ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC_ARKA GDYNIA 16.02.2019.GODZ.18

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC_ARKA GDYNIA 16.02.2019.GODZ.18

Postprzez RUDI 2019-02-17, 10:52 am

A ja z innej "beczki" ,może czytają to palanty które gwizdały na "otwartej" podczas minuty ciszy -JESTEŚCIE FRAJERAMI I GNOJAMI JAKICH MAŁO - hu..j wam w du.. degeneraci :twisted:
Ostatnio edytowano 2019-02-17, 12:37 pm przez RUDI, łącznie edytowano 1 raz
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC_ARKA GDYNIA 16.02.2019.GODZ.18

Postprzez django 2019-02-17, 11:07 am

pyla napisał(a): Bardzo ciekawa jest diagnoza że drużyny z którymi wygrywamy są w kryzysie. Proponuje przestać się samobiczować a zacząć kibicować.


Nie tylko ciekawa, ale nawet prawdziwa.

- Arka przed meczem z Zagłębiem nie wygrała pięciu kolejnych meczów.

- Pogoń przystępowała do meczu z Zagłębiem po dwóch porażkach, a później nie wygrała pięciu kolejnych meczów.

- Miedź przed meczem z Zagłębiem była bez zwycięstwa przez 4 mecze, po Zagłębiu nie wygrali również czterech. Dostawali przy tym po 4 gole od takich potentatów jak Arka i Śląsk.

Jeżeli to nie były drużyny w kryzysie, to napisz swoją definicję tego słowa.
django
 
Posty: 4015
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC_ARKA GDYNIA 16.02.2019.GODZ.18

Postprzez slawekchicago 2019-02-17, 11:44 am

Początkowo Żarko Udoviczić był przewracany w polu karnym, kiedy mijał już swoim dosiężnym krokiem obrońcę. Sędzia długo analizował sytuację przy wideo weryfikacji i uznał, że bramkę trzeba odwołać.

Rece opadaja jak sie czyta nasza oficjalna strone :twisted:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC_ARKA GDYNIA 16.02.2019.GODZ.18

Postprzez Blajpios 2019-02-17, 11:53 am

django napisał(a):
pyla napisał(a): Bardzo ciekawa jest diagnoza że drużyny z którymi wygrywamy są w kryzysie. Proponuje przestać się samobiczować a zacząć kibicować.


Nie tylko ciekawa, ale nawet prawdziwa.

- Arka przed meczem z Zagłębiem nie wygrała pięciu kolejnych meczów.

- Pogoń przystępowała do meczu z Zagłębiem po dwóch porażkach, a później nie wygrała pięciu kolejnych meczów.

- Miedź przed meczem z Zagłębiem była bez zwycięstwa przez 4 mecze, po Zagłębiu nie wygrali również czterech. Dostawali przy tym po 4 gole od takich potentatów jak Arka i Śląsk.

Jeżeli to nie były drużyny w kryzysie, to napisz swoją definicję tego słowa.
No, prawdziwa. I co z tego? Tyle, to każdy jako tako rozgarnięty a obserwujący wyniki Zagłębia wie. I Kolega - w moim odczuciu, oczywiście, jeżeli jest inaczej, Kolega pyla za siebie się wypowie - ale w moim odczuciu tego nie negował. Napisał, że ciekawa - to może znaczyć, że więcej niż tylko prawdziwa. W moim odczuciu Kolega przestrzega przed pójściem za daleko z wyciąganiem negatywów i/lub przed poddaniem się skwaszeniu tak dalece, że np. prawdę pisze się, by przemilczeć dobre strony a wyolbrzymić negatywy odbierając entuzjazm. Przestrzega przed czymś takim, co prezentuje w recenzji z wczorajszego meczu wysmażonej przez weszło, którą to relację podpowiada ktoś w wątku o prasie, zerknąłem, choć spodziewałem się efektów manipulacyjnych. O Polczaku jedynie wspomniane to, co im pasuje do "sprawdzonej tezy", czyli błąd z początku - i ani słowa o dobrej grze. Więcej o negatywach G. Gebedawy niż o pozytywach Sz. Pawłowskiego, aczkolwiek o nim bardzo ładnie napisane i chwała za to. W praktyce jednak - zostaje wrażenie, że tylko dwóch dobrze zagrało, bardzo dobrze, reszta, w zasadzie jak zawsze. OK! Nie można stwierdzić, że zrelacjonowali inny mecz, nie można powiedzieć, że nie napisali o pozytywach i nie dostrzegli zwycięstwa. Jednak, to, co napisali potwierdza, że raczej nie są specjalnie zainteresowani dobrą marką Zagłębia. Cóż. Mają jakieś tam prawo do tego.
Co jednak z kibicami Zagłębia?
Wydaje mi się, że Kolega pyla pisze - podobnie zresztą do mojego apelu - teraz skoncentrujmy się na wsparciu. Oceny prawdziwe wszystkie i domaganie się wyciągnięcia wniosków: dopiero gdy gra będzie na ten sezon skończona. Teraz - prawdy na bieżąco trzeba, ale też i tego, by przede wszystkim wspierać. Oczywiście, dobrze, że prawda broni przed idiotyczną, czy w ogóle niepotrzebną euforią - ale prawdą jest też, że nie można zabijać sceptycyzmem, prawdą jest teraz także wspieranie w walce i niedobrze jest podawać prawdę tak, że ma efekt demobilizacyjny, pomniejszający.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC_ARKA GDYNIA 16.02.2019.GODZ.18

Postprzez RUDI 2019-02-17, 11:54 am

slawekchicago napisał(a):Rece opadaja jak sie czyta nasza oficjalna strone :twisted:

Bo to jest "angielski humor" ;-) ,trzeba go "zrozumieć" :) jestem zdziwiony że Ty tego nie wiesz ? ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC_ARKA GDYNIA 16.02.2019.GODZ.18

Postprzez Tomcjo 2019-02-17, 3:11 pm

Udovicic po golu otrzepywał się i trząsł rękami . Co to mogło znaczyć ? Może ze najgorszy mecz w karierze we Wrocławiu zostawia za sobą i teraz już tylko stary dobry Żarko ?
Tomcjo
 
Posty: 7034
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC_ARKA GDYNIA 16.02.2019.GODZ.18

Postprzez pyla 2019-02-17, 11:29 pm

Miałem odpisać Django na jego post ale Blajpios mnie wyręczył / dzięki /. Jeżeli z Górnikiem zagramy z takim zaangażowaniem i wolą zwycięstwa jak z Arką i nie popełnimy za dużo błędów w obronie to będzie dobrze. A może w końcu Górnika dopadnie jakiś kryzys :-) Pozdrawiam.
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC_ARKA GDYNIA 16.02.2019.GODZ.18

Postprzez August 2019-02-18, 9:04 am

Tomcjo napisał(a):Udovicic po golu otrzepywał się i trząsł rękami . Co to mogło znaczyć ? Może ze najgorszy mecz w karierze we Wrocławiu zostawia za sobą i teraz już tylko stary dobry Żarko ?

http://sportdziennik.pl/udoviczic-wyrzu ... le-emocje/
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC_ARKA GDYNIA 16.02.2019.GODZ.18

Postprzez Blajpios 2019-02-22, 5:25 pm

xenon napisał(a):Jest dobry doping i frekwencja to i gra lepsza no i są zwycięstwa, szkoda, że jest zakaz wyjazdow bo w zabrzu i krakowie przydałoby się wsparcie.

Hm. Przyznam się do pewnych myśli, które "mnie naszły" - gdy zobaczyłem ten wpis i zestawiłem z tym wszystkim, co tu pada na piłkarzy, jak z uporem niektórych się traktuje negatywnie nie zostawiając żadnych szans na oddech i odbierając im nadzieje na poprawę; z pewnością te myśli są z troski o Zagłębie i są wyrazem życzliwości, marzeń, nadziei na "dobry byt" Zagłębia. Czasami jednak to przejęcie się idzie tak daleko, że wręcz zapomina się o tym, co byłoby w interesie Zagłębia. Przykładem - choćby karne "wytykane" P. Polczakowi. Tajemnicą poliszynela jest, np. że P. Brożek ordynarnie oszukał przy karnym w meczu z Wisłą, bo sam to opowiadał - więc w interesie Zagłębia byłoby "nie liczenie" w rozmaitych sytuacjach tego karnego (oczywiście, nie da się tego wycofać z oficjalnych statystyk, skoro nie przeszedł drogi odwołania i weryfikacji - ale chodzi o "obieg mentalny"). Podobnie -jeszcze bodaj z jednym wątpliwym. Jednak - "jedzie się równo" z nim, ile to karnych sprokurował - i zgadza się potulnie w pozazagłębiowskich relacjach, jak to kiepski zespół, tyle karnych...

No, to takka mnie myśl wtedy "naszła", gdy przeczytałem wpis Kolegi xenon: Kurcze, no wreszcie ktoś zacznie pisać prawdę, czyli wytykając - o tym, co zrobili "organizatorzy wiernopoddańczo-potulnego naśladownictwa wielkich wodzów z Legii", które spowodowało ukradzenie Zagłębiu dopingu kibicowskiego w szczególnie ważnych, przełomowych meczach tej rundy...
Hm. Coś poszło nie tak, jeżeli chodzi jednak o komentarze w tej sprawie. Dlaczego?
Nie, nie jest ze mną tak źle, jeżeli chodzi o rozeznanie, bym był jednak zaskoczony, że tu nie sypnęło się trochę paralelnych opinii.
Niestety. To też coś mówi - np. o przyszłości.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników