10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez django 2018-11-11, 11:33 am

Różnica jest taka, że twoja praca fizola podlega ocenie co najwyżej majstra na budowie, a ocena prezesa klubu piłkarskiego przysługuje każdemu zainteresowanemu tym klubem. Taka specyfika tej pracy. Nikt go nie zmusza.

Co do wyznaczania prezesa, to pisanie w stylu pokażcie kogoś lepszego jest smieszne. Być może jesteś przyzwyczajony do ludzi z nadania. Tak to wygląda od lat w Zagłębiu i dlatego mamy to co mamy. Wyobraź sobie, że są kluby, nawet w Polsce, gdzie prezesi są wybierani na podstawie konkursów, w których są o oceniane ich umiejętności i pomysł na klub. Niesamowite, nie?
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec


Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez Tomcjo 2018-11-11, 11:44 am

Widzę tylko jeden sposób ratunku . Model Wodzisławski czyli wypożyczanie . Odra kiedyś stanęła na podium dzięki wypożyczonym piłkarzom i wszelkim odrzuconym przez inne kluby . Jest to model zabójczy na dłuższa metę co widać po dzisiejszym miejscu Odry Wodzisław . Jest to jednak rozwiązanie które zastosowane jednorazowo może uratować nam dupska . Będzie to dobre pod warunkiem ze Waldek znajdzie dobrych graczy a nie youtuber . Wypożyczenia półroczne z opcja pierwokupu jak się utrzymamy . Potrzebujemy naprawdę liczna grupę graczy a na tyle transferów kasy nie będzie . Trzeba znaleźć chłopaków którzy graja ogony ale jak wchodza pokazują jakość i rokują na przyszłość . Przydaliby się tez gracze z dobra technika jak bodaj Valencia z Piasta . 23 latek z Ekwadoru który mijał naszych jak tyczki . Albo taki Ricardonho z Płocka który ośmieszył nasze klocki z obrony . Tam potrafią znaleźć graczy a u nas czarna rozpacz transferowa . I koniec z dziadkami . To do niczego nie prowadzi . Nawet najlepszy z nich Pawłowski cudów nie dokona i może tylko być uzupełnieniem dobrej drużyny a takiej w Sosnowcu nie mamy .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez August 2018-11-11, 11:47 am

maniek-75-75 napisał(a): Żaden z was od 3 lub 4 lat który jest dobry po zwycięstwach a chęć Rozpierdolu po porażkach nie wskazał kto ten syf by wziął...

Jak chcesz konkretne nazwisko to masz: Jakub Szumielewicz, członek zarządu Legii za czasów Leśnego.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez maniek-75-75 2018-11-11, 11:56 am

django napisał(a):Różnica jest taka, że twoja praca fizola podlega ocenie co najwyżej majstra na budowie, a ocena prezesa klubu piłkarskiego przysługuje każdemu zainteresowanemu tym klubem. Taka specyfika tej pracy. Nikt go nie zmusza.

Co do wyznaczania prezesa, to pisanie w stylu pokażcie kogoś lepszego jest smieszne. Być może jesteś przyzwyczajony do ludzi z nadania. Tak to wygląda od lat w Zagłębiu i dlatego mamy to co mamy. Wyobraź sobie, że są kluby, nawet w Polsce, gdzie prezesi są wybierani na podstawie konkursów, w których są o oceniane ich umiejętności i pomysł na klub. Niesamowite, nie?

Heh no i znów kolejny myślący. Przykład Wisły Kraków, tam jakiś zasłużony piłkarz kończy karierę dostaje się do struktur zarządu, ostatni przykład Głowacki, pytanie jakich my mamy zasłużonych piłkarzy?? Mógł być takim Dudek ale dzięki zmianom trenerów stało się jak się stało.. Mógł zostać np. Nowym dyrektorem sportowym? A tak jest cały czas dupa. Mnie nawet yebie to jakie wy macie zdanie na mój temat, po prostu czytając to forum i te wahania nastroju po zwycięstwach i porażkach witki mi opadają.. Do narzekania każdy do fizycznych zmian żadnego.. To jest jak z naszym rządem. Mieliście szansę na zmiany miesiąc temu a dalej czytam o politycznych układach w zarządzie zagłębia... Brak słów, po prostu. Żaden z was mimo hejtu nie wejdzie w te struktury, nie pokaże jak i co zmienić.. To mnie rozwala do łez. Już przeczytałem że potrafię ocenić swojego majstra, otóż ja doprowadził em do tego że mój majster robi jak ja chce,. Zresztą to tylko praca i nic mnie przy niej nie trzyma, chodziło mi o porównanie zarobków....
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez August 2018-11-11, 12:04 pm

maniek-75-75 napisał(a):Przykład Wisły Kraków, tam jakiś zasłużony piłkarz kończy karierę dostaje się do struktur zarządu, ostatni przykład Głowacki,

W zarządzie Wisły nie ma żadnego byłego grajka. Ostatnim członkiem zarządu Wisły i jednocześnie w ogóle byłym graczem był Bednarz. Jednocześnie człowiek dobrze wykształcony.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez django 2018-11-11, 12:07 pm

No co ja mogę jeszcze napisać...Szacun za ustawienie majstra. Jesteś gość :niezle:
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez August 2018-11-11, 12:12 pm

django napisał(a):Szacun za ustawienie majstra. Jesteś gość

Ja też szczerze podziwiam
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez django 2018-11-11, 12:13 pm

August napisał(a):
maniek-75-75 napisał(a):Przykład Wisły Kraków, tam jakiś zasłużony piłkarz kończy karierę dostaje się do struktur zarządu, ostatni przykład Głowacki,

W zarządzie Wisły nie ma żadnego byłego grajka. Ostatnim członkiem zarządu Wisły i jednocześnie w ogóle byłym graczem był Bednarz. Jednocześnie człowiek dobrze wykształcony.


Że Ci się chce... Przecież kolega sam ustawiający się w opozycji do "myślących" piszę sobie swoje przemyślenia mając głęboko fakty. Może to kwestia tego odruchu wymiotnego, który go ciągle męczy.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez August 2018-11-11, 12:22 pm

django napisał(a):Że Ci się chce.

Może masz rację. Taka polska przypadłość że ktoś nie odróżnia członka zarządu od trenera ale swoje wie...
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez RUDI 2018-11-11, 4:35 pm

django napisał(a):No co ja mogę jeszcze napisać...Szacun za ustawienie majstra. Jesteś gość :niezle:

:lol:
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez GrubyPerez 2018-11-11, 5:41 pm

August napisał(a):
django napisał(a):Że Ci się chce.

Może masz rację. Taka polska przypadłość że ktoś nie odróżnia członka zarządu od trenera ale swoje wie...



do tego jeszcze słodkie piermandolenie , że nikt-nic-nigdy nie próbował odmienić tego poza forum. Niewielką mają wiedzę ustawiacze majstrów z odruchem wymiotnym :)

btw
Dziś też Wielkie Święto, sto lat Niepodległej- pierwsze, jedyne i niepowtarzalne. Gdziekolwiek więc jesteśmy- w kraju czy daleko poza nim spędźmy to Święto godnie i z podniesionym czołem,z Mazurkiem Dąbrowskiego na ustach.Bądźmy dumni i godni, zasługujemy na to jako Naród! Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy...
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez RUDI 2018-11-11, 10:40 pm

django napisał(a):Przecież sędzia był po naszej stronie. Jakby sędziował uczciwie, to całą drugą połowę graliby w 10 i dostaliby ze cztery bramki w Płocku.

Była sytuacja gdy bramkarz Płocka zderzył się z swoim obrońcą ,gdzie było wznowienie gry ? skąd powinna być wznowiona piłka ? był po "naszej"stronie ? on się po prostu trochę zagubił w tym meczu ,robił babole i nie pisz że był po naszej stronie (oczywiście jako kibic Zagłębia będę szukał "teorii spiskowych" sędziów przeciwko mojemu klubowi ;-) ) ale naprawdę oglądając powtórki meczów (nie wycinki z meczów) widać jakąś dziwną interpretacje przepisów którą stosują względem nas .To zagranie ręką przez Kudłę było tak ewidentne ? z której kamery ? z tej TV ,z tej z której korzystają w stanowisku VAR ? jedna kamera kiedyś wychwyciła "drgnięcie ochraniacza" a teraz nie wychwyciła tego czy piłka otarła się o głowę ? nie pisz o uczciwości sędziów w stosunku do Zagłębia bo uczciwość i obiektywność sędziowie na boisku i na stanowisku VAR pokazali w paru sytuacjach ,gdy nawet ludzie bezstronni komentowali to jako "przekręt sędziowski" i nie mam tu na myśli "fachowych komentatorów sportowych" a chyba obiektywnych (chyba) kibiców z Polski ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez August 2018-11-11, 11:45 pm

RUDI napisał(a):.To zagranie ręką przez Kudłę było tak ewidentne z której kamery z tej TV ,z tej z której korzystają w stanowisku VAR

Stempniewski w c+ bardzo mocno bronił decyzji sędziego i to wbrew reszcie dziennikarzy c+ w szczególności Marciniakowi, twierdząc że wręcz mają dla sędziów film instruktażowy z tego rodzaju sytuacją. Z kolei ci do faulu Cichockiego stwierdził że jego zachowanie znamionowały ochronę wyskakującego do piłki Kudły ale wykonane w sposób niedopuszczalny.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez django 2018-11-12, 2:06 pm

Rudi, z tym "był po naszej stronie" to z mojej strony przenośnia. Po prostu podjął kontrowersyjną decyzję korzystną dla nas, która pozwoliła się jeszcze łudzić, że może być korzystny wynik. Bez żadnych podtekstów.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: 10.11.2018 Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

Postprzez jackie57 2018-11-12, 4:46 pm

django napisał(a):Rudi, z tym "był po naszej stronie" to z mojej strony przenośnia. Po prostu podjął kontrowersyjną decyzję korzystną dla nas, która pozwoliła się jeszcze łudzić, że może być korzystny wynik. Bez żadnych podtekstów.

To nie są zawodnicy, którzy potrafią wykorzystać taki "prezent".
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników