ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez August 2019-09-21, 8:30 pm

Adamek182 napisał(a):nasz najlepszy strzelec (co by nie mowic) zostaje przesuniety na jakże lubiane przez niego skrzydlo. Dlatego nie ocenialbym Piaseckiego po takim meczu.

Faktycznie. Piasecki w Legnicy przestał grać w momencie gdy Nowak uparł się przesunąć go na skrzydło. Niemniej do tej pory podobał mi się właściwie tylko w Niepołomicach.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez slawekchicago 2019-09-21, 8:36 pm

novack napisał(a):Spokojnie czekam na dedykację wyniku tego meczu!


O dzięki novack bo zapomniałem

Tomaszu Nawotka komu dzisiaj dedykujecie te CIĘŻKO zdobyte 0 pkt???

CO wY robicie ?
NASZE ZAGLEBIE HANBICIE :czerwona:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez August 2019-09-21, 8:38 pm

Na stronie Jastrzębia już można obejrzeć fiilm z konferencji. A u nas co?: https://youtu.be/ub0pxofFwCk
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez jackie57 2019-09-21, 8:45 pm

Trener zarzucił zawodnikom na konferencji prasowej brak woli walki. Czyżby jakiś konflikt w drużynie?
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez Adam1906 2019-09-21, 9:08 pm

August napisał(a):Na stronie Jastrzębia już można obejrzeć fiilm z konferencji. A u nas co?: https://youtu.be/ub0pxofFwCk

A u nas w ramach oszczędności podobno zwolniono z pracy chłopaków filmujących konferencje prasowe i robiacych np. Kulisy meczów. Jak zwykle oszczędności są robione na tych, co zarabiali minimum krajowe :redface: A może by tak zamiast tych Bogu ducha winnych ludzi zwolnić wreszcie głównego "architekta" tego dziadostwa, ściągającego (bynajmniej nie za darmo) szrot z INNfootball - Tomczyka? Może by tak zwolnić dziada, który zrobił z Akademii Zagłębia Sosnowiec wyciągalnię forsy od rodziców, osobnika, który do dziś ma w Legii Warszawa ksywę "nierób" - Wojciechowskiego? Wszakże obydwaj zarabiają podobno po 10 tysięcy miesięcznie, a na dodatek klub im mieszkania opłaca :twisted:

Ps. A prezes to lepiej niech nie zmienia swojej decyzji, bo to on własnym przyzwoleniem wyhodował w klubie gnidy i pijawki!!! Podsumowując, Panie Jaroszewski, Tomczyk, Wojciechowski, Mroczkowski:

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6807
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez Tomcjo 2019-09-21, 9:15 pm

Mroczkowski mówi ze w tym tygodniu pracowali nad wyeliminowaniem błędów :lol: :lol: :lol:
A sam jest wielbłądem i niech trenuje pisanie podania o zwolnienie .
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez Adam1906 2019-09-21, 10:00 pm

Mroczkowski naprawdę jest idiotą i trenerem bez wyobraźni, o czym świadczy ponowny brak w meczowej "18" Stewarta i Seedorfa. Przypomnę wypowiedź na ten temat dwóch kolegów po meczu z Radomiakiem:

RUDI napisał(a):
novack napisał(a):Jeśli poszli w tango, to nie ma sensu karać klubu ich urlopem. Powinni dostać kary finansowe z opcją jej cofnięcia, pod warunkiem, że w meczu też pokażą jaja i porzygają się w szatni ze zmęczenia.

Dokładnie ,jeżeli to był epizod to dać im po kieszeni, wstawić w piz..e na treningu i ocenić po oficjalnym spotkaniu ( czy pokazali jaja) a wychodzi na to że mamy tak mocny skład że stać nas jedną decyzją pozbyć się dwóch zawodników lepszych od niektórych "abstynentów" z kadry meczowej (w drugim kolejnym meczu).


Przecież ten kretyn w ten sposób osłabia i tak słabą już drużynę!!! Czy w tym klubie naprawdę pracują same miernoty?... :redface:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6807
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez GrubyPerez 2019-09-21, 10:31 pm

jednakowoż, metodą Łazarka - drugą połowę wygraliśmy :) ;-(
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez turku 2019-09-21, 10:46 pm

Tomcjo napisał(a):Mroczkowski mówi ze w tym tygodniu pracowali nad wyeliminowaniem błędów

Mroczkowski mówił że pracowali nad poprawą błędów. I rzeczywiście, to im się akurat udało. :lol: :lol: :lol: :lol:
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez August 2019-09-21, 11:34 pm

Adam1906 napisał(a):prezes to lepiej niech nie zmienia swojej decyzji

Ktokolwiek by nie nastał, a nie łudzę się, że nastanie ktoś sensowny, Słońce Piastów, Prezes Wszechczasów w końcu powinien zająć się czymś innym. O tym. że klubowi brakuje pieniędzy , słyszy się coraz więcej. Co prawda miernota na sosnowieckim tronie idzie na razie w zaparte ale nie bardzo wierzę, że zwolnienie płotek i obcięcie kosztów na frytki polepszy sytuację klubu. Jeśli sytuacja finansowa będzie się pogarszać a będzie to szło z wynikami jak z Jastrzębiem to będzie "wesoło."
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez RUDI 2019-09-22, 12:13 am

Może się mylę ,ale dzisiaj idąc na mecz widziałem ciemnego(o ciemnej karnacji) człowieka ze specyficzną fryzurą kierującego się nie w stronę stadionu ale k***a oddalającego się o Kresowej :twisted: ,co jest k***a ,tak traktuje się pracownika zakontraktowanego /najemnika ? mogę się mylić w rozpoznaniu ,ale i tak gościa/gości nie było na ławce co już jest sytuacją wkurwiającą .Dzisiaj znowu gdyby nie "rozweselacz" tobym zszedł z powodu ciśnienia ,i bez obrazy przyjaciele ,przestańcie chwalić Pawłowskiego bo jako kapitan w każdym meczu to on odpowiada za grę ,on "dyryguje" i nie ważne są (według mnie) polecenia trenera (pseudo jak widać) co kuźwa trener powiedział ?,nam strzelać nie kazano (kolejny mecz z minimalną liczbą strzałów zza pola karnego ,próba wjazdu do bramki z piłką i te jeba..e bezproduktywne wrzutki ) Kolejny mecz widzę że gościowi już przestało zależeć ,robi coś aby spokojnie podejść do trybun i bez konfliktu zrobić zakupy w sklepie osiedlowym .W przerwie zimowej już go może u nas nie być (ewentualnie po sezonie) takie jest jego zaangażowanie ,gra bo gra ,z tego żyje ,chyba wie że nawet na 50% swoich możliwości i tak się wyróżnia z tego "zespołu",zamykając oczy ;-) i wspominając jego poczynania gdy przyszedł do Zagłębia ja jednak widzę różnicę w jego grze ,na minus
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez August 2019-09-22, 12:20 am

RUDI napisał(a):przestańcie chwalić Pawłowskiego bo jako kapitan w każdym meczu to on odpowiada za grę

No ale kim ma dyrygować? Przecież momentami to wyglądało jakby grał sam na 11. Reszta tylko statystowała względnie udowadniała że grać nie umie. A ta interwencja-cymes w obronie. Tak powinni grać stoperzy. Gdyby tacy byli...
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez RUDI 2019-09-22, 1:04 am

August napisał(a):No ale kim ma dyrygować?

Nie widzi "choroby"? Kojarzysz jakąś sytuację gdy Pawłowski skoczył z ry..m na któregoś z grajków za zjebanie jakiegoś zagrania/akcji/sytuacji? ja nie ,kojarzę (nawet dzisiaj) wkur..nie Matko ,co chce być dobrym wujkiem ? Widać że tego nie traktuje jako "zawodu' (takie odczucie moje) tylko próbuje podtrzymać stereotyp medialnej farsy podtrzymywanej przez prezesów (naszego też) o dobrej atmosferze w szatni .W Zagłębiu potrzeba chyba jakiejś korporacyjnej socjotechniki w szatni prowadzonej przez kapitana (of, ale dowaliłem :) ) a poza szatnią i stadionem przyjacielskich stosunków (z takimi rzeczami sam osobiście się spotykałem na poziomie nie sportowym)

August napisał(a):A ta interwencja-cymes w obronie. Tak powinni grać stoperzy. Gdyby tacy byli...


Tak ,tak powinni grać stoperzy ,tylko że w dzisiejszej tak "nowoczesnej"polskiej ( :lol: ) piłce stoper strzela nieraz więcej bramek od "napastnika" ,pomocnik ma lepsze interwencje od obrońcy a tylko bramkarz jest bramkarzem ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez August 2019-09-22, 1:12 am

RUDI napisał(a):Nie widzi "choroby"? Kojarzysz jakąś sytuację gdy Pawłowski skoczył z ry..m na któregoś z grajków za zjebanie jakiegoś zagrania/akcji/sytuacji?

Oj podpal Ci ten Pawłowski. Moim zdaniem za dużo od niego oczekujesz. Ja mam odczucie że go Jaroszewski zbajerował przy przedłużaniu kontraktu że będzie ekipa walczącą o awans a ma wokół siebie piłkarskie kaleki. Jakby chciał drzeć ryja na każdego to by mu czasu na grę nie zostało.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE Sosnowiec - GKS Jastrzębie 21.09.2019 18:00

Postprzez RUDI 2019-09-22, 1:37 am

August napisał(a):Oj podpal Ci ten Pawłowski.

Oni mi kur..a wszyscy ostatnio podpadli :twisted:

August napisał(a):Jakby chciał drzeć ryja na każdego to by mu czasu na grę nie zostało.


Ale z liścia dać mógł jednemu i trzeciemu ;-) (w szatni)

Żebym ja kuźwa po drodze z meczu wysłuchiwał jakiś pier...ych tekstów o "dziadach" ,a w domu w ramach pocieszenia żona proponowała mi seks (bardzo przyjemny ale wiem że to w ramach "pocieszenia" i ugaszenia mojego złego nastroju ;-) ) i na to kuźwa się nie godzę i za to obarczam winą Pawłowskiego ,Prezesa i wszystkich grajków :)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kanciak