ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez Tomcjo 2020-03-08, 9:15 am

Dudek jest piłkarskim Dyzmą a Polczak nie nadaje się do gry powyżej IV ligi . Dudek i Polczak musza odejść natychmiast . Ludzie którzy ich zatrudnili również won z klubu . Dość utrzymywania kompletnych dyletantów za miejskie pieniądze . Ten sezon jest stracony wiec drużynę może prowadzić ktokolwiek . Którykolwiek trener z regionu choćby z A klasy chętnie dokończy rundę a nie będzie gorszy od Dudka . A najlepsza pozycją dla Polczaka są trybuny W Będzinie .
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez Tomcjo 2020-03-08, 9:27 am

Gdyby trener Bayernu zaproponował taktykę Dudka to Lewandowski ze śmiechu przewróciłby się na trawę i turlał jak Neymar .
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez petromar 2020-03-08, 9:29 am

Tomcjo napisał(a):Dudek jest piłkarskim Dyzmą a Polczak nie nadaje się do gry powyżej IV ligi . Dudek i Polczak musza odejść natychmiast . Ludzie którzy ich zatrudnili również won z klubu . Dość utrzymywania kompletnych dyletantów za miejskie pieniądze . Ten sezon jest stracony wiec drużynę może prowadzić ktokolwiek . Którykolwiek trener z regionu choćby z A klasy chętnie dokończy rundę a nie będzie gorszy od Dudka . A najlepsza pozycją dla Polczaka są trybuny W Będzinie .


oooo nie nie kolego ,nie wciskaj Polczaka na trybuny w Będzinie ! Jeszcze ktoś wpadnie na pomysł ze skoro pojawił się na trybunach to może go zakontraktują:)))
A tak ogólnie to tragedia , ale ja myślę ze jak się utrzymamy to Dario będzie miał argument że jest w stanie wszystko skoro utrzymał zespół bez obrony w rozgrywkach !!! :czerwona:
petromar
 
Posty: 820
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez STACH PL 2020-03-08, 9:45 am

Wychodzi mi na to że:
- Polczak zostanie przesunięty do rezerw
- Pawłoski zostanie przesunięty na swoją nominalną pozycję
- Rubio będzie pierwszym wyborem
STACH PL
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez novack 2020-03-08, 9:50 am

A mnie się wydaje, że jest jakiś konflikt na linii Dudek-Pawłowski.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez August 2020-03-08, 9:51 am

slawekchicago napisał(a):a wy jakoś po wczirajszajszej kompromitacji MILCZYCIE .Czemu

Kilka dobrych lat temu miałem okazję uczestniczyć w konferencji dot. Gen. Sikorskiego z udziałem prokuratora prowadzącego polskie śledztwo w sprawie śmierci Generałą w Gibraltarze oraz specjalisty od spraw medycyny sądowej, z zespołu, który badał szczątki Wodza Naczelnego bodajże w 2008 r. Spotkane z obydwoma Panami nie tylko ekscytujące ale przede wszystkim bardzo owocne jeśli chodzi o wiedzę dot. okoliczności śmierci Sikorskiego.Panowie wykonali kawał ciężkiej ale i bardzo dobrej roboty, która co prawda nie pozwoliła wykluczyć samego faktu ewentualnego zamachu ale pozwoliła wyjaśnić wiele okoliczności i wyeliminować wiele nieprawdziwych twierdzeń na czele z tą że Generała zabito jeszcze zanim jego samolot ruszył w drogę. I tego typu rzeczy przedstawiono konkretne twierdzenia i dowody. Mimo to, grupa osób w trakcie i po zakończeniu konferencji wiedziała swoje (" A ja i tak wiem, że Sikorskiego załatwili wcześniej". itd...) . Powyższe chcę odnieść do nas i naszego klubu. Właśnie wczoraj strzeliła nam PIĘĆ bramek drużyna, z klubu reprezentującego TRZYNASTOTYSIĘCZNE miasto i gminę, a która od zeszłorocznych wakacji w kilkunastu meczach strzeliła aże SZESNAŚCIE bramek.. W naszej zajefajnej obronie grało wczoraj DWÓCH grajków zakontraktowanych w ostatnim okienku.I cóż ja słyszę ili czytam ? Ano, że nie ma większych zastrzeżeń do naszych ostatnich transferów. I taka jest u nas mentalność części ludzi w Sosnowcu. Choćby Jaroszewski z Tomczykiem sami od siebie nakręcili filmik, w którym sami by się przyznali, że są do d..py to i tak część ludzi będzie wiedziała swoje. Np. to, że takie przyznanie się to w rzeczywistości robota Augusta ze Sławkiem itd. itp. Gazobetonu szpilką się nie przebije.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez RUDI 2020-03-08, 10:08 am

novack napisał(a):A mnie się wydaje, że jest jakiś konflikt na linii Dudek-Pawłowski.

Chyba masz rację ,może Polczak jest szykowany na kapitana drużyny? kto zadecydował żeby temu nieudacznikowi dać wczoraj opaskę ? Kuźwa Ryndak wystawiony na listę transferową a już drugi mecz jest w składzie meczowym ,co się w tym klubie odpierdala to głowa mała :twisted:
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez Tomcjo 2020-03-08, 10:10 am

Przepraszam za wciskanie Polczaka na stadion w Będzinie bo choć zaniedbany to wciąż bardzo klimatyczne miejsce gdzie fajnie ogląda się mecze . Sarmacja nie zasłużyła na traktowanie Polczakiem
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez August 2020-03-08, 10:13 am

novack napisał(a):A mnie się wydaje, że jest jakiś konflikt na linii Dudek-Pawłowski.

Nawet jeśli tak jest to nie uzasadnia takiej a nie innej taktyki a raczej potwierdza beztalencie Dudka
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez Adamek182 2020-03-08, 11:10 am

Zerknałem na te brameczki i tak to wygląda że Polczak poza pierwszą bramką to nie miał zbytnio do czynienia z kolejnymi(Łopata wybijając piłke prawdopodobnie trafiłby nią w Polczaka bądz napastnika z nr 10- więc to Polczak miał ją wybić). Bramka z główki - Babiarz spóźniony i do tego niższy o głowe od strzelającego(przy nich stojący jak snopek Slomka). Bramka nr 3 i ze swojej pozycji znika Beneta, zła asekuracja Małego, kontra i mega spóźniony Słomka (zachowanie Łopaty jak i Polczaka wydaje się dobre).
Bramka nr 4 i tu zganił bym Polczaka bo kiedy minięty już został Słomka według mnie Polczak powinien ruszyc do napastnika Puszczy a nie cofać się w pole karne, ale większy bład w kryciu popelnia Beneta(Łopata i Sinior w tej akcji dobrze się zachowali).Bramka nr 5- popis zaczyna Sinor, spóźniony, nie upilnował zawodnika i mamy strzał glową. Niestety spóźnieni też Łopata i Beneta i to zawodnik kryty przez tego drugiego strzela nam brame na 50.
Jeszcze krótka analiza słów trenera. Zmiany trafione bo po zmianach Rubio strzela dwie bramki. Tak, strzela. Jednak bramki te nie padły po ladnych akcjach, padły bo piłka spadła gdzieś pod nogi Rubio a że ten powinien grać lige wyżej to umie takie prezenty wykorzystać. Warto zaznaczyć że piłka spadła pod nogi Rubio, bo przepychał się przy niej z dwoma obrońcami Polczak (wiem że łatwiej i wygodniej wsadzić Polczaka do autobusu i wysłać gdzieś daleko ale jak patrzymy na akcje to popatrzmy szerzej na wszystko a nie tylko na to co chcemy zobaczyć).
PS. Jeszcze raz odnośnie tych transferów. Łopata-mlody grajek który wskakuje do pierwszego składu i śmialo można powiedzieć że 1 liga to na tą chwile jego poziom. Będzie się rozwijał, nabierał doświadczenia. Więc jest to dobry transfer. Beneta- dla mnie to gość klasy Gressaka. Oby odpalił i zaczął grać na przyzwoitym poziomie. Na tą chwilę niezbyt trafiony. Portugalczyk z Kongo jest młody i w sparingach było ok. Czekam na szanse ocenienia go ale mam dobre przeczucia.
Więc mamy 3 transfery. Jeden na plus, jeden będzie prawdopodobnym wzmocnieniem, i jeden ktory narazie gra słabo- tak , dalej uważam że to dobre ruchy jak na nasze możliwości. Może to przez pryzmat ostatnich okienek. Junior, Alex, Gressak, Czy ten drugi stoper którego już wymazałem z pamięci.
Adamek182
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez novack 2020-03-08, 11:18 am

Łopata jest wypożyczony, więc jeśli "odpali" to... wraca do Anglii, lub kwota wykupienia stanie się zaporowa, a jeśli będzie słaby, to może zostać, ale po co?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez RUDI 2020-03-08, 11:26 am

Adamek182 napisał(a):Zerknałem na te brameczki i tak to wygląda że Polczak .....


Tylko zapomniałeś dodać że Polczak miał być "podporą" obrony a swoim "doświadczeniem" dzielić się i "rządzić" w polu karnym Zagłębia .Facet wzbudza bardzo negatywne emocje i to nie tylko tu na forum ,Ty analizujesz na spokojnie jego bezpośrednie zaangażowanie (po domowym VAR-ze ;-) ) a reakcja kibiców na trybunach jest zgoła inna ,może ktoś go krytykujący (ja) widzi nie tylko sytuacje kilku sekundowe ale jak doszło do tych kilku sekund gdy piłka była już w bramce ?
Ostatnio edytowano 2020-03-08, 11:34 am przez RUDI, łącznie edytowano 1 raz
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez slawekchicago 2020-03-08, 11:32 am

RUDI napisał(a):
Adamek182 napisał(a):Zerknałem na te brameczki i tak to wygląda że Polczak .....


Tylko zapomniałeś dodać że Polczak miał być "podporą" obrony a swoim "doświadczeniem" dzielić się i rządzić w polu karnym Zagłębia .


RUDI , odpusc . Przeczytaj co napisal August wczesniej . To nie ma sensu im tlumaczyc choc naprawde chcialem napisac to samo , bo taki Polczak powinien wziac jednego drugiego za pysk I chodzili by jak w zegarku . A mamy jak mamy , a co niektorzy to nawet u MAMY tak dobrze nie mieli :czerwona:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez turku 2020-03-08, 12:00 pm

novack napisał(a):Facetowi w głowie się poprzewracało od tych kolejnych spadków.
https://youtu.be/4EVtCgQEs68

Ten film pokazuje że ci którzy bawią się za nasze pieniądze mają w dupie kibiców i nie mają za grosz honoru. Po meczu z miedzią była możliwość komentowania filmu, bo oczywiście miło posłuchać pochwał. Pod filmem z puszczą niestety nie można się wypowiedzieć bo przecież w Zagłębiu nie ma prawdziwych kibiców tylko hejterzy, którzy chcą wykorzystać nawet najdrobniejszą wpadkę by sypać piach w wyśmienicie pracujący mechanizm sosnowieckiego klubu. Więc parafrazując klasyka "od bierdolta sie od nas i od naszego dudka i od nas"
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: ZAGŁĘBIE - Puszcza Niepołomice 07/03/2020 godz.18:00

Postprzez August 2020-03-08, 12:06 pm

turku napisał(a):Pod filmem z puszczą niestety nie można się wypowiedzieć

Faktycznie. Pełna komuna. I to w wydaniu KRLD Podejrzewam,że jakby mogli to by skasowali tweetera, facebooka i inne możliwe portale społecznościowe a winni byliby poddani wszelkim możliwym represjom np wieloletnim zakazem stadionowym...
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników