Valdas Ivanauskas - novas treneiras Zagłębias

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Valdas Ivanauskas - novas treneiras Zagłębias

Postprzez Tomcjo 2019-04-03, 10:45 am

Ciekawe co się dzieje z Wdowczykiem . Pewno staniał ale jego umiejętności tez mogły pójść ostro w dół . Wypadł z rynku to i mógł zardzewieć .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: Valdas Ivanauskas - novas treneiras Zagłębias

Postprzez turku 2019-04-03, 3:48 pm

August napisał(a):Może by tak najpierw spróbować zgarnąć punkty w meczu z Wisłą?

Ja to uznajÄ™ za pewnik.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Valdas Ivanauskas - novas treneiras Zagłębias

Postprzez motovideo 2019-04-10, 4:31 pm

Komisja Ligi ukarała Valdasa Ivanauskasa, Arkę, Legię i Lecha

Litewski szkoleniowiec został zdyskwalifikowany na dwa mecze Lotto Ekstraklasy za zachowanie w ostatnim meczu ligowym z Jagiellonią Białystok.

http://www.90minut.pl/news/295/news2950 ... Lecha.html
motovideo
 
Posty: 183
Dołączył(a): 2006-05-07, 8:25 pm

Re: Valdas Ivanauskas - novas treneiras Zagłębias

Postprzez xenon 2019-04-10, 6:57 pm

18 meczów i uzbierane 17 pkt, gorsza tylko Arka Smułki licząc tabele od jego w Zagłębie wstąpienia.Jeden nie potrafi w gabinecie usiedzieć drugi na ławce.Za 45 tyś miesięcznie powinien troszke więcej osiągnąć z drużyną, nawet jak utrzyma Zagłębie to ja go nie widzę w klubie w przyszłym sezonie. Widzę więcej serca zawodników na boisku niż jego myśli trenerskiej, a to może być za mało nawet na Płock bo oni tu przyjadą po remis.
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Valdas Ivanauskas - novas treneiras Zagłębias

Postprzez August 2019-04-12, 8:09 pm

Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Valdas Ivanauskas - novas treneiras Zagłębias

Postprzez Adam1906 2019-04-13, 9:30 am

Naprawdę świetny artykuł. Wiem, że część z kibiców psioczy na Ivanauskasa, ale ja uważam, że jak na warunki w których jesteśmy jako klub Zagłębie Sosnowiec ma bardzo dobrego trenera. Nic tylko trzymać kciuki za spełnienie się jego opinii na końcu wywiadu:

Spytam na koniec wprost – uda się utrzymać? Jak pan ocenia szanse Zagłębia?

- Nie wiesz, co stanie się jutro. Kartki, kontuzje… Ale jeśli mam oceniać sportowo, zostaniemy w lidze. Na sto procent. Jestem przekonany o klasie swoich piłkarzy.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Valdas Ivanauskas - novas treneiras Zagłębias

Postprzez Tomcjo 2019-04-13, 9:53 am

Sezon gdy drużyna non stop jest zagrożona spadkiem to praca trenera jest na wariackich papierach . Jego prawdziwa wartość poznamy gdy zacznie nowy sezon . Jest o tyle obiecujący ze wciąż drużyny nie stanowią w większości jakieś asy ekstraklasy a mimo to jest widoczna dość duża wartość teamu . Popełnił pare znaczących błędów taktycznych . Dobrze przygotował kondycyjnie . Kilku piłkarzy zanotowało wyraźny progres formy . Strzelamy gole ale wciąż za dużo tracimy . Jedli poprawi grę obrony to naprawdę możemy mieć drużynę znacznie wyżej w tabeli niż w tym sezonie . Gdybyśmy jednak spadli a on zostanie choć na rok to jeszcze bardziej podniosłoby to jego wartość w mojej ocenie .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Valdas Ivanauskas - novas treneiras Zagłębias

Postprzez wojtaszko 2019-04-13, 9:55 am

Adam1906 napisał(a):Naprawdę świetny artykuł. Wiem, że część z kibiców psioczy na Ivanauskasa, ale ja uważam, że jak na warunki w których jesteśmy jako klub Zagłębie Sosnowiec ma bardzo dobrego trenera. Nic tylko trzymać kciuki za spełnienie się jego opinii na końcu wywiadu:

Spytam na koniec wprost – uda się utrzymać? Jak pan ocenia szanse Zagłębia?

- Nie wiesz, co stanie się jutro. Kartki, kontuzje… Ale jeśli mam oceniać sportowo, zostaniemy w lidze. Na sto procent. Jestem przekonany o klasie swoich piłkarzy.


A ja powiem tak można go nie lubić narzekać ale od czasów Derbina nie mieliśmy takiego trenera chłop ma jaja jest szczery do bólu zyje tym wszystkim widać to na każdym meczu przy linii, na początku bardzo byłem sceptyczny co do jego zatrudnienia ale przekonał mnie i warto mu zaufać nawet jeśli przyjdzie nam grać w pierwszej lidze( co się oczywiście nie zdarzy)Gdyby ten gośc od początku nas trenował bylibyśmy w innym miejscu a powierzono zespół gościowi który swoje skarpety armaniego cenił wyżej jak prace
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Valdas Ivanauskas - novas treneiras Zagłębias

Postprzez Adam1906 2019-04-13, 9:59 am

wojtaszko napisał(a):A ja powiem tak można go nie lubić narzekać ale od czasów Derbina nie mieliśmy takiego trenera chłop ma jaja jest szczery do bólu zyje tym wszystkim widać to na każdym meczu przy linii, na początku bardzo byłem sceptyczny co do jego zatrudnienia ale przekonał mnie i warto mu zaufać nawet jeśli przyjdzie nam grać w pierwszej lidze( co się oczywiście nie zdarzy)Gdyby ten gośc od początku nas trenował bylibyśmy w innym miejscu a powierzono zespół gościowi który swoje skarpety armaniego cenił wyżej jak prace

Wszystko na ten temat Kolego :niezle:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Valdas Ivanauskas - novas treneiras Zagłębias

Postprzez wojtaszko 2019-04-13, 10:08 am

Jeszcze jedno w przypadku utrzymania zapamiętajcie moje słowa ze ta drużyna po korektach bo takie będą będzie w górnej połowie tabeli> bo Ivanauskas wie o co w tym chodzi a ten gość od przygotowania to jego zasługa i dzięki tym dwóm panom nie wysiadamy fizycznie>. Adam Sławek August Blajpios Taduesz Wiśniewski i inni cieszę się że są tu takie osoby jak wy. Do zobaczenia na kibicowskim szlaku i oczywiście dziś na Ludowym
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Valdas Ivanauskas - novas treneiras Zagłębias

Postprzez Michał_Wwa 2019-04-13, 10:26 am

wojtaszko napisał(a):
Adam1906 napisał(a):Naprawdę świetny artykuł. Wiem, że część z kibiców psioczy na Ivanauskasa, ale ja uważam, że jak na warunki w których jesteśmy jako klub Zagłębie Sosnowiec ma bardzo dobrego trenera. Nic tylko trzymać kciuki za spełnienie się jego opinii na końcu wywiadu:

Spytam na koniec wprost – uda się utrzymać? Jak pan ocenia szanse Zagłębia?

- Nie wiesz, co stanie się jutro. Kartki, kontuzje… Ale jeśli mam oceniać sportowo, zostaniemy w lidze. Na sto procent. Jestem przekonany o klasie swoich piłkarzy.


A ja powiem tak można go nie lubić narzekać ale od czasów Derbina nie mieliśmy takiego trenera chłop ma jaja jest szczery do bólu zyje tym wszystkim widać to na każdym meczu przy linii, na początku bardzo byłem sceptyczny co do jego zatrudnienia ale przekonał mnie i warto mu zaufać nawet jeśli przyjdzie nam grać w pierwszej lidze( co się oczywiście nie zdarzy)Gdyby ten gośc od początku nas trenował bylibyśmy w innym miejscu a powierzono zespół gościowi który swoje skarpety armaniego cenił wyżej jak prace


Ja też uważam, że to dobry warsztatowiec, z wizją zespołu a co najważniejsze - nie pozwolił sobie wejść na głowę Stankowi i Jaroszewskiemu i wcisnąć barachła do składu. Większość transferów na plus: Hrosso, Toth, Możdzeń, Gabedawa, Nawotka i Olaf Nowak raczej też. Ci na minus lub trudni do ocenienia mieli pecha z kontuzjami jak Gressak lub Iwaniszwili ale jeszcze trochę czasu do końca sezonu zostało..No i drużyna ma też styl, potrafi grać piłką, ofensywnie do przodu bo np. na MU Mourinho to się patrzeć nie dało

A tak przy okazji: ktoś przypomni ile punktów zdobyliśmy pod wodzą Poskusa? Bo mnie coś świta, że całkiem dobrze było (może nawet komplet punktów)?
Michał_Wwa
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2007-03-04, 10:33 am
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Re: Valdas Ivanauskas - novas treneiras Zagłębias

Postprzez August 2019-04-13, 10:34 am

Michał_Wwa napisał(a):nie pozwolił sobie wejść na głowę Stankowi i Jaroszewskiemu i wcisnąć barachła do składu

Nie bądź naiwny jak dziecko. Jaroszewski ze Stankiem za bardzo sp...lili wiele rzeczy po awansie a Waldi w razie gdybyśmy szybko stracili szanse na pozostanie byłby głównym winowajcą spadku i odpowiedzialnym za sprowadzenie nowych grajków zimą.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Valdas Ivanauskas - novas treneiras Zagłębias

Postprzez Adam1906 2019-04-13, 10:41 am

Michał_Wwa napisał(a):A tak przy okazji: ktoś przypomni ile punktów zdobyliśmy pod wodzą Poskusa? Bo mnie coś świta, że całkiem dobrze było (może nawet komplet punktów)?

Nie było kompletu:
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 4:1
Cracovia - Zagłębie Sosnowiec 2:1
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Valdas Ivanauskas - novas treneiras Zagłębias

Postprzez turku 2019-04-30, 9:05 pm

Niech mi ktoś to wytłumaczy. Wszyscy wiemy , że na sza defensywa nie istnieje,a ofensywę mamy całkiem niezłą, niektóre pozycje spokojnie na pierwszą ósemkę. Dodatkowo Sanogo choć przypakowany jest dość szklanym zawodnikiem wystarczy go trochę poobijać a traci wszystkie walory. Kolejny znany fakt, mamy świetne skrzydła, szczególnie lewe które jest jednym z najlepszych w lidze, ale nie potrafi grać do tyłu, co oznacza że gra na trójkę obrońców jest w tym wypadku niemożliwa.

To po co kombinować.
1 - 4 - 4 - 2 Alleluja i do przodu
Bramkarz / 4 obrońców - Mraz, Polczak, Toth, Heinloth - to i tak reprezentacja dzieci z bulerbyn ale cóż zrobić nie ma nic lepszego / Skrzydła : Żarko, Mygas / Nawotka - Do przodu świetni i zaabsorbują skrzydłowych i bocznych obrońców przeicnika tak by myśleli tylko o obronie a nie kontakcie z naszymi dziećmi z Bulerbyn / Środek: Pawłowski + Możdżeń / Atak Gabedawa do obijania obrońców i robienia miejsca + Sanogo na szpicę

Czy to jest takie trudne? Wiadomo że dość ofensywny skład,ale jak się nie ma obrony to trzeba o jedną bramkę strzelić więcej niż przeciwnik. A Valdi po każdym meczu powtarza że przestrzelił ze składem. To gdzie jest jego warsztat?
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Valdas Ivanauskas - novas treneiras Zagłębias

Postprzez GrubyPerez 2019-04-30, 9:44 pm

turku napisał(a):Niech mi ktoś to wytłumaczy. Wszyscy wiemy , że na sza defensywa nie istnieje,a ofensywę mamy całkiem niezłą, niektóre pozycje spokojnie na pierwszą ósemkę. Dodatkowo Sanogo choć przypakowany jest dość szklanym zawodnikiem wystarczy go trochę poobijać a traci wszystkie walory. Kolejny znany fakt, mamy świetne skrzydła, szczególnie lewe które jest jednym z najlepszych w lidze, ale nie potrafi grać do tyłu, co oznacza że gra na trójkę obrońców jest w tym wypadku niemożliwa.

To po co kombinować.
1 - 4 - 4 - 2 Alleluja i do przodu
Bramkarz / 4 obrońców - Mraz, Polczak, Toth, Heinloth - to i tak reprezentacja dzieci z bulerbyn ale cóż zrobić nie ma nic lepszego / Skrzydła : Żarko, Mygas / Nawotka - Do przodu świetni i zaabsorbują skrzydłowych i bocznych obrońców przeicnika tak by myśleli tylko o obronie a nie kontakcie z naszymi dziećmi z Bulerbyn / Środek: Pawłowski + Możdżeń / Atak Gabedawa do obijania obrońców i robienia miejsca + Sanogo na szpicę

Czy to jest takie trudne? Wiadomo że dość ofensywny skład,ale jak się nie ma obrony to trzeba o jedną bramkę strzelić więcej niż przeciwnik. A Valdi po każdym meczu powtarza że przestrzelił ze składem. To gdzie jest jego warsztat?


cytuję całość, bo tez z całością się całkowicie zgadzam. I efekt byłby z pewnością lepszy.
Tylko, że teraz to już ....musztarda
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników