KORONA KIELCE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.09.18 godz.18

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: KORONA KIELCE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.09.18 godz.18

Postprzez maniek-75-75 2018-09-24, 11:54 pm

Obejrzałem mecz 2 razy. Powtarzam 2 razy. Nie wiem kto tu widział mnóstwo stara Nowaka, ja nie, widziałem mnóstwo strat Pawłowskiego... Ale, przede wszystkim źle ustawienie, za nisko, nie wyszli wg wyżej, kula bez szans przy żadnej bramce, no i Banasiak na lewym to sabotaż. Generalnie umowy z rzonca, mello, nuno, itp. Powinny być rozwiązane w trybie natychmiastowym bo nie wiem po co o i są, błąd taktyczny Dudka w całym męczu. Zagłębie lubi grać piłka, a jak widać nie wiem czy on czy Stanek im to zabiera.. Aha gra defensywa to gra całego zespołu, a nie pojedyncze błędy. Także jeśli to Dudek ustala taktykę to robi to źle, źle od paru meczy...
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula


Re: KORONA KIELCE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.09.18 godz.18

Postprzez wojtaszko 2018-09-25, 5:36 am

Zniknąć to ma przede wszystkim tej jelop stanek i my kibice możemy go stąd wykurzyc bo inaczej dalej będzie to samo. W niedzielę tzeba mu pokazać co sądzimy na temat jego nieudolnośći umyslowej
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: KORONA KIELCE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.09.18 godz.18

Postprzez slawekchicago 2018-09-25, 6:21 am

Nie musialem katowac sie ogladajac dwa razy mecz by ZASTANOWIAC SIE GDZIE PODZIALY SIE NASZE SKRZYDLA ? , GDZIE NASZA GRA SKRZYDLAMI , KTORA PRZYNOSILA NAM NAJWIECEJ KORZYSCI ? Trenerow jest dwoch : Dudek i Farkas , wiec DLACZEGO zawsze widze WIDZIMY ze tym podpowiadajacym jest STANEK :czerwona: .
Naprawde WYSTARCZY TEJ AMATORKI . Gwiazdy sprowadzane nie graja nic , doslownie NIC bo nawet ich nie widzimy w rezerwach Naszego klubu a kaska leci .
Oj pokrzycze sobie w niedziele .Nic to pewnie nie da a i sam Stanek bedzie mial to w dupie , zreszta tak samo jak ja jego .
Ktos slusznie zauwazyl ze to samo bylo na linii ARTUR DEBRIN - NESCAFE 3W1 .Ile jeszcze relacji w klubie sie posypie z winy Stanka.
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: KORONA KIELCE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.09.18 godz.18

Postprzez wojtaszko 2018-09-25, 7:17 am

Dlatego trzeba coś z tym zrobić w niedzielę Sławek bo inaczej nic się nie zmieni dosyć marnotrawienia pieniędzy dosyć jego rządów jego kolesiostwa z prezydentem i załatwiania stanowisk dla jego żony i kilku innych trzeba z tym coś zrobić i możemy to zrobić ale trzeba dzialac
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: KORONA KIELCE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.09.18 godz.18

Postprzez novack 2018-09-25, 7:20 am

Liczę liczę i nie mogę się doliczyć o ile po tym meczu wzrosła wartość Turnarigi.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: KORONA KIELCE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.09.18 godz.18

Postprzez Marcinxxx 2018-09-25, 8:35 am

xenon napisał(a):ładna dziewczyna, kamerzysta też ją pokazywał

Zwykła atencjuszka widac po ubiorze, daleko od takich. :lol:
Marcinxxx
 
Posty: 108
Dołączył(a): 2007-04-24, 7:26 pm
Lokalizacja: Stary Sosnowiec

Re: KORONA KIELCE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.09.18 godz.18

Postprzez novack 2018-09-25, 8:55 am

Pan trener na spotkaniu z kibicami zapewniał, że ostateczny głos w temacie transferów należy do niego, zatem to on jest odpowiedzialny za taki drobiazg jak zakontraktowanie 13 pomocników (słownie TRZYNASTU) oraz tylko TRZECH bocznych obrońców, z których Niuniek siedzi na trybunach, a Mraz złapał kontuzję i do grania ostał JEDEN Misza.
Co do taktyki to od zawsze jest oczywiste, że sam Sanogo z przodu to utrata 50% jego potencjału, a ustawienie Banasiaka na lewej obronie to katastrofa. Jeśli konieczna była zmiana, to Żarko powinien wrócić na resztę meczu na obronę i biegać przez dwie linie, a Banasiak wejść na skrzydło, by nie robić dziadostwa w tyłach. Podobno już zapłaciliśmy frycowe, uczymy się i nabieramy doświadczenia z każdym meczem. Czy widzi ktoś postęp poczyniony od meczu z Arką i np. Śląskiem, w stosunku do meczu w Kielcach?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: KORONA KIELCE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.09.18 godz.18

Postprzez kanciak 2018-09-25, 9:15 am

NIestety do tych wszystkich narzekań dorzucę jeszcze trzy grosze.
Wg mnie konieczna jest zmiana bramkarza, nic nam Kudła nie wybronił wielkiego.
Nie twierdzę w żadnym wypadku że przegrana to jego wina, ale może warto spróbować czy drugi bramkarz przy naszej dziurawej obronie nie będzie tego łatał lepiej.
kanciak
 
Posty: 207
Dołączył(a): 2009-07-10, 9:05 am

Re: KORONA KIELCE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.09.18 godz.18

Postprzez Tomcjo 2018-09-25, 9:43 am

Kudle przyda się przerwa . W pucharze i z Cracovia powinien Matko zagrać . Potem niech nowy trener decyduje . Bo lanie z Craxa to dla mnie pewne .
Kolega August uważa ze nie powinno być zmiany. Ja tez bym nie chciał ale to oznacza ze w tej rundzie już nie wygramy a to równa się spadek . Jeśli zakładamy spadek to tez uważam ze w I lidze Dudek powinien prowadzić Zagłębie . Tylko czy warto już kapitulować i odpuszczać utrzymanie w Ekstraklasie .
Drużynie potrzeba wstrząsu . Jak inaczej ich pobudzić ? Nowy trener to tez problem i to nie tylko finansowy . Gdyby dało się ściągnąć Derbina to na zimę potrzeba kogoś kto przygotuje zespół fizycznie . Kompletnie obcy trener to obawa czy się przyjmie . To duże ryzyko zmiana trenera . Ja tylko nie dostrzegam innego światełka w naszym tunelu .
Niech Dudek rozgromi Cracovie i nie ma tematu ale prędzej uwierzę w 0-4 niż 4-0 .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: KORONA KIELCE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.09.18 godz.18

Postprzez novack 2018-09-25, 9:46 am

Może Araszkiewicz jest wolny 8)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: KORONA KIELCE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.09.18 godz.18

Postprzez slawekchicago 2018-09-25, 9:54 am

Nie Dudek jest Naszym problemem !!!!!
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: KORONA KIELCE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.09.18 godz.18

Postprzez robercik 2018-09-25, 9:56 am

Jak w mojej stopce
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: KORONA KIELCE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.09.18 godz.18

Postprzez wojtaszko 2018-09-25, 10:34 am

slawekchicago napisał(a):Nie Dudek jest Naszym problemem !!!!!


NO PEWNIE ZE NIE. 3 BIT W MORDE KOPANY
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: KORONA KIELCE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.09.18 godz.18

Postprzez Piotrek34 2018-09-25, 11:14 am

Czytam i widzę, że wszyscy mamy podobne zdanie na temat zarządzania, transferów i tego je....o osła którym jest Nescafe 3w1. Nie mam pomysłu za bardzo jak to zrobić, żeby w końcu dotarło do jego pustego łba, że MY się na to nie godzimy. Czy akcja z jakimś banerem i okrzykami zda na meczu egzamin? Nie wiem. Może silna grupa z naszego FORUM i bezpośrednia rozmowa z Jaroszewskim i Dudkiem coś by dała? Też nie wiem, pewnie będą go bronić. Nie długo wybory i mała sugestia ze strony kibiców w kierunku "Kandydata" też nie wiem by coś zmieniła. Wszak oni wszyscy trzymają się razem. Wydaje mi się, choć mogę się mylić, że Jaroszewski widzi to ale niestety nie ma możliwości przebicia się samemu (czytaj: wyje-b-ać RS) Poprzez awans do I ligi, a teraz do ekstraklasy "zbudował" sobie ekipę która dalej będzie twierdzić, że robi wszystko dobrze. Ale, tak naprawdę jakim kosztem? On tylko sam wie no i oczywiście Miasto, które musi wykładać grubą kasę na zachcianki youtubowe dajrektora.
Piotrek34
 
Posty: 253
Dołączył(a): 2007-04-21, 10:27 am
Lokalizacja: Siem-ce Śl./Sosnowiec

Re: KORONA KIELCE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.09.18 godz.18

Postprzez RUDI 2018-09-25, 11:16 am

slawekchicago napisał(a):Nie Dudek jest Naszym problemem !!!!!

W jakimś stopniu on też ,ekstraklasa przerosła wszystkich(oprócz kibiców ;-) ) decydentów Zagłębia ,poczynając od wydawania pieniędzy (nie swoich) na nieudane kontrakty po marketing (wciskanie kibicom koszulek które sprzedawane są jako meczowe a w których piłkarze nie grają )po wyrzucenie w błoto 800 tys złoty na "ambony" które straszą widzów a na które operatorzy boją się wejść (bo chyba to jest przyczyną że nikt tam nie przebywa?) Według mnie Dudek też zaczyna być problemem ,to on przygotowywał zespół do sezonu (nawet ostatni sparing przed początkiem rundy zagrał jakimś eksperymentalnym składem) to on jak widać z obserwacji jest bardzo podatny na "sugestie" kto ma grać a kto będzie ukarany grzaniem ławy albo wypadem na trybuny (teraz Nowak będzie ukarany za nie strzelenie karnego ?) A takim fajny przykładem "profesjonalnego" działania klubu było nagranie wypowiedzi Sanogo przed meczem z Legią ,kuźwa dziennikarze wiedzą że jest/była klauzula że grać nie mógł tylko klub nie wiedział .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników