ZAGŁĘBIE - ŁKS Łódź / sobota / 19.09.2020 / 17:00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

ZAGŁĘBIE - ŁKS Łódź / sobota / 19.09.2020 / 17:00

Postprzez Adam1906 2020-09-14, 9:36 am

Obrazek

W najbliższy piątek, 18 września 2020, meczem Arka Gdynia - Miedź Legnica rozpocznie się 4. kolejka I ligi. Dzień później, czyli w sobotę 19 września, na Stadionie Ludowym w Sosnowcu podejmiemy o godz. 17:00 ekipę spadkowicza z Ekstraklasy - drużynę ŁKS Łódź. Po 3. ligowych kolejkach łodzianie zajmują pozycję wicelidera tabeli, mają jednak jeden mecz zaległy, który rozegrają w środę 16 września ze swoim odwiecznym ligowym rywalem - Widzewem Łódź. Zagłębie jest w chwili obecnej na pozycji dziesiątej, mając na swoim koncie 3 pkt. za wygrany mecz z GKS-em Tychy. Z zespołem ŁKS-u Łódź sosnowiczanie spotykali się w lidze aż 74. razy, na co składają się 22 zwycięstwa, 23 remisy oraz 29 porażek. Stosunek bramek przed sobotnim meczem wynosi 86-106.

Przypominam, że na mecz z ŁKS-em Łódź wszyscy kibice wejdą za 2 zł., a bilety w formie elektronicznej kupujemy -> TUTAJ

ROZKŁAD PAR 4. KOLEJKI LIGOWEJ:

Obrazek

Oprócz spotkania Widzew Łódź - ŁKS Łódź w środę 16 września odbędą się dwa inne zaległe mecze I ligi: Stomil Olsztyn - Odra Opole i Chrobry Głogów - Radomiak Radom. Nie jest jeszcze wyznaczona data ostatniego zaległego spotkania Górnik Łęczna - Arka Gdynia.

TABELA I LIGI PO 3. KOLEJKACH:

Obrazek

ROZKŁAD PAR NASTĘPNEJ 5. KOLEJKI I LIGI:

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6807
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS Łódź / sobota / 19.09.2020 / 17:00

Postprzez NHK12 2020-09-14, 11:33 am

Witam , miejmy nadzieje , ze Łks będzie wypompowany po derbach .no i jes÷ jedna wazna rzecz , niech sie wuefista nie boi odstawic na ławke Pawłowskiego , bo jak widac przyjąl zasade Karbowy i Gregorio jako jokery od 60 min. Tylko na taki zespół jak Łks to może byc już za późno, i żadne jokery juz nie pomogą. Dlatego zacznijmy z Karbowym i Gregorio od poczatku,niech portugalczyk pociągnie to wszystko od pierwszej minuty. Pawlowski to nie Bóg, nie ma ludzi nie zastapionyh i toniech on wejdzie w tej 65 min i udowodni zelawka to był błąd.
NHK12
 
Posty: 977
Dołączył(a): 2003-09-29, 1:30 pm

Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS Łódź / sobota / 19.09.2020 / 17:00

Postprzez RUDI 2020-09-14, 12:04 pm

@NHK12 -ten "tłumok" udowadnia że jest dyletantem w trenerce , albo coś tam jest popie...lne w kontraktach i facet tego się trzyma :twisted:
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS Łódź / sobota / 19.09.2020 / 17:00

Postprzez T_misiek 2020-09-16, 7:36 pm

Mam nadzieję że nasze pizdy oglądają derby Łodzi i widzą jak się walczy na boisku.
T_misiek
Żółta kartka
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2006-04-11, 9:13 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS Łódź / sobota / 19.09.2020 / 17:00

Postprzez pyla 2020-09-16, 10:07 pm

Gdzie będzie można obejrzeć mecz.nie mogę się zalogowac i kupic biletu.
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS Łódź / sobota / 19.09.2020 / 17:00

Postprzez August 2020-09-17, 7:25 am

Relację masz na:
https://www.ipla.tv/live/Fortuna-1-liga ... arza/24028
Rzeczywiście - póki co - strona nie działa.

Mecz z naszego punktu widzenia zapowiada się arcyciekawie i nie chodzi tylko , że to jest utytułowany jak na I ligę klub ale przyjeżdża spadkowicz grający futbol Dojrzały, wyrachowany i niemalże do bólu skuteczny, co choćby pokazał mecz z Widzewem. Co prawda Widzew w pierwszych meczach cieniutki ale to mimo wszystko bardzo prestiżowe derby. Z pewnością mamy przewagę w postaci dłuższej przerwy pomiędzy meczami mimo wszystko aż ta bardzo na to bym nie liczył skoro drużyna jest w takim gazie. W każdym razie to będzie pierwszy z prawdziwych sprawdzianów Dębka i drużyny. Zespół już rozegrał kilka meczów więc pretekst zgrywania jest jakby mniejszy. Poza tym ŁKS zdaje się również dysponuje dość mocno zmienionym składem. Jestem ciekaw jak taktycznie podejdzie do tego Dębek. Czy będzie powielał już dotychczas stosowane schematy czy błyśnie jakimś nowym, zaskakującym i skutecznym rozwiązaniem.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS Łódź / sobota / 19.09.2020 / 17:00

Postprzez Tomcjo 2020-09-17, 11:01 am

Były już przypadki ze graliśmy z drużyną która grała w środę puchar a w weekend nasi nie dali rady kondycyjnie . Jeśli mamy kondycję to tym razem wyjść drużyną nastawioną na szybką agresywna grę i po prostu ich zabiegać . To nie znaczy ze mamy dymać non stop a oni będą stać i patrzeć jak na wariatów ale szybki atak i wycofanie żeby im tez dać biegać od bramki do bramki . Czy Gregorio i Karbowy od początku ? Nie jestem pewien może powinni wejść w połowie a goście których zmienia maja 45 minut żeby dużo biegać i dać 120%. No chyba ze treneiro wystawi dwóch napastników ale czy ten gość potrafi tak ustawić drużynę ? Mam duże wątpliwości ale podobnie jak za Nawałki Milik grał za Lewym tak u nas powinno się próbować Olafa za Grześkiem .
Tomcjo
 
Posty: 7039
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS Łódź / sobota / 19.09.2020 / 17:00

Postprzez NHK12 2020-09-17, 11:20 am

August ,obawiam sie , że na samą mysl , że przyjezda drużyna, która goli wszystkich "trener" już ma kupe w majtach . Nie licze na fajerwerki taktyczne wuefisty bo zapewne takich w swoim warsztacie nie ma. Wiec pewnie bedzie to wyglądać aby nie stracić gola , jak juz bedzie źle to będzie i Karbowy i Gregorio tylko obynie bylo po wszystkim. No chyba, ze glowny strateg juz rozgrywa mecz w glowie..
NHK12
 
Posty: 977
Dołączył(a): 2003-09-29, 1:30 pm

Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS Łódź / sobota / 19.09.2020 / 17:00

Postprzez Adam1906 2020-09-17, 1:14 pm

pyla napisał(a):nie mogę się zalogowac i kupic biletu.

Strona biletowa już działa.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6807
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS Łódź / sobota / 19.09.2020 / 17:00

Postprzez Adam1906 2020-09-17, 7:04 pm

Sprzedały się wszystkie bilety na trybunę krytą. Zostało około 800 wejściówek na trybuny odkryte.

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6807
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS Łódź / sobota / 19.09.2020 / 17:00

Postprzez wojtaszko 2020-09-17, 7:28 pm

Adam1906 napisał(a):Sprzedały się wszystkie bilety na trybunę krytą. Zostało około 800 wejściówek na trybuny odkryte.

Obrazek

Pojemność jest 4500 czy 4900? Bo się pogubiłem. Szczerze to już nie powinno być biletów mam nadzieje ze takie czasy nadejdą
wojtaszko
 
Posty: 1272
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS Łódź / sobota / 19.09.2020 / 17:00

Postprzez pyla 2020-09-17, 8:50 pm

August- dziekuje :-)
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS Łódź / sobota / 19.09.2020 / 17:00

Postprzez pyla 2020-09-17, 8:59 pm

wojtaszko napisał(a):
Adam1906 napisał(a):Sprzedały się wszystkie bilety na trybunę krytą. Zostało około 800 wejściówek na trybuny odkryte.

Obrazek

Pojemność jest 4500 czy 4900? Bo się pogubiłem. Szczerze to już nie powinno być biletów mam nadzieje ze takie czasy nadejdą

Jak to sie stało ? Unas w klubie nie sprzedaje się karnetów ze wzgldu na pandemie a już na Widzewi można/sprzedano kilka tysięcy/Mam wrażenie że u nas idzie sięna latwizne.Szlag mnie trafiaże nie moge być na meczuPrzyjechałbym nawet jakby bilety były po 50 zeta tylko jak je kupic.
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS Łódź / sobota / 19.09.2020 / 17:00

Postprzez Adam1906 2020-09-18, 11:24 am

Patryk Małecki: Niech będzie taka atmosfera jak z Tychami!

Skrzydłowy Zagłębia Sosnowiec bardzo liczy na wsparcie kibiców, dzięki którym jemu i drużynie gra się dużo łatwiej. - Byłbym szczęśliwy, gdyby na trybunach była taka sama atmosfera jak w meczu z Tychami - zapewnia nas Patryk Małecki.

Jaka jest twoja ocena ŁKS-u Łódź, sobotniego rywala Zagłębia? 3 mecze, 3 zwycięstwa, żadnej straconej bramki. Ten bilans robi wrażenie na Tobie?

- ŁKS to bardzo dobra drużyna, która ma indywidualności, potrafi grać w piłkę. Ale my musimy się skupić przede wszystkim na sobie, a nie na rywalu. Chcemy zagrać jak najlepszy mecz i zainkasować 3 punkty.

Oglądaliście ŁKS w ostatnich meczach ze Stomilem i Widzewem? Co wynikało z waszej analizy przeciwnika?

- W tym tygodniu była rzeczywiście analiza, podpatrywaliśmy mocne i te słabsze strony rywala. Każdy z nas jest świadomy tego, co to za drużyna, jaka jest groźna. Oglądaliśmy spotkanie z Widzewem i rzeczywiście przyjemnie się oglądało derby Łodzi. Każdy z nas z tego oglądania mógł wyciągnąć wnioski dla siebie. Jest pewne, że na Ludowy przyjedzie silny zespół i trzeba podejść do tego meczu w stu procentach skoncentrowanym.

Kontaktujecie się z Tomkiem Nawotką, który jeszcze nie tak dawno grał w Zagłębiu, a teraz bije się o miejsce w podstawowym składzie łodzian?

- Ja nie, ale koledzy z drużyny kontaktują się z nim na co dzień, często z nim rozmawiają. Fajnie, że Tomek przyjedzie, ale chciałbym, byśmy to my cieszyli się z trzech punktów, a nie Tomek. Jemu niech wystarczy radość z wygrania z Widzewem.

Ważnym elementem rywalizacji z ŁKS-em będą kibice Zagłębia. Co chciałbyś im przekazać?

- Byłbym bardzo szczęśliwy, gdyby na trybunach była taka sama atmosfera jak w meczu z Tychami. To kibice pomogli nam wygrać tamto spotkanie. Chciałbym dodać, że jak są kibice na trybunach to nam piłkarzom łatwiej się gra. Atmosfera jaką oni tworzą bardzo nam pomaga, każdy z nas daje 100 procent z siebie. Przy pustych trybunach to wszystko dziwnie wyglądało. Ja najlepiej się czuję jak wygrywamy mecz, zdobywamy 3 punkty i wtedy mogę podejść do kibiców i bawić się razem z nimi. To fantastyczne uczucie...

http://zaglebie.eu/aktualnosci/6836-pat ... -z-tychami


Tak że ten tego... ;-) 8) -> https://bilety.zaglebie.eu/
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6807
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE - ŁKS Łódź / sobota / 19.09.2020 / 17:00

Postprzez jackie57 2020-09-19, 11:27 am

Adam1906 napisał(a):
Patryk Małecki: Niech będzie taka atmosfera jak z Tychami!

Skrzydłowy Zagłębia Sosnowiec bardzo liczy na wsparcie kibiców, dzięki którym jemu i drużynie gra się dużo łatwiej. - Byłbym szczęśliwy, gdyby na trybunach była taka sama atmosfera jak w meczu z Tychami - zapewnia nas Patryk Małecki.

Jaka jest twoja ocena ŁKS-u Łódź, sobotniego rywala Zagłębia? 3 mecze, 3 zwycięstwa, żadnej straconej bramki. Ten bilans robi wrażenie na Tobie?

- ŁKS to bardzo dobra drużyna, która ma indywidualności, potrafi grać w piłkę. Ale my musimy się skupić przede wszystkim na sobie, a nie na rywalu. Chcemy zagrać jak najlepszy mecz i zainkasować 3 punkty.

Oglądaliście ŁKS w ostatnich meczach ze Stomilem i Widzewem? Co wynikało z waszej analizy przeciwnika?

- W tym tygodniu była rzeczywiście analiza, podpatrywaliśmy mocne i te słabsze strony rywala. Każdy z nas jest świadomy tego, co to za drużyna, jaka jest groźna. Oglądaliśmy spotkanie z Widzewem i rzeczywiście przyjemnie się oglądało derby Łodzi. Każdy z nas z tego oglądania mógł wyciągnąć wnioski dla siebie. Jest pewne, że na Ludowy przyjedzie silny zespół i trzeba podejść do tego meczu w stu procentach skoncentrowanym.

Kontaktujecie się z Tomkiem Nawotką, który jeszcze nie tak dawno grał w Zagłębiu, a teraz bije się o miejsce w podstawowym składzie łodzian?

- Ja nie, ale koledzy z drużyny kontaktują się z nim na co dzień, często z nim rozmawiają. Fajnie, że Tomek przyjedzie, ale chciałbym, byśmy to my cieszyli się z trzech punktów, a nie Tomek. Jemu niech wystarczy radość z wygrania z Widzewem.

Ważnym elementem rywalizacji z ŁKS-em będą kibice Zagłębia. Co chciałbyś im przekazać?

- Byłbym bardzo szczęśliwy, gdyby na trybunach była taka sama atmosfera jak w meczu z Tychami. To kibice pomogli nam wygrać tamto spotkanie. Chciałbym dodać, że jak są kibice na trybunach to nam piłkarzom łatwiej się gra. Atmosfera jaką oni tworzą bardzo nam pomaga, każdy z nas daje 100 procent z siebie. Przy pustych trybunach to wszystko dziwnie wyglądało. Ja najlepiej się czuję jak wygrywamy mecz, zdobywamy 3 punkty i wtedy mogę podejść do kibiców i bawić się razem z nimi. To fantastyczne uczucie...

http://zaglebie.eu/aktualnosci/6836-pat ... -z-tychami


Tak że ten tego... ;-) 8) -> https://bilety.zaglebie.eu/
Obrazek

Atmosfera to za mało, by rywala pokonało.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników