JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.30

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez jackie57 2019-04-07, 9:08 am

bolo73 napisał(a):
jackie57 napisał(a):
xenon napisał(a):czytam tą wypowiedź Waldka i facet zaczyna powoli mnie wkurfiac, wszyscy dookoła są winni porażki tylko nie zespół..niech zobaczy jak grał Toth wtedy zobaczy kto jest winny bo ten faul to zwykły sabotaz tego zawodnika, druga bramka tez nie obyła się bez jego winy.Jak mają spaść to z honorem i po walce bo Var i sędziowie są tylko ułamkiem tej sytuacji jaka jest obecnie.Gramy do końca i nie wpuszczac emerytów na cały mecz jak gramy co trzy dni.

Szacun :brawo:


Ty to piszesz poważnie? Oczywiście Waldek popełnia błędy, drużyna także, ale my nie gramy o majstra tylko o ligowy byt i mam wrażenie graniczące z pewnością, że przynajmniej w kilku meczach zostaliśmy przekręceni. Owszem, kilka zajeba... sami, ale mecze w Szczecinie, Zabrzu, Białymstoku z pewnością kosztowały nas kilka punktów a to tak na szybko wymieniłem bez dogłębnej analizy pozostałych. Powtórzę raz jeszcze, że skoro gwiżdże się przypadkowe ręki w obrębie pola karnego i dyktuje karne to tak samo powinno gwizdać się przypadkowe ręki, po których drużyna odnosi korzyść w postaci zdobytej bramki. Skoro w Zabrzu anulowali nam bramkę na 2:2 bo Mygas w wyskoku przypadkowo trącił Zabrzanina w efekcie czego mieliśmy korzyść w postaci bramki to tak samo dzisiaj sędzia powinien gwizdnąć rękę Jagi. Bądźmy obiektywni w ocenie i powiedzmy sobie szczerze, że przez decyzje sędziów niestety jesteśmy ubożsi o kilka punktów a przez swoją niefrasobliwość o kolejne kilka (remisy jesienne z Górnikiem i Śląskiem oraz porażki z Legią to tak na szybko). Suma summarum moglibyśmy zliczyć na podstawie tych wymienionych meczów między 8 a 11 punktów a wówczas nasza sytuacja byłaby o niebo lepsza. Ale spokojnie. Jest 8 meczów i przy takiej grze oraz wyeliminowaniu wielbłądów jak również przy sprawiedliwym sędziowaniu powinno być dobrze bo generalnie we wszystkich meczach prezentujemy w miarę równy poziom.

Pisałem jak najbardziej poważnie.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm


Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez novack 2019-04-07, 9:26 am

Stało się, Szymon pauzuje w meczu o 6 punktów z Płockiem, strata trudna nawet do oszacowania, ale wraca Możdżeń i Nowak, i jeśli uda nam się wyrwać ze słabym Płockiem punkty u siebie, to takie dwa tygodnie odpoczynku dla Szymona przed finałową rozgrywką po podziale tabeli, mogą okazać się decydujące o utrzymaniu. Możdżeń i Nowak jeśli pierwszy zagra defensywnego, mogą dać radę. Gorzej jest ze środkiem obrony, bo bez Totha i Polczaka został sam Cichocki, czyli trzeba kogoś "doszukiwać", więc eksperyment, a na środku obrony nie robi się eksperymentów. Może Gressak już się podkuruje, ale to nie jest jego runda. Po głowie chodzi mi szatański pomysł, by... zakopać topory wojenne i dać szansę Kokoszce, ale zupełnie nie mam wiedzy w jakiej jest dyspozycji, czy trenuje z drużyną i jak bardzo te topory wojenne do tej pory były używane. Jest też jeszcze inne wyjście, otóż Waldek potrafi świetnie zorganizować grę na trzech obrońców, ale wychodziło to dobrze jak był Toth, teraz go nie będzie. I dochodzimy to napastników, i... chyba ten mecz pokazał jak niekompletnym napastnikiem jest Olaf, Gabedawa uraz mięśniowy, a porcelanowy Sanogo jest porcelanowy. Do tej pory łatało się Pawłowskim, ale tym razem się nie załata. Oj ciężko ;-(
Ostatnio edytowano 2019-04-07, 9:29 am przez novack, łącznie edytowano 1 raz
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5702
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez RUDI 2019-04-07, 9:29 am

-"Żarko Udoviczić: Bardzo dobrze wyglądaliśmy dzisiaj na boisku. Walczyliśmy do końca. Jak będę mógł usnąć, to na pewno będzie mi się śniło imię i nazwisko: Zbigniew Dobrynin. Mam również tego Pana na Facebooku, jednak zaraz po wejściu do autokaru go usunę. To wszystko co chciałbym dzisiaj powiedzieć. "
Jakże ja lubię tego PANA PIŁKARZA :) czekam kiedy to usłyszę gdy jakaś matka lub ojciec zawoła "Żarko do domu ,kolacja !!!" ;-) (były już Isaury i itp to czemu nie Żarki :) )
Ps Chciałem zaznaczyć(nie broniąc za "wszelką cenę" naszych piłkarzy) że my mamy obraz TV piłkarz na boisku ma też kontakt słowny i może wiedzieć coś więcej (Kiedyś Szumski powiedział na temat sędziego który coś mu "sugerował" w sprawie obrony karnego ,wtedy chyba pierwsza taka interpretacja obrony karnego w 1 lidze ?)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez RUDI 2019-04-07, 9:34 am

novack napisał(a): Po głowie chodzi mi szatański pomysł, by... zakopać topory wojenne i dać szansę Kokoszce, ale zupełnie nie mam wiedzy w jakiej jest dyspozycji, czy trenuje z drużyną ....

A gdzie on ogólnie przebywa ? może trzeba wystawić jakiś PZPN -owski nakaz doprowadzenia go do klubu ,albo wynająć Rutkowskiego aby go odnalazł ? On przebywa w Sosnowcu czy dalej trenuje indywidualnie w Krakowie ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez novack 2019-04-07, 9:38 am

RUDI napisał(a):-"Żarko Udoviczić: Bardzo dobrze wyglądaliśmy dzisiaj na boisku. Walczyliśmy do końca. Jak będę mógł usnąć, to na pewno będzie mi się śniło imię i nazwisko: Zbigniew Dobrynin. Mam również tego Pana na Facebooku, jednak zaraz po wejściu do autokaru go usunę. To wszystko co chciałbym dzisiaj powiedzieć. "
Jakże ja lubię tego PANA PIŁKARZA :) czekam kiedy to usłyszę gdy jakaś matka lub ojciec zawoła "Żarko do domu ,kolacja !!!" ;-) (były już Isaury i itp to czemu nie Żarki :) )
Ps Chciałem zaznaczyć(nie broniąc za "wszelką cenę" naszych piłkarzy) że my mamy obraz TV piłkarz na boisku ma też kontakt słowny i może wiedzieć coś więcej (Kiedyś Szumski powiedział na temat sędziego który coś mu "sugerował" w sprawie obrony karnego ,wtedy chyba pierwsza taka interpretacja obrony karnego w 1 lidze ?)

Prezes powinien w przerwie meczu z Płockiem zorganizować konkurs w którym do wygrania będzie "Lunch w Żarkach z Żarko", lub "Wielkie żarcie w Żarkach z Żarko". Zabawa z jajem, a do tego promocja Zagłębia na terenach gdzie są do przyciągnięcia kibice.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5702
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez RUDI 2019-04-07, 9:52 am

novack napisał(a):Prezes powinien w przerwie meczu z Płockiem zorganizować konkurs w którym do wygrania będzie "Lunch w Żarkach z Żarko", lub "Wielkie żarcie w Żarkach z Żarko". Zabawa z jajem, a do tego promocja Zagłębia na terenach gdzie są do przyciągnięcia kibice.

No powiem Ci że pomysł super :brawo:
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez slawekchicago 2019-04-07, 10:28 am

I tu koledzy nasuwa sie pytanie . Ok Zarcie w Zarkach z Zarko i prezes sie zapyta to pewnie masz tam jakis lokal (Ty,Twoja rodzina czy znajomy) to co ja z tego bede mial .Ile dasz na klub ? Ile bylo pomyslow , ktore byly zlane przez "wlodarzy" ? Ale ok : Ja na okres tych 8 bitew zakopuje topor .BO ZACZYNAMY WSPOLNIE WOJNE O ZAGLEBIE , O BYC ALBO NIE BYC :brawo:

P.S. Topor zakopuje ale podpisu nie zmieniam :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez Kamilosx 2019-04-08, 7:53 am

Ja może nie chcę bronić Totha, ale obejrzałem ponownie mecz i rzuca się w oczy to, że środkowi obrońcy wrzuceni są na niesamowitą mine, bo nasi BOCZNi obrońcy są zdecydowanie najgorzej broniącymi zawodnikami w całej lidze. Mraz - na pewno najsłabszy boczny Ekstraklasy, połowa z tego forum bez problemu łyka go na 60 metrów. Mygas - w ofensywnie niezły, ale nie ma żadnego pojęcia o ustawianiu się.
Wystawianie tego duetu jest taktycznym samobójstwem.
Kamilosx
 
Posty: 230
Dołączył(a): 2004-09-06, 5:44 pm
Lokalizacja: Ooo Sosnowieec!

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez pete_zs 2019-04-08, 10:07 am

jackie57 napisał(a):
Piotrek34 napisał(a):A wolny zamiast karnego przy faulu na Sanogo? Gdyby to dotyczyło innej drużyny grającej p-ko Zagłębiu - karny murowany

O karnym nie mogło być mowy, zachowajmy obiektywizm.


Z pełnym szacunkiem Jackie, ale obiektywny okazał się Piotrek34, gdyż karnego na Sanogo potwierdził w Lidze + extra nawet zwykle pobłażliwy dla sędziów p. Sławek.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez Adamek182 2019-04-10, 9:23 pm

Oglądam sobie właśnie Man UTDvs Barca. Jest 58 minuta meczu, Suarez kopie piłke w nadbiegającego Shawa. Odległość? Nie więcej niż metr. Piłka trafia w ręke Shawa dokładnie tak samo jak w ręke gracza Jagi. "Oczywista ręka"-słysze w głośnikach. Nie trzeba VARu, to jest ręka i chu....nikt nie protestuje. Ale to jest liga mistrzów a nie polskie bagno.
Musiałem. Bo ciągle mnie boli.
Adamek182
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez August 2019-04-10, 10:16 pm

Ogólnie Raków mi zwisa natomiast uczciwie rzecz biorąc nie powinien był przegrać z Lechią a przynajmniej nie 0-1. A Lechia przeszła dalej przy wydatnej pomocy płockiej łysej pały. Niestety taki mamy klimat i to jak widać nie tylko dotyczy nas.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2019-04-11, 8:11 am

Oj Kol. Adamku182 - ten ból to trwa od dawien dawna - powoduje nawet problem
ze snem - przychodzą jakieś głupawe myśli do głowy - a skoro PZPN chętnie zabiera
punkty drużynie to może powinien również dodawać z winy pracowników PZPN.
W Zagłebiu Sosnowiec wszyscy są karani piłkarze , trener i nie wiem kto jeszcze
ale jak pisze Kol. August - taki mamy klimat i tyle.
Białystok przelal już czaręn goryczy i Klub powinien coś z tym zrobić
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez slawekchicago 2019-04-11, 9:57 am

Karny na Sanogo był i to od razu wykrzyczalem już po pierwsze powtórce . Nikt nie zaprzeczy Zagłębie BARDZO komuś nie pasuje i bez "pomocy" Var-u nie są w stanie Nas powstrzymać. Boję się KAŻDEJ stykowej sytuacji a takich bedzie teraz mnostwo
Ostatnio edytowano 2019-04-11, 11:01 am przez slawekchicago, łącznie edytowano 1 raz
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez novack 2019-04-11, 10:06 am

Jedno jest pewne, w nadchodzących dwóch meczach Waldkowi mogą... skoczyć ;-)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5702
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: JAGIELONIA Białystok - ZAGŁĘBIE Sosnowiec 6.04.2019 15.

Postprzez August 2019-04-11, 10:38 am

novack napisał(a):w nadchodzących dwóch meczach Waldkowi mogą... skoczyć

Znając temperament Waldusia nie zdziwiłbym się aby i z trybun czego nie wywinął np. zabawił się w jakiego streakera :)
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: polokoktowiec, Tomcjo