ZAGŁĘBIE - ŁKS Łódź / sobota / 19.09.2020 / 17:00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS Łódź / sobota / 19.09.2020 / 17:00

Postprzez GrubyPerez 2020-09-22, 1:06 am

django napisał(a):
A to zwyczajne marnotrawienie czasu, bo z innymi ludźmi, dzięki komfortowi finansowemu, klub mógłby się rozwijać i powoli uniezależniać od publicznych pieniędzy.


August napisał(a):
django napisał(a):
Wyobraźmy sobie taką sytuację, że za lat ileś prezydentem zostaje człowiek, który ma wywalone na Zagłębie, a dodatkowo Jaroszewski nie jest jego kolegą. Co wtedy stanie się z klubem uzależnionym od miejskich pieniędzy, którego prezesem jest hamletyzujący bufon, a dyrektorem sportowym człowiek wyróżniający się przede wszystkim oryginalnym uczesaniem?


O to właśnie chodzi. Tym bardziej, że Jaroszewski co roku generuje i to raczej większe niż mniejsze straty. To też wpływa na atrakcyjność klubu w kontekście ew. zmiany właściciela bo nikt nie będzie chętny do spłacania cudzego zadłużenia.


GrubyPerez napisał(a):
Trzeba tylko moim zdaniem wykalibrować priorytety i staranniej dobrać wykonawców.





O tym ja właśnie, drodzy Panowie, o tym ja właśnie...


ps. temat meczowy- więc wypada choć słowo o nim , kilka razy obejrzałem powtórki straconych bramek. Po raz kolejny już odniosłem wrażenie, że nasz bramkarz powinien się chyba nieco z boku przyjrzeć pracy ...innych bramkarzy.
ps2. August, każdy Twój eleborat, na każdy temat - zawsze mile widziany ;)
ps3. również pozdrawiam Blajpios'a :niezle:
Ostatnio edytowano 2020-09-22, 1:13 am przez GrubyPerez, łącznie edytowano 1 raz
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec


Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników