ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Postprzez Lars 2018-09-30, 7:58 pm

wojtaszko napisał(a):I ta ich słynna narada co chwilę w drugiej połowie to było widać że ten h*** stanek pokazuje a dudinho kręci głową twierdząco. Oni razem powinni zakończyć pracę ale dopóki rządzi Jose arkadio to nie ma na to szansy bo kto go będzie stukal w dupe


też to mnie wkuriało. to kto jest trenerem do c.huja?
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Postprzez wojtaszko 2018-09-30, 8:01 pm

Tyle że on go nie ruszy razem chodzą tu i tam żonę tego bezmozgiego yeti zrobił naczelnikiem w urzędzie. I tak by można wymieniać tylko my kibice możemy wyrazić głośno co myślimy na stadionie. Tylko że nikt prawie mnie dziś nie wspierał dzięki Sławek za wsparcie. Stanek wyp....laj :czerwona:
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Postprzez wojtaszko 2018-09-30, 8:02 pm

Kiedyś próbowałem pogadać z chęcińskim na placu papieskim. Ale nie chciał podejmować tego tematu i to pokazuje że nie ma szans na zmiane
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Postprzez wojtaszko 2018-09-30, 8:03 pm

Lars napisał(a):
wojtaszko napisał(a):I ta ich słynna narada co chwilę w drugiej połowie to było widać że ten h*** stanek pokazuje a dudinho kręci głową twierdząco. Oni razem powinni zakończyć pracę ale dopóki rządzi Jose arkadio to nie ma na to szansy bo kto go będzie stukal w dupe


też to mnie wkuriało. to kto jest trenerem do c.huja?

Derbin się postawił to wyleciał mandrysz się postawił to samo Dudek to c*** i dlatego jest dalej.
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Postprzez Lars 2018-09-30, 8:04 pm

Tak samo zmiana Vokicia, konsultowana z el directoro. Co ten Vokic miał wnieś??? Ch.uja miał wnieś. Miał obronić transfer "el directoro" je.ba.nego k***a szmaciarza :!: :czerwona: :czerwona: :czerwona:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Postprzez Lars 2018-09-30, 8:08 pm

Ale ku.rwa Chęciński Nam powie, że on potrzebuje zaufanego człowieka na tym stanowisku. Człowieku ku.rwa opamiętaj się, bo Stanek doprowadzi Cię do ruiny i Nas - mieszkańców miasta :!: :czerwona: :czerwona: :czerwona:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Postprzez wojtaszko 2018-09-30, 8:12 pm

Ja się dziwię kto go powołuje do tej kadry Słowenii bo chyba musi zmienić dilera
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Postprzez xenon 2018-09-30, 9:47 pm

chyba Mandrysz miał racje, w tym klubie trener jest bi musi być ktoś z papierami.Dudek powinien sam się zawinąć bo przy takim typie osiągnie tylko kompromitacje
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Postprzez wilczy_jezdziec 2018-09-30, 10:28 pm

xenon napisał(a):chyba Mandrysz miał racje, w tym klubie trener jest bi musi być ktoś z papierami


Tylko szara eminencja się zmienia. Wtedy piłkarze a dziś Stanek.
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Postprzez August 2018-09-30, 10:28 pm

Żeby grać regularnie w ekstraklasie klub musi być być dobrze zorganizowany a i muszą pracować w nim fachowcy a nie osoby z nadania politycznego bądź układów towarzyskich. U nas tego nie ma i gra w ekstraklasie to brutalnie obnaża.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Postprzez Tomcjo 2018-09-30, 10:30 pm

Mam złe zdanie o Filipiaku i trochę mam go za pojebanego ale jakbym był właścicielem Zagłębia to chyba byłbym jeszcze bardziej pojebany . Za ten mecz bym zapłacił Zarko plus premia . Milewskiemu pensja a reszta niech wypierdala a po trzech miesiącach niepłacenia niech rozwiązują kontrakty z winy klubu . Jak mamy spadać to po co im płacić . Z taka gra bylibyśmy w pierwszej lidze na miejscu gejksy . To co grają piłkarzyki to kryminał i materiał jako dowód do sądowej batali o rozwiązanie kontraktów z powodu poziomu gry poniżej poziomu minimalnego .
A najbardziej mnie wkurza ze już po Gorniku wiedziałem jak będzie po Cracovii .
Lechia zrobi nam z dupy jesień średniowiecza .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Postprzez August 2018-09-30, 10:38 pm

Tomcjo napisał(a):Mam złe zdanie o Filipiaku i trochę mam go za pojebanego

Cokolwiek by nie powiedzieć o Filipaku i snuć teorii o tym jak doszedł do majątku to bez niego Cracovia do tej pory byłaby w nocniku. U nas nigdy kogoś tak zakręconego na punkcie Zagkebia nie było. Choć kiedyś Filipiaka zabraknie a tym samym bazowanie na jednym dobroczyńcy.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Postprzez Tomcjo 2018-10-01, 8:41 am

Był Szatan ale na inna skale finansowa
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Postprzez August 2018-10-01, 9:38 am

Trudno cokolwiek wypowiadać się o człowieku, który nie żyje niemniej w moim odczuciu różnica między Szatanem a Filipiakiem nie dotyczyła tylko kwestii finansowych. Na korzyść tego drugiego.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Postprzez slawekchicago 2018-10-01, 9:50 am

"Ciemnosc widze , ciemnosc" - oto caly komentarz . Dwa tygodnie spedzone w Sosnowcu i jedno WIELKIE ROZCZAROWANIE .
"wielkie dzieki" panowie z pilkarskiego Zaglebia , za zaangazowanie , za mistrzowskie straty punktow . Prosze o jedno :PRZESTANCIE MYDLIC OCZY KIBICOM .panie DAJrektorze PROSZE ODEJDZ , Trenerze wiecej odwagi i SAMODZIELNOSCI W PODEJMOWANIU DECYZJI . Co do pilkarzy - oni niech sami spojrza sobie w lustro , czy spelnianie ambicji polega na pobieraniu pensji czy moze na czyms innym . Zadajcie sobie to pytanie .
Hokeisci ? Coz , moze necze nie sa emocjonujace , ale chociaz sa punkty . Tu podejrzewam ze bedzie lepiej bo sa ku temu podstawy.
Na koniec .WIELKIE DZIEKI dla WSZYSTKICH z ktorymi sie spotkalem na szlaku Naszego Zaglebia .
Bylo SUPER , jak zwykle az zal wyjezdzac i az chce sie wracac .
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron