Wisła Płock - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC, sobota 18.05. godz.15:30

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Wisła Płock - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC, sobota 18.05. godz.15:

Postprzez novack 2019-05-18, 6:37 pm

W jeden rok kalendarzowy spadek Ruchu na Cichej, awans Zagłębia na Cichej, spadek cyganów na zbukowej, to jemu należy się rondo w Sosnowcu!!!!!!!!!!!!!!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście


Re: Wisła Płock - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC, sobota 18.05. godz.15:

Postprzez bolo73 2019-05-18, 6:39 pm

Ale piękna bramka bramkarza Bytowa i aż mi ich szkoda bo walczyli dzielnie do końca. Ale uciszył stadion. Dramat Katowic i Dariusza D. ale ja aż parsknąłem śmiechem bo to piękne podsumowanie ich fantastycznego sezonu. A Darek zrobił swoje i Puchacze i Rzońce i Jędrychy chwała Wam za to!
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Wisła Płock - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC, sobota 18.05. godz.15:

Postprzez pete_zs 2019-05-18, 6:40 pm

zag23 napisał(a):Zagłebie żegna sie honorowo z ekstraklasą, przyznam szczerze że przed mecze modliłem sie żeby nie bylo klęski a tu zagrali przyzwoicie i na zero z tyłu tyle że czemu tak późno...oni sie stralali jakby sami walczyli o utrzymanie tyle ze spadli pare kolejek temu. Chyba Miedz Zagłebiu cos obiecała za wygrana że taka motywacja byla bo aż mnie to dziwi ze nie polozyli sie calkiem a o maly wlos mogli wygrać. Sanogo zagral bardzo solidna pilkę dziś, dzieki Sani za gre bo juz pewnie nie zagrasz nigdy w Sosnowcu.

Z tych wszystkich sprowadzonych zawodnikow bym zostawil Gabedave, który na pierwsza lige moze byc solidnym pilkarzem, Hrosso-tez był solidnym wzmocnieniem i bym go zostawil choc pewnie sa male szanse, Mraza bym zostawił bo lewego dobrego obronce znaleźć jest ciezko a on juz zna nasze realia i watpie ze lepszego znajdziemy na 1 ligę, Heinlotha tez bym zostawil, przydalby sie w 1 lidze.


Mimo słabszej gry Szymona i Żarko, blisko 3 punktów. Też bym Mraza zostawił, bo jednak zbierał mniej na głowę, niż wcześniejszy wirtuoz. Inna sprawa, czemu Mygasa - tak słabego obrońcy - nie spróbowano w pomocy, co jak co, ale ciąg do przodu miał. Ryndak - mam wrażenie, że na 1 ligę będzie w sam raz, widać że się chłopu chce. Gabedava, mam nadzieję, że zostanie. Ivanishili - out, Gressak i Toth też.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: Wisła Płock - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC, sobota 18.05. godz.15:

Postprzez xenon 2019-05-18, 7:42 pm

novack napisał(a):U cyganów na zbukowej ogromny transparent "NIE DLA RAKOWA NA BUKOWEJ".

dobrze,że do Darka nic nie mają. :)
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Wisła Płock - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC, sobota 18.05. godz.15:

Postprzez August 2019-05-18, 8:00 pm

bolo73 napisał(a):Dramat Katowic i Dariusza D

Dwoje dzieci chore na sepsę a trzecie zmarło . To jest dramat., za który się modlę a nie za pajaców z Katowic.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników