GKS BEŁCHATÓW - ZAGŁĘBIE / sobota / 10.10.2020 / 18:00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: GKS BEŁCHATÓW - ZAGŁĘBIE / sobota / 10.10.2020 / 18:00

Postprzez Tomcjo 2020-10-10, 7:22 pm

Jaroszewski wystrychnięty na Dudkach !
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: GKS BEŁCHATÓW - ZAGŁĘBIE / sobota / 10.10.2020 / 18:00

Postprzez August 2020-10-10, 7:25 pm

slawekchicago napisał(a):Ja chce pchac w ta sama co Ty

Mnie się już nawet rzygać nie chce. Właściwie w tym temacie nic mi się już nie che. I nie pij z tego powodu bo nie warto
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: GKS BEŁCHATÓW - ZAGŁĘBIE / sobota / 10.10.2020 / 18:00

Postprzez novack 2020-10-10, 7:25 pm

Ostatni raz za Dębka na wyjeździe wygrali w Suwałkach po trzech karnych, ale i tak tylko2:0.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5708
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: GKS BEŁCHATÓW - ZAGŁĘBIE / sobota / 10.10.2020 / 18:00

Postprzez GrubyPerez 2020-10-10, 7:35 pm

August napisał(a):Mnie się już nawet rzygać nie chce. Właściwie w tym temacie nic mi się już nie che. I nie pij z tego powodu bo nie warto



niestety, mam podobnie
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: GKS BEŁCHATÓW - ZAGŁĘBIE / sobota / 10.10.2020 / 18:00

Postprzez August 2020-10-10, 7:43 pm

GrubyPerez napisał(a):
August napisał(a):Mnie się już nawet rzygać nie chce. Właściwie w tym temacie nic mi się już nie che. I nie pij z tego powodu bo nie warto



niestety, mam podobnie

W normalnym mieście normalny właściciel-Prezydent pogoniłby już dawno Jaroszewskich, Tomczyków, Książków, wodzisławskich piekarzy itd... A wiadomo, że nie tylko nie pogoni ale jeszcze da im pieniądze. I o Stanku też nie nie chrzańcie bo niewiele lepszy. Tu potrzeba głębokich zmian a takich z pewnością nie będzie bo Chęciński to za duży gąb aby takich dokonać. Bedzie sypał kasę za zabawę, wybuduje sobie kosztowne pomniki za Górką , które trzeba będzie utrzymywać i tyle.
Jedyne czego jestem ciekaw to to, co mieliby do powiedzenia Zakochani w Prezesie, których tu wcześnie było bez liku. Oczywiście gdyby mieli jaja aby się w takiej sytuacji wypowiedzieć.
PS. I cały czas uważam, że Dębek powinien zostać i dalej męczyć bułę. Choć mecz w Bełchatowie pokazał, że jest dyletantem trenerskim, nie w nim tkwi problem.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: GKS BEŁCHATÓW - ZAGŁĘBIE / sobota / 10.10.2020 / 18:00

Postprzez August 2020-10-10, 7:46 pm

Adamek182 napisał(a):Przeciez tam nie ma zadnego planu. Żadnego!!! Wezcie zatrudnijcie trenera. Zazwyczaj bronilem, wierzyłem. Moze nie w Debka, ale w gosci wyzej. Ale już sie nie da. Już nie mam ochoty isc na mecz-pierwszy sezon od wielu, wielu lat kiedy mnie nie ma na ludowym. Nie przez wirusa. Przez DZIADOSTWO! Jeszcze ogladam ten szit w tv, ale to tez sie skonczy niebawem. Bo zwyczajnie sie nie da.
Chlopie, zacznij znowu to ogarniac i zatrudnij trenera!!!!


Pamiętam. I dlatego Szacun za wypowiedź.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: GKS BEŁCHATÓW - ZAGŁĘBIE / sobota / 10.10.2020 / 18:00

Postprzez jackie57 2020-10-10, 8:01 pm

Tzn. plan jest: wziąć kasę.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: GKS BEŁCHATÓW - ZAGŁĘBIE / sobota / 10.10.2020 / 18:00

Postprzez renard71 2020-10-10, 8:04 pm

Jako, że jesteśmy po 8 kolejkach tj. niemal 1/4 sezonu można dokonać pewnych podsumowań.
Ocena pracy trenera w kontekście osiąganych wyników może być tylko jedna - negatywna.
Składa się na nią 5 porażek, 1 remis i 2 zwycięstwa - średnia na mecz 0,29 pkt (pucharowej nie liczę żeby nie dobijać).
Trener Dębek uważa, że gramy dobrze. Moim zdaniem tak wygląda jedynie z pozoru. Nie ustępujemy przeciwnikowi w posiadaniu piłki ale w obecnym futbolu to niewiele znaczy. Gramy schematycznie, przewidywalnie dla przeciwnika bez odpowiedniego przyśpieszenia i zaangażowania. Część zawodników (nie będę wymieniał) znajduje się na boisku, chyba za zasługi lub innych powodów których nie znam.
Szczegółowo w podziale na mecze:
- Nieciecza - jesteśmy zdecydowanie gorsi przez 75 min, przegrywamy zasłużenie;
- Tychy - mecz wyrównany na remis, nam dopisuje szczęście i umiejętności Goncalo Gregorio (karny) + F. Karbowy (strzał z odległości); A. Derbin z porażki wyciągnął wnioski = 10 pkt w kolejnych 5 meczach;
- Odra Opole jesteśmy lepsi z okazjami w I połowie, po zmianie stron a szczególnie po stracie bramki nie stwarzamy zagrożenia a Odra gra lepiej;
- ŁKS - zasłużenie wygrywa na Ludowym. Na pocieszenie wygrywa do tej pory z każdym, ew. remisuje (Arka);
- Stomil - mecz wyrównany do momentu straty gola, później lepsze wrażenie sprawia Stomil;
- Widzew - taki benefit jak czerwona kartka dla przeciwnika w 15 min zdarza się rzadko. I tego nie wykorzystujemy remisując i nie będąc drużyną lepszą, a było nas więcej o 1 przez 75 min;
- Sandecja - cały czas byliśmy lepsi co znalazło odzwierciedlenie w wyniku. Ale od Sandecji lepszy jest każdy;
- Bełchatów - lepszy o ta jedną bramkę. Bardziej chciał wygrać.
Taka jest moja subiektywna ocena. Zwraca uwagę, że nie jesteśmy w stanie odwrócić wyniku przy stracie gola jako pierwsi. Całe szczęście, że spada 1 drużyna. Tak naprawdę w tym momencie jesteśmy tylko lepsi od Jastrzębia i Sandecji bo Resovia wszystkie mecze grała na obcych boiskach zdobywając aż 4 pkt.(niewyobrażalne dla nas), a Bełchatów zaczął sezon z -2.
Na podstawie dotychczasowych wyników i gry powoli ten sezon można uznać za stracony, choć oczywiście zdarzają się gwałtowne przemiany, to jakoś nie wierzę, że z tym taktykiem coś osiągniemy (czytaj strefę baraży).
Chyba, że chytry plan prezesa i trenera zakładał w tym sezonie naukę - zgranie (na razie słabo wychodzi) a w przyszłym z klepy wciągniemy tą ligę (lub niższą jeśli na zgranie będzie potrzeba więcej czasu (czytaj wykonawcy będą mało pojętni).
renard71
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2005-11-04, 8:01 pm
Lokalizacja: Orion

Re: GKS BEŁCHATÓW - ZAGŁĘBIE / sobota / 10.10.2020 / 18:00

Postprzez novack 2020-10-10, 8:12 pm

renard71 napisał(a):Jako, że jesteśmy po 8 kolejkach tj. niemal 1/4 sezonu można dokonać pewnych podsumowań.
Ocena pracy trenera w kontekście osiąganych wyników może być tylko jedna - negatywna.
Składa się na nią 5 porażek, 1 remis i 2 zwycięstwa - średnia na mecz 0,29 pkt (pucharowej nie liczę żeby nie dobijać).
Trener Dębek uważa, że gramy dobrze. Moim zdaniem tak wygląda jedynie z pozoru. Nie ustępujemy przeciwnikowi w posiadaniu piłki ale w obecnym futbolu to niewiele znaczy. Gramy schematycznie, przewidywalnie dla przeciwnika bez odpowiedniego przyśpieszenia i zaangażowania. Część zawodników (nie będę wymieniał) znajduje się na boisku, chyba za zasługi lub innych powodów których nie znam.
Szczegółowo w podziale na mecze:
- Nieciecza - jesteśmy zdecydowanie gorsi przez 75 min, przegrywamy zasłużenie;
- Tychy - mecz wyrównany na remis, nam dopisuje szczęście i umiejętności Goncalo Gregorio (karny) + F. Karbowy (strzał z odległości); A. Derbin z porażki wyciągnął wnioski = 10 pkt w kolejnych 5 meczach;
- Odra Opole jesteśmy lepsi z okazjami w I połowie, po zmianie stron a szczególnie po stracie bramki nie stwarzamy zagrożenia a Odra gra lepiej;
- ŁKS - zasłużenie wygrywa na Ludowym. Na pocieszenie wygrywa do tej pory z każdym, ew. remisuje (Arka);
- Stomil - mecz wyrównany do momentu straty gola, później lepsze wrażenie sprawia Stomil;
- Widzew - taki benefit jak czerwona kartka dla przeciwnika w 15 min zdarza się rzadko. I tego nie wykorzystujemy remisując i nie będąc drużyną lepszą, a było nas więcej o 1 przez 75 min;
- Sandecja - cały czas byliśmy lepsi co znalazło odzwierciedlenie w wyniku. Ale od Sandecji lepszy jest każdy;
- Bełchatów - lepszy o ta jedną bramkę. Bardziej chciał wygrać.
Taka jest moja subiektywna ocena. Zwraca uwagę, że nie jesteśmy w stanie odwrócić wyniku przy stracie gola jako pierwsi. Całe szczęście, że spada 1 drużyna. Tak naprawdę w tym momencie jesteśmy tylko lepsi od Jastrzębia i Sandecji bo Resovia wszystkie mecze grała na obcych boiskach zdobywając aż 4 pkt.(niewyobrażalne dla nas), a Bełchatów zaczął sezon z -2.
Na podstawie dotychczasowych wyników i gry powoli ten sezon można uznać za stracony, choć oczywiście zdarzają się gwałtowne przemiany, to jakoś nie wierzę, że z tym taktykiem coś osiągniemy (czytaj strefę baraży).
Chyba, że chytry plan prezesa i trenera zakładał w tym sezonie naukę - zgranie (na razie słabo wychodzi) a w przyszłym z klepy wciągniemy tą ligę (lub niższą jeśli na zgranie będzie potrzeba więcej czasu (czytaj wykonawcy będą mało pojętni).

Coś chyba arytmetycznie z tymi punktami na mecz jest nie tak. Ja naiwnie sprawdzam na głównej, czy już nie ma Dębka, chociaż wiem, że to naiwność kundla.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5708
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: GKS BEŁCHATÓW - ZAGŁĘBIE / sobota / 10.10.2020 / 18:00

Postprzez renard71 2020-10-10, 8:24 pm

Oczywiście błąd wynikający z nastroju ;-) Średnia na mecz w lidze jest 3 krotnie wyższa. Miało być 29% z punktów możliwych do zdobycia.
renard71
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2005-11-04, 8:01 pm
Lokalizacja: Orion

Re: GKS BEŁCHATÓW - ZAGŁĘBIE / sobota / 10.10.2020 / 18:00

Postprzez August 2020-10-10, 8:28 pm

novack napisał(a):Ja naiwnie sprawdzam na głównej, czy już nie ma Dębka

Żeby w poniedziałek dowiedzieć się, że Prezes zatrudnił kolejnego "rokującego" spod Warszawy, którego obserwować od kołyski bądź kolegę od wspólnej gry w piłkę.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: GKS BEŁCHATÓW - ZAGŁĘBIE / sobota / 10.10.2020 / 18:00

Postprzez jackie57 2020-10-10, 8:32 pm

August napisał(a):
novack napisał(a):Ja naiwnie sprawdzam na głównej, czy już nie ma Dębka

Żeby w poniedziałek dowiedzieć się, że Prezes zatrudnił kolejnego "rokującego" spod Warszawy, którego obserwować od kołyski bądź kolegę od wspólnej gry w piłkę.

Najlepiej z piaskownicy :)
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: GKS BEŁCHATÓW - ZAGŁĘBIE / sobota / 10.10.2020 / 18:00

Postprzez August 2020-10-10, 8:40 pm

Tu przyjdzie albo kolejny znajomek np odrzut ósmego sortu z Legii albo jakiś desperat. Dębek mi ani brat ani swat i duży dyletant ale po pierwsze szkoda generować koszty na niekoniecznie kogoś lepszego, który słabych piłkarzy nie nauczy grać lepiej po drugie - co wielokrotnie podkreślałem - nie w zmianie trenera problem.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: GKS BEŁCHATÓW - ZAGŁĘBIE / sobota / 10.10.2020 / 18:00

Postprzez slawekchicago 2020-10-10, 8:53 pm

August napisał(a):Tu przyjdzie albo kolejny znajomek np odrzut ósmego sortu z Legii albo jakiś desperat. Dębek mi ani brat ani swat i duży dyletant ale po pierwsze szkoda generować koszty na niekoniecznie kogoś lepszego, który słabych piłkarzy nie nauczy grać lepiej po drugie - co wielokrotnie podkreślałem - nie w zmianie trenera problem.

Absolutnie nie zwalnuac . Przesunac do rezerw :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: GKS BEŁCHATÓW - ZAGŁĘBIE / sobota / 10.10.2020 / 18:00

Postprzez novack 2020-10-10, 8:55 pm

Dębek jest gwarantem emocji w tym sezonie, w sezonie który już wydawał się dla emocji stracony. Wystarczy, że Sandecja wygra ze dwa mecze i już z wypiekami na twarzy będziemy zerkać w tabelę.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5708
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Zielony