ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SANDECJA NOWY SĄCZ 5.10 2019 Godz.18.00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SANDECJA NOWY SĄCZ 5.10 2019 Godz.1

Postprzez kriss68 2019-10-05, 11:16 pm

August napisał(a):
kriss68 napisał(a):Od wielu lat oddaję pensję Rudemu, Baczyńskiemu , Hytremu/Szatanowi , Adamczykowi (i innym o których nie pamietam) oraz obecnie Jaroszewskiemu

Ja swoją drogą pensje przeznaczam na utrzymanie swojej rodziny a ponadto na przeznaczam na wykształcenie swoich dzieci. W każdym razie nie wiem za co żyjesz ale chwali Ci się, że pracujesz aby oddać Jaroszewskiemu.

Ale mniemam że na mecze też chodzisz więc jak by nie było dokładasz się do działalności klubu , ale czy te pieniądze idą do kieszeni prezesa śmiem wątpić.
A co do meczu dziękuję że się nie pojawił i obym go widział jak najmniej - Ryndak ,jeździec bez głowy w pomocy, gość dramat w obronie, rezerwy to adekwatne miejsce dla niego.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM W 2 LIDZE.
kriss68
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2006-07-04, 10:55 am
Lokalizacja: Sosnowiec


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SANDECJA NOWY SĄCZ 5.10 2019 Godz.1

Postprzez August 2019-10-05, 11:27 pm

kriss68 napisał(a):na mecze też chodzisz więc jak by nie było dokładasz się do działalności klubu , ale czy te pieniądze idą do kieszeni prezesa śmiem wątpić.

Na mecze chodzę i nie za darmo natomiast z mojej pensji odprowadzane są podatki, z których idą pieniądze m.in. na pensję Prezesa. Bez takich pieniędzy klub by z dnia na dzień nie tyle padł co po prostu zdechł.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SANDECJA NOWY SĄCZ 5.10 2019 Godz.1

Postprzez Adam1906 2019-10-06, 6:33 am

Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SANDECJA NOWY SĄCZ 5.10 2019 Godz.1

Postprzez August 2019-10-06, 7:25 am

Smutno wyglądają trybuny Ludowego gdy są niema puste. Przykre gdy się okazuje, że liczba ludzi pokroju najwierniejszych z wiernych jest niższa niż tysiąc.O tym żeby przyszły tłumy to jesienią nie na co marzyć ale myśle że o paręset głów więcej chyba dałoby się powiększyć. Mam na myśli działania klubu.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SANDECJA NOWY SĄCZ 5.10 2019 Godz.1

Postprzez maniek-75-75 2019-10-06, 10:11 am

August napisał(a):Smutno wyglądają trybuny Ludowego gdy są niema puste. Przykre gdy się okazuje, że liczba ludzi pokroju najwierniejszych z wiernych jest niższa niż tysiąc.O tym żeby przyszły tłumy to jesienią nie na co marzyć ale myśle że o paręset głów więcej chyba dałoby się powiększyć. Mam na myśli działania klubu.

Ty chyba sam nie wierzysz w to co piszesz?? Pokaz mi kto w dzisiejszych czasach przyjdzie moknac na stadion który jest przedpotopowy? Tu nie ma znaczenia najwierniejsi czy mniej wierni.. Czas idzie do przodu ludzie się zmieniają. Ty myślisz że mnie się chcialo z domu wychodzić na taką pogodę?? Lata lecą
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SANDECJA NOWY SĄCZ 5.10 2019 Godz.1

Postprzez tork 2019-10-06, 10:22 am

Tomcjo napisał(a):BARTOSZ ZMARZLIK MISTRZEM ŚWIATA NA ŻUŻLU


Nie zaśmiecaj tematu, bo ktoś zauważy i będzie Cię piłował w życiu doczesnym i pozagrobowym ;-) .
tork
 
Posty: 191
Dołączył(a): 2008-09-04, 9:52 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SANDECJA NOWY SĄCZ 5.10 2019 Godz.1

Postprzez jackie57 2019-10-06, 10:33 am

tork napisał(a):
Tomcjo napisał(a):BARTOSZ ZMARZLIK MISTRZEM ŚWIATA NA ŻUŻLU


Nie zaśmiecaj tematu, bo ktoś zauważy i będzie Cię piłował w życiu doczesnym i pozagrobowym ;-) .

Bartosz Zmarzlik zawyża poziom :)
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SANDECJA NOWY SĄCZ 5.10 2019 Godz.1

Postprzez August 2019-10-06, 10:40 am

maniek-75-75 napisał(a):Ty chyba sam nie wierzysz w to co piszesz?? Pokaz mi kto w dzisiejszych czasach przyjdzie moknac na stadion który jest przedpotopowy? Tu nie ma znaczenia najwierniejsi czy mniej wierni.. Czas idzie do przodu ludzie się zmieniają. Ty myślisz że mnie się chcialo z domu wychodzić na taką pogodę?? Lata lecą

Myślisz, że gdyby Zagłębie zagrało z Sandecją na nowym obiekcie to byłyby tłumy? Frekwencja byłaby wyższa, może przekroczyłaby tysiąc osób ale śmiem twierdzić, że obiekt świeciliby pustkami. Moim zdaniem na frekwencję nakłada się wiele składowych w tym przede wszystkim wyniki ale też polityka klubu. Przypominam, że w ostatnich latach tylko raz Ludowy został zapełniony bajeczną liczbą niespełna 5 tys. osób. Nawet w pierwszych meczach po powrocie do ekstraklasy po tylu katach pełnego stadionu nie było.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SANDECJA NOWY SĄCZ 5.10 2019 Godz.1

Postprzez Adam1906 2019-10-06, 10:54 am

maniek-75-75 napisał(a):Pokaz mi kto w dzisiejszych czasach przyjdzie moknac na stadion który jest przedpotopowy?

No to ciekawe, dlaczego jak była zajebista pogoda to na ŻADNYM meczu w Ekstraklasie nie było nędznego kompletu 4.950? Uwielbiam czytać, że jak już będzie nowy stadion na każde spotkanie ligowe przyjdzie po 12.000 kibiców.

Już nie mówię, że to będzie 12.000 karnetowców, bo to przecież oczywista oczywistość :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SANDECJA NOWY SĄCZ 5.10 2019 Godz.1

Postprzez pete_zs 2019-10-06, 11:22 am

Nie wyciągajmy zbyt daleko idących wniosków po 1 meczu, bo na poprzednim , z Tychami , było nadal ponad 2 koła. Przyjdą zwycięstwa, przyjdzie więcej ludzi. Polityka klubu, wiadomo, zawsze może być lepsza. Tylko, że nawet te bilety po 1 zł, czy ulgowe po 1 zł , za bardzo ludzi nie przyciągają, ale może to były akcje zbyt jednorazowe ?. Wygląda na to, że na obecnym Ludowym od 2 do 4 koła w lidze jest się w stanie pojawić, a 4.500 w Ex. to już jest sufit. Nie zmienia to faktu, że władze Klubu powinny ostro pogłówkować co zrobić z frekwencją, może te bilety po 1 zł na kilka meczy, zróbcie coś , aby Ludowy zapełnić. Przyjdą ludzie, przyjdą zwycięstwa, to wtedy będzie można wrócić do starych cen. Zgadzam się, że pusty i cichy Ludowy wygląda mega słabo, ale aż tak źle jak z Sandecją to obecnie nie jest.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SANDECJA NOWY SĄCZ 5.10 2019 Godz.1

Postprzez Tomcjo 2019-10-06, 11:33 am

Na nowym stadionie frekwencja będzie 3,5 tys w I lidze max a ewentualnie w ekstraklasie nie przekroczy 5,5 tys i uważam ze optymizm mnie ponosi . Odwrót kibiców od Zagłębia jest trwały . Gwóźdź do tej trumny wbił Rudy i handlarze meczami a dobił klub Jaroszewski przez zaniechanie . Nie zrobił nic żeby zmienić tendencje i zrobił wiele żeby zniechęcić te niedobitki starej gwardii . Teraz plan odbudowy ruchu kibicowskiego to plan na całe życie dla jakiegoś zapaleńca który pociągnie za sobą innych . Potrzeba takiego Zagłębiowskiego Owsiaka lub grupę dość wąska inicjująca obudowana wielka grupa wolnych elektronów . Kierowanie oferty do wiernych , najwierniejszych mija się z celem bo oni wymierają w sposób naturalny . Dziś trzeba zacząć od zera i kierować szeroka ofertę do dzieci i do pikników . Styl kibicowania hoolsów jest w Sosnowcu zamierający . Czasem wyglada jeszcze wspaniałe ale przeważnie nie ma go wcale . Dlatego nowa oferta musi być wzorowana na kibicu żużla i siatkówki bo to przyciąga ludzi nie zainteresowanych okazywaniem niechęci do innych a zainteresowanych dobra zabawa w gronie rodziny czy przyjaciół . Takiemu stylowi będzie sprzyjał tez nowy stadion . Tego jednak nie zrobi ani Chęciński ani prezes ktokolwiek nim nie będzie . To musi wyjść od kibiców a tu wciąż nie widać iskierki nadziei .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SANDECJA NOWY SĄCZ 5.10 2019 Godz.1

Postprzez slawekchicago 2019-10-06, 12:07 pm

Niestety kibice nie wierzą tym którzy stoją za sterami i to jest główny powód . A z drugiej strony sam prezydent mówi ze jest ok .
Niestety nie jest
Tomcjo pisze,ze tu powinien pomóc ktoś z kibiców . Najpierw taki ktoś by usłyszał "a ile dasz ?"
Trybuny to jedna z podstaw budowy klubu. Potencjalny sponsor pomyśli najpierw warto tu inwestować, jest potencjał i zainteresowanie. A tak, kto przyjdzie ? tylko taki ,który ma coś na sumieniu(wiadomo kogo mam na myśli )albo ktoś kto zrobił interes z miastem (tez wiadomo o kogo chodzi)
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SANDECJA NOWY SĄCZ 5.10 2019 Godz.1

Postprzez pete_zs 2019-10-06, 12:58 pm

Proponuję przenieść dyskusję o frek. do działu Marketing - zaraz tam jadę z przydługim wpisem :)
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SANDECJA NOWY SĄCZ 5.10 2019 Godz.1

Postprzez maniek-75-75 2019-10-06, 2:20 pm

Adam1906 napisał(a):
maniek-75-75 napisał(a):Pokaz mi kto w dzisiejszych czasach przyjdzie moknac na stadion który jest przedpotopowy?

No to ciekawe, dlaczego jak była zajebista pogoda to na ŻADNYM meczu w Ekstraklasie nie było nędznego kompletu 4.950? Uwielbiam czytać, że jak już będzie nowy stadion na każde spotkanie ligowe przyjdzie po 12.000 kibiców.

Już nie mówię, że to będzie 12.000 karnetowców, bo to przecież oczywista oczywistość :lol:

A gdzie ja napisałem że będzie co mecz komplet po 12 koła? Masz przykład tych na starym obiekcie ilu bywało widzów a obecnie frekwencja nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Ja już kiedyś napisałem że od bytovii nie chodzę i nie będę chodził bo nie będę się wqrwia czekając na kolowrotkavh po 40 min i mając zajęte miejsce które chciałem. Tu nie ma marketing klubu nic wspólnego a tak poza tym to co może jeszcze klub zrobić? Dać darmowego browca lub kielbache? Albo łaskę zrobić komuś? Bez qrwa jaj... Na meczu ze Śląskiem pamietnym byłem stałem pod starym zegarem była nieoficjalnie 13 koła ludzi, czasy się zmieniły, jest internet, TV a póki nie będzie minimum jakiegoś zapewnione frekwencja będzie jaka jest
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - SANDECJA NOWY SĄCZ 5.10 2019 Godz.1

Postprzez gregor 2019-10-06, 6:49 pm

chcecie frekwencji , zaprzestać macania ludzi wchodzących na stadion
gregor
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2005-02-16, 2:24 pm
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Tomcjo