Przygotowania do wiosny 2019 Mission Impossible

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przygotowania do wiosny 2019 Mission Impossible

Postprzez Tomcjo 2019-02-16, 9:02 am

To moje przepowiednie przed sezonem

„Po sezonie zasadniczym
12 Śląsk 33 pkt
13 Wisła P 31 pkt
14 Górnik 29 pkt
15 Miedź 29 pkt
16 Zagłębie 28 pkt

Wyszło mi ze rundę zasadniczą zakończymy na ostatnim miejscu ale ze sporymi nadziejami na rundę finałowa .”

A co się zmieniło ?
Przy typowaniu wszystkich kolejek potem taka tabela działa trochę na odwrót . Arka miała wygrać a przegrała i straciła 3 pkt . My po meczu z Arka nic nie zyskamy bo typowałem zwycięstwo ale jeśli przegramy to stracimy 3 pkt które trzeba odrobić w meczu gdzie typowałem porażkę np z Lechia .
Ta tabela pokazuje ze nasza sytuacja nie jest tak beznadziejna jak gra ze Śląskiem .

Po 30 kolejkach
11 Śląsk 35 pkt. . chyba uciekł z pod topora dzięki naszej pomocy
12 Wisła 31 pkt. . typuje słaby ich początek ale potem się otrząsną
13 Arka 30 pkt. . Niespodzianka ale przegrali z Korona u siebie
14 Górnik 28 pkt. . Przegrali z Pogonią a typowałem remis
15 Miedź 28 pkt. . Liczę na nich
16 Zagłębie 27 pkt. .
Nie wolno nam nie wygrać z Arka a w Zabrzu minimum remis bo odejmą nam się punkty .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: Przygotowania do wiosny 2019 Mission Impossible

Postprzez August 2019-02-17, 11:20 pm

Blajpios napisał(a):W każdym razie, jeżeli to to - nie słyszałem od B. Leśnodorskiego żadnego nawiązania do Zagłębia Sosnowiec wprost.

Właśnie obejrzałem Ligę+ekstra z udziałem Leśnego. Bogusław wyraźnie stwierdził -w kontekście wcześniejszej pomocy klubom -że już takie rzeczy przechodził. Powiedział mnie więcej że jeśli chodzi o Zagłębie Sosnowiec to „przez dwa czy trzy poziomy rozgrywkowe ciągnęliśmy do tej ekstraklasy i dzisiaj bardziej mnie przejmuje to że oni mogą spaść z tej ligi”. Potwierdzam również ambiwalentny stosunek Leśnego wyrażony do spółek miejskich jak mniemam na kanwie doświadczeń z Sosnowcem.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przygotowania do wiosny 2019 Mission Impossible

Postprzez Blajpios 2019-02-17, 11:52 pm

August napisał(a):
Blajpios napisał(a):W każdym razie, jeżeli to to - nie słyszałem od B. Leśnodorskiego żadnego nawiązania do Zagłębia Sosnowiec wprost.

Właśnie obejrzałem Ligę+ekstra z udziałem Leśnego. Bogusław wyraźnie stwierdził -w kontekście wcześniejszej pomocy klubom -że już takie rzeczy przechodził. Powiedział mnie więcej że jeśli chodzi o Zagłębie Sosnowiec to „przez dwa czy trzy poziomy rozgrywkowe ciągnęliśmy do tej ekstraklasy i dzisiaj bardziej mnie przejmuje to że oni mogą spaść z tej ligi”. Potwierdzam również ambiwalentny stosunek Leśnego wyrażony do spółek miejskich jak mniemam na kanwie doświadczeń z Sosnowcem.
Nie miałem zdrowia/czasu po tygodniu znowu dzisiaj oglądać tych programów (dziś być miał M. Jaroszewski) — ale za to odkryłem coś, co dawało mi podejrzenia, że inny program oglądałem - i mogło tłumaczyć tę rozbieżność wrażeń. Mianowicie - być może teraz domysł jest dobry i dla częściej oglądających to żadna niespodzianka, ale ja po prostu nie znam tych programów, stąd dla mnie mogą być odkrycia. W każdym razie, tydzień temu, gdy patrzyłem do programu, żeby zobaczyć, kiedy powtarzają, zobaczyłem "Liga + Extra Dogrywka, to pomyślałem, że to już komplet, największe wydanie: Liga + oraz jeszcze Dogrywka. Stąd po obejrzeniu, sądziłem, że całość, najobszerniejsze wydanie. Dzisiaj zaczynam podejrzewać, że ten plus to nie znaczy program plus dodatek (dogrywka) - tylko osobno program, osobno dogrywka. Nie chciałem już pisać na Forum, bo kto to prócz mnie zauważa, więc po co "truć głowę". Niemniej teraz wychodzi na potwierdzenie mojego domysłu i stąd niejasność informacji. Dzięki więc za te podpowiedzi. Jakkolwiek wydaje się przy tym - że ogólnego wrażenia o B. Leśnodorskim pewnie to nie zmienia, pozakręcane te jego gierki i pewnie radziłbym ostrożność, jeżeli chodzi o ocenę, "w co gra" ten człowiek.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: Przygotowania do wiosny 2019 Mission Impossible

Postprzez August 2019-02-17, 11:57 pm

Liga+ekstra idzie na c+ o 20 i trwa 90min. Dogrywka zaczyna się o 21.30 na c+ sport i trwa 45 min. Wypowiedź Boguslawa była w głównej części. Biorąc pod uwagę to że chłop ma swoich ludzi w klubie w jakiś sposób ma czy miał wpływ na jego funkcjonowanie. Pytanie tylko w jaki sposób skoro formalnie nie pełnił żadnej funkcji.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przygotowania do wiosny 2019 Mission Impossible

Postprzez turku 2019-02-24, 1:18 am

Wczorajszy mecz z kurnikiem chyba zaspojlerował nam scenę finalną w produkowanym przez jaroszewskiego a reżyserowanym przez Valdiego filmie. Spadek i to z wielkim hukiem. Bohater ginie na końcu. Bo niestety słabi aktorzy nie udźwignęli widowiska.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Przygotowania do wiosny 2019 Mission Impossible

Postprzez pyla 2019-02-24, 3:59 am

Turku - bardzo Cię szanuje ,ale to co pszesz to nie powinien pisać kibic ZAGŁĘBIA - nie chce mi się podejmoawać polemiki z tak szacownym forumowiczem. Ale wspomnisz mój wpis dzisiejszy . Nie me ch...ja żeby nasze ZAGŁĘIBIE nie zostało a extra. A do tego czasu będą różna fantas magorie np. KOWALCZYK.
pyla
 
Posty: 829
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Przygotowania do wiosny 2019 Mission Impossible

Postprzez turku 2019-02-24, 12:34 pm

W zeszłym sezonie cudem awansowaliśmy i chyba sam Dudek nie miał pojęcia jak mu się to udało. Na obecną chwilę piszemy nam drugi raz taki cud. A nic dwa razy się nie zdarza. Potrzebujemy takiej serii jaka ma Cracovia czy miała Pogoń, żeby jeszcze się liczyć. Każdy pisze no, ok teraz się nie udało ale jeśli w kolejnym meczu wygramy to jest szansa. Ale w kolejnym meczu też się nie udaje. Może zwyciężczymy z wisłami, miedzią to tyle na co nad stać . Nie wierzę w utrzymane, co więcej nie wierzę nawet w godny spadek. Jeśli się mylę, z radością na koniec sezonu to odszczekam.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Przygotowania do wiosny 2019 Mission Impossible

Postprzez petromar 2019-02-25, 7:51 pm

Sląsk prowadzi 2-0 , odjeżdzają nam wszyscy niestety,.... :-(
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Przygotowania do wiosny 2019 Mission Impossible

Postprzez zag23 2019-02-25, 8:03 pm

petromar napisał(a):Sląsk prowadzi 2-0 , odjeżdzają nam wszyscy niestety,.... :-(



juz wygrał...nie mozemy sie patrzec na wyniki tylko innych a na siebie..trzeba poprawic skutecznosc i ciagle w obronie trzeba poprawiac, czekam na Heinlotha...niepokoi to że atak mamy bardzo slaby na ten moment.
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników