ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez picku 2020-03-08, 5:48 pm

W kwestii konfliktu na linii Dudek - Pawłowski to wychwyciłem pewną sytuację w trakcie meczu, gdzie Szymon zamiast bodajże podawać do lepiej ustawionego kolegi strzelał. Nie spodobało się to trenerowi i wydaje mi się, że doszło między nimi do utarczki słownej. W tej sytuacji zacząłem przypuszczać, że może być różnie w drugiej połowie i nie pomyliłem się. Wg mnie Szymon nie miał w sobotę najlepszego dnia, ale wprowadzenie jednego napastnika i zostawienie Pawłowskiego wydawało się lepszym rozwiązaniem.
W trakcie meczu z trybun dało się usłyszeć ironiczne zarzuty ustawiania meczu. Zachowanie naszego obrońcy przy trzeciej bramce dla Puszczy jest czymś co daje argument dla tej teorii spiskowej. Bodajże Łopata biegł równolegle do zawodnika Puszczy w ogóle mu nie przeszkadzając. Z resztą dość nietypowe zachowanie przy pierwszej bramce również może wydawać się podejrzane. No chyba, że umiejętności naszych obrońców są takie a nie inne i jednak to były szkolne błędy...
picku
 
Posty: 180
Dołączył(a): 2008-11-08, 8:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Sielec


Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2020-03-08, 6:02 pm

Dziękuję Kol. Adam - to co ten Dudek wyprawia z tym skladem - to przecież
już jedenastka wyjściowa na mecz z Niepołomicami powinna być inna.
jeden lub dwóch napadziorów winno grać od pierwszych minut meczu
prawdopodobnie wynik meczu byłby inny.
Jeszcze raz Dziękuję i pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez novack 2020-03-08, 6:35 pm

Może głosowanie Dudek, czy Pawłowski?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2020-03-08, 6:38 pm

Kol. Novack - moje glosowanie - oczywiście Pawłowski i tyle
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez Lars 2020-03-08, 7:37 pm

Kiedyś Prezes miał jaja i gdy bardzo dobry zawodnik miał konflikt z trenerem to reagował.
Dziś trener ściąga najlepszego zawodnika Zagłębia w przerwie i wszystko jest ok.
Zawsze broniłem trenera Dudka, bo wierzyłem w niego.
Od wczoraj nie wierze.
Nie może też być tak, że w Sosnowcu piłkarze zwalniają trenera. Ale jeśli jest konflikt to należy go rozwiązać. Pawłowski z pewnością daje Zagłębiu dużo lepszą jakość niż Dudek. Albo się dogadają, albo niech przestaną szkodzić Zagłębiu. Mam dość takich konfliktów.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2252
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez django 2020-03-08, 8:58 pm

Lars napisał(a):Kiedyś Prezes miał jaja i gdy bardzo dobry zawodnik miał konflikt z trenerem to reagował.


Po prostu prezes zawsze staje po stronie gościa co nazywa się Dudek
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez August 2020-03-09, 7:27 am

Trener Dariusz Dudek broni swoich decyzji. "Dokonałbym tych zmian jeszcze raz"
Wojciech Todur

Zagłębie Sosnowiec, grając fatalnie w obronie, straciło komplet punktów w meczu z Puszczą Niepołomice (3:5). - Mógłbym grać na wyjeździe z Zagłębiem co tydzień - żartował Tomasz Tułacz, trener zespołu z Małopolski.

Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Puszcza w tym sezonie zdecydowanie lepiej punktuje na wyjazdach niż na własnym stadionie. – Nie wiem, czy jest taki drugi zespół w Polsce. Mnie w karierze to się jeszcze nie przytrafiło. Poświęcamy naszej słabości na własnym stadionie dużo czasu. Na razie jednak bez skutku – mówi Tułacz, którego zespół zdobył na obcych boiskach 22 punkty, a u siebie tylko cztery.

Zagłębie po przyzwoitej pierwszej połowie, gdy straciło gola w wyniku nieporozumienia dwóch stoperów (1:1), po przerwie było bardzo łatwym celem.

Naszym zdaniem drużynie nie przysłużyły się zmiany. Z boiska zeszli wtedy Szymon Pawłowski i Filip Karbowy, a ich miejsce zajęli Rubio i Fabian Piasecki. Rubio co prawda strzelił dwa gole, ale za jego plecami koledzy na pewno nie przypominali dobrze zorganizowanego zespołu.

Trener zadowolony ze zmian

Trener Dudek tłumaczył, że dokonał zmian, gdyż nie był zadowolony z gry pressingiem. Zaprzeczył, że zdjął Pawłowskiego z boiska z powodu kontuzji. Powiedział również, że gdyby miał taką okazję, to dokonałby takich samych zmian jeszcze raz.

Szkoleniowiec zaznaczył również, że obrona prawdopodobnie prezentowałaby się lepiej, gdyby mógł zagrać zawieszony za kartki Rafał Grzelak. Podkreślał również, że za łatwą stratę bramek ponoszą winę nie tylko obrońcy. Zwracał również uwagę na to, że zespół źle reagował przy stałych fragmentach gry.

Jedyny dla Zagłębia pozytyw po meczu na Stadionie Ludowym to dwa gole Rubio, który wykazał się instynktem strzeleckim w polu karnym.

– Fajnie, że do nas dołączył. Na pewno będzie wzmocnieniem. My tymczasem musimy podchodzić do tego, co robimy, z pokorą. Jeden wygrany mecz [2:0 w Legnicy – przyp. red.] nic nie oznacza. Piłka nas pokarała. Praca, praca, praca – mówi Dudek, który wybiera się we wtorek do Tychów, żeby podglądać GKS – kolejnego ligowego rywala – w meczu PP z Cracovią.

GKS też stracił w lidze pięć goli (1:5 z Chrobrym Głogów), a w niedzielę także trenera Ryszarda Tarasiewicza.
https://sosnowiec.wyborcza.pl/sosnowiec ... oxLoSoImg1
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez achter 2020-03-09, 10:28 am

A ja nie mam pretensji do Dudka, przecież on się dopiero uczy :lol:
achter
 
Posty: 359
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez slawekchicago 2020-03-09, 12:41 pm

achter napisał(a):A ja nie mam pretensji do Dudka, przecież on się dopiero uczy :lol:


A ze u Nas Akademia jest jaka jest to efekty tej nauki mielismy w sobote :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez August 2020-03-09, 12:56 pm

Szacunek za powyższe wypowiedzi. Trzeba mieć po prostu jaja aby nazwać rzeczy po imieniu. Tomek je ma, Dudek - nie

Tomasz Nawotka: To jest wstyd. Nie można tracić goli w tak głupi sposób

Rozmowa z Tomaszem Nawotką, skrzydłowym Zagłębia Sosnowiec.

Czy brał pan wcześniej udział w tak szalonym meczu, w którym padło aż osiem bramek, a tak naprawdę, mogło ich być dwa razy więcej?
Tomasz NAWOTKA: Wydaje mi się, że wcześniej zagrałem już w takim meczu, to nie było pierwsze takie szalone spotkanie. Ale to nic przyjemnego gdy dostaje się pięć bramek. To jest wstyd, nie możemy tracić tylu bramek. Przede wszystkim nie w taki głupi sposób. Przecież po pierwszej połowie powinniśmy prowadzić 2:0, a nawet 3:0. Były okazje, ale ich nie wykorzystaliśmy. Ja i drużyna możemy teraz tylko przeprosić kibiców. Jeżeli chcemy coś więcej osiągnąć w tych rozgrywkach, to nie możemy w żadnym wypadku tak grać.

Waszym problemem była przede wszystkim gra w obronie. Wszystkie kłopoty zaczęły się od straty pierwszego, bardzo dziwnego gola. A potem się posypało…
Tomasz NAWOTKA: Tak było, ale myśmy też mieli swoje sytuacje i okazje do zdobycia goli. W ofensywie mieliśmy dużo sytuacji, ale byliśmy nieskuteczni. Mogliśmy wyjść na prowadzenie, uspokoić grę, jednak to nie miało miejsca. Nie da się wygrać meczu, gdy traci się 5 bramek. Tak nie można się zachowywać na boisku. Tak nie wypada grać.

Mimo wysokiej porażki był też pozytyw, by wspomnieć udany debiut przed sosnowiecką widownią Hiszpana Rubio.
Tomasz NAWOTKA: Rubio od pierwszego dnia, jak tylko pojawił się u nas na treningu, pokazywał jakość piłkarską. Przede wszystkim jest dobrym piłkarzem. W Cracovii miał problemy zdrowotne, a do nas przyszedł, by się odbudować. W meczu z Puszczą strzelił dwie bramki, udowodnił swoją wartość. Liczymy na niego, jak na każdego innego. Powiem tak, niech każdy najpierw się rozliczy, spojrzy sobie w lustro, a dopiero później możemy mieć pretensje do innych…
https://sportdziennik.com/tomasz-nawotk ... z-puszcza/
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez gregor 2020-03-11, 8:29 pm

Czy Zagłębie Sosnowiec ma futbolową spółdzielnię ? czy to tylko niecne pomówienia i ohydne kalumie ?
gregor
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2005-02-16, 2:24 pm
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez turku 2020-03-17, 2:26 pm

August napisał(a):Podkreślał również, że za łatwą stratę bramek ponoszą winę nie tylko obrońcy.

Winę za stratę bramek ponoszą przede wszystkim kibice.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez novack 2020-04-05, 8:32 am

http://zaglebie.eu/aktualnosci/6524-dar ... liverpoolu
Dudek jednak przyznał się do błędów w meczu z Puszczą.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników