Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez slawekchicago 2018-10-07, 9:19 am

Jak mozna po raz kolejny rozpieprzyc druzyne ? (Stanek)
Jak mozna po raz kolejny pozwolic komus rozpieprzyc druzyne? (Jaroszewski)
Jak mozna osobie ,nie majacej zadnego doswiadczenia poza swoim rozdmuchanym ego (Stanek), pozwolic na dokonywanie transferow ? (Jaroszewski)
Jak mozna nic nie robic i pozwolic by takie patalachy kierowaly i pracowaly w NASZYM ZAGLEBIU ? (Checinski)

ZAGLEBIE TO MY !!!
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez August 2018-10-07, 9:40 am

slawekchicago napisał(a):Jak mozna nic nie robic i pozwolic by takie patalachy kierowaly i pracowaly w NASZYM ZAGLEBIU ? (Checinski)

No to ja po rza kolejny może przynudzając wskażę aktualnie podany na stronie oficjalnej skłąd rady nadzorczej czyli organu, który ma nadzorować Jaroszewskiego a mi8anowice:
Rada Nadzorcza:

Radosław Dyszpit - przewodniczący
Konrad Miterski - zastępca przewodniczącego
Michał Giera - sekretarz
http://zaglebie.eu/rada-nadzorcza
Pan Dyszpit to bodajże radca prawny w Urzedzie Miasta, Pan Miterski - wspólny kumpel Jaroszewskiego i Leśnodorskiego u którego dzieci Leśny ii Jaroszewski są chrzestnymi. Pan Giera to radca prawny zatrudniony w Kancelarii należącej do Leśnodorskiego.
Z powyższego wynika, że de facto Chęciński nie może bezpośrednio odowłać swojego kumpla Marcina gdyby to chciał zrobić. Musiałby najpierw poprzez Waln Zgromadzenie Akcjonariuszy zmienić skład RN ale jak widać, skoro dwaj ostatni od 5 lat nieprzerwanie zasiadają w Radzie to znaczy, że Chęciński z jakichś względów to toleruje.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez slawekchicago 2018-10-07, 10:02 am

Masz racje , ale......
Niech Checinski przykreci kurek z pieniedzmi . Wole biedne Zaglebie niz ze stankiem i jaroszewskim.
Ludzie bez honoru i ambicji .
Ekstraklasa ich przerosla , wiec :czerwona:
I jeszcze jedno : RECE PRECZ OD HOKEJA . Tam tez daleko do idealu ale DRUZYNA WALCZY I POTRAFI WYCIAGAC WNIOSKI I UCZYC SIE NA WLASNYCH BLEDACH . Nie pisze dlatego , ze jest seria .Pisze , dlatego ze tam sa ludzie , ktorzy chca jak najlepiej dla klubu a nie dla siebie .
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez RUDI 2018-10-07, 10:19 am

slawekchicago napisał(a):dlatego ze tam sa ludzie , ktorzy chca jak najlepiej dla klubu a nie dla siebie .

A może na razie są ? oby zaraz nie okazało się że coś trzeba "ulepszyć" np catering , marketing (polecam gościa -Artur Sypniewski tel. 570 788 400 który tłumaczył "mnie" że kupiłem koszulkę meczową oryginalną w której Zagłębie będzie grało w "domu" a jest tańsza od tych czarnych i czerwonych ze względu na to że jest biała a tamte trzeba było "farbować" i to podnosi ich koszt) a ogólnie po prostu trzeba kogoś wsadzić na stołek aby miał nad tym wszystkim "piecze" i był temat do "pogadania" przy szklance dobrego trunku ,tak to "jasnowidzę" ;-)
Ostatnio edytowano 2018-10-07, 10:40 am przez RUDI, łącznie edytowano 1 raz
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez slawekchicago 2018-10-07, 10:37 am

RUDI napisał(a):
slawekchicago napisał(a):dlatego ze tam sa ludzie , ktorzy chca jak najlepiej dla klubu a nie dla siebie .

A może na razie są ? oby zaraz nie okazało się że coś trzeba "ulepszyć" np catering , marketing (polecam gościa -Artur Sypniewski tel. 570 788 400 który tłumaczył "mnie" że kupiłem koszulkę meczową oryginalną w której Zagłębie będzie grało w "domu" a jest tańsza od tych czarnych i czerwonych ze względu na to że jest biała a na tamte trzeba było "farbować" i to podnosi ich koszt) a ogólnie po prostu trzeba kogoś wsadzić na stołek aby miał nad tym wszystkim "piecze" i był temat do "pogadania" przy szklance dobrego trunku ,tak to "jasnowidzę" ;-)


Narazie Radzik spisuje sie swietnie ale Stanek juz czeka by go trenowac . W koncu takich trenerow bramkarzy sie nie traci .
Obejrzalem kulisy meczu z Craxa i zachowanie Grzeska Kurdziela to dla stanka kosmos . A My sie pozbywamy takich ludzi : Derbin , Kurdziel .
Jak dlugo jeszcze bedzie to tolerowane .
Slusznie ktos napisal na 90 minut . Miliony ida na Akademie a wynikow nie widac . Kumoterwstwo Kumoterstwo i jeszcze raz Kumoterstwo
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez Adam1906 2018-10-07, 3:47 pm

RUDI napisał(a):Wyluzuj ;-) ,znaleźć Ci inny przykład porównawczy ? akurat zarząd klubu i osoby decyzyjne są z innej "opcji" o czym dobrze wiesz ;-( nie mów/nie pisz że oni biorą przykład z PiS-u bo jeszcze ktoś (ważny)to przeczyta i cofnie poparcie w nadchodzących wyborach ;-)
Ps Adaś nie zachowuj się jak aktywny czytelnik GW który nawet pod artykułem o "wybuchach na Słońcu "zamieszcza komentarze że winnym za to jest Kaczyński i PiS ,proszę ;-(
Ps 1 Te "ciemniaki" i ''dyktatory" a także "moherowe berety" pokonały "młodych i wykształconych z dużych miast" w 2015 roku i podejrzewam (jestem raczej pewny) że teraz też ich "pokonają" i jakoś z tym będziesz musiał żyć :)
"piniendzy " nie było a teraz co miesiąc masz je i wystarczy na zakup karnetu dla synów i siebie (bo kupujesz ?) i nawet możesz im kupować co miesiąc nową koszulkę niby "meczową" ale wybierz (Twój wybór) lepszych według Ciebie ,będziesz zapi...ł do 70 i nie będziesz czerpał "profitów" z budżetu Państwa bo to będzie zarezerwowane dla nielicznych ;-)

Mój drogi Przyjacielu. Czytaj ze zrozumieniem moje posty. Podałem przykład Kaczyńskiego, żeby Wam uzmysłowić, iż Stanek rządzi Prezesem, Trenerem i CAŁYM klubem z tylnego siedzenia tak samo, jak Kaczyński rządzi Premierem, Prezydentem i CAŁYM klubem parlamentarnym również z tylnego siedzenia. Nie widzisz tego?

O polityce nie będę dyskutować, bo nie muszę być zwolennikiem PO żeby nie widzieć łamania prawa przez PiS. I niepotrzebnie podajesz mi przykład GW bo akurat jej w ogóle nie czytam :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez August 2018-10-07, 4:00 pm

Na c+ jak dawali relację z meczu to pokazywali Dudka jak w przerwie darł mordę na sędziów. Aż mu oczy z orbit wychodziły. Trudno oceniać obiektywnie urywek z tv ale można było mieć odczucie dość chamskiego zachowania naszego treneiro. Jakieś uwagi miał także Sanogo ale był zdecydowanie spokojniejszy.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez RUDI 2018-10-07, 4:57 pm

Adam1906 napisał(a): Podałem przykład Kaczyńskiego, żeby Wam uzmysłowić.....

Oczywiście tylko Kaczor jako prezes ma taką władzę ? Adasiu Ty nie "uzmysławiaj" nas ,proszę ;-)
Adam1906 napisał(a): bo nie muszę być zwolennikiem PO żeby nie widzieć łamania prawa przez PiS.

Nie trzeba być niczyim zwolennikiem żeby się z takich "dyrdymałów" pośmiać.
Też się boisz tak jak ja wychodzić na ulicę gdy krajem rządzą "faszyści'' "bolszewicy" ''antysemici" "agenci Kremla" itp z PiS-u ? ;-)

Adam1906 napisał(a):I niepotrzebnie podajesz mi przykład GW bo akurat jej w ogóle nie czytam :lol:

A szkoda ,polecam komentarze pod artykułami ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez Adam1906 2018-10-07, 5:31 pm

Rudi, proszę Cię, przestań oglądać TVPis i czytać prawicową prasę, bo widzę, że człowiek pamiętajacy czasy PZPR oraz ówczesną prasę, telewizję, milicję, prokuraturę, sądy nie widzi, że Kaczyński chce wprowadzić to samo w Polsce w XXI wieku. Śmieszy mnie ślepota ludzi i przykro mi zarazem, że dotyczy to również osoby którą bardzo lubię - Ciebie.

Z mojej strony koniec tematu polityki ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez RUDI 2018-10-07, 5:36 pm

Adam1906 napisał(a):Z mojej strony koniec tematu polityki ;-)

No i fajnie ,pozdrawiam :)
Ps nie wiem czy Cię to zainteresuje ale z "nadmiaru czasu" czytam ,oglądam "różniste"media te z prawa i te z lewa (nawet te które siebie określają jako obiektywne :lol: ) jeszcze raz serdecznie pozdrawiam ,do zobaczenia na Ludowym :-)
I jeszcze jedno drogi przyjacielu ,ze względu na to że pamiętam tamte czasy za h..a nie mogę ich skojarzyć z dzisiejszą sytuacją ,jeszcze kilka lat temu miałem podobne skojarzenia ale na pewno nie teraz (takie moje są odczucia i skojarzenia )
Ostatnio edytowano 2018-10-07, 10:52 pm przez RUDI, łącznie edytowano 2 razy
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez slawekchicago 2018-10-07, 5:40 pm

Temat polityki zamkneliscie co nie zmienia faktu ze Stanek to faktycznie taka szara eminencja , bo w koncu mimo tylu pozycji to ani nie jest prezesem ani trenerem . Ale za samo dyrektowanie NALEZY MU SIE KOP W DUPE :czerwona:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez RUDI 2018-10-07, 5:44 pm

slawekchicago napisał(a):..ani trenerem...

No przecież jest 2 trenerem ,zawsze może zostać pierwszym jak poleci Dudek .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez slawekchicago 2018-10-07, 5:49 pm

Qzwa faktycznie , ale drugi robi roznice bo glowe straci pierwszy . I tak jak bylo z Arturem tak pewnie bedzue z Dudkiem. A trener zamiast drzec sie na sedziow niech sie postawi Stankowi
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez Tomcjo 2018-10-07, 11:00 pm

Bity pies pogryzie słabszego .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 6.10.2018r. g. 18.00

Postprzez django 2018-10-07, 11:09 pm

RUDI napisał(a):
slawekchicago napisał(a):..ani trenerem...

No przecież jest 2 trenerem ,zawsze może zostać pierwszym jak poleci Dudek .


Nie może, gdyż ze względu na swoją multifunkcyjnosc zabrakło mu czasu na edukację i nie ma uprawnień do prowadzenia drużyny piłkarskiej. Zresztą Adam słusznie zauważył, że to taki casus Kaczyńskiego. Po co ma robić papiery jak może rządzić i nie ponosić odpowiedzialności za swoje decyzje.
django
 
Posty: 4014
Dołączył(a): 2007-01-09, 12:27 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron