ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Górnik Zabrze 17 września, 18:00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Górnik Zabrze 17 września, 18:00

Postprzez Lars 2018-09-17, 7:39 pm

c.h.uja gramy. Górnik jest tak słaby, że wyleci z tej ligi z hukiem, a jeśli nasza gra się nie zmieni, wylecimy razem z nim. Z takimi małolatami nie umieć wygrać dwa, trzy zero? Jeszcze mecz się tak pięknie ułożył i od samego początku prowadziliśmy.
Zaczynam się bać o to utrzymanie ;-(
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am


Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Górnik Zabrze 17 września, 18:00

Postprzez wilczy_jezdziec 2018-09-17, 7:45 pm

Szanuję Dudka za to, że wyciągnął nas rok temu z bagna i zrobił cos z niczego ale póki co to Ekstraklasa przerasta go o kilka metrów.
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Górnik Zabrze 17 września, 18:00

Postprzez robercik 2018-09-17, 7:48 pm

Tragedia to co widziałem. Problem z celnymi podaniami, dużo strat, dużo gry bez koncepcji.
NIE dla bylejakości w zarządzaniu Zagłębiem
robercik
 
Posty: 520
Dołączył(a): 2004-05-17, 2:12 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Górnik Zabrze 17 września, 18:00

Postprzez michaelus 2018-09-17, 7:51 pm

No z kim oni chcą wygrywać, jeśli nie z tak słabym Górnikiem?
Avatar użytkownika
michaelus
 
Posty: 297
Dołączył(a): 2004-05-13, 12:13 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Górnik Zabrze 17 września, 18:00

Postprzez xenon 2018-09-17, 7:54 pm

chyba razem z kalendarzową jesienią kończy się okres ochronny drużyny.Jedyna pociecha, że sa jeszcze inne kluby, które nie odpaliły w tym sezonie i jakoś im nie śpieszno.
xenon
 
Posty: 1058
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Górnik Zabrze 17 września, 18:00

Postprzez August 2018-09-17, 8:04 pm

Frajerstwo taktyczne Dudka to jedna sprawa. Niedobrze się już robi od tego że po godzinie gry zaczynamy grać defensywnie a bronić wyniku nie umiemy. Nawet nie chce mi się liczyć ile punktów w ten sposób straciliśmy na własne życzenie. Ale inna sprawami fakt żena ławie nie mamy ekstraklasowych zawodników. Taki Cristovao z Torunarighą mogą robić za egzotycznych św. Mikołajów w okolicznych biedronkach. Bo to już tylko taki może być pożytek z tych ojro które im się płaci. Na te chwile uważam że rola czerwonej latarni to kwestia najbliższych kolejek.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Górnik Zabrze 17 września, 18:00

Postprzez Lars 2018-09-17, 8:07 pm

Po c.h.uj wogole taka szeroka kadra? Po co mamy płacić Mello i Niunkowi za to, że opierdolą kokosanki i orzeszki solone na trybunach? Potem Niuniek ma 10 kilo nadwagi a pieniądze bierze. Potrzebujemy 20 dobrych piłkarzy, a nie 25 w tym co najmniej 5 zupełnie niepotrzebnych.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Górnik Zabrze 17 września, 18:00

Postprzez Tomcjo 2018-09-17, 8:09 pm

Jestem załamany tym meczem bo do przerwy powinnismy walnąć im trójkę a po przerwie kontynuować . Jak dla mnie to Dudek jest obecnie najsłabszym ogniwem drużyny . W pierwszej połowie grają niby rozsądnie jakby oszczędzając siły a po przerwie sił brak . Jeszcze na początku sporo okazji ale brak precyzji jakby dech im zaparło . Brak taktyki . Nie bardzo było kogo wpuścić żeby ożywić grę . Myślałem Banasiak , może Vokić ale wiedziałem ze Banan bez formy a Vokic potwierdził ze to za wysokie progi na tak słabego Górnika jak nigdy . Terminator i Christovao do rezerw bo tam tez tragedia . W Kielcach będzie słabo a z Cracovia mecz o życie .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Górnik Zabrze 17 września, 18:00

Postprzez fan78 2018-09-17, 8:27 pm

Mnie to też już meczy. Patrzenie na drużynę która wyraźnie nie ma sił i umiejętności by utrzymać wynik z drużyną bardzo słaba która ma jednego zawodnika Angulo który walczy i absolutnego debiutant Zapolnika który potrafil swietnie odgrywać. Sytuacja w której straciliśmy bramkę poprzedza przedziwne decyzja broniących dwoch zawodników Zagłębia którzy czekali kto z nich ruszy i wybije bilke. Żaden nie ruszył, podanie do środka, przezut na prawo dośrodkowanie i gol. Tragedia. Moim zdaniem karny być powinien po faulu na Sanogo. Reszta decyzji Var ok. Wrzesinskiemu należała się czerwona kartka za faul z pierwszej połowy. W Kielcach gra na 200 procent i trzeba w końcu zdobyć 3 punkty. Jak nie damy rady to będzie mega ciężko.
fan78
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2003-04-25, 5:03 am
Lokalizacja: Sosnowiec/Londyn

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Górnik Zabrze 17 września, 18:00

Postprzez Adam1906 2018-09-17, 8:30 pm

A kto kazał piłkarzom bronić wyniku 1:0? Trener. Uważam, że winę za remisy ze Śląskiem oraz Górnikiem powinien wziąć na klatę Dudek. Mamy drużynę potrafiącą grać ofensywnie, ale słabą w obronie. I co robi Dudek jak prowadzimy jedną bramką 3:2 z osłabionym Śląskiem oraz 1:0 z cienkim Górnikiem? Każe bronić wyniku i grać z kontry! To jest qrwa kryminał! Jak facet jest taki bojaźliwy to może niech sobie pierdolnie po cichu setkę i gra do przodu. Ja p***le. Zamiast grać jak w I połowie to oni bronili wyniku. Dramat Panie Dudek. Tak się nie gra o 3 pkt. :redface:

Podsumowując: Dudek niech przestanie inwestować w żel na włosy tylko poszuka w swoich markowych spodniach jaj. A jak ich nie znajdzie to niech zmieni zawód na mniej stresujący.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Górnik Zabrze 17 września, 18:00

Postprzez Luis 2018-09-17, 8:35 pm

Dwie, trzy kolejki i bd zamykac tabele. Cracovia i Pogon w koncu odpala, a wtedy dla Zaglebia bd za pozno.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Górnik Zabrze 17 września, 18:00

Postprzez patyczak 2018-09-17, 8:42 pm

patyczak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 2008-08-02, 8:00 pm

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Górnik Zabrze 17 września, 18:00

Postprzez wilczy_jezdziec 2018-09-17, 9:01 pm

Właśnie zdałem sobie sprawę z pewnego faktu. Mianowicie, rozegraliśmy 8 kolejek, i w 6 (poza Pogonią i Lechem) frajersko tracimy przynajmniej punkt. Rozumiecie to? Zasrane 3/4 całości. To nie jest juz mecz czy dwa. To juz nie jest strata punktu czy dwóch tylko przez głupotę piłkarzy i trenera albo jak kto woli trenera i piłkarzy straciliśmy juz może nawet naście punktów... o jakich szansach na utrzymanie można mówić przy takiej tendencji?


Zastanawia mnie czy Dudek zdemujac Nowaka i Sanogo w ogóle brał pod uwagę, że możemy stracić to zwycięstwo? Bo ja po golu na 1:1 nie znalazlem nikogo kto mógłby potencjalnie jeszcze odmienic ten mecz. Trener myśli jednostajnie, a mimo roszad na lewej obronie, nasz sklad, zmiany czy gra, są przewidywalne niczym jadłospis w robotniczej kantynie...
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Górnik Zabrze 17 września, 18:00

Postprzez Adamek182 2018-09-17, 9:26 pm

Mecz na plus...do 65 minuty.
Mamy dobra pierwszą 11. Obrona z Mrazem w końcu gra to co powinna ( nie licząc akcji Angulo- ale o tym później).
Największy minus to absolutny brak rezerwy. Szczerze wole Nowaka bez sił niż Vokica i Kokoszke razem dublujących jedną pozycje. Wolę Sanogo z urwana noga niż Juniora i Alexa którzy nie robią absolutnie nic.
Na ławce mamy jedynie Milewskiego i Jędrycha. Reszta to liga niżej.
Jak juz mamy robić zmiany a wiemy że to osłabi drużyne to nie mieszajmy z ustawieniem.
Ściągając Nowaka a wpuszczając Vokica teoretycznie ustawiamy się bardziej defensywnie w środku, a w praktyce pozbywamy się konstruowania akcji i wprowadzamy chaos w defensywie. Lepszym wyjściem byłoby wprowadzenie Milewskiego lub od biedy Babiarza.
Zmiany w ataku wogóle nie powinno byc bo nie mamy tam zmiennika. Jak już chcemy tam mieszać to zagrajmy samym Pawłowskim bo ten jako jedyny może wprowadzić jakieś zamieszanie w szykach obronnych choć sam niewiele zdziała (mowa o sytuacji w której Sanogo nie będzie na boisku).
Niestety nie widzę nikogo na ławce który mogłby odnmienić losy meczu.
A Junior gra żeby jakoś usprawiedliwić zły (BARDZO ZŁY) wybór.
Dociągnąc do zimy i wzmocnić 3 piłkarzami na każdej pozycji (atak,pomoc,obrona) a będzie dobrze.
A sama bramkowa sytuacja??
Nie widziałem powtórek bo o takie na Ludowym ciężko ale z tego co widziałem to Angulo był chyba sam w polu karnym z 3 lub 4 obrońcami Zagłębia ustawionymi wzorowo. Pomijam fakt z olaniem dośrodkowania, a bardziej skupiłbym się na walce z Angulo. Walce której totalnie nie było. Wydawało mi się ze bezpośrednio przy nim był Cichocki i .....ani nie trzymał kontaktu z Angulo, ani nawet nie oderwał stóp od murawy.
Czekam na powtórki i skrót meczu i mam nadzieje że tam zobacze więcej. Znajde może jakieś usprawiedliwienie dla Cichociekgo.
Tak czy inaczej. Głupio tracimy 2 pkty. No i brak wygranej nad żabolami boli jeszcze bardziej.
Adamek182
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Górnik Zabrze 17 września, 18:00

Postprzez August 2018-09-17, 10:00 pm

Lars napisał(a):Po c.h.uj wogole taka szeroka kadra? Po co mamy płacić Mello i Niunkowi za to, że opierdolą kokosanki i orzeszki solone na trybunach? Potem Niuniek ma 10 kilo nadwagi a pieniądze bierze. Potrzebujemy 20 dobrych piłkarzy, a nie 25 w tym co najmniej 5 zupełnie niepotrzebnych.

E tam. Ja tam liczę że w następnym meczu Dudek pójdzie na całość i w pierwszym składzie w linii pomocy wystawiając Mello, Calluma, Banasiaka i Vokicia. Z przodu sulerduo Torunarigha z Cristovao a z tylu będą rządzić Niuniek z Babiarzem no i ewentualnie dokooptują się paru zdolnych z naszych megarezerw plus ten nowy spod Warszawy. Letteriego ze strachu czeka szybka reanimacja plus usta-usta Calińskiego jeszcze przed pierwszym gwizdkiem za tydzień.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników