ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez wojtaszko 2019-04-13, 10:50 pm

Sanogo powinien zostać w szatni mozdzen nie potrafił przytrzymać piłki ja tego niee neguje po bramce drugiej dla. Płocka posypalismy się mentalnie
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez August 2019-04-13, 10:51 pm

wojtaszko napisał(a):to jest skandal

Brzęczek Wiśle to załatwił. Pewne info :)
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez zag23 2019-04-14, 12:24 am

Zobaczcie sobie skróty bramek straconych w naszym wykonaniu to jest kryminal wychodzic z muru i Borysiuk akurat trafia w to miejsce i Hrosso wypluwa i dobitka Kuswika albo Cichocki nie moze wybic w trybuny tylko pokazuje swoja nieudolnosc a przy roznym kto kryje Łasickiego ? nr 88 czyli mozna powiedziec mlody Nowak jedną strzelil dwie zajebal.
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez Lars 2019-04-14, 7:07 am

Nigdzie nie można zobaczyć sytuacji z reką w polu karnym płocka :kiepsko:
Za bramkę na 1:2 Ojrzyński powinien wysłać specjalne podziękowania Cichockiemu. Już w pierwsze lidze wszyscy widzieli, że to bardzo słaby obrońca. Noi decyzje kadrowe spowodowały, że jest u Nas do dziś i był jedynym stoperem w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego. Parodia :lol:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez jacmar 2019-04-14, 7:25 am

Gdyby nie słuch dyrygenta to grałbym w orkiestrze bo wydaje mi się że jestem wirtuozem skrzypiec tak samo jest z naszymi grajkami,nie będę im ubliżał za wszystko odpowiada trener a on jest po prostu słaby mieliśmy tą ligę zabiegać a jakoś tego też nie widzę....ale dopóki piłka w grze
jacmar
 
Posty: 115
Dołączył(a): 2007-05-14, 12:39 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2019-04-14, 8:40 am

Na temat meczu ani słowa z mojej strony - nie widziałem meczu
Natomiast wytrzymałem oglądając do końca Multiligę na Canal +
Zagranie ręką w polu karnym przez zawodnika Wisły - zadano
pytanie expertowi od sędziowania - odpowiedz tego Pana następująca
"takie mamy przepisy i ręki nie było" nowe przepisy w sprawie zagrania
ręką są w opracowaniu - z ust tego Pana słyszę to stwierdzenie nie pierwszy raz
no cóż taki mamy klimat. Redaktor Canal+ przyjął to wyjaśnienie TAK SOBIE
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez August 2019-04-14, 9:06 am

Ktoś mi przypomniał że podobne zagranie ręką miał Kudła w poprzednim meczu z Płockiem i konsekwencji nie było. Natomiast oglądając skrót krew człowieka zalewa widząc co wyprawiali nasi w defensywie. Zwłaszcza Cichocki. Od kilku lat mówiło się o tym, że nie mamy solidnej defensywy. W meczu z Płockiem to się mocno zemściło. A że nie mieliśmy odpowiedniej jakości w ofensywie to nie mogło się zbilansować jął choćby w meczu z Wisłą Kraków.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez Tomcjo 2019-04-14, 10:09 am

Zwróćcie uwagę na jedna rzecz . Wisła Kraków ma skład o wiele lepszy od Zagłębia . Gdy skład im się posypał a zwłaszcza obrona nagle przestali grać . Biorą bencki takie same jak my . U nas tez brakło kilku zawodników i gra jest beznadziejna .
Zdobyliśmy 12pkt w 20 meczach i tyle samo w 10 . Może to jest klucz . 12 pkt w siedmiu pozostałych meczach brzmi mało wiarygodnie ale można spróbować .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez Luis 2019-04-14, 11:53 am

Przy slabej grze innych rywali, do utrzymania powinmo wystarczyc okolo 40 pkt. Aby byc apokojnym utrzymania trzeba zdobyc 15/17 pkt. Nierealne.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez mason 2019-04-14, 5:41 pm

turku napisał(a):Trzeba myśleć pozytywnie, może razem z Zagłębiem polecą Jaroszewskii stanek


Żartujesz chyba? Akurat w tym zakresie to się tu nic nie zmieni bo ci osobnicy należą do dworu Jaśnie Pana Sosnowieckiego a jak wiadomo jego władza w głównej mierze opiera się właśnie na dworze i zgromadzonych wokół niego klakierach i dupowłazach ;)

Wiecie co się stanie? Poleci Tomczyk bo ten manewr z pozornym ukryciem Stanka to było takie zabezpieczenie z wystawieniem potencjalnego kozła ofiarnego. I taki scenariusz jest niestety jak najbardziej realny; ci sami ludzie u władzy w klubie w dalszym ciągu pod parasolem ochronnym jego ""właściciela" .

A wracając już do wczorajszego meczu to po raz kolejny rodzi się pytanie; czy ten Sanogo w umowie o wypożyczenie ma taki punkt który mu gwarantuje przebywanie na boisku? Czy może ja mam tylko takie wrażenie że swoją obecnością raczej osłabia zespół niż go wzmacnia?
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez slawekchicago 2019-04-14, 9:51 pm

mason napisał(a):
turku napisał(a):Trzeba myśleć pozytywnie, może razem z Zagłębiem polecą Jaroszewskii stanek


Żartujesz chyba? Akurat w tym zakresie to się tu nic nie zmieni bo ci osobnicy należą do dworu Jaśnie Pana Sosnowieckiego a jak wiadomo jego władza w głównej mierze opiera się właśnie na dworze i zgromadzonych wokół niego klakierach i dupowłazach ;)

Wiecie co się stanie? Poleci Tomczyk bo ten manewr z pozornym ukryciem Stanka to było takie zabezpieczenie z wystawieniem potencjalnego kozła ofiarnego. I taki scenariusz jest niestety jak najbardziej realny; ci sami ludzie u władzy w klubie w dalszym ciągu pod parasolem ochronnym jego ""właściciela" .

A wracając już do wczorajszego meczu to po raz kolejny rodzi się pytanie; czy ten Sanogo w umowie o wypożyczenie ma taki punkt który mu gwarantuje przebywanie na boisku? Czy może ja mam tylko takie wrażenie że swoją obecnością raczej osłabia zespół niż go wzmacnia?


Trafiles w sedno .
Otoz jak to ma wygladac .
W razie spadku jaroszewski ma podac sie do dymisji ( nie zostanie przyjeta - przynajmniej na ta chwile ) I Tomczyk , na ktorego spadnie wina za transfery . tylko qzwa jeden problem MY PAMIETAMY ZE TO NIE WINA TYCH TRANSFEROW TYLKO WINA POPRZEDNICH A DO TAMTYCH TOMCZYK REKI NIE PRZYLOZYL.
pANIE pREZYDENCIE MY O sTANKU PAMIETAMY !!!!! :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona: :czerwona:

Co nie zmienia faktu ze tOMCZYK TEZ POWINIEN OPUSCIC KLUB .
POCZEKAJMY . ZOSTALO 7 MECZY I UWIERZCIE GRAMY O PRZYSZLOSC KLUBU W RAZIE TFU TFU SPADKU NIE CHCE NAWET MYSLEC
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez August 2019-04-14, 9:58 pm

slawekchicago napisał(a):W razie spadku jaroszewski ma podac sie do dymisji ( nie zostanie przyjeta - przynajmniej na ta chwile )

Niech mi ktoś napisze jakie są podstawy prawne podania się do dymisji. Albo się składa rezygnację ambo jest się odwoływanym.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez Blajpios 2019-04-14, 10:33 pm

August napisał(a):
slawekchicago napisał(a):W razie spadku jaroszewski ma podac sie do dymisji ( nie zostanie przyjeta - przynajmniej na ta chwile )

Niech mi ktoś napisze jakie są podstawy prawne podania się do dymisji. Albo się składa rezygnację ambo jest się odwoływanym.

Tu akurat nie tyle "czepiałbym się" sformułowania czy nawet samego wybranego zastosowania użycia danego sformułowania, choć można na ten krok znaleźć bardziej adekwatne — co badałbym motywy w wymiarze propagandy i urabiania cynicznego, manipulacyjnego, któremu poddana jest społeczność, przed którą rzecz się toczy: i czepiałbym się, gdy to dzieje się "pod publiczkę", cynicznie, by "otumanić prosty lud". Inaczej pisząc, faktycznie warto dbać o precyzję wypowiedzi i o nie psucie języka przez rozmywanie znaczeń. Tak więc, dymisja ma z założenia - i o tę jednoznaczność znaczenia trzeba dbać - charakter rozstrzygający, dokonania. Tak więc - albo ktoś jest zdymisjonowany przez władze zwierzchnie - albo "sam siebie dymisjonuje", czyli składa rezygnację, wycofuje się, rozwiązuje jednostronnie jako wolny człowiek swoje zaangażowanie. Niemniej - to nie jedyne możliwe kroki w danej sytuacji. Faktycznie - może jeszcze dana funkcjonariusz (osoba pełniąca funkcję): oddać się do dyspozycji władzy zwierzchniej. Faktycznie, nie narusza to jednoznaczności słowa dymisja w sposób doskonały. Niemniej uważam, że również w sposób doskonały nie naruszać może tej jednoznaczności użycie sformułowania "podał się do dymisji", czyli wręcz "zasugerował zdymisjonowanie go w danej sytuacji" albo przynajmniej "wskazał na możliwość zdymisjonowania go". W tle - między innymi sprawy finansowe. Zdymisjonowanie siebie może nie być w kontrakcie podpisanym określone w szczegółach, więc oznaczać będzie koszta z prawa ogólnego, jeszcze nie tragiczne, jeżeli zastosuje się okres wypowiedzenia. Niemniej - czasem w kontrakcie może być to jeszcze gorzej określone, koszta, które ma dany funkcjonariusz ponieść jako rekompensatę zerwania umowy jednostronnie, z jego winy. Tu wręcz - czasami nawet zgadzałbym się z logiką wstrzymania się z "samodymisją": i to nie tylko z racji finansowych, choć może być że i z tej racji. Czyli - jeżeli koszta "samodymisji" są tak duże, że jednak uważa dany człowiek, że zbyt duże względem jego winy, choć ją uznaje. Lub uznaje, że po prostu nie podołał zadaniu, choć zaniedbań u siebie nie widzi. Trochę w tym duchu trener V. Ivanauskas mówił w wywiadzie dla weszlo.pl: że po przegraniu 0-6 z Lechem, rozumiałby zdymisjonowanie go, ponosi przecież odpowiedzialność, choć nie uważał, że pracował źle. Oddanie się do dyspozycji jest więc jak najbardziej możliwym krokiem, zaś nazwanie tego z użyciem ostrych sformułowań, czyli "podanie się do dymisji" nawet czasem może być komunikacyjnie sprawniejsze.
Nie tu widziałbym problem - czasem wręcz proponowałbym takie zagrania.
Problem jest - gdy to zaczyna być odgrywany "dla gawiedzi" cyrk lub teatr, cyniczne tworzenie wrażenia, jak to się uczciwie dzieje, jak honorowo, jak odpowiedzialnie: a de facto jest to właśnie gierka, robienie wrażenia bycia odpowiedzialnym (a jeszcze gorzej, gdy pod przykrywką tego wrażenia, jest jeszcze jakieś cwaniactwo). Jednak też - nie zawsze jest to łatwo odróżnić, tym bardziej, jeżeli jeszcze wchodzimy w pole, w którym gra rolę rozumienie "polityki działania właściwego".
Nie wiem, czy na pewno dobrze domyślam się, że i Kol. August najbardziej na to się wkurza i w tym znaczeniu piętnuje takie użycia słów - a w każdym razie, dla mnie faktycznie taki cynizm, to najbardziej wkurza.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez August 2019-04-15, 7:05 am

Blajpios napisał(a):Nie wiem, czy na pewno dobrze domyślam się, że i Kol. August najbardziej na to się wkurza i w tym znaczeniu piętnuje takie użycia słów - a w każdym razie, dla mnie faktycznie taki cynizm, to najbardziej wkurza

Dobrze Kolega rozumie. Zgodnie z tym co podał Sławek możemy być świadkami manipulacji. Ktoś zapewne będzie musiał "zapłacić" głową za spadek przy czym faktyczne odejście z klubu Jaroszewskiego czy Stanka byłoby swoistą niespodzianką.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC _ WISŁA PŁOCK 13.04. 2019. Godz. 18.

Postprzez slawekchicago 2019-04-15, 7:15 am

Dymisja , oddanie sie do dyspozycji czy jakbysmy tego nienazwali to jest to najmniejszy problem . Napisalem tylko ze tak to ma byc rozwiazane choc bardziej pasuja tu inne slowa jak to zreszta spiewaja chlopaki z Horror show

"WINNYCH NIE MA I NIE BEDZIE
WINNI NIETYKALNI SA "
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: achter