczy tylko zacząć działać, a za to panu płacą
olo69
 
Posty: 1126
Dołączył(a): 2003-05-01, 10:31 pm
Lokalizacja: modrzejowska city

Postprzez krzysiu 2003-07-03, 8:00 pm

Leyton napisał(a):Gdyby Pan Dyrektor wyraził choć odrobinę zainteresowania swoją drużyną, to powinien wiedzieć kiedy odbywało się losowanie PP na szczeblu podokręgu. Jeśli to wiedział, to chyba każdy na jego miejscu, nawet z czystej ciekawości zadzwoniłby do ozpn (czy jak on się tam nazywa) i zadał proste pytanie: "Panie, z kim gramy w I rundzie?" Jak widać nawet tego nie zrobił.
PS. No chyba, że losowania PP odbywają się w konspiracji.

Ja dwa razy (pierwszy raz jeszcze w roku 2002) pytalem osobiscie w OZPN-ie Sosnowiec, od ktorej rundy bedzie gralo Zagłębie i odpowiadano mi, że Zagłębie bierze udział dopiero w rozgrywkach na szczeblu ŚZPN-u. Uznalem, ze wiedza lepiej, bo logicznie myslac powinni wiedziec. I podejrzewam ze to samo by powiedzieli Rudemu. Ewidentna wina osob przeprowadzajacych losowanie kolejnych rund w OZPN Sosnowiec. Nie wiem od ktorego szczebla PP Podokręgu powinno startowac Zagłębie, ale chyba od razu w finale.
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Leyton 2003-07-03, 8:59 pm

krzysiu - To, że w pierwszym rzędzie zawalili działacze ozpn oczywiście nie podlega dyskusji. Ale jeśli Pan Rudy uzyskał w ozpn taką samą informację jak Ty i zostawił ją bez reakcji to oznacza to tylko tyle, że chyba nie za bardzo jest zorientowany w przepisach. A moim skromnym zdaniem DYREKTOROWANIE w takim klubie jak Zagłębie chyba by tego wymagało. Ale może znowu się mylę, może to w ogóle nie jest potrzebne. Po co znać przepisy, lepiej niech nas dalej robią... no wiesz w co. Pozdrawiam.
Leyton
 
Posty: 857
Dołączył(a): 2003-05-01, 12:44 am

Postprzez Gość 2003-07-04, 6:42 pm

Leyton popieram. Ale tak to jest jak się dyrektoruje równocześnie w szkole prowadzi swoje interesy a za stanowisko w Zagłębiu bierze się tylko kasę i pokazuje od czasu do czasu.

Baczyński WRÓĆ!!!!!!
Gość
 

Postprzez bankier 2003-07-04, 6:47 pm

Morpheus - Baczyński miał swój czas.... z włochami on się nigdy nie dogada!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez krzysiu 2003-07-04, 10:13 pm

Leyton napisał(a):...ciach Ale jeśli Pan Rudy uzyskał w ozpn taką samą informację jak Ty i zostawił ją bez reakcji to oznacza to tylko tyle, że chyba nie za bardzo jest zorientowany w przepisach. A moim skromnym zdaniem DYREKTOROWANIE w takim klubie jak Zagłębie chyba by tego wymagało.

to ze uzyskalby prawdopodobnie taka informacje jak ja to bylo tylko bardzo prawdopodobne przypuszczenie.

a co do znajomosci przepisow, to ktos w klubie powinien wylapac ten blad, a nie zeby kibice za nich mysleli. nawet jezeli nie dyrektor to kierownik druzyny lub chociazby trener. w klubie prawidlowo mysleli ze im na tacy podadza date meczu i z kim graja, ale niestety sie nie doczekali.
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Leyton 2003-07-04, 11:26 pm

Racja. Niedługo będziemy się cieszyć, że nasi "działacze" nie zapomnieli zgłosić drużyny do rozgrywek ligowych. Jak oni sobie teraz poradzą z pilnowaniem obowiązku gry dwóch 20-latków w I składzie ? Może będziemy im wysyłać sms-y w trakcie meczu z informacją kto ile ma lat i kto za kogo może wejść na zmianę. Żałosne to wszystko.
Leyton
 
Posty: 857
Dołączył(a): 2003-05-01, 12:44 am

Postprzez bankier 2003-07-05, 8:31 am

nie mówiąc o rywalizacji drugiej drużyny w sosnowieckiej klasie A!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Adam1906, zbych