GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez rio99 2019-02-23, 9:57 pm

Ja troche nie potrafie pojac wpisow osob ktore wklejaja regulamin var. Szczegolnie ochoczo gdy jestesmy poszkodowani. Jak ci sedziowie maja taka racje za kazdym razem to bedziemy max 1lige do konca swoich dni. System var jest najczwsciej uzywana na niekorzysc Zaglebia to nie moze byc przypadkiem , mamy slaba druzyne ale czy ciagle dobijanie nas nie wplywu na morale ? Jestesmy jedyna ekipa gdzie var sprawdza sie zawsze zeby nam zaszkodzic a szczegolnie ochoczo gdy na powtorkach zobacza ze faktycznie jest powod by nas ujebac , nie uznac gola lub zmienic decyzje co do karti. Czy ogladajac mecze innej ekipy w ekstraklapie widzieliscie tyle interwncji varu i zmian decyzji? Jestesmy jebani i to wczciwy sposob bo tylko nas tak dokladnie sprawdzaja a gdy nam sie "cos" nalezy nawet nie sprawdzaja sytuacji. Jestesmy z nozem na gardle , transfery chujowe a co niektorzy mowia ze jak sie strzela.po slupkach to sie nie wygrywa. No fakt ale cie w chuja robia to sie grac odechciewa . Zarzad jest do wyjebania co chyba pisalem pierwszy tutaj ale wiekszosc miala to w dupie i nawet teraz co niektorzy martwia.sie o biuro marcina. Co on.biedny zrobi ? Znowu rozjebie biuro jak w ukrytej prawdzie:) Ale juz najlepsi.sa ci co za duzo wiedza i nie chcieli by tego wiedziec ale nie powiedza.
rio99
 
Posty: 70
Dołączył(a): 2007-02-23, 9:16 am


Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2019-02-23, 10:01 pm

rio99 napisał(a):Ja troche nie potrafie pojac wpisow osob ktore wklejaja regulamin var.

A to już nie moja wina.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2019-02-23, 10:02 pm

rio99 napisał(a):Ja troche nie potrafie pojac wpisow osob ktore wklejaja regulamin var. Szczegolnie ochoczo gdy jestesmy poszkodowani. Jak ci sedziowie maja taka racje za kazdym razem to bedziemy max 1lige do konca swoich dni. System var jest najczwsciej uzywana na niekorzysc Zaglebia to nie moze byc przypadkiem , mamy slaba druzyne ale czy ciagle dobijanie nas nie wplywu na morale ? Jestesmy jedyna ekipa gdzie var sprawdza sie zawsze zeby nam zaszkodzic a szczegolnie ochoczo gdy na powtorkach zobacza ze faktycznie jest powod by nas ujebac , nie uznac gola lub zmienic decyzje co do karti. Czy ogladajac mecze innej ekipy w ekstraklapie widzieliscie tyle interwncji varu i zmian decyzji? Jestesmy jebani i to wczciwy sposob bo tylko nas tak dokladnie sprawdzaja a gdy nam sie "cos" nalezy nawet nie sprawdzaja sytuacji. Jestesmy z nozem na gardle , transfery chujowe a co niektorzy mowia ze jak sie strzela.po slupkach to sie nie wygrywa. No fakt ale cie w chuja robia to sie grac odechciewa . Zarzad jest do wyjebania co chyba pisalem pierwszy tutaj ale wiekszosc miala to w dupie i nawet teraz co niektorzy martwia.sie o biuro marcina. Co on.biedny zrobi ? Znowu rozjebie biuro jak w ukrytej prawdzie:) Ale juz najlepsi.sa ci co za duzo wiedza i nie chcieli by tego wiedziec ale nie powiedza.


Zapraszam kolege na spotkanie bo wyraznie bije do mnie. Ja w przeciwienstwie do jaroszewskiego wyslucham i odpowiem .Dlaczego ? Bo mi zalezy . Bo ZAGLEBIE TO MY a nie ja
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2019-02-23, 10:03 pm

No cóz to jest wątek o meczu z Górnikiem - na naszej stronie jest skrót meczu
widać bardzo dokładnie jak grajek Górnika podłożył się pod naszego Greka
a po drugie Pan sędzia puścił gre i po dobrych kilku zagraniach zaczął prace
z Varem. Można to sprawdzić na naszej stronie.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2019-02-23, 10:14 pm

Panie Tadziu, na portalu wpolityce.pl też tak twiedzą: Na powtórkach widać, że obaj piłkarze przepychali się na boisku, a piłkarz Górnika podszedł pod rękę graczowi Zagłębia. Ale cóż, biednemu wiatr w oczy. https://wpolityce.pl/m/sport/435251-euf ... w-sosnowcu
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez rio99 2019-02-23, 10:24 pm

Nie tyle ze bije tylko uwazam ze albo sie o czymsowi lub nie porusza tematu. Gdyz pierdolenia wiem ale nie powiem , nie moge powiedziec lub nie jestem odpowiednia osoba zeby wiedziala to mam dosc. Sami tutaj na tym forum kiedys zostalismy uznani kibicami gorszego sortu ale byc moze niektore sprawy mnie/nas nie powinny dotyczyc. Natomiast Ty kol. Slawku z tego co rozumiem napisales o sytuacji Zaglebia pod wzgledwm sportowym. Zarowno sekcji pilki jak i hokeja i wiesz ze nic nie osiagniemy ale nie powiesz. Uwazam ze jak wiesz to pisz.bo dotyczy to nas wszystkich. Bo to ze z Jaroszewskim nic nie osiagniemy to wiedzialem i pisalem od pierwszych dni jego prezesury bo to byla i jest zwykla pizda ktora zawsze musi miec kogos nad soba bo tylko na marionetke sie nadaje i tak bylo od
nauczyciela wf przez prezentera tv do niby prezesa
rio99
 
Posty: 70
Dołączył(a): 2007-02-23, 9:16 am

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2019-02-23, 10:38 pm

Kol.rio99 dosc pisania i gadania bylo . Slusznie zauwazyles ze to My gorszego sortu jestesmy winni . Pozwol ze niektore rzeczy pozostana w zanadrzu przy okazji ewentyalnych rozmow
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez pyla 2019-02-24, 1:33 am

Bardzo jest mi przykro że nasze kochane ZAGŁĘBIE przegrało :twisted: ale jak widze na naszym forum ludzi którzy z tego się cieszą to szlag mnie trafia :czerwona: Byłem na meczu w Zabrzu i powiem wam jedno takiego strachu przed drużyną przyjezdną nie widziałem , a końcówka to nawet kibice kórnika nie mogli w to uwierzyć że ten mecz wygrali. Jutro też są mecze zobaczymy ile mamy straty. Nie jestem wielkim optymistą ale od ponad 50 lat kibicem , Naszego Kochanego ZAGŁĘBIA i nie pozwole sobie aby tak nim poniewierać. Nie wiem co jeszcze napisać . Wiem jedno na KORONIE na pewno będę i zawsze z mim kochanym ZAGŁĘBIEM. Pozdrawiam .
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez pyla 2019-02-24, 2:57 am

Aby nie było nie porozumienia , urodziłem się w SOSNOWCU na Pogoni na ul. Reymonta 25. Na Zagłębie chodze od 55 lat . Zycie potoczło się tak że od 15 roku życia chcąc się uczyć musiałem mój kochany SOSNOWIEC opuścić. Ale nie opuściłem mojego kochanego ZAGŁĘBIA. Bóg tak chciał że ma w jedną strone na mecz 50 km ale wiem jedno TO jest dla mnie Święto jak moje kochane ZAGŁĘBIE gra.























sosnowcu
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez pyla 2019-02-24, 3:42 am

Nasz trener ma racje - piłka nożna to nie balet - to samo było z ARKĄ proszę sobie jeszcze raz obejrzeć karnego prrzećiwko nam . Czy to na pewno był fałl. Może maruda jestem. Żeby nie było - jestem za VAR tylko jes jedno . Jak siedzi tam- nie tylko pan Boniek , ale ludzie pokroju KOWALCZYKA -to ciemno to widze. Godzina póżna ale żona śpi a Ja dalej o ZAGŁĘBIU.Pozdrawiam.
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez jacmar 2019-02-24, 8:23 am

Żeby nie dać z siebie zrobienia idioty swoją radość po zdobyciu bramki musimy powstrzymać do momentu wznowienia gry ze środka a to robi się chore rozumiem spalony, młyn w polu karnym ale nie sytuacje jeden na jeden metr przed nosem sędziego,chyba coś z tym Varem jest do poprawy.
jacmar
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2007-05-14, 12:39 pm

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2019-02-24, 8:35 am

Widzę ze kolega tez słabo spał . To forum to głównie weterani i nie trzeba nam mówić co i jak . My będziemy na meczach i po spadku do I ligi i po spadku do II jeśli się przydarzy . Marudzimy i narzekamy ale nie opuścimy Zagłębia bo to niemożliwe . Ja tez mam trochę daleko do stadionu a trzy mecze udało mi się zaliczyć w zeszłym roku a i w tym dwa to minimum . Ja się wściekałam po meczach z Górnikiem i Cracovia w Sosnowcu bo wiedziałem ze tamte mecze wygrać to obowiązek przed meczami z trudniejszymi rywalami . Niestety miałem racje . Teraz tez zaczęliśmy wprawdzie od dwóch wyjazdów ale graliśmy z trzema najsłabszymi . Ja typowałem piec punktów a mamy trzy . Liga to tez matematyka . Wytypowałem mecze do 30 kolejki i po poprawkach Górnik 30 pkt , Arka 29 pkt , Miedź 28 pkt a Zagłębie tylko 26 bo już dwa straciliśmy . Do końca typowałem Korona 1 ( teraz wątpię ) , Cracovia x, Lechia 2, Miedź 1, Wisła K x, Jagiellonia 2 , Wisła P 1 . I gdzie tu szukać dodatkowych punktów . Może remis z Lechia , może zwycięstwo nad Wisła K . Cracovii raczej nie pokonamy a przecież inni mogą zdobyć więcej punktów niż to ja typowałem . Tak ze to ze po 30 kolejkach będziemy na ostatnim miejscu to już pewne . Pozostaje dodatkowe 7 meczy z których 4 na wyjeździe . Trzeba wierzyć ze coś jeszcze ugramy a przede wszystkim ze drużyna osiągnie najwyższa formę na ostatnie mecze i będzie szła jak burza . Dlatego varowe podcinanie skrzydeł powoduje ze duch w tej zlepionej na prędce może upaść .
Tak krytykujemy Jaroszewskiego ale on sam do tego prowokuje . Ja uważam ze z Wrzesińskim byśmy tego meczu nie przegrali ale nie wiemy dlaczego się go tak łatwo pozbyto . Podobno nie dostaliśmy za niego kokosów wiec dlaczego pozwolono mu odejść . Jestem pewien ze gdyby z nim porozmawiać i trochę wymusić dotrzymanie umowy to do maja by został . Na pewno byłby słabszy niż jesienią ale i tak miałby istotny wpływ na ilość punktów . No ale Jaroszewski prawdy nigdy nie powie jak to z nim było .
Tomcjo
 
Posty: 7049
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2019-02-24, 9:41 am

Szanowny Kol. August - serdecznie dziękuję za zacytowanie portalu wpolityka -
stwierdzenie jakie tam padło to jeden z przykładów jak słaby sztab sędziowski
pracuje w Extra. Identyczna sytuacja była w meczu z Arka i rzutem karnym.
My Seniorzy Kibice Naszego Zagłębia nie akceptujemy aby nas traktowano jak
"gorszy sort" i dlatego nie akceptujemy takich zachowań. Jestem świadom że
nie wiele wskóram ale muszę żyć zgodnie z zasadami prawdy i przestrzegania
obowiązującego prawa i takie patologie pokazuję.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez achter 2019-02-24, 9:50 am

FB_IMG_1550998039425.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
achter
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: GÓRNIK ZABRZE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2019-02-24, 9:51 am

Tadeusz Wisniewski napisał(a):My Seniorzy Kibice Naszego Zagłębia nie akceptujemy aby nas traktowano jak
"gorszy sort" i dlatego nie akceptujemy takich zachowań. Jestem świadom że
nie wiele wskóram ale muszę żyć zgodnie z zasadami prawdy i przestrzegania
obowiązującego prawa i takie patologie pokazuję.

Szacowny Panie Tadku, nie wiem skąd u Pana takie przekonanie o gorszym sorcie. Nie ma i nigdy nie było i być nie powinno takich podziałów. Natomiast nie jest czymś takim różnica zdań czy poglądów. Często się różnimy ale jak Pana nie widać na forum to jakby Wygwzdów od Sosnowca odłączono. Serdecznie i gorąco pozdrawiam.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników