Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez RUDI 2018-10-06, 10:50 pm

August napisał(a):Nie no Rudi za grubo. Rozumiem nerwy i pretensje. Nawet jeśli Stanek ma coś na sumieniu to raczej nie na nic wspólnego z pozbawieniem życia małego dziecka.

No to wejdź sobie na piłkarskie portale (np.90 minut,na gorąco) z matki Madzi śmiali się jedni(jeżeli chcesz to czytasz ogólnokrajowe media i tam padały różne "prześmiewcze" teksty) ja pod tekstami o Zagłębiu Sosnowiec czytam posty z taką samą szyderą skierowaną w Sosnowiec .Zgoda że gościu nie ma nic wspólnego z pozbawieniem życia małego dziecka ,ale sportowo jesteśmy na świeczniku tak jak w przypadku kulturowej "patologi" z której śmiał się kraj .
Ps A po prostu powiem Ci August jest mi przykro idąc sobie do fajnej knajpki aby obejrzeć mecze wyjazdowe(Z ŻONĄ) oglądając mecz i słuchając tekstów w stylu "tego dziadostwa nie da się oglądać "i "kto na to chodzi"h..j mnie strzela i jest mi przykro i dlatego mnie ponosi :redface:
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am


Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez pyla 2018-10-06, 11:05 pm

August napisał(a):August nie ma żadnej satysfakcji z porażki swojego klubu. Raczej zachowuje dystans zważywszy na osobiste przeżycia z Zagłębiem z ostatnich 32 lat. A że jest ciekawy opinii Pyli, który napinał muskuły przed meczem to inna sprawa.

Ja z ZAGŁĘBIEM jestem od ponad 50 lat i zawsze jestem nie poprawnym optymistą /po dzisiejszym meczu trochę spasowałem , nie wiem na jak długo ? / A że napinałem muskuły - to co miałem przed meczem wywiesić białą flage :-) Chyba lepiej bym na tym wyszedł :-)
pyla
 
Posty: 829
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez August 2018-10-06, 11:07 pm

Rudi. Nawet nie komentuję sformułowań. typu „śmiali się z matki Madzi.” Mówimy o morderczyni własnego dziecka. Ktoś kto w taki sposób formułuje swoje opinie jest po prostu głupi niezależelmie czy zbrodnia miała miejsce w Sosnowcu czy w Szczecinie. A komentarzy na 90minut od dawna nie czytam bo były często debilne. Są ciekawsze lektury. Co nie oznacza że nie mam ambiwalentnego stosunku do osoby Dajrektora.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez slawekchicago 2018-10-06, 11:18 pm

RUDI napisał(a):
Lars napisał(a):Jaki układ?

A może ten który kiedyś Ciebie kiedyś szukał pod budynkiem klubowym ?(pamiętasz?)a może ten(układ) który od kilku kolejek zbiera "na oprawy" a teraz nagle zbiera na "działalność kibicowską " a może ten(układ) którego nie było na paru meczach domowych bo pilnowali "bramek" ? a może ten którego faktury(za przejazdy) zalegały gdy tworzone było Stowarzyszenie ?(powstające od nowa ,gdy już istnieje i można je odtworzyć ?) itd,itp .Broń Boże nie oskarżam wszystkich kibiców ,ultrasów (szacunek za wyjazdy i wspieranie Zagłębia)) o jakieś złe chęci ale widać gołym okiem że ktoś coś olewa ,komuś coś pasuje (taka sytuacja?) ,ostatnio na Ludowym stałem z kibicami Warszawskimi (Legia) i pytali dlaczego na wyjazdach jest was (ich) tak dużo a młyn macie taki słaby ? Dlaczego ze strony młyna nie słychać "jebania" Stanka ,gnoja który odpowiada za sytuację transferową ? gnoja który z Zagłębia zrobił gorsze pośmiewisko niż matka Madzi ? To jest układ :twisted:


RUDI , 100% POPARCIA :brawo: :brawo: :brawo:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez RUDI 2018-10-06, 11:23 pm

August napisał(a): typu „śmiali się z matki Madzi.”

Ale August Ty wiesz że te wszystkie "komentarze " negatywne nie tyczyły się osoby tylko miejsca zdarzenia ? ( i o tym pisałem)a jak nie 90 minut(komentarze) to Weszło i inni śmieją się się z piłkarskiego Sosnowca .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez slawekchicago 2018-10-06, 11:37 pm

Znow jestesmy posmiewiskiem , taka prawda . Nie zwalajmy na Dudka , tylko powiedzmy wprost JAROSZEWSKIEMU I STANKOWKI " PORA OPUSCIC CIEPLA POSADKE I WYPIERDALAC"
W kaxdym NORMALNYM miejscu Dudek dalby sobie rade , ale z tymi QRWAMI J i S nie ma szans
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez pete_zs 2018-10-07, 1:09 am

August napisał(a):
Lars napisał(a):
August napisał(a):Na razie to jestem ciekaw opinii Kolegów, którzy prężyli muskuły przed meczem z Lechią. Czy będą mieli jaja aby się eypowiedzieć.


Ja prężyłem. Bo trzeba wierzyć, zawsze wierze, albo inaczej - zawsze wierzyłem, do dziś...

Wierz mi, że nie Ciebie akurat miałem na myśli. Ale cenię to co napisałeś bo to świadczy o klasie. Jestem ciekaw czy Panowie Pylą i Pete będą mieli cokolwiek do powiedzenia.


August, szukałem pozytywów, nie pisałem, że od razu wygramy z Lechią, ale żeby Dudek spróbował na dwóch napastników, jak Śląsk z Jagą. Christovao zaliczył niezły mecz, może mógł zagrać z przodu.

Z innej beczki - ciekawie pisał Kol. Rudi o układach na trybunach. I ch.. teraz z wynikami, z Lechią się niczego wielkiego nie spodziewałem, mam ogólniejszą obserwację kibicowską, a że nie ma osobnego tematu, to piszę tutaj.

Kibice pięknie się prezentują na wyjazdach, dobre liczby, jednolite koszulki, ale przychodzi mecz u siebie i młyn musi ogarniać garstka fanatyków. Ludzie w czarnych koszulkach z wyjazdów niewidoczni. Przychodzi mecz z Górnikiem i słabiutko młyn liczbowo wygląda. Może jak wyjazdowicze u siebie niedomagają, to forumowicze pomogą ?

Hasło na mecz z Miedzią: zamiast na forum qrwować przyjdź do młyna Zagłębie dopingować !

p.s. co do opraw, faktycznie na razie ubogo (przynajmniej nie ma zakazów za race), ale też było flagowisko "Zagłębiowska konkwista" w Kielcach.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM w 2 LIDZE.
pete_zs
 
Posty: 360
Dołączył(a): 2014-08-17, 11:14 am

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez August 2018-10-07, 5:21 am

RUDI napisał(a):Ale August Ty wiesz że te wszystkie "komentarze " negatywne nie tyczyły się osoby tylko miejsca zdarzenia ( i o tym pisałem)a jak nie 90 minut(komentarze) to Weszło i inni śmieją się się z piłkarskiego Sosnowca .


Rudi, nie jest łatwo być mieszkańcem Sosnowca a tym bardziej kibicem Zagłębia. Mam gdzieś to co piszą o Naszym mieście czy klubie. Nie każdy musi się urodzić w Krakowie czy Paryżu i kicować Wiśle czy PSG. Tu się urodziłem, tu żyję i tu umrę. I nigdy się nie wstydziłem swojego miasta czy regionu bądź klubu. Chyba nam już tak jest dane. Popatrz były czasy gdy ekstraklasa była normą a był czas gdy zespół nie mógł grać pod swoją nazwą a Ludowy był zamknięty na cztery spusty. Przetrwaliśmy? Przetrwaliśmy. I teraz też przetrwamy choćbyśmy mieli zlecieć z hukiem.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez xenon 2018-10-07, 6:39 am

Dudek, przestań pier*ć o tym beniaminku, Masz piłkarza, który systematycznie robi karne, może gość sobie odstawia u bóków, że będzie karny? Powiedz wreszcie publicznie jaki wpływ miałeś na transfery bo to co przyszło do klubu nie nadaje się nawet na drugą ligę.Po rundzie jesiennej zacznij budować drużynę na pierwszą ligę bo walka o powrót będzie ciężka.
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez August 2018-10-07, 8:07 am

Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez RUDI 2018-10-07, 8:19 am

August napisał(a): Popatrz były czasy gdy ekstraklasa była normą a był czas gdy zespół nie mógł grać pod swoją nazwą a Ludowy był zamknięty na cztery spusty. Przetrwaliśmy? Przetrwaliśmy. I teraz też przetrwamy choćbyśmy mieli zlecieć z hukiem.

:brawo: Dokładnie :-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez Adam1906 2018-10-07, 8:30 am

August napisał(a):http://weszlo.com/2018/10/06/nowak-szuka-winy-u-wiec-brawa-dla-nowaka/

Jak nie lubię tych przemądrzałków z Weszlo, tak teraz artykuł w 100% trafny. A dla Nowaka szacunek. W odróżnieniu od Dudka nie gadał pierdololo tylko nazwał rzeczy po imieniu.

Swoją drogą Panie Dudek, powie Pan wreszcie prawdę kto robił te transfery "na Ekstraklasę", czy dalej Pan ze strachu będzie krył Stanka? I przyznaj Pan wreszcie, że w Naszym klubie Stanek jest niczym Kaczyński w PiSie a Pan i Prezes macie tyle do gadania co żyd za okupacji...

STANEK!!! WY PIER DA LAJ!!!
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez RUDI 2018-10-07, 8:37 am

Mam pytanie ,co robi i kim jest ten gość -Kamil Orawczak ,bo jak widać jego "analizy" przeciwników są o dupę roztrzaść (efektów brak co widać )następny cwaniak dojący budżet klubowy a może był potrzebny człowiek do przewracania steków ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez August 2018-10-07, 8:42 am

Po awansie zdaje się namnożyło nowych dajrektorów i workersów w klubie. Niby uzasadnione bo zadań i wyzwań więcej. Tylko czy aby ilość przekłada się w jakość.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez RUDI 2018-10-07, 8:52 am

Adam1906 napisał(a):Pan wreszcie, że w Naszym klubie Stanek jest niczym Kaczyński w PiSie

Wyluzuj ;-) ,znaleźć Ci inny przykład porównawczy ? akurat zarząd klubu i osoby decyzyjne są z innej "opcji" o czym dobrze wiesz ;-( nie mów/nie pisz że oni biorą przykład z PiS-u bo jeszcze ktoś (ważny)to przeczyta i cofnie poparcie w nadchodzących wyborach ;-)
Ps Adaś nie zachowuj się jak aktywny czytelnik GW który nawet pod artykułem o "wybuchach na Słońcu "zamieszcza komentarze że winnym za to jest Kaczyński i PiS ,proszę ;-(
Ps 1 Te "ciemniaki" i ''dyktatory" a także "moherowe berety" pokonały "młodych i wykształconych z dużych miast" w 2015 roku i podejrzewam (jestem raczej pewny) że teraz też ich "pokonają" i jakoś z tym będziesz musiał żyć :)
"piniendzy " nie było a teraz co miesiąc masz je i wystarczy na zakup karnetu dla synów i siebie (bo kupujesz ?) i nawet możesz im kupować co miesiąc nową koszulkę niby "meczową" ale wybierz (Twój wybór) lepszych według Ciebie ,będziesz zapi...ł do 70 i nie będziesz czerpał "profitów" z budżetu Państwa bo to będzie zarezerwowane dla nielicznych ;-)
Ostatnio edytowano 2018-10-07, 9:26 am przez RUDI, łącznie edytowano 1 raz
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników