10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez achter 2018-11-10, 10:32 pm

maniek-75-75 napisał(a):
August napisał(a):
maniek-75-75 napisał(a):sprzedaj zagłębie bogatemu inwestorowi, każdy na tym forum będzie Ci lache robił
Akurat bogatego inwestora Zagłębie już przerabiało. Ja mam natomiast wrażenie że dla wielu swoistym pragnieniem jest robienie łachy Prezesowi

Widać chłopie jakiś jest płytki. W dupie mam całego prezesa. Po prostu pokaż mi kogoś na jego miejsce.. Może sam ogarniesz to super? Nie pomyślisz się w wyborach? Czytaj was każdy jest mega super nie myślący się człowiek... I jeszcze jedno tak już ode mnie. Pamiętaj że rozliczać można po sezonie.. Ważne jak ktoś kończy a nie zaczyna. Alex Ferguson też miał lupę na początku....

:niezle: :brawo:
achter
 
Posty: 357
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście


Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez maniek-75-75 2018-11-10, 10:34 pm

Ważne żeś ty głęboko myślący. W kwestii zatrudnienia profesjonalisty kwestia sprowadza się do tego że jak widać na przykładzie klubu podstawowe u wyłączne kryteria to układy towarzyskie i polityczne. Jaroszewski przed Zagłębiem nie miał kompletnie żadnego doświadczenia w kierowaniu podmiotem prawa handlowego i to widać do dziś. O Stanku nawet nie warto wspominać[/quote]
O stanu nie wspominam a kto był chętny prócz Marcinaka na objęcie tej funkcji? Ja rozumiem że chcesz dobrze dla klubu ale nie pisząc jedno i to samo od 3 lat. Jest tak i c***. A propos na kogo innego byś głosował na prezydenta? Przecie każdy wie że jak by checinski przegrał kasa na klub była by ujebana i witaj 2 ligo... Więc wstrzymać pory bo jeszcze dużo meczy i możemy śmiało w 8 wylądować.. To tylko qrwa gra...
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez achter 2018-11-10, 10:38 pm

hanson napisał(a):Napisałem elaborat ale oczywiście cały tekst musiał mi się skasować, także spróbuje w punktach skrócić co chciałem przekazać.
1. Zagłębie za Derbina i za Magiery grało ofensywną i ładną piłkę dla oka.
2. Zagłebie za Tych dwóch trenerów miało, dobry skład co przekładało się na wyniki, niestety zabrakło szczęścia, tudzież zaważyły inne czynniki poza sportowe, że nie awansowaliśmy, ale miało się odczucie że, Zagłębie na awans zasługuje.
3. Za trenera Dudka, Zagłębie miało gorszy skład niż za poprzedników, nie grało, nie prezentowało się, ani nawet na papierze nie zasługiwało na awans.
4. Awansowaliśmy dzięki niesamowitemu szczęściu, Zagłębie grało stylem na obronę Częstochowy to prawdziwy cud, że wpadało to 1-0 i udawało się to dowozić do końca. Zagłębie na boisku prezentowało się często znacznie gorzej niż przeciwnik z którym udawało się wygrać. I wyglądało to tak jak by cała liga grała pod nas. Myślę, że zanim Dudek do nas przyszedł... i zrobił niesamowitą szczęśliwą serie... mniejszym zaskoczeniem byłby spadek do 2 ligi niż awans do ekstraklapy.
5. Zagłębie awansowało ze składem( przynajmniej jeśli chodzi o obronę) za słabym jak na górną część tabeli pierwszej ligi a co dopiero na ekstraklasę.
6. Zagłębię dokonało kilku transferów, które realnie wzmocniło nasz skład np heinloth czy Pawłowski.
7. uważam że Polczaka, nie ma co winić aż tak za błędy które popełnił... oprócz pilnowania swojego zawodnika, musiał naprawiać błędy popełnione przez Jędrycha czy Cichockiego... myślę, ze gdyby obok miał partnerów na których, można polegać jego gra również wyglądała by dużo lepiej.
8. Zagłębie w stosunku do czasów pierwszych dwóch trenerów wymienionych wyżej, straciło swoją perłę - Martina Pribule - który robił różnice i był motorem napędowym Zagłębia i w moim odczuciu najlepszym zawodnikiem Zagłębia w ostatnim 10 leciu.
10. Gdyby przed sezonem odciąć ręce naszym obrońcą moglibyśmy być w połowie stawki.
11. Mimo ogromnego pecha, jaki mamy, złej sytuacji kadrowej, nieszczęścia osobliwego w postaci Jędrycha, Stanka, Cichockiego i Jaroszewskiego widzę światełko w tunelu
12. Zagłębie powinno zostawić:
Udovicić,Polczak,Wrzesiński, Mello, Milewski, Vokic, Sanogo, Pawłowski, Kokoszka, Mraz, Heinloth, Kudła - i to powinien być szkielet drużyny.
13. Nowaka i Pribule trzeba przeanalizować, Panowie mają już swoje lata są u schyłku kariery, natomiast oboje mają praktycznie najpoważniejsze kontuzje jakie mogą się przytrafić piłkarzowi( z pominięciem złamania nogi w kolanie czy złamania kręgosłupa.
14. Reszta won
15. Potrzebujemy 2 obrońców, Rozgrywającego pomocnika, i dwóch napastników - na gwałt którzy okażą się transferami równie trafionymi co Pawłowski czy Heinloth i to powinien być priorytet w najbliższym okienku transferowym.
16. Przy odrobinie szczęścia, ogromu pracy trenera i zawodników pojawi się światełko w tunelu, że się utrzymamy. Szkoda że poprzedni tekst się skasował bo pozwoliłem sobie na małą analizę poszczególnych zawodników no ale cóż...
17. Mam obawę, że jeśli się nie utrzymamy.. to zostaniemy z ręką w nocniku. Bo skład może tak znacząco się osłabić, że z rozpędu spadniemy do 2 ligi.

:niezle: :brawo: jestem cholernie ciekaw Twoich analiz może się jeszcze skusisz, nalegam to ciekawsze niż ciągłe narzekanie co po niektórych
achter
 
Posty: 357
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez achter 2018-11-10, 10:49 pm

achter napisał(a):12. Zagłębie powinno zostawić:
Udovicić,Polczak,Wrzesiński, Mello, Milewski, Vokic, Sanogo, Pawłowski, Kokoszka, Mraz, Heinloth, Kudła - i to powinien być szkielet drużyny.

plus powrót Mularczyka a i nad Alexem bym się zastanowił ( i wystawiałbym tylko przeciw Wiśle :lol: )
achter
 
Posty: 357
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez Blajpios 2018-11-10, 10:50 pm

No, cóż. Wychodzi na to, że największą szansę "podbramkową", to miał Prezes Jaroszewski - ale nie pomodlił się i to w dniu prawdopodobnie przyszłego święta, gdy już będzie beatyfikowana - do Czc. Sł.B. Wincenty Jadwigi Jaroszewskiej, założycielki Benedyktynek - Samarytanek; zmarła właśnie 10 listopada - a wydaje się, że tu naprawdę wsparcia trzeba szukać większego. To tak pół żartem - pół serio na początek.
Kolegę achter przy okazji uspokoję - to normalne u wszystkich kibiców, pod wszystkimi szerokościami geograficznymi. Taki po prostu jest człowiek - jakkolwiek skala faktycznie zmienia się z narodu na naród. Na pociechę jest, że są jeszcze bardziej emocjonalne narody. Jakkolwiek dobrze jest, że i takie głosy przypominające, że jest coś takiego jak umiar i rozsądek się trafiają; byle nie przesadzić - typy takie jak my muszą przeczekać odpływ oceanu.
Jeżeli wracać do teorii spiskowych - to jeszcze "zacytuję sam siebie" - że do rozważań dodać można, że faktycznie pojawiają się pytania, czy aby bookmacherzy i zakulisowi gracze azjatyccy nie mają w garści polskiej ligi.
Sprawa VAR - zresztą i w kontekście powyższym, "reżyserowania gry", też może być na miejscu. W każdym razie. Domagałem się od dawna - i pisałem, że nie wprowadzą, póki nie opracują innych od "błędu sędziego, bo tylko jest człowiekiem": jakichś bocznych dojść do wyniku, choćby poprzez VAR. No, cóż. Może sędzia zastosował przy "sprawie Kudły" zasadę, o której chcę napisać, może inną jakąś... Moim zdaniem - ale i czytałem innych - powinno się wprowadzić, jeżeli chce się, by VAR służył uczciwości, jasną zasadę zaczerpniętą od tych, którzy mają więcej praktyki z videopowtórkami, jak np. hokej. W USA jest wyraźnie określone i tak być i tutaj powinno: sędzia zmienia po takiej konsultacji jedynie te decyzje, które ewidentnie, bez wątpliwości były błędne, materiał to pokazał bezsprzecznie. Jeżeli nie ma takiej jasności - to zostaje to, co intuicyjnie, w biegu czasu, orzekł. Natomiast do dyskusji jeszcze byłoby - czy na telebimach po jego takiej decyzji, powinno być pokazywane ujęcie, które uznał za ewidentnie zmieniające wcześniejsze odczytanie (druga dyskusja - czy też pokazywać potwierdzające jego boiskową decyzję). Cóż. Zakładam - że VAR ma więcej ujęć, więc póki co, póki nie ma takich zasad, to trochę dyskusją niedowidzących o kolorach są nasze wrażenia. Zakładam - że albo widział na innych ujęciach wyraźnie albo poszedł za myślą, że "nie widać wyraźnie" - bo wolę naprawdę bardzo, by nie trzeba uznać, że "kto inny dla innych racji go oświecił, jak reżyserować mecz". W ujęciach telewizyjnych - z jednej kamery wg mnie wychodziło "chyba jakimś choćby kudłem (wybaczy mam nadzieję tę "grę słów nazewniczych") dotknął głową piłki" - a w innym, że "chyba nie dotknął". Za mało, by rozstrzygać autorytatywnie. Tak. Ale - w związku z tym, dziwić może nie skorzystanie z VARu - nawet nikt z wozu nie podpowiedział w wypadku, gdy było przynajmniej "chyba nadepnął Płocczanin Mràza", bo to budzi podejrzenia, skoro VAR służy rozstrzygnięciom wątpliwości (ktoś już przypominał, że dla weszło chyba - Brożek, to doświadczony wyga świetnie zagrał a Mràz, to już paskudnie); podobnie - chyba M. Cichockiego też wypadałoby sprawdzić, bo też "na styku" ta ocena.
Cóż. Dla mnie jednak pozytywy były, nie zgodziłbym się, że przeszli koło meczu - wg mnie walczyli zdecydowanie i do końca. Po prostu - tyle umieją, ot co. Grać ładnie, przypomnę, choć zapomniano dawno - już za D. Dudka umieli - i też nie przez cały mecze. Chyba o tyle się zmieniło, może - że teraz bardziej te wyniki są na styk, bardziej "doskakują do gardła" do przeciwnika. Za D. Dudka nawet chyba momenty dobrej gry za to były jeszcze ładniejsze. Dwa ostatnie mecze - może skutek ciężkich treningów? - ale stracili na polocie, dynamice, szybkości. Natomiast - co do wcześniejszych plusów, też trzeba uznać, że chyba też już zostali lepiej rozpracowani przez rywali, już rywale nie pozwalają się tak łatwo zaskakiwać. W takim wypadku - to wychodzi na to, że teraz wszystkie sprawne akcje, dobre taktyczne przeczytanie przeciwnika i uniemożliwienie mu gry - tym bardziej zasługują na pochwałę. Tylko - co z tego? Wyniki tej samej miary.
Fakt. Po prostu - Zagłębie ma niski budżet, oczywiście - i najniższy obecnie poziom gry. Jednak np. - warto i pozytywy wymienić. Oczywiście, że Vokić jakiegoś porywającego meczu nie zagrał. Niemniej - zaczął nabierać odwagi, że może być graczem wśród starszych. Jedną z cichych nadziei, jakie łączyłem z przyjściem trenera Ivanauskasa, to była właśnie z tym zawodnikiem związana. Nie wiem, do jakiego stopnia byłby w stanie pomóc T. Puchaczowi, czyli obrońcy - ale mam nadzieję, że popchnie młodego Słoweńca ku skokowi rozwojowemu. Co jest zresztą nadzieją dla Zagłębia, mam nadzieję - czyli mam nadzieję, że nie jest wypożyczony albo zakontraktowany do końca sezonu - jego postęp gry znaczący, to niemal jedyna szansa na mówienie, że w Zagłębiu ktoś myśli, jeżeli chodzi o transfery. Jeszcze ewent. Heinloth, ale on już taki młody nie jest. Trochę klasy jeszcze pokazuje Sanogo - i nie wiem, czy rzeczywiście gwiazdorzy. Dla mnie - to po prostu już go rozczytali przeciwnicy. Faktycznie, poza tymi zawodnikami dzisiaj - to jeszcze Kudła naprawdę się pokazał nieźle i nawet można powiedzieć o jakimś postępie w jego grze (choć pytanie, czy starczy do transferu, na którym Zagłębie zarobi).
Cóż, na koniec, znów przypomnę sobie, jak to rzecz ująłem bodaj pod koniec poprzedniego sezonu, gdy ważył się awans. Pisałem - przede wszystkim, to jest sprawa, by uniknąć blamażu. Z jednej strony - dobrze jest przypomnieć się w Ekstraklasie. Z drugiej - nawet spadek po roku, nie byłby tragedią. Natomiast tragedią, na którą sobie Zagłębie nie może sobie pozwolić - to powtórzenie spadku w sytuacji, gdy "wszyscy" (czyli choćby "większość") - odetchną, że spadło Zagłębie, pozbyli się go, bo albo grą odstawiało żenadę - albo pozaboiskowymi gierkami. Kolejny taki sezon ze spadkiem w takich okolicznościach - to jednak zdecydowanie powinno być za wszelką cenę uznane za rzecz koniecznie do uniknięcia. Tu jednak - byłoby pytanie do włodarzy Zagłębia.
W każdym razie - z powyższych racji, to też bardzo życzyłem Zagłębiu, by punkt dzisiaj zdobyło. To dawało możliwość nie odstawania jeszcze od stawki.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez August 2018-11-10, 10:52 pm

maniek-75-75 napisał(a):O stanu nie wspominam a kto był chętny prócz Marcinaka na objęcie tej funkcji? Ja rozumiem że chcesz dobrze dla klubu ale nie pisząc jedno i to samo od 3 lat. Jest tak i c***. A propos na kogo innego byś głosował na prezydenta? Przecie każdy wie że jak by checinski przegrał kasa na klub była by ujebana i witaj 2 ligo... Więc wstrzymać pory bo jeszcze dużo meczy i możemy śmiało w 8 wylądować.. To tylko qrwa gra...

Jaroszewski to kolega Leśnodorskiego, który jako ówczesny Prezes Legii zrobił sobie z Zagłębia satelitę. Wspominał o tym Magiera w jednym z wywiadów. No i ludzie Leśnego nadal są Z drugiej byl też kumplem ówczesnej Wiceprezydenty i takoż został Prezesem. W kontekście wyboorów to myśle że ten klub wcześniej czy później zostanie ujebany bo kiedyś darowizny z Miasta się skończą. A jak widać przyzwyczajenie do łatwych pieniędzy jest.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez August 2018-11-10, 10:57 pm

hanson napisał(a):Potrzebujemy 2 obrońców, Rozgrywającego pomocnika, i dwóch napastników - na gwałt którzy okażą się transferami równie trafionymi co Pawłowski czy Heinloth i to powinien być priorytet w najbliższym okienku transferowym.

Potrzebujemy też na transfery pieniądze a jednocześnie powinnismy sue pożegnać z takimi wynalazkami jak Rzonca czy Torunarigha. A oni będą mieli co najmniej 1,5 roczne kontrakty i zaoewne ot tak z nich nie zrezygnują
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez maniek-75-75 2018-11-11, 6:28 am

August napisał(a):
hanson napisał(a):Potrzebujemy 2 obrońców, Rozgrywającego pomocnika, i dwóch napastników - na gwałt którzy okażą się transferami równie trafionymi co Pawłowski czy Heinloth i to powinien być priorytet w najbliższym okienku transferowym.

Potrzebujemy też na transfery pieniądze a jednocześnie powinnismy sue pożegnać z takimi wynalazkami jak Rzonca czy Torunarigha. A oni będą mieli co najmniej 1,5 roczne kontrakty i zaoewne ot tak z nich nie zrezygnują

Poprosza arkadio to da... W końcu każdy pitolil że na budowę zps się zadluzymy a jak się okazuje z własnej kasy będą to stawiać...
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez Lars 2018-11-11, 9:31 am

Sędziowanie to jest jakiś dramat. Sędzia ma Var, ma asystentów, a błąd za błędem. Wydaje mi się, że Kudła mógł zobaczyć czerwoną kartkę, upiekło mu się. Natomiast karny w doliczonym czasie to piłkarskie jaja.
Jesteśmy najsłabszą drużyną w lidze i pewnym krokiem, na dzień dzisiejszy, zmierzamy do I ligi. Wielka będzie radość hanysów, gdy znowu po 10 latach z wielkim hukiem spadniemy do I ligi.
Co nas może jeszcze uratować? Bezbłędne transfery zimą, świetlne przygotowanie fizyczne do wiosny, i mentalnie wyciągniecie z obecnych zawodników 150%. Niestety nie zbudowaliśmy kadry na Ekstraklasę i teraz mamy tego efekty.
W tym roku zdobycie jeszcze 3-4 punktów będzie ogromnym sukcesem dla tej drużyny. Na wiosnę strata z pewnością będzie spora. Zaczyna się robić coraz bardziej smutno w Sosnowcu.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez maniek-75-75 2018-11-11, 10:06 am

Lars napisał(a):Sędziowanie to jest jakiś dramat. Sędzia ma Var, ma asystentów, a błąd za błędem. Wydaje mi się, że Kudła mógł zobaczyć czerwoną kartkę, upiekło mu się. Natomiast karny w doliczonym czasie to piłkarskie jaja.
Jesteśmy najsłabszą drużyną w lidze i pewnym krokiem, na dzień dzisiejszy, zmierzamy do I ligi. Wielka będzie radość hanysów, gdy znowu po 10 latach z wielkim hukiem spadniemy do I ligi.
Co nas może jeszcze uratować? Bezbłędne transfery zimą, świetlne przygotowanie fizyczne do wiosny, i mentalnie wyciągniecie z obecnych zawodników 150%. Niestety nie zbudowaliśmy kadry na Ekstraklasę i teraz mamy tego efekty.
W tym roku zdobycie jeszcze 3-4 punktów będzie ogromnym sukcesem dla tej drużyny. Na wiosnę strata z pewnością będzie spora. Zaczyna się robić coraz bardziej smutno w Sosnowcu.
takie myśli trzeba wyrzucić, przecie było wiadomo że nowy trener cudo twórca nie jest. Jak prezes da ciała będą hejty na niego nie ziemskie, jak się postara będą go na rękach nosić, także wszystko w jego rękach :)
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez August 2018-11-11, 10:33 am

maniek-75-75 napisał(a):W końcu każdy pitolil że na budowę zps się zadluzymy a jak się okazuje z własnej kasy będą to stawiać...

I kto tu jednak jest płytki. Jednym z warunkków przetargu ogłoszonego przez UM jest budowa ZPS w ciągu 36 miesięcy. Zakładając, że udałoby sie jednak wybudować ZPS za - raczej - nierealne w dzisiejszych czasach 160 mln zł netto oznaczałoby, że przez ten czas z kasy Miasta tylko na budowę Jose Arkadio musiałby bulić ponad 50 mln zł (bez VATu do odzyskania). A jeszcze się nie spotkałem aby jakaś firma budowlana kredytowała tak ogromne przedsięwzięcie. Pomijając to że wpierw należy poczekać na faktyczne kwoty ofert, kredycik wieloletni bedzie.
maniek-75-75 napisał(a):Jak prezes da ciała będą hejty na niego nie ziemskie, jak się postara będą go na rękach nosić, także wszystko w jego rękach

Piłkarskie Zagłębie to nie zabawka a działalność Prezesa Spółki podlega cały czas ocenie. Koniec pierwszej części rundy zasadniczej to raczej dobry moment aby podsumować ten okres. Wbrew buńczucznym i pewnym siebie o awansie do pierwszej ósemki zapowiedziom Prezesa jesteśmy na samym końcu ale nie tyle to pozwala poddać krytycznej ocenie ten okres ale styli, transfery , cyrk z nowym trenerem. Fakty są takie, że odnieśliśmy tylko dwa zwycięstwa w całej rundzie, obrony praktycznie nie mamy, niemal w każdym ręku są jakieś jaja z udziałem naszych grajków. Z pozytywów, do meczu z Płockiem niemal w każdym meczu potrafiliśmy strzelić bramkę, fajnie graliśmy skrzydłami. Tyle, że dwie ostatnie kolejki raczej wskazują na to, że się skończyło. Mamy zaledwie paru grajków na poziomie ekstraklasowym i rozszyfrowanie taktyki raczjej nie stanowi trudności dla rywala. Te meczem, które zostały do końca do roku raczej nie pozwalają patrzeć optymistycznie. Chyba, że Waldi jednak wyzwoli nieznane pokłady umiejętności Rzoncy czy Torunarighi.
Awans i gra w ekstraklasie pokazuje przy tym jedną rzecz. Jakąś komunistyczną mentalność gdzie ludzie pracujący w klubie pochodzą z określonego układu towarzysko-politycznego są totalnymi amatorami a szastanie publiczną kasą jest przyjmowane jako coś normalnego i naturalnego. Oby się nie okazalo, że ten awans odbije się wieloletnią czkawką jako ostatnio,.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez Piotrek34 2018-11-11, 10:47 am

Plusem do tamtego okresu będzie to, że zanim wylądujemy w 2 lidze, to jeszcze przez rok pogramy w pierwszej.
Piotrek34
 
Posty: 253
Dołączył(a): 2007-04-21, 10:27 am
Lokalizacja: Siem-ce Śl./Sosnowiec

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez django 2018-11-11, 10:55 am

maniek-75-75 napisał(a):Poprosza arkadio to da... W końcu każdy pitolil że na budowę zps się zadluzymy a jak się okazuje z własnej kasy będą to stawiać...


Arkadiusz wyciągnie kartę i zapłaci. Zbliżeniowo.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez maniek-75-75 2018-11-11, 11:19 am

django napisał(a):
maniek-75-75 napisał(a):Poprosza arkadio to da... W końcu każdy pitolil że na budowę zps się zadluzymy a jak się okazuje z własnej kasy będą to stawiać...


Arkadiusz wyciągnie kartę i zapłaci. Zbliżeniowo.

Czy ty rozumiesz ironię? Jak pisałem jeśli już hejcicie działania świętej Trójcy to przynajmniej zasugerujcie kto może zająć ich miejsce.. Jak na razie nikogo takiego nie ma. Jeśli zarobki Marcinka są takie jak udokumentowane za prezesure to ja mam to samo za fizola i na uja mam być hejtowany? Oczywiście to taki przykład żebyście znów nie brali zbyt do siebie. Żaden z was od 3 lub 4 lat który jest dobry po zwycięstwach a chęć Rozpierdolu po porażkach nie wskazał kto ten syf by wziął...
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez August 2018-11-11, 11:30 am

maniek-75-75 napisał(a):to przynajmniej zasugerujcie kto może zająć ich miejsce.. Jak na razie nikogo takiego nie ma.

Jeszcze za czasow Szatana pisałem o tym że Rada Nadzorcza może rozpisać konkurs na stanowisko członka zarządu, w którym kandydatom stawia się określone wymagania i kwalifikacje. Jako osoba zasiadająca przez wieje lat w organach spółek prawa handlowego tak robiłem i to z naprawdę pozytywnym skutkiem. W realiach sosnowieckich jest to nierealne czego dowodem jest m.in. to że na czele spółki mającej relizować inwwestycję ZPS stanął gość kierujący wcześniej miejskim wysypiskiem śmieci.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron