Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2018-09-02, 9:14 am

Tomcjo napisał(a):Załóżmy ze gość w dziurawych portkach wywali Jaroszewskiego i Stanka . Przecież to Arkadio będzie wybierał nowego prezesa i znowu weźmie jakiegoś chłopaka z Sosnowca który jest na jego obraz i podobieństwo . No to wywalamy prezydenta . I co ? Przyjdzie populista który obetnie wydatki na klub o polowe ?

Stanek w normalnym klubie powinien był już dawno wylecieć. Z kolei co do Prezesa to cokolwiek o nim nie powiedzieć to faktem jest iż awanse, zwłaszcza ten ostatni, idzie na jego konto. A z kolei to Chęciński to jest wielkim populistą. Awansowaliśmy do ekstraklasy, przychody z tego tytułu nam wzrosły więc nie widzę powodu aby Miasto dotowało klub na tym samym poziomie. AA od pozyskiwania dodatkowych zewnętrznych źródeł finansowania jest zarząd a nie mIasto. A chęcińśki niech te pieniądze przeznaczy np na inwestycje w szkołach bo przykładowo ostatnio z własnej kieszeni dofinansowalem zakup nowych rolet w klasie młodszego syna bo brakło z kasy Miasta zajebistej kwoty (słowne: osiemset) złotych przy finansowaniu tak wiekopomnej inwestycji. Ja jestem bardzo ciekaw czy w Szkocji normą jest utrzymywanie klubów przez lokalne samorządy i zrzutki rodziców. Jak pamietam gdy upadł słynny Rangers...to upadł. I nie było słychać aby z budżetu Miasta trzeba było coś ratować. U nas na dodatek nie istnieje coś takiego jak nadzór nad finansami miejskiej spółki. Bo to cały czas spółka Miasta czyli lokalnej społeczności. Jak słychać taki Torunarigha kosztował 50 tys € odstępnego a jak słychać kasuje miesięcznie 8 tys.€ netto. Tylko te dane wskazują że rocznie będzie kosztował klub Ok. 600 tys. zł. A z podatkami, prowizjami i innymi kosztami dużo więcej. A pożytek z gościa mniejszy niż z pierwszego lepszego juniora z Akademii.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez RUDI 2018-09-02, 9:30 am

August napisał(a):Mielcarski stwierdził wręcz że jest grą Udovicia oczarowany. Zresztą w wieczornym magazynie w c+ poświecono kilka minut na analizę gry Żarka.

Myślę że już powinien być szykowany transparent który miały by być wywieszany na meczach ,coś w stylu "Żarko przedłuż kontrakt ,grasz dla kibiców olej frajera co Ci pracę odbiera "(ale mi się rymło :-) ) Bo co innego gdy dobry piłkarz odchodzi do innego klubu za odpowiednią kasę (taka kolej rzeczy ) a co innego gdy ktoś dobrego piłkarza traktuje jak "piąte koło u wozu " i go po prostu szykanuje ,Żarko twardy chłop wytrzymuje jak widać wszystko, ale może czeka do końca kontraktu aby tym wszystkim je...ć ?(W Zagłębiu) i piszę to nie tylko w temacie niezrozumiałej zmiany w meczu z Arką (może on sam tego chciał?) ale ogólnie w temacie tego piłkarza .Kiedy wreszcie tego "szeptacza uchowego" jakaś choroba złamie?oczywiście nie groźna wystarczy mocne przeziębienie i żona trenera zabroni mu nadstawiania ucha ( chorego wyrzucą poza stadion aby nie infekował ) a sam trener podejmować będzie samodzielne decyzje personalne .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2018-09-02, 10:02 am

Jest konflikt na linii Zarko - Stanek i to widac , niestety . Mozna mowic / sluchac o nieprofesjonalnyn podejsciu pilkarza ( takie sluchy byly ) nawet jesli to jak w to uwierzyc skoro ZARKO ROBI ROZNICE W KAZDYM MECZU . STANEK OUT !
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2018-09-02, 10:17 am

Dwa zdania - jeśli to jest spór to jest spór Dyr. Stanek - Zarko - co znaczy
nieprofesjonalny tryb życia - a jeśli poszedł z Kobieta do kawiarni i
wypił kieliszek wina - to co się stało ?
Panie Stanek - Pan jest za młody aby być świadkiem zachowań zawodników
naszego Klubu w Sosnowcu - najlepiej jeśli Dyrektor zostawi w Świętym
Spokoju - naszego zawodnika. To by było na tyle.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez xenon 2018-09-02, 10:18 am

te minuty co jest na boisku wystarczą, żeby się wypromować i odejśc do innego klubu.Stanek ma problem bo naściągał szrotu i nie ma jak ich wypromować gdyż starym piłkarzom nowi zagraniczni nie dorastają do pasa
xenon
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2018-09-02, 10:22 am

Tylko ciekawe kto mówi o tym rzekomym nieprofesjonalnym podejściu Żarko? Kto wypuszczał plotki że ponoć lata do Amsterdamu w celach hazardowych ? Choć jeśli ma tak grać po powrocie to sam jestem gotów dokładać mu się do biketów.A na poważnie ostatnio słyszałem że Lewicki miał być przyłapany na piciu alkoholu. Nie za dużo tych kwestii pozasportowych u nas?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez bolo73 2018-09-02, 10:30 am

Czy to ważne dla Zagłębia jak grają inni? My musimy patrzeć na siebie i liczyć tylko na siebie. Mecz mógł się podobać bo gra była ofensywna z obu stron z dużą ilością sytuacji bramkowych. Skoda kolejnej straty punktów bo mecz był do wygrania podobnie jak ten na Legii no i mimo wszystko ze Śląskiem. Oby tych punktów nam nie zabrakło w końcowym rozrachunku. Lewa strona szwankuje i to wiemy, było kilka innych mankamentów w grze, ale ja mimo wszystko po raz pierwszy w tym sezonie pochwalę zawodników za grę, za walkę i wreszcie odwagę w ofensie. Takie Zagłębie chce się oglądać. Te dwa ostatnie mecze sprawiły, że komentatorzy zaczynają mimo wszystko pochlebnie o nas mówić czyli chwalą, że w meczach Zagłębia pewne są bramki lecz nigdy do końca nie można pewnym być wyniku. I o to chodzi aby Zagłębie wyrabiało sobie swój własny wizerunek drużyny nieobliczalnej, która potrafi odwrócić losy meczu. Chwała zawodnikom za to, że w tych kilku spotkaniach potrafili podnosić się i doprowadzać do wyrównania. Zganię natomiast tym razem trenera, który po raz kolejny dokonał niezrozumiałych zmian. Dlaczego zszedł Żarko Panie trenerze? Nowaka jeszcze można wytłumaczyć bo miał żółtko, ale zmiany Żaro nie kumam. Była szansa powalczenia o pełną pulę. Odnoszę wrażenie, że trener Dudek gubi się w niektórych momentach meczów bo to już nie pierwsza nielogiczna zmiana i zagrywka taktyczna. Odnośnie osoby Żarko to będąc w piątek na hokejowym sparingu z Polonią słyszałem rozmowę dwóch facetów (niestety nie dość wyraźnie aby ją tutaj przytoczyć słowo w słowo). Jeden z nich mówił coś o tym, że Żarko spóźnił się czy też był nieobecny przez 3? dni i Dudek wkur.. się i chciał go centralnie wypierd... z klubu. Tyle usłyszałem, szczegółów nie znam i nie wiem ile w tym prawdy.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez RUDI 2018-09-02, 10:46 am

August napisał(a):Tylko ciekawe kto mówi o tym rzekomym nieprofesjonalnym podejściu Żarko?


Jakieś "wróbelki' klubowe specjalnie do tego oddelegowane ?

August napisał(a): Choć jeśli ma tak grać po powrocie to sam jestem gotów dokładać mu się do biketów.


:brawo:

Tadeusz Wisniewski napisał(a):co znaczy
nieprofesjonalny tryb życia ....
...wypił kieliszek wina


Profesjonalizm powinny obejmować wszystkich ,czy to piłkarzy czy to działaczy (pracowników klubu) kilka sezonów temu z racji tego że lubiłem (i dalej lubię ;-) ) przyjechać sobie wcześniej na Kresową aby wypić na spokojnie browarka ( wtedy bar przy trybunie krytej) byłem świadkiem imprezki pomeczowej oldbojów ,stoły zastawione przekąskami i alkoholem ,organizator imprezy (było widać kto nim jest ) "walnoł kilka sztaganów" i udał się na przedmeczową odprawę na Ludowy ,wtedy mu chyba "nieprofesjonalne" podejście do pracy nie przeszkadzało dziś może jest po jakiś mitingach i może mu coś przeszkadza? nie mogę sobie przypomnieć co podawali do kolacji gdy uczestniczył w kuchennych rewolucjach ? Odnoszę się Pana wątku o kieliszku wina .
Ps Chyba wiadomo o kim mowa ?
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2018-09-02, 11:18 am

RUDI napisał(a):Jakieś "wróbelki' klubowe specjalnie do tego oddelegowane

Z tego co widzę co jakiś czas są „przecieki” z klubu o tym że np Żarko ma cos wspólnego z hazardem które potem np są przekazywane na forum.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez RUDI 2018-09-02, 11:41 am

August napisał(a):Z tego co widzę co jakiś czas są „przecieki” z klubu o tym że np Żarko ma cos wspólnego z hazardem które potem np są przekazywane na forum.

Mnie te "przecieki" o Amsterdamie (bo o tym piszemy) maja raczej wykazać nie hazard i nawet nie inne używki (inhalacje) bo hazard można uprawiać bliżej naszych granic tak samo jak i "wapowanie " ,może chodzić o trzecią używkę z której słynie Holandia ?(chociaż Czesi też maja dużo do powiedzenia w tej "sprawie" ;-) )
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1882
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez xenon 2018-09-02, 12:06 pm

nawet gdyby jeździł tam uprawiać jogę to nie zmienia faktu, że jest nie do zastąpienia na tą chwilę i zaczyna być jednym z lepszych na tej pozycji w lidze.
xenon
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 2010-04-27, 1:11 pm

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2018-09-02, 1:35 pm

No cóz napiszę to tak - kiedy byłem młody i piękny a Amsterdam był mi
bliski to była w tym mieście ulica pełna wystaw sklepowych a w tych
wystawach prezentowało się dużo towarów w kolorze blond, brunet itd.
Chyba nie w tym rzecz bo o innych sprawach to nawet nie myślę.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2018-09-02, 4:52 pm

Cracovia bardzo słabo wyszła na konflikcie z zawodnikiem . Piłkarze hulali , hulają i będą robić to dalej . Dobry prezes działa tak żeby wyciągnąć jak najwiecej dla klubu a nie wymachuje regulaminami . Jak nabroił walnąc mu po kieszeni . Jak strzeli gola anulować . Będzie walczyć aż miło a na jakichś gierkach i fochach stracą wszyscy
Tomcjo
 
Posty: 7035
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez slawekchicago 2018-09-02, 6:32 pm

A kto Zarka nie szanuje niech Go w d.. pocaluje . Zarko 100% poparcia . :brawo:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tom 2018-09-02, 8:56 pm

Żarko i Szymon w 11 kolejki C+ :brawo: :brawo:
Tom
 
Posty: 211
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:42 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników