ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.00

Postprzez pyla 2019-04-08, 10:19 pm

Miałem szczęście rozpoczynać dwa wątki gdzie zdobyliśmy 6 pkt. , trzeci już niestety nie był taki szczęśliwy. Panu Tadeuszowi też dwa razy dopisało szczęście, trzeci już nie, idąc tym tokiem rozumowania postanowiłem jeszcze raz rozpocząć może to pomoże naszym piłkarzom rozpocząć dobrą passe i zacząć kasować tak potrzebne nam pkt. :-) Mam prośbe do Adama , jesteś bliżej klubu - co z kontuzjami Gresaka , Milewskiego czy będą gotowi na Płock ? . Pozdrawiam. JEDZIEMY. :-)
pyla
 
Posty: 829
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez Adam1906 2019-04-09, 6:25 am

pyla napisał(a):co z kontuzjami Gresaka , Milewskiego czy będą gotowi na Płock ?

Wstępnie: pierwszy nie, drugi tak.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez Lars 2019-04-09, 7:29 am

Adam1906 napisał(a):
pyla napisał(a):co z kontuzjami Gresaka , Milewskiego czy będą gotowi na Płock ?

Wstępnie: pierwszy nie, drugi tak.


Zawsze się zastanawiam dlaczego takich informacji musimy dowiadywać się od Adama.
Czy Zagłębie Sosnowiec ma aż tak mało kibiców, albo czy w klubie jest aż taki deficyt pracowników, że nie da się dla ludzi, którzy żyją tym klubem wystawić takiej informacji na stronie klubowej??? :czerwona:

Chociażby jedna informacja w tygodniu, kto jest kontuzjowany, za ile może wrócić :!:
Tak samo nie wiadomo co z Sanogo, bo przecież też kilka razy zwijał się na murawie; co z Gabadevą, bo przecież zszedł z kontuzją; co z Ivaniszvilim się dzieje; z Kudłą; itd :redface:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2019-04-09, 8:11 am

Oglądałem ten mecz Płocka ze Sląskiem - konkluzja moja jest taka że Sląsk
nie chciał tego meczu wygrać - gra Sląska była nijaka. Gra Płocka - nie było
szału - Czyli jeśli nasi zawodnicy zagrają takie spotkanie na jakie ich stać.
To Płock wyjedzie z Sosnowca bez punktów - a o to nam wszystkim przecież
chodzi - mój typ Zagłebie wygra mecz w Sobotę z Płockiem.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez Michał_Wwa 2019-04-09, 10:19 am

Wobec rozpaczliwej sytuacji ze stoperami trzeba chyba wrocic do Kokoszki...deklarowal chec pomocy klubowi w utrzymaniu niech wiec sie wykarze...

Moj typ skladu na mecz:
Hrosso-Heinloth, Kokoszka, Cichocki, Mraz- Mygas, Milewski, Mozdzen (T.Nowak), Udovicic-Sanogo, Gabedawa (O.Nowak).

Jesli nie Kokoszka to musialby ktos z bocznych zagrac na stoperze (Mraz lub Heinloth) a wtedy z boku Udo lub Mygas i na ich miejsce na bok pomocy Nawotka..tak czy siak wyglada slabo ta obrona wiec najlepsza obrona musi byc atak.
Michał_Wwa
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2007-03-04, 10:33 am
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez novack 2019-04-09, 10:40 am

Albo zagrać trzema obrońcami jak Raków i czasami my, gdy gonimy wynik.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez RUDI 2019-04-09, 11:27 am

A jeszcze może zabraknąć "recydywisty" na ławce ? Ciekawe czy istnieje taka możliwość ,ponowne ukaranie naszego trenera pobytem na trybunach ?

Michał_Wwa napisał(a): trzeba chyba wrocic do Kokoszki...

Żartujesz prawda ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez Michał_Wwa 2019-04-09, 12:27 pm

RUDI napisał(a):A jeszcze może zabraknąć "recydywisty" na ławce ? Ciekawe czy istnieje taka możliwość ,ponowne ukaranie naszego trenera pobytem na trybunach ?

Michał_Wwa napisał(a): trzeba chyba wrocic do Kokoszki...

Żartujesz prawda ?


Niestety nie...widzisz Rudi inna opcje?Alternatywy sa takie:
1. Gra trojka obroncow
2. Wystawienie na srodku ktoregos z bocznych (Mraz, Heinloth bo Mygasa to juz na pewno strach)
3. Wystawienie juniora (Radkowski? nawet nie wiem czy to stoper)
4. Wystawienie defensywnego pomocnika..(Mozdzen?bo Milewski raczej warunkow fizycznych nie ma)
5.Wygrzebanie kogos z wypozyczonych (jak ktos z kolegow sugerowal w innym temacie z Mularczykiem) np. Budek...ale nie wiem czy mozna by go jeszcze zglosic
6 Wystawienie Kudly - przynajmniej zdrowo by sie darl na pozostalych, trzeba by mu tylko rece z tylu zwiazac bo sila przyzwyczajenia
7 Modlic sie o wyzdrowienie Gressaka lub Polczaka (ten drugi raczej bez szans ze zlamana stopa, moze Gressak moglby zagrac z jakas blokada)
8 Odwolywac sie od zoltej Totha..
9 Wypozyczyc z Katowic Jedrycha na 1 mecz

...juz mi sie pomysly koncza, nawet te najbardziej szalone, naprawde nie zazdroszcze naszemu sztabowi

A swoja droga wie ktos co ten Kokoszka robi? Kontrakt ma chyba wazny..? Trenuje z klubem? Bo w rezerwach nie gra to chyba byly podstawy rozwiazac umowe z jego winy?
Michał_Wwa
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2007-03-04, 10:33 am
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez RUDI 2019-04-09, 12:40 pm

Michał_Wwa napisał(a):A swoja droga wie ktos co ten Kokoszka robi?

No i o to mi chodziło ,my nawet nie wiemy czy on jeszcze żyje (taki ponury żart) ale jeżeli go nie ma nawet w rezerwach ,nawet na końcu ławki rezerwowej (na której ostatnio miejsca jest od cholery) to znaczy że gościu gdzieś się tak "zakopał" (i fajnie "dyma" klub) że trzeba by go chyba jakimś ciężkim transportem na Ludowy sprowadzić ,albo prezentuje takie dno piłkarskie (na dzień dzisiejszy) że nawet nie nadaje się aby go wystawiać w rezerwach lub brać pod uwagę w składzie meczowym .Chyba że jest coś o czym nie informuje się takich jak my .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez zag23 2019-04-09, 2:36 pm

Sklad na Miedz:
Hrosso - Mraz, Cichocki, Heinloth, Nawotka - Udovicic, Możdzeń, Milewski, Mygas - Gabedava, Sanogo

ma ktos lepszy sklad? jakby sie wykurowal Gressak to bym zagral nim na stoperze a wiec sklad by wygladal następująco:

Hrosso - Mraz, Gressak, Cichocki, Heinloth - Udovicic, Możdzeń, Milewski, Nawotka - Gabedava, Sanogo
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez Michał_Wwa 2019-04-09, 2:53 pm

zag23 napisał(a):Sklad na Miedz:
Hrosso - Mraz, Cichocki, Heinloth, Nawotka - Udovicic, Możdzeń, Milewski, Mygas - Gabedava, Sanogo

ma ktos lepszy sklad? jakby sie wykurowal Gressak to bym zagral nim na stoperze a wiec sklad by wygladal następująco:

Hrosso - Mraz, Gressak, Cichocki, Heinloth - Udovicic, Możdzeń, Milewski, Nawotka - Gabedava, Sanogo


Zag23 - chyba faktycznie ciezko cos lepiej wymyslec, tym bardziej ze sklad z powodzeniem sprawdzony w boju. Tyle ze z Miedzia w 1 skladzie byli jeszcze Toth i Pawlowski, to tak jakby nam ktos 2 jedynki wyrwal...

Na szczescie Plock nie ma juz takich 2 wiez z przodu jak wtedy gdy lali nas w I lidze , bodajze Iliew i Lebedyn
ski wiec dwumetrowych stoperow tez nie potrzebujemy.

Troche mnie przeraza ze najlepszym (jedynym) naszym stoperem jest Cichocki jak sobie przypomne co z Jedrychem w I lidze wyprawiali, ale skoro wtedy udalo sie awansowac, to teraz tez trzeba wsiasc na rywala i zamknac go na wlasnej polowie przez cale 100min i wygrac chocby 6:5.

Na pewno duzym minusem jest VAR, przy ktorym nawet jesli sedzia pomyli sie na nasza korzysc to jest druga szansa na przekrecenie.
Michał_Wwa
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2007-03-04, 10:33 am
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez Tomcjo 2019-04-09, 3:17 pm

Tylko nie Gressak . Mam uczulenie na gościa . To już lepiej ja stanę i żywego nie przepuszczę . :lol:
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez Adam1906 2019-04-09, 8:08 pm

ZAPOWIEDŹ MECZU ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - WISŁA PŁOCK -> TUTAJ
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez Luis 2019-04-10, 7:57 am

Kilkukrotnie pojawil sie juz tutaj pomysl gra 3 obroncow. To jest nierwalne, poniewaz w systemie 3-5-2 wystawia sie 3 srodkowych obroncow. Co z tego ze wystawimy np Heinlotha skoro w fazie obrony bedzie on musial zejsc i tak srodka ? Uwazam, ze bedzie kombinowany stoper do Cichockiego. Jak wyleczy sie Gressak to pewnie on, a jak mie to nie zdziwilbym sie gdyby cofnal Milo. Wiem, ze on nie ma warunkow, ale kogo innego mamy ?
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez Lars 2019-04-10, 8:04 am

Luis napisał(a):Kilkukrotnie pojawil sie juz tutaj pomysl gra 3 obroncow. To jest nierwalne, poniewaz w systemie 3-5-2 wystawia sie 3 srodkowych obroncow. Co z tego ze wystawimy np Heinlotha skoro w fazie obrony bedzie on musial zejsc i tak srodka ? Uwazam, ze bedzie kombinowany stoper do Cichockiego. Jak wyleczy sie Gressak to pewnie on, a jak mie to nie zdziwilbym sie gdyby cofnal Milo. Wiem, ze on nie ma warunkow, ale kogo innego mamy ?


A wtedy za Milo w środku zagra...?
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników