ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez Adamek182 2019-09-22, 6:46 am

Rudi, i Tobie racje przyznam. Tez widze wyrazny zjazd formy Pawlowskiego. Dziwi ze Maly jest wygwizdywany a Pawlowski co mecz "daje rade". Ja osobiscie nie widze roznic w grze tych Panow(poza tymi wynikajacymi z ich pozycji). Czy Malecki traci wiecej pilek od Pawlowskiego? Nie. Oddaje mniej strzalow? Tak, ale z lini bocznej boiska trudniej. Mniej biega? Na bank nie.
I nie chodzi mi o bronienie Patryka, bardziej o rowne ruganie Szymona.
Jezeli zas chodzi o kapitana to kto? Tylko Matko ma tam jaja chyba. Przynajmniej tyle na boisku bylo widac.
Adamek182
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am


Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez novack 2019-09-22, 7:11 am

Uważam, źe Mroczkowski okazał się całkowicie niekompetentny i nie chodzi mi tylko o zakontraktowanie tych zawodników których mamy, bo nawet z tymi którzy są teraz w Zagłębiu można grać lepiej, ładniej i skuteczniej, ale trzeba wiedzieć jak to zrobić. Mroczkowski popełnia błędy przy ustalenia składu osiemnastki meczowej i przy ustalaniu pozycji na boisku (Piasecki na skrzydle jest najjaskrawszym przykładem, ale nie tylko on), do tego dochodzi fala kontuzji, czyli było coś nie tak w przygotowaniu zawodników w trakcie przerwy letniej, a Mroczkowski był trenerem od pierwszego dnia i do tego jeszcze jak sam twierdzi dziwny spadek formy Seedorfa i Stewarta po treningach z nim (wcześniej prezentowali się przecież całkiem dobrze). Oczekiwałem wreszcie stabilizacji na pozycji trenera i miałem nadzieję, że taka będzie za sprawą Mroczkowskiego, ale on nie wyciągaga żadnych wniosków z błędów i porażek, on po prostu popełnia nowe coraz głupsze błędy i chyba szkoda czasu, punktów i pieniędzy na takiego trenera.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez Adam1906 2019-09-22, 7:20 am

RUDI napisał(a):Ale z liścia dać mógł jednemu i trzeciemu ;-) (w szatni)

Ale przecież on to robił bodajże do meczu z Olimpią Grudziądz! Tyle, że Pan qrwa "trener" zeszmacił wtedy Szymona przed całą szatnią mówiąc do niego, żeby się nie dopierdalał do tych chłopaków, bo "oni dają z siebie wszystko w odróżnieniu od ciebie" (czyli Pawłowskiego). Z tego co wiem, coś pękło wtedy w zszokowanym takim zachowaniem Mroczkowskiego Szymonie i mamy to, co mamy...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez August 2019-09-22, 7:47 am

novack napisał(a):on po prostu popełnia nowe coraz głupsze błędy i chyba szkoda czasu, punktów i pieniędzy na takiego trenera.

Tylko że zaraz (i oby) nie będzie Prezesa. Chęciński nie wie (albo udaje) w ogóle kogo wybrać. Pieniędzy nie ma, chętnych też zapewne nie. To kto i kogo ma wybrać zamiast Mroczkowskiego? Jak dobrze zauważył Adamek, Radosław choćby z Piaseckim zrobił dokładnie to co nie wypaliło w Legnicy, o innych błędach nie wspominając ale zmiana trenera na byle dziada do tego szrotu jaki mamy , diabli wiedzą jakie może mieć konsekwencje.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez August 2019-09-22, 7:51 am

RUDI napisał(a):w domu w ramach pocieszenia żona proponowała mi seks

Ja wziąłem starszego syna do kina na „Legiony”. Takie superhiper recenzje. A scenariusz na poziomie gry naszych orłów. Pociesz się. Wyszedłem jeszcze gorzej niż Ty.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez Adam1906 2019-09-22, 8:14 am

Dla tych co chcą zwrócić niedzielne śniadanie BRAMKI Z MECZU :redface:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez RUDI 2019-09-22, 8:16 am

August napisał(a):Ja........


A ja się wybierałem na ten film do kina ,ale mając do Ciebie pełne zaufanie i wiedząc o Twoim rzetelnym i obiektywnym spojrzeniu na świat ;-) chyba poczekam na możliwość obejrzenia go z "innego źródła" .
Ps Znaczy się znowu spie.....na( filmy -Katyń, 1920 Bitwa Warszawska)możliwość aby fajnie pokazać naszą historie ?
Ps A mogła film reżyserować Holland ,wtedy konie byłyby obrzezane a legioniści nosili by tęczowe kotyliony wpięte w klapy mundurów i pewnie produkcja zdobyłaby masę nagród na różnych festiwalach .
Ostatnio edytowano 2019-09-22, 8:58 am przez RUDI, łącznie edytowano 1 raz
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez Tomcjo 2019-09-22, 8:33 am

Pawłowskiemu po prostu ręce opadły . Zobaczył z kim gra , kto go trenuje i stwierdził ze jedyne na co ma wpływ to na swoją grę . On po prostu robi swoje . Ja mu się nie dziwie ze jak inni prezentują się tak beznadziejnie to nie sposób grać na 100 % . Biegniesz raz , akcja zawalona . Biegniesz drugi raz , to samo . Trzeci , dziesiąty , setny . To prędzej Syzyf wtoczy kule na szczyt niż Pawłowski sam wygra mecz . A Mroczkowski to zwykła gnida i wykorzysta Zagłębie do ostatniej złotówki . Korzystając z zamieszania z prezesami sam do dymisji się nie poda . A zatrudnił go ten pajac Jaroszewski .
Mam prośbę . Nie mówcie ze Derbin powinien przyjść trenować Zagłębie . Ja bardzo lubię chłopa i tak źle mu nie życzę żeby wepchnąć go w to szambo jakie nam zrobili . Może za pięć , dziesięć lat sytuacja w klubie wróci do minimum przyzwoitości a sam Derbin będzie już trenerem kompletnym wtedy może wrócić i przez wiele lat prowadzić klub .
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez mason 2019-09-22, 8:42 am

A mnie ta sytuacja przypomina tą z warszawską oczyszczalnią. Jedna wielka awaria i zarządzający tą spółką miejską sosnowiecki Dyzma, w otoczeniu klakierów, który zupełnie nad tą awarią nie panuje! I hasło "nic się nie stało, nie ma tu żadnej awarii" ! :lol:
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez August 2019-09-22, 9:59 am

RUDI napisał(a):Znaczy się znowu spie.....n

Pomijając to, że film jest nudny jak flaki z olejem to na pewno nie jest to film o Legionach. Te zwyczajnie są tylko tłem dla losów głównego bohatera granego przez Fabijańskiego. A kim tenże jest to ja do tej pory nie wiem. Józkiem-dezerterem z Łodzi, któremu głównie o to chodzi aby do tej Łodzi wrócić. Sam Fabijański, ze swoim emplois i wylizaną czupryną wygląda raczej na gangstera z Wołomina, który uciekł od swoich i przez przypadek wyratowany przez ochotników, trafia do Legionów. Sekwencje typu szarża polskich ułanów pod Rokitną to profanacja ich pamięci bo to raczej wyglądało jak wyjście części kibiców z Ludowego po 4-0 Jastrzębia. A już zabawne było to, że nasi supermeni po jednym strzale ubijali wroga natomiast w drugą stronę jeden z drugi, dostał ileśtam strzałów w plecy bagnetem na dokładkę i jeszcze przeżył. Jak w sowieckich filmach wojennych. Reasumując, padaka na Ludowym, gniot w kinie. Ciężka sobota. Jeśli mam mieć w sobie jeszcze tyle perwersji na jedno popołudnie i wieczór to lepiej się przerzucić na kajdanki i pejcze :lol:

RUDI napisał(a):mogła film reżyserować Holland ,wtedy konie byłyby obrzezane a legioniści nosili by tęczowe kotyliony

Z polskich filmów i seriali o podłożu historycznym to jeżeli chodzi scenariusz i grę aktorską to jednym z najlepszych to jest dla mnie "Pokłosie" Pasikowskiego. Mimo, że mam mocno ambiwalentny stosunek do sposobu "odkrywania" kart historii zwłaszcza z czasów II wojny światowej (nie kojarzę aby Francuzi nakręcili cokolwiek o tym jak francuscy Żydzi, jeśli mogli, uciekali do faszystowskich Włoch bo tam było bezpieczniej niż w Państwie Vichy) to trzeba docenić scenariusz, reżyserię i grę aktorską W ostatnich latach wreszcie idziemy kinematograficznie w inną stronę tyle, że produkujemy coś na poziomie obecnej gry Zagłębia.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez RUDI 2019-09-22, 10:29 am

Dziękuję za recenzje :)

August napisał(a):Jak w sowieckich filmach wojennych


No tu to chyba przesadziłeś ;-) w sowieckich filmach to bohatera czołg trzy razy przejechał ,potem zrobił "zwrotkę" jedną gąsienicą na jego głowie, a bohater i tak go spalił koktajlem mołotowa, ewentualnie zepsutym granatem wysadził czołg z załogą ,no chyba że scenarzysta polskiej produkcji nie chciał "przeginać" i wstawiać do filmu czołgów których w tamtym okresie było tyle co dziś dobrych piłkarzy w Zagłębiu Sosnowiec .
Ps do tej gloryfikacji sowieckich żołnierzy przez radzieckich "reżyserów" dodać należy też gloryfikacje pewnej grupy "narodościowej"(?) przez "niezależnych i obiektywnych" reżyserów z innych obszarów demokratycznego świata ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez August 2019-09-22, 11:17 am

Nie wiem czy przesadziłem, mam tylko takie odczucie oglądając pewne sceny. Tak czy owak strata czasu i pieniędzy tak samo jak w przypadku oglądania wyczynów gości udających piłkarzy Zagłębia. Zarówno po takim meczu jak i informacjach płynących z klubu mam wrażenie że się sypie jak tynk ze starej ściany
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez django 2019-09-22, 2:26 pm

Adam1906 napisał(a):Ale przecież on to robił bodajże do meczu z Olimpią Grudziądz! Tyle, że Pan qrwa "trener" zeszmacił wtedy Szymona przed całą szatnią mówiąc do niego, żeby się nie dopierdalał do tych chłopaków, bo "oni dają z siebie wszystko w odróżnieniu od ciebie" (czyli Pawłowskiego). Z tego co wiem, coś pękło wtedy w zszokowanym takim zachowaniem Mroczkowskiego Szymonie i mamy to, co mamy...


Ja naprawdę nie lubię oceniać ludzi po wyglądzie i czekałem długo, żeby to napisać, ale "trener" ma aparycję Freda Flinstona, zmieszanego z żulem spod Żabki. Jakiś totalny brak energii, charyzmy, charakteru. Nie wiem czy ma 50 lat, a wygląda na totalnie zniszczonego życiem. Nie powiem, jest to jakaś odmiana po "pięknym Dariuszu", ale czy oni naprawdę muszą tak że skrajności w skrajność?
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez pete_zs 2019-09-22, 6:51 pm

Jak sobie patrzę na dotychczasowe dokonania trójki Dudek, Ivanauskas, Mroczkowski, w Zagłębiu, to ten pierwszy osiągnął zdecydowanie najwięcej. Fakt, że nie mając doświadczenia mylnie ocenił potencjał drużyny awansowej. Niemniej, jak go pogoniono, wróciły stare grzechy, tj. brak stablizacji, rotacja graczy i trenerów. A wystarczyło dać mu pracować. Być może by i spadł, ale bylibyśmy teraz na pewno w mniejszej dupie. Pewnie jakby zobaczyć wyniki pierwszych meczów w Ex. i zestawić je z tym co teraz, to wyjdzie, że w Ex. lepiej punktowaliśmy na początku sezonu.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez >>Wojtas 2019-09-22, 7:59 pm

Rotacja trenerów i 90% składu co 6 miesięcy musiała się tak skończyć. Dziękujemy działaczom za upodlenie Zagłębia.
>>Wojtas
 
Posty: 25
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:01 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron