Radomiak Radom-Zagłębie Sosnowiec 14.09.2019 g 16.00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Radomiak Radom-Zagłębie Sosnowiec 14.09.2019 g 16.00

Postprzez RUDI 2019-09-14, 10:58 pm

August napisał(a): Operator wózka z komórą za 3 tauzena uczy mnie myślenia.

August toś przegiął (chłopcze :) ) taki wózek +telefon za 3 koła + odpowiedni człowiek = może zawojować świat .Ty zdajesz sobie sprawę jakie możliwości drzemią w tych urządzeniach jeżeli je się sparuje ? ludzki mózg wysiada , ot technika ,starzy do lamusa i milczeć (bo cie z automatu telefon porazi albo widłak rozjedzie )
A tak poważnie kolego -maniek-75-75-żebyś Ty miał tak myślących kolegów jak August to może nieraz trzymałbyś buzie na kłódkę a i ciekawych rzeczy mógłbyś się dowiedzieć na tematy z każdej dziedziny (bez względu na wiek)
Nawet takie błahostki czemu Środula pisze się z wielkiej litery i dlaczego Huta Katowice nie podniosła rozwoju kulturalnego regionu Zagłębia Dąbrowskiego ?(domyślasz się dlaczego to piszę?) a i dowiedziałbyś się od tego "niemyślącego" :twisted: człowieka czegoś więcej ,tego że "chwalenie" się takimi żenującymi rzeczami jak telefony jest nie tyle śmieszne co żenujące i dobrze że Ci August to wypomniał i nie musisz mi odpisywać .
Ostatnio edytowano 2019-09-14, 11:45 pm przez RUDI, łącznie edytowano 2 razy
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am


Re: Radomiak Radom-Zagłębie Sosnowiec 14.09.2019 g 16.00

Postprzez RUDI 2019-09-14, 11:03 pm

slawekchicago napisał(a):ale komu Tomaszu Nawotka dedykujecie tą porażkę

Murawie ,miejscowym kibicom , niebu nad Radomiem ,pogodzie , księżycowi w nocy , ceną pietruszki , glonom na Stawikach itp ,itd .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Radomiak Radom-Zagłębie Sosnowiec 14.09.2019 g 16.00

Postprzez slawekchicago 2019-09-14, 11:24 pm

RUDI teraz Ty się też naraziles OBROŃCOM JEDYNEJ SŁUSZNEJ WŁADZY
JAROSZEWSKI MIEJ HONOR I NIE ZMIENIAJ DECYZJI !!!
Kolega wybudował dom , mam nadzieję że tY nie zdążysz :twisted:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Radomiak Radom-Zagłębie Sosnowiec 14.09.2019 g 16.00

Postprzez slawekchicago 2019-09-14, 11:31 pm

Ogłaszam konkurs dla OBROŃCÓW JEDYNEJ SŁUSZNEJ WŁADZY
Kto z Nas INTERNETOWYCH KIBICÓW JEST EMILIA ????
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Radomiak Radom-Zagłębie Sosnowiec 14.09.2019 g 16.00

Postprzez RUDI 2019-09-14, 11:42 pm

slawekchicago napisał(a):Kto z Nas INTERNETOWYCH KIBICÓW JEST EMILIA ???

To nic nie pomoże szef(właściciel) ma dobrego doradcę w swoim gronie partyjnym ,spec od hejtu za samorządową kasę , lepszy od Emilii ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Radomiak Radom-Zagłębie Sosnowiec 14.09.2019 g 16.00

Postprzez maniek-75-75 2019-09-14, 11:47 pm

August napisał(a):
maniek-75-75 napisał(a):Chłopcze....Naucz się myśleć

Dobre. Ubawiłem się. Operator wózka z komórą za 3 tauzena uczy mnie myślenia.Jakby Banasik z Mroczkowski byli wybitnymi trenerami to by byli zatrudnieni w areału Madryt a nie w Radomiu czy Sosnowcu

Jedyne mój drogi co możesz napisać. Boli co nie?
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Radomiak Radom-Zagłębie Sosnowiec 14.09.2019 g 16.00

Postprzez maniek-75-75 2019-09-14, 11:49 pm

RUDI napisał(a):
August napisał(a): Operator wózka z komórą za 3 tauzena uczy mnie myślenia.

August toś przegiął (chłopcze :) ) taki wózek +telefon za 3 koła + odpowiedni człowiek = może zawojować świat .Ty zdajesz sobie sprawę jakie możliwości drzemią w tych urządzeniach jeżeli je się sparuje ? ludzki mózg wysiada , ot technika ,starzy do lamusa i milczeć (bo cie z automatu telefon porazi albo widłak rozjedzie )
A tak poważnie kolego -maniek-75-75-żebyś Ty miał tak myślących kolegów jak August to może nieraz trzymałbyś buzie na kłódkę a i ciekawych rzeczy mógłbyś się dowiedzieć na tematy z każdej dziedziny (bez względu na wiek)
Nawet takie błahostki czemu Środula pisze się z wielkiej litery i dlaczego Huta Katowice nie podniosła rozwoju kulturalnego regionu Zagłębia Dąbrowskiego ?(domyślasz się dlaczego to piszę?) a i dowiedziałbyś się od tego "niemyślącego" :twisted: człowieka czegoś więcej ,tego że "chwalenie" się takimi żenującymi rzeczami jak telefony jest nie tyle śmieszne co żenujące i dobrze że Ci August to wypomniał i nie musisz mi odpisywać .
świat zawojowalem, bo mój small biznes przynosi dużo większe dochody. Ale widać kolejny głupiec chce się przegadywac.. Ojojoj ja mon temat wyczeroalem w mojej pierwszej wypowiedzi...
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Radomiak Radom-Zagłębie Sosnowiec 14.09.2019 g 16.00

Postprzez RUDI 2019-09-14, 11:53 pm

maniek-75-75 napisał(a):świat zawojowalem, bo mój small biznes przynosi dużo większe dochody. Ale widać kolejny głupiec chce się przegadywac.. Ojojoj ja mon temat wyczeroalem w mojej pierwszej wypowiedzi...

Tyś jest jebnięty czy kleszcz cie upierdolił?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Radomiak Radom-Zagłębie Sosnowiec 14.09.2019 g 16.00

Postprzez GrubyPerez 2019-09-15, 12:14 am

RUDI napisał(a):
maniek-75-75 napisał(a):świat zawojowalem, bo mój small biznes przynosi dużo większe dochody. Ale widać kolejny głupiec chce się przegadywac.. Ojojoj ja mon temat wyczeroalem w mojej pierwszej wypowiedzi...

Tyś jest jebnięty czy kleszcz cie upierdolił?

Patrz Pan, jakie to intelektualne sinusoidy nam nasza Środula funduje :lol:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Radomiak Radom-Zagłębie Sosnowiec 14.09.2019 g 16.00

Postprzez GrubyPerez 2019-09-15, 12:21 am

maniek-75-75 napisał(a):
RUDI napisał(a):
August napisał(a): Operator wózka z komórą za 3 tauzena uczy mnie myślenia.

August toś przegiął (chłopcze :) ) taki wózek +telefon za 3 koła + odpowiedni człowiek = może zawojować świat .Ty zdajesz sobie sprawę jakie możliwości drzemią w tych urządzeniach jeżeli je się sparuje ? ludzki mózg wysiada , ot technika ,starzy do lamusa i milczeć (bo cie z automatu telefon porazi albo widłak rozjedzie )
A tak poważnie kolego -maniek-75-75-żebyś Ty miał tak myślących kolegów jak August to może nieraz trzymałbyś buzie na kłódkę a i ciekawych rzeczy mógłbyś się dowiedzieć na tematy z każdej dziedziny (bez względu na wiek)
Nawet takie błahostki czemu Środula pisze się z wielkiej litery i dlaczego Huta Katowice nie podniosła rozwoju kulturalnego regionu Zagłębia Dąbrowskiego ?(domyślasz się dlaczego to piszę?) a i dowiedziałbyś się od tego "niemyślącego" :twisted: człowieka czegoś więcej ,tego że "chwalenie" się takimi żenującymi rzeczami jak telefony jest nie tyle śmieszne co żenujące i dobrze że Ci August to wypomniał i nie musisz mi odpisywać .
świat zawojowalem, bo mój small biznes przynosi dużo większe dochody. Ale widać kolejny głupiec chce się przegadywac.. Ojojoj ja mon temat wyczeroalem w mojej pierwszej wypowiedzi...


Kolego, weź no proszę odpal tą swoją wypasioną fest komórę z trzy tysie nabytą drogą zakupu za środki pozyskane z przynoszącego dużo większe środki small biznesu ( z wózkiem czy bez ;) ) i czem prędzej sprostowanie pisz że tak naprawdę żartowałeś z tym "chłopcze" w kierunku Augusta, bo się inaczej na ostracyzm słusznie srogi wieloletnich użytkowników tego forum narazisz i niechybnie z opinii biznesa small ci zostanie :lol: ALe najpierw - zastosuj się do świętej zasady ludzi myślących : "piłeś- nie pisz"
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Radomiak Radom-Zagłębie Sosnowiec 14.09.2019 g 16.00

Postprzez GrubyPerez 2019-09-15, 12:25 am

August napisał(a):
maniek-75-75 napisał(a):Chłopcze....Naucz się myśleć

Dobre. Ubawiłem się. Operator wózka z komórą za 3 tauzena uczy mnie myślenia.Jakby Banasik z Mroczkowski byli wybitnymi trenerami to by byli zatrudnieni w areału Madryt a nie w Radomiu czy Sosnowcu




no i popatrz- bywa czasem tak - że skołatane nerwy po kolejnym spiedrolonym meczu naszego Zagłębia leczyć można gratis kabaretem w miejscowym wykonaniu
Sądzę , że jako i Tobie- ciężko powagę zachować z dołeczkami bolącymi od śmiechu :lol:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Radomiak Radom-Zagłębie Sosnowiec 14.09.2019 g 16.00

Postprzez August 2019-09-15, 7:06 am

maniek-75-75 napisał(a):świat zawojowalem, bo mój small biznes przynosi dużo większe dochody.

Cóż, wygląda na to, że hemoroidom udało się przedostać z d...y do mózgu i dokonać sporego spustoszenia. Takie są niestety skutki zasady: „wyżej sr.m niż tyłek mam”. Mimo wszystko uważam że zagłębiowskiej społeczeństwo jest dużo mądrzejsze. Wracając do meritum, to, że Banasik wygrał i jest na pierwszym miejscu nie oznacza, że jest dobrym trenerem. Gdyby takim był już dawno miałby co najmniej epizod w e. Natomiast to, że być może mają lepszą drużynę oznacza że mają lepszych działaczy. Czas pokaże.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Radomiak Radom-Zagłębie Sosnowiec 14.09.2019 g 16.00

Postprzez August 2019-09-15, 7:55 am

(...) Radomiak ograł u siebie Zagłębie Sosnowiec 2:1.

W Derbach Pięknych Miast było już nawet 2:0, ale gola honorowego Nawotka. Tak patrzymy na skład gości – Hołota, Piasecki, Pawłowski, Polczak, Perdijć, Małecki, Grzelak… Z jednej strony – kilkaset meczów na poziomie Ekstraklasy. Z drugiej – zapytajcie w Katowicach czy opieranie kadry na wytartych kartach przynosi sukcesy. Po dziewięciu meczach sosnowiczanie mają jedenaście punktów i bliżej im do miejsca spadkowego niż tego, które przynosi bezpośredni awans. Terminarz na następne cztery mecze teoretycznie też nie tak trudny, bo na rozkładzie GKS Jastrzębie (dom), Odra Opole (wyjazd), Sandecja (dom), Chrobry (wyjazd). Czyli albo środek tabeli, albo strefa spadkowa. Albo Zagłębie się dźwignie, albo pogrąży się już kompletnie w ligowej szarzyźnie.(...) http://weszlo.com/2019/09/14/liga-nadal ... cy-stomil/
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Radomiak Radom-Zagłębie Sosnowiec 14.09.2019 g 16.00

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2019-09-15, 8:44 am

To co pisze "WESZLO" - to jest prawda - liczyłem ze właśnie w Radomiu Zagłębie
zacznie marsz w górę Tabeli - po prostu dostałem zimny prysznic i tyle na moją
główkę
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Radomiak Radom-Zagłębie Sosnowiec 14.09.2019 g 16.00

Postprzez RUDI 2019-09-16, 11:43 am

picku napisał(a):a co ze Stewartem i Seedorfem, że nawet ich na ławie nie ma? Wie ktoś?


No i znaleźli się ,tak jak myślałem grali w rezerwach -

ZAGŁĘBIE II: Czyż - Łoziński (85. Prokop), Chęciński, Hałatek, Seedorf - Kaczmarek (65. Kulig), Kieca, Babiarz, Stewart, Mociak - Popczyk (70. Kiwior). Trener: Łukasz GAJDA.

Jak widać mecz z AKS-em był bardzo ważnym meczem dla Zagłębia .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników