ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 26/10/2019 18:00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 26/10/2019 18

Postprzez kaskader 2019-10-27, 7:55 am

Tomcjo napisał(a):Na filmie wyglada jakby karny na 3-3 był mocno naciągany


Nie da się ukryć. Drugi karny dla Zagłębia ewidentnie z d_py. Nie zmienia to faktu, że nasza obrona jest żenująco słaba. Mamy największą ilość straconych bramek w lidze. Chojniczanka dostała od sędziów dwa karne w tym sezonie! W pierwszej kolejce w Suwałkach i teraz w Sosnowcu, za to regularnie gwizda się karne przeciwko Chojniczance. w 5 ostatnich kolejkach w 4 meczach dyktowano karne przeciwko Chojniczance z tego 3 z nich miały ostateczny wpływ na wynik końcowy. To jakaś masakra.
kaskader
 
Posty: 64
Dołączył(a): 2010-08-17, 11:38 am


Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 26/10/2019 18

Postprzez August 2019-10-27, 10:02 am

Chojnice razem z Sandecją rzeczywiście przodują, jeżeli chodzi o liczę straconych bramek, z kolei my jesteśmy już na drugim miejscu, ex-aequo z Tychami. Idziemy przy tym ostro do przodu. 3 ostatnie mecze - 9 bramek. Wymowne.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 26/10/2019 18

Postprzez turku 2019-10-27, 10:22 am

novack napisał(a):Przy pierwszej bramce Grzelakowi założyli "kanał", druga bramka z karnego po ręce Grzelaka i dołożył jeszcze podanie do przeciwnika po którym była stuprocentowa sytuacja. B

Godnie zastąpił Radkowskiego.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 26/10/2019 18

Postprzez Tomcjo 2019-10-27, 12:29 pm

Pojawiły się jakieś wiadomości co z Matko ?
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 26/10/2019 18

Postprzez STACH PL 2019-10-27, 3:11 pm

Obronę mamy na poziomie II-ligi dobrze że Dudek to zauważył, może w takiej Gieksie Polczak ze swoimi kompanami by wymiatali ale na I ligę są za słabi :!: A jakby nie Matko to tych bramek stracili by jeszcze więcej...
STACH PL
 
Posty: 726
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 26/10/2019 18

Postprzez August 2019-10-27, 4:14 pm

STACH PL napisał(a):Obronę mamy na poziomie II-ligi

Jesteś optymistą. TO co było widać w sobotę to poziom co najwyżej podwórkowy. Bo do jakiegokolwiek poziomu rozgrywek piłkarskich nie da się sklasyfikować. Nie dałbym sobie też głowy uciąć, że kilku bramek w sobotę nie strzeliłaby nam jakaś Notecianka Pakość. Ktoś tu napisał o fajnym meczyku a ja widziałem pseudopiłkarskie kartoflisko. Przy każdej wrzutce w nasze pole karne można się zastanawiać czy będzie gol czy co najmniej karny. Niedobrze się już robi od tego, że cały czas sporo bramek tracimy w podobny sposób. W ofensywie jest o tyle lepiej, że mamy "Pana Piłkarza" Pawłowskiego. Tyle, że on wszystkiego za wszystkich nie zrobi. W meczu z Chojnicami mieliśmy o tyle szczęścia, że ich obrońcy to też ogórki plus to, że przy ostatniej bramce Szwed się potknął tak "szczęśliwie", że dostaliśmy karnego. A i to mogliśmy w końcówce stracić gdyby grajek z Chojnic był piłkarzem a nie piłkarską podróbką. Co z tego, że mieliśmy sporo sytuacji jeśli nie mamy piłkarzy umiejących je wykorzystać. Jak o tym myślę to "tęsknię" za drewnianym Lewickim, który jednak umiał przyłożyć nogę tam gdzie trzeba a nawet za Fidziukiewiczem po kontuzji. Podejrzewam, że nawet Myśłiwy jakby go namówić do wznowienia kariery byłby lepszy od tego co jest teraz. I obawiam się, że w najbliższej przyszłości niewiele się zmieni bo klub ma sporo zobowiązań za tamten sezon a pójście w kolejne zadłużanie byłoby bardzo szkodliwe dla klubu . Zresztą po kontuzji Górala nikogo już nie ściągnięto co byłoby naturalne w takiej sytuacji. Zresztą miałby to zrobić " Tomczyk, który nazbierał Radwanków, Siniorów, Bieńków czy Słomków? A może sam Dudek, który w zeszłym roku ręczył za kumpla z Wrocławia Kokoszkę ? Ludzie, "trza" się modlić aby wytrzymać w tym stanie rzeczy. Przede wszystkim utrzymać się.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 26/10/2019 18

Postprzez achter 2019-10-27, 5:22 pm

August napisał(a):
STACH PL napisał(a):Obronę mamy na poziomie II-ligi

Jesteś optymistą. TO co było widać w sobotę to poziom co najwyżej podwórkowy. Bo do jakiegokolwiek poziomu rozgrywek piłkarskich nie da się sklasyfikować. Nie dałbym sobie też głowy uciąć, że kilku bramek w sobotę nie strzeliłaby nam jakaś Notecianka Pakość. Ktoś tu napisał o fajnym meczyku a ja widziałem pseudopiłkarskie kartoflisko. Przy każdej wrzutce w nasze pole karne można się zastanawiać czy będzie gol czy co najmniej karny. Niedobrze się już robi od tego, że cały czas sporo bramek tracimy w podobny sposób. W ofensywie jest o tyle lepiej, że mamy "Pana Piłkarza" Pawłowskiego. Tyle, że on wszystkiego za wszystkich nie zrobi. W meczu z Chojnicami mieliśmy o tyle szczęścia, że ich obrońcy to też ogórki plus to, że przy ostatniej bramce Szwed się potknął tak "szczęśliwie", że dostaliśmy karnego. A i to mogliśmy w końcówce stracić gdyby grajek z Chojnic był piłkarzem a nie piłkarską podróbką. Co z tego, że mieliśmy sporo sytuacji jeśli nie mamy piłkarzy umiejących je wykorzystać. Jak o tym myślę to "tęsknię" za drewnianym Lewickim, który jednak umiał przyłożyć nogę tam gdzie trzeba a nawet za Fidziukiewiczem po kontuzji. Podejrzewam, że nawet Myśłiwy jakby go namówić do wznowienia kariery byłby lepszy od tego co jest teraz. I obawiam się, że w najbliższej przyszłości niewiele się zmieni bo klub ma sporo zobowiązań za tamten sezon a pójście w kolejne zadłużanie byłoby bardzo szkodliwe dla klubu . Zresztą po kontuzji Górala nikogo już nie ściągnięto co byłoby naturalne w takiej sytuacji. Zresztą miałby to zrobić " Tomczyk, który nazbierał Radwanków, Siniorów, Bieńków czy Słomków? A może sam Dudek, który w zeszłym roku ręczył za kumpla z Wrocławia Kokoszkę ? Ludzie, "trza" się modlić aby wytrzymać w tym stanie rzeczy. Przede wszystkim utrzymać się.

A ja myślę że powinieneś zaproponować Dudkowi swoje usługi piłkarskie skoro to poziom podwórkowy, myślę też że dasz radę, a nawet scementujesz naszą linię defensywy i będzie nie do przejścia, tak jak nikt nie przebije Twojej ironii i defetyzmu
achter
 
Posty: 357
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 26/10/2019 18

Postprzez August 2019-10-27, 6:55 pm

achter napisał(a):A ja myślę że powinieneś zaproponować Dudkowi swoje usługi piłkarskie skoro to poziom podwórkowy, myślę też że dasz radę, a nawet scementujesz naszą linię defensywy i będzie nie do przejścia, tak jak nikt nie przebije Twojej ironii i defetyzmu

Ja jestem zbyt marny by móc nawet o czymś takim pomarzyć za to ty w swojej mocno zabetonowanej świadomości doskonale nadawałbyś się na naczelnego propagandystę klubowego codziennie poprawiając ego Prezesa śpiewając mu piosenki o tym, że jest Najwybitniejszym Szefem klubu w całej drodze mlecznej a zwycięstwa w Lidze Mistrzów to kwestia czasu, Tomczykiem mógłbyś słodzić, że nikt w tej szerokości geograficznej nie potrafi robić takich transferów a Polczakowi, że w ostatnim tygodniu rozegrał mecze życia a w Barcie zbierają kasę na jego transfer. No a Dudkowi to, że w ostatnich 3 meczach straciliśmy 9 bramek, jesteśmy na 11 miejscu i mamy tylko 3 pkt przewagi nad strefą spadkową to wina Bońka, PZPN i kulki forumowych hejterów. Jestem przekonany, że chłopaki cię docenią i ozłocą.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 26/10/2019 18

Postprzez achter 2019-10-27, 7:27 pm

August napisał(a):
achter napisał(a):A ja myślę że powinieneś zaproponować Dudkowi swoje usługi piłkarskie skoro to poziom podwórkowy, myślę też że dasz radę, a nawet scementujesz naszą linię defensywy i będzie nie do przejścia, tak jak nikt nie przebije Twojej ironii i defetyzmu

Ja jestem zbyt marny by móc nawet o czymś takim pomarzyć za to ty w swojej mocno zabetonowanej świadomości doskonale nadawałbyś się na naczelnego propagandystę klubowego codziennie poprawiając ego Prezesa śpiewając mu piosenki o tym, że jest Najwybitniejszym Szefem klubu w całej drodze mlecznej a zwycięstwa w Lidze Mistrzów to kwestia czasu, Tomczykiem mógłbyś słodzić, że nikt w tej szerokości geograficznej nie potrafi robić takich transferów a Polczakowi, że w ostatnim tygodniu rozegrał mecze życia a w Barcie zbierają kasę na jego transfer. No a Dudkowi to, że w ostatnich 3 meczach straciliśmy 9 bramek, jesteśmy na 11 miejscu i mamy tylko 3 pkt przewagi nad strefą spadkową to wina Bońka, PZPN i kulki forumowych hejterów. Jestem przekonany, że chłopaki cię docenią i ozłocą.

Poproszę abyś swą wypowiedź uwiarygodnił i wskazał kiedy to kiedykolwiek wspominałem o Tomczyku, Polczaku czy też Dudku w swych wypowiedziach. Bo teraz do wysokiej klasy ironii, defetyzmu, dołożyłeś wyssaną z palca nie najwyższych lotów propagandę i pomówienia
achter
 
Posty: 357
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 26/10/2019 18

Postprzez August 2019-10-27, 7:38 pm

achter napisał(a):Poproszę abyś swą wypowiedź uwiarygodnił i wskazał kiedy to kiedykolwiek wspominałem o Tomczyku, Polczaku czy też Dudku w swych wypowiedziach. Bo teraz do wysokiej klasy ironii, defetyzmu, dołożyłeś wyssaną z palca nie najwyższych lotów propagandę i pomówienia

A gdzież ja cię pomówiłem. Jak ty mnie z ironią zaproponowałeś złożenie swoich usług w klubie tak ja tobie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 26/10/2019 18

Postprzez Tomcjo 2019-10-27, 7:45 pm

To Ja . Ja ! Ja mogę zagrać . Ja mogę . Ja . Ja zagram . Nawet wózek zostawię pod stadionem i doczłapie . Ja zagram i nie zagram ręka w polu karnym . I oderwę dupe od ziemi jak będą wrzucać w pole karne . I napastnik nie ucieknie mi na więcej niż dwa metry bo na góra cztery odejdę od bramki . I będę asekurował bramkarza . I po kostkach będę kopał tak żeby sędzia nie widział a jak zagwizda to kalosz i VARowiec . I będę duuuuuzo tańszy bo za miskę zupy zagram
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 26/10/2019 18

Postprzez achter 2019-10-27, 7:46 pm

August napisał(a):
achter napisał(a):Poproszę abyś swą wypowiedź uwiarygodnił i wskazał kiedy to kiedykolwiek wspominałem o Tomczyku, Polczaku czy też Dudku w swych wypowiedziach. Bo teraz do wysokiej klasy ironii, defetyzmu, dołożyłeś wyssaną z palca nie najwyższych lotów propagandę i pomówienia

A gdzież ja cię pomówiłem. Jak ty mnie z ironią zaproponowałeś złożenie swoich usług w klubie tak ja tobie.

ok, zwracam honor, 1:1
achter
 
Posty: 357
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 26/10/2019 18

Postprzez Blajpios 2019-10-27, 8:29 pm

ooo, to ja szacunek dla "Kogutów", co się w boju zwarły - a szczególnie dla Kolegi achter, bo ładnie przystopował. Już nawet zastanawiałem się czy nie wzbudzić wołania "pokój" - już nie tylko w odniesieniu do tej wymiany zdań, ale całokształtu wypowiedzi. Wiadomo, po porażce w ogóle - ale też po tak kiepskim remisie w meczu na dole tabeli, gdy u siebie się nie wygrywa: to "samoleczenie kibicowskie" różne emocje będzie zawierać, więc i absurdy, typu przekonani, że bez mądrości ludzi, którzy nie widzą treningu i wszystkich kandydatów do gry - trener sobie nie poradzi z ustawieniem i jeżeli coś dobrego wprowadzi, to tylko, gdy na forum podpowiedzieli a w ogóle to już nic z pozytywów, jak choćby działania porządkujące w klubie nie tylko nie jest ważne, po prostu nie istnieje i o ile po zwycięstwach to zmiana była dająca nadzieję: a teraz to ta sama zmiana, np. trenerska, wnosi bezkresną beznadzieję. Cóż, do emocji kibicowskich jestem już przyzwyczajony nawet w wydaniu bardziej zapalczywych temperamentów od mojego. Tak więc, po prostu wiem, nie należy czytać tych emocji nazbyt głęboko, nawet jeżeli obwieszczane są jako godne nagrody Nobla rewelacje. Jednak, mimo wszystko - po co narastanie wzajemnej konfrontacji, która już ma poziom nie tylko doraźny, ale trwa długo na forum? Po meczu, wiadomo, potrykanie się koziołków, poprztykanie niemiłych innych drużyn (dla niektórych Wisła tak niemiła, że nawet Legię są w stanie polubić, choć dotąd nie byli fanatykami) — to wszystko po prostu pozwala rozładować wściekłe po meczu emocje. A wyobraźcie sobie Koledzy, gol24.pl, o ile się nie mylę, to oni: ocenili atrakcyjność tego meczu, gdy te 6 bramek już wpadło, chyba na 10 w skali 10. Mocno mnie to oczywiście zdziwiło i pomyślałem, że akurat w tej redakcji ktoś życzliwy Zagłębiu pracuje. Pomimo to jednak, tak ogólnie, choć oczywiście wkurza to, że ta atrakcyjność jest w dużej mierze na błędach Zagłębia oparta: to fakt, że ofensywa jako tako się klei, czy nawet nieźle jak na tę ligę, wręcz cieszy. Podobnie - jak choćby to, że zmiana bramkarza w tak niewygodnych okolicznościach, jednak nie przyniosła jakiegoś uszczerbku bramkarskiego, czyli rezerwowy bramkarz, z całkiem niezłym wiekiem bramkarskim, podobną również do M. Perdijć'a mentalnością: przecież też jest plusem. D. Dudek - warto pamiętać, że jednak miał powiązane ręce, jeżeli przyjąć, co powiedział na konferencji. Ewidentne było, że na początku meczu - kontuzjowany bramkarz "musiał" przepuścić gola - a potem trzeba było zrobić pierwszą zmianę. Zaś w przerwie dwóch zgłosiło kontuzje na tyle poważną, że trzeba było zmienić: i w ogóle pozbawić się pola manewru oraz liczyć na szczęście, że nie zejdzie drugi bramkarz (w co wchodziło też fair play Chojniczanki, że go nie wykosili). Tak więc - trochę może być powodów już do wyluzowania. Niemniej cieszy to przystopowanie, bo jak napisałem, nie byłoby dobrze, gdyby te pomeczowe upuszczania ciśnienia już zachodziło na kontrowersje, które ciągną się dłużej i gdyby w tej skali, tygodni, jak to tu obserwujemy: wychodziły z tego narastania niepotrzebne wzajemnego zamykania możliwości dialogu, choćby poprzez okopanie się na wrogo nastawiony pozycjach tych za "tym" i tych "za tamtym".
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 26/10/2019 18

Postprzez turku 2019-10-27, 8:31 pm

achter napisał(a):zwracam honor, 1:1

U kolegów jednak obrona lepsza niż w Zagłębiu :lol:
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 26/10/2019 18

Postprzez Blajpios 2019-10-27, 9:06 pm

turku napisał(a):
achter napisał(a):zwracam honor, 1:1

U kolegów jednak obrona lepsza niż w Zagłębiu :lol:

BINGO!!!

I tym się naprawdę możemy cieszyć - i cieszmy się. :-)
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników