ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Postprzez Luis 2018-10-02, 7:52 am

Hmmm....czyzby Pawlowskiego?
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Postprzez Lars 2018-10-02, 9:01 am

pyla napisał(a):Przestanmy się samobiczować, Dudek więcej samodzielności i do roboty. A cóż to takiego ta Lechia ? Jedziemy po3 pkt. i tyle w temacie.

:brawo: :brawo: :brawo:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Postprzez Blajpios 2018-10-02, 9:23 am

pyla napisał(a):
Piotrek34 napisał(a):ale kolega ma poczucie humoru :-)

Przestanmy się samobiczować, Dudek więcej samodzielności i do roboty. A cóż to takiego ta Lechia ? Jedziemy po3 pkt. i tyle w temacie. Już gorzej być nie może ,także ryzyko żadne. Każdy w tej lidze jest do ogrania / patrz dzisiaj co zrobił Śląsk/. JESTEŚMY ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC A TO ZOBOWIĄZUJE. AMEN.

Hm, no cóż. Samobiczowanie było też przez wieki skutecznym środkiem osiągania właściwych proporcji między duchem a ciałem, by swawola nie górowała, nie przejmowały pożądania choćby szkodliwe dla uczciwości panowania nad życiem. Tak więc - niekoniecznie tak kategorycznie popieram, tylko z korektą: przestańmy się głupio samobiczować, rozjątrzać rany w przekonaniu, że to pomoże dalej się ekscytować, czy też - rozładuje emocje i nie będzie trzeba nic zmieniać. Zresztą, ostatecznie czym jest jak nie samobiczowaniem morderczy trening, który doprowadza na Zachodzie (w Polsce w piłce to raczej siatkowej) zawodników do takiej perfekcji, jak żąda się tu na Forum, by do niej dołączyli Zagłębiacy???
Tak więc - raczej, przypomnę, przestańmy się głupio samobiczować - i też nie zróbmy głupio przestając się nawet głupio samobiczować ;-) To znaczy - niech to nie będzie hasło, że już wyszumiały się wierzby płaczące, teraz cokolwiek ewentualnie zrobią, jakąś kosmetykę, lud będzie zadowolony. Aha. I mądre ukazywanie źródeł choroby, choćby bolesne - podobnie jak mądre ukazywanie koniecznych terapii, choćby bolesnych: to jest to, czym byłoby najlepiej zastępować głupie samobiczowanie - gdzie w to mądre zastępowanie głupiego samobiczowanie oczywiście wchodzi i to, co zdają się mieć na celu Koledzy wołający to hasło: mianowicie chodzi o to, by nie pomniejszać dynamiki zaangażowania, faktycznego kibicowania Wielkiemu Zagłębiu, to jasne.
Blajpios
 
Posty: 3073
Dołączył(a): 2004-07-08, 9:54 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Postprzez August 2018-10-02, 10:51 am

Blajpios napisał(a):Samobiczowanie było też przez wieki skutecznym środkiem osiągania właściwych proporcji między duchem a ciałem, by swawola nie górowała, nie przejmowały pożądania choćby szkodliwe dla uczciwości panowania nad życiem

Co nie znaczy, że było dobre. Natomiast na tę chwilę dość karykaturalnie wygląda takie wirtualne naciąganie bicepsów przez niektórych kolegów i buńczuczne, my jesteśmy Zagłębie Sosnowiec. A na tę chwilę to wygląda tak, że "cóż ta Lechia" jest na trzecim miejscu i jak dotąd zdobyła 18 pkt. My mamy ledwie punktów 7 i raptem jedną, szczęśliwą wygraną no koncie. Jak nasi zagrają z takim skutkiem jak Śląsk w Białymstoku to zdanie zmienię. Natomiast na ten moment mamy takie realia jak powyżej.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Postprzez pyla 2018-10-02, 9:05 pm

W sobote o 20 będzie druga wygrana a czy szcześliwa to nie wiem :-)
pyla
 
Posty: 829
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Postprzez Luis 2018-10-02, 10:04 pm

pyla napisał(a):W sobote o 20 będzie druga wygrana a czy szcześliwa to nie wiem :-)


Ty serio wierzysz w to co piszesz? Czy uprawiasz szydere?
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Postprzez Luis 2018-10-02, 10:08 pm

Lechia stylowo gra podobna pilke do Korony tylko lepsze wykonanie. Przed meczem w Kielcach obstawialem ze wbija nam 4 gole, pomylilem sie o jednk trafienie. Tu mi pachnie festiwalem strzeleckim w gdanskim wykonaniu. Sorry, dopoki bedzie stanek ja nie wierze aby ta druzyna cokolwiel ugrala dopoki inni beda ugrywac na nien swoje interesy. W Niecieczy tez trener byl popierdolka, a rzadzila jedna osoba. I gdzie jest reraz ten klubik?
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Postprzez Lars 2018-10-03, 8:12 am

Luis napisał(a):Lechia stylowo gra podobna pilke do Korony


Myślę, że określanie stylu gry zespołów z Ekstraklasy mija się z celem. Każdy gra podobnie, na styl B36 Tórshavn, tj. kopanina w początkowej fazie meczu, aż do momentu gdy padnie pierwsza bramka. Wtedy styl się zmienia i jedna drużyna zaczyna grać z kontry a druga kaleczy atak pozycyjny. Sorry, taki mamy styl dzięki polskiej myśli szkoleniowej.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Postprzez August 2018-10-04, 8:03 am

Ponoć na meczu byli skauci Saint-Etienne i Leeds Utd. Ciekawe czy obserwowali kogokolwiek od nas czy raczej z Cracovii?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Cracovia

Postprzez Tomcjo 2018-10-04, 9:34 am

Słyszałem ze Sanogo jest obserwowany ale przez HSV Hamburg . W meczu z Cracovia Vamara był niewidoczny .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników