JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.30

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez pete_zs 2019-04-06, 7:08 pm

Panowie, było, co było. Jest demokracja, nie unifikujmy się na siłę, bo to grozi Koreą Płn. Najważniejsze, że się szanujemy.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am


Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez jackie57 2019-04-06, 7:42 pm

pete_zs napisał(a):Panowie, było, co było. Jest demokracja, nie unifikujmy się na siłę, bo to grozi Koreą Płn. Najważniejsze, że się szanujemy.

Nic dodać, nic ująć :brawo:
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez xenon 2019-04-06, 9:16 pm

czytam tą wypowiedź Waldka i facet zaczyna powoli mnie wkurfiac, wszyscy dookoła są winni porażki tylko nie zespół..niech zobaczy jak grał Toth wtedy zobaczy kto jest winny bo ten faul to zwykły sabotaz tego zawodnika, druga bramka tez nie obyła się bez jego winy.Jak mają spaść to z honorem i po walce bo Var i sędziowie są tylko ułamkiem tej sytuacji jaka jest obecnie.Gramy do końca i nie wpuszczac emerytów na cały mecz jak gramy co trzy dni.
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez jackie57 2019-04-06, 9:21 pm

xenon napisał(a):czytam tą wypowiedź Waldka i facet zaczyna powoli mnie wkurfiac, wszyscy dookoła są winni porażki tylko nie zespół..niech zobaczy jak grał Toth wtedy zobaczy kto jest winny bo ten faul to zwykły sabotaz tego zawodnika, druga bramka tez nie obyła się bez jego winy.Jak mają spaść to z honorem i po walce bo Var i sędziowie są tylko ułamkiem tej sytuacji jaka jest obecnie.Gramy do końca i nie wpuszczac emerytów na cały mecz jak gramy co trzy dni.

Szacun :brawo:
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez Tomcjo 2019-04-06, 10:08 pm

Zwrócę Wam uwagę na jedną rzecz . Po 20 kolejkach mieliśmy 12 pkt . Teraz zagraliśmy 9 i tez mamy 12 pkt . Ta tragiczna wg niektórych drużyna pomimo ze gra na maksymalnym stresie ma potencjał żeby zdobyć 12 razy 3 = 36 pkt o ile przegra z Płockiem . Jesli wygra i zdobędzie 15 pkt w 10 meczach to da potencjał około 45 pkt . Mimo tragicznej obrony . Oczywiście to tylko zabawa ale pokazuje ze mamy wciąż szanse na utrzymanie . Wiec koniec pierdolenia oni potrzebują wsparcia na trybunach . Pora zacząć temat co zrobić żeby zapełnić Ludowy i poprawić doping .
A Totha można krytykować za brak sprytu ale jak napastnik wskakuje na niego i przewraca się o swojego kolegę to już nie jego wina ze jeden idiota dyktuje karnego .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez 1906zs 2019-04-06, 10:08 pm

panie dźeki k***a, będziesz klaskał każdemu kto tylko napisze, że wszystko co złe to tylko winni sa piłkarze? naprawdę nie widzisz, nie możesz spojrzeć z dystansu, że w tych samych sytuacjach inne drużyny byłyby traktowane inaczej ? dla ciebie to spisek? gówno, to są oczywiste reakcje, nigdy nigdzie nikt nikogo nie traktuje tak samo, tym bardziej w takim syfie jak ekstraklasa. Skąd tyle naiwności, bo chyba nie masz już 16 lat ...
nie udzielam sie tutaj na forum , od kilkunastu lat nie mieszkam w Zagłębiu, bardzo czesto przyjeżdzam i jestem na meczach , wściekam się na zarządzenie i politykę klubu, ale kurwica mnie zalewa od takiego pseudo obiektywizmu jak dzeki ...
1906zs
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2005-09-12, 12:01 pm

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez bolo73 2019-04-06, 10:27 pm

jackie57 napisał(a):
xenon napisał(a):czytam tą wypowiedź Waldka i facet zaczyna powoli mnie wkurfiac, wszyscy dookoła są winni porażki tylko nie zespół..niech zobaczy jak grał Toth wtedy zobaczy kto jest winny bo ten faul to zwykły sabotaz tego zawodnika, druga bramka tez nie obyła się bez jego winy.Jak mają spaść to z honorem i po walce bo Var i sędziowie są tylko ułamkiem tej sytuacji jaka jest obecnie.Gramy do końca i nie wpuszczac emerytów na cały mecz jak gramy co trzy dni.

Szacun :brawo:


Ty to piszesz poważnie? Oczywiście Waldek popełnia błędy, drużyna także, ale my nie gramy o majstra tylko o ligowy byt i mam wrażenie graniczące z pewnością, że przynajmniej w kilku meczach zostaliśmy przekręceni. Owszem, kilka zajeba... sami, ale mecze w Szczecinie, Zabrzu, Białymstoku z pewnością kosztowały nas kilka punktów a to tak na szybko wymieniłem bez dogłębnej analizy pozostałych. Powtórzę raz jeszcze, że skoro gwiżdże się przypadkowe ręki w obrębie pola karnego i dyktuje karne to tak samo powinno gwizdać się przypadkowe ręki, po których drużyna odnosi korzyść w postaci zdobytej bramki. Skoro w Zabrzu anulowali nam bramkę na 2:2 bo Mygas w wyskoku przypadkowo trącił Zabrzanina w efekcie czego mieliśmy korzyść w postaci bramki to tak samo dzisiaj sędzia powinien gwizdnąć rękę Jagi. Bądźmy obiektywni w ocenie i powiedzmy sobie szczerze, że przez decyzje sędziów niestety jesteśmy ubożsi o kilka punktów a przez swoją niefrasobliwość o kolejne kilka (remisy jesienne z Górnikiem i Śląskiem oraz porażki z Legią to tak na szybko). Suma summarum moglibyśmy zliczyć na podstawie tych wymienionych meczów między 8 a 11 punktów a wówczas nasza sytuacja byłaby o niebo lepsza. Ale spokojnie. Jest 8 meczów i przy takiej grze oraz wyeliminowaniu wielbłądów jak również przy sprawiedliwym sędziowaniu powinno być dobrze bo generalnie we wszystkich meczach prezentujemy w miarę równy poziom.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez pyla 2019-04-06, 11:04 pm

Musiałem się odezwać - Jackie57 i xenon napijcie się kompotu i przestańcie wku...ć pozostałych forumowiczów. Kłopotem dla nas jest 4 żółta dla Pawłowskiego i jeżeli się nie myle 4 Totha / xenon może poradzisz trenerowi który Cię tak denerwuje kogo w zamian/. Sanogo faulowany w polu karnym, ręka zawodnika Korony przy 2 bramce, po h..j jest ten var . Mecz w naszym wykonaniu jeden ze słabszych, co nie oznacza że co najmniej 1 pkt. nam się nie należał. A do dyżurnych krytyków Jackie i Xenona obejrzeliście mecz Lechia - Lech to ma być czołówka naszej extra , o mistrzu już nie wspomnę.
pyla
 
Posty: 829
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez django 2019-04-07, 1:14 am

Ciekawie się zrobiło na forum. Z jednej strony malkontenci. Z drugiej fani spisku dziejów, którzy widzą faule w polu karnym widoczne tylko dla nich oraz Kosowskiego, którego Wisła walczy z Jagą o gòrną ósemkę, a niewidoczne nawet dla samego faulowanego, który nie miał zastrzeżeń do decyzji sędziego.

Nie da się wygrać nawet że słabą Jagiellonią grając na niezłym poziomie przez niecałe 20 minut, podobnie jak nie da się utrzymać ekstraklasy mając w składzie dwóch dobrych piłkarzy. Natomiast ogląda się to nieźle bo chłopaki grają bez kompleksów i myślę, że w tym sezonie czeka nas jeszcze kilka emocjonujących meczów.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez slawekchicago 2019-04-07, 3:08 am

Oj oj oj . Panowie spokojnie ! Punktu/ów szkoda . Graliśmy przez 20 minut SUPER piłkę, w tym nieuznana bramka ( kurczę aż ciarki przechodzą jak na tym samym stadionie że spalonego strzela Angulo ) a potem karny - BEZSENSOWNY . Czy Wy naprawdę niewidzielisci że drużyna była WYPRUTA . Szacun za Miedź i Wiśle zdobyliśmy 6pkt i mnie to BARDZO ucieszyło a zdobycz z Jagiellonia byłaby nagroda za dwa ostatnie mecze . Głowy do góry szale w łapy i na Ludowy . Od SOBOTY WOJNA - 8 bitew o BYĆ ALBO NIE BYĆ.

I DO ZOBACZENIA BRACIA . ŻYCZĘ WAM SOBIE BY MOJA NASTĘPNA WIZYTA BYŁA DO DALEJ EKSTRAKLASOWEGO SOSNOWCA A JEŚLI odpukac tak się nie stanie TO : NA DOBRE I NA ZŁE I W KAŻDEJ LIDZE .

TAKICH BRACI SIĘ NIE TRACI . SZACUN :brawo: :brawo: :brawo:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez wojtaszko 2019-04-07, 6:12 am

Porównajcie bramkę Deleva w meczu z nami i gol Cichockiego dokładnie ta sama sytuacja tam jest bramka tu nie. Z drugiej strony nie ma co biadolic trzeba być z nimi w sobotę nie tylko teraz jak wygrają jak to robi większosc tylko zawsze. Ten klub to coś więcej to miłość do barw przywiązanie duma że jestem kibicem Zagłębia Sosnowiec ja bym się dał za niego pokroić. Dlatego w sobotę zapelnijmy stadion zostało 8 meczów walki ale ta walka będzie miała sens jeżeli my ich wspomożemy na koniec jeśli nie uda to wtedy przyjdzie czas rozliczeń nie tylko klubu ale także każdego z nas bo kibicem się jest a nie bywa tylko gdy są wyniki. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w sobotę jak zawsze i nie zmiennie na tym samym krzesełku. I jeszcze apel do jednorazowych przestańcie chodzić z biletami i szukać miejsca to nie teatr :lol:
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez Adam1906 2019-04-07, 7:12 am

Skrót meczu Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 2:1 -> TUTAJ
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2019-04-07, 8:01 am

Bardzo trafne wypowiedzi Kol. 1906ZS - Kol. Wojtaszko - Panowie nie da się
wygrac meczu grając z przeciwnikiem i sędziami w tym samym spotkaniu.
Takich spotkań nasza drużyna rozgrywa dużo za dużo i to ma wpływ na
gre w kolejnych spotkaniach. Ale jestem optymista i DAMY RADE i z rywalami
i sędziami.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez August 2019-04-07, 9:04 am

Popatrzcie na naszą sytuację kadrową w meczu. Na środku obrony nominalny prawy obrońca po kilkutygodniowej absencji. W drugiej połowie wchodzi pomocnik po wielomiesiecznej absencji
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez pete_zs 2019-04-07, 9:04 am

Tomcjo napisał(a):koniec pierdolenia oni potrzebują wsparcia na trybunach . Pora zacząć temat co zrobić żeby zapełnić Ludowy i poprawić doping .


Nic dodać, nic ująć :brawo:
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron