Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez jacmar 2018-09-01, 5:04 pm

Przecież to już jego kolejna strata po której tracimy bramkę w dodatku mam wrażenie że zamiast strzelać głową do bramki on zachował się jak obrońca i wybił piłkę to że biega nie znaczy że gra.
jacmar
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2007-05-14, 12:39 pm


Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2018-09-01, 5:05 pm

No cóż jest pierwszy punkt na wyjeździe - to dobrze - ale mogło być więcej
a mianowicie gdyby Zagłębie w ostatnich 20 minutach bardziej agresywnie
to myślę ze były by 3 pkt.
Nie może być tak ten dryblas Turnariga -nie podaje do Wrzesińskiego który
znajduje się w bramkowej, dogodnej sytuacji - tylko marnuje szanse na
prowadzenie w meczu - odnoszę wrażenie że gramy lepiej ale jest jeszcze
sporo do zrobienia również w sferze taktyki a i chyba zaangażowania - jest
szansa aby popracować w tej przerwie dwu tygodniowej. Sparing by się
przydał a może dwa - praca przed trenerem i zawodnikami.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez turku 2018-09-01, 5:09 pm

pyla napisał(a):Co Ty chcesz od Milewskiego

W pierwszej połowie kluczowe podanie zaliczył.. przy golu janoty.
Druga połowa ok.
turku
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 2007-04-21, 6:38 pm
Lokalizacja: Pogoń

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adamek182 2018-09-01, 5:13 pm

Obrona rozdaje prezenty, ale wystarczy popracowac troszke zeby ja poprawic. Do zimy. Potem kto sie nie dzwignie-wymienic. Wzmocnic choc dzis ten Cichocki przyzwoicie sie zaprezentowal, jak i Polczak calkiem przyzwoicie. Banasiak grajacy na sile obronce to nie jest dobre wyjscie ale sternatywy marne. Za to Sanogo coraz lepiej. Szkoda ze zmiennika brak.
Milewski dobrze zagral, pech chcial ze po jednym z nielicznych jego bledow pada bramka. Zarko zniknal w drugiej polowie. Pawlowski, wedlug mnie najlepszy na boisku.
Adamek182
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2018-09-01, 6:02 pm

Dokładnie . Po kiksie na początku to w drugiej połowie Milewski był jednym z lepszych.
Żarko czasem znika po czym strzela gola
Tomcjo
 
Posty: 7039
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Lars 2018-09-01, 6:25 pm

Ostatnio pisałem, że tyle zmian nie podoba mi się. Teraz trener postawił na stabilizację.
Po meczu z Arką nie podoba mi się, że stałe fragmenty gry nic nam nie dają, jesteśmy w nich bezradni, bez pomysłu i po prostu odbywają się bez pomysłu. Także liczę na poprawę i gratuluję dobrego meczu w Gdyni.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2252
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Adam1906 2018-09-01, 6:59 pm

Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6805
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez pyla 2018-09-01, 8:45 pm

Porównując nasz mecz z Arką i Wisły ze Śląskiem i połowe Lecha z Piastem to nasz był najlepszy :brawo: i zdania nie zmienie. Myśle że powoli komentatorzy i różni szpece od piłki też zmienią zdanie i nabiorą szacunku do ZAGŁEBIA .
pyla
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez michaelus 2018-09-01, 8:56 pm

Póki co mecze Zagłębia to gwarancja największej liczby goli. Bilans 11:15 - 3,7 gola na mecz. W pierwszych 7 kolejkach w każdym meczu Zagłębia padały min. 3 gole.

Strzelamy tyle co liderująca Lechia, ale tracimy zdecydowanie więcej. Widać więc jak na dłoni, gdzie tkwi główny problem. Oby tylko ewentualne korekty w defensywie nie spowodowały tylko utraty jakości w ataku.
Avatar użytkownika
michaelus
 
Posty: 297
Dołączył(a): 2004-05-13, 12:13 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2018-09-01, 10:32 pm

Kogo wyróżnił w Zagłębiu Juskowiak ? Zarko Udovicica ! Kogo ściągnął Dudek . Udovicica . Niech oni ze Stankiem wreszcie sie od niego odpier... bo jak Zarko sie zbuntuje to sie posypie cała gra zespołu i obaj treneiro beda szukać sobie pracy . Po za tym Zarko juz nie raz pokazywał ze choc opadał z sił to w ostatnich minutach robił takie rajdy ze nikt go nie mógł zatrzymać albo walił bombe na bramkę . To obecnie nasz najlepiej notowany piłkarz .
Tez uważam ze to nasz najlepszy mecz w ekstraklasie . Pierwszy raz prowadziliśmy gre w sposób całkiem sensowny a nie jedynie tylko reagowaliśmy na to co zrobi rywal .
Wprowadzenie Jedrycha jako trzeciego stopera to sabotaż . Nie przypominam sobie czy kiedykolwiek graliśmy trzema stoperami wiec taki eksperyment o mało a skończyłby sie porażka .
Po co tak zachwalali Kokoszke jak z niego nie korzystają . Zreszta jak juz eksperymentować to swierzy Malheiro na lewa obronę a Banasiak na defensywnego z zadaniem dublowania na lewym skrzydle bo Nuniek czesto wspiera w ataku . A najbardziej dla mnie oczywistym to był Kokoszka ktory juz sie pokazał na tej pozycji .
Wiem juz skąd bojaźliwa gra na początku sezonu . Dudek chcial wprowadzić Jedrycha jeszcze przy 1-1 . Na szczęście straciliśmy gola bo po takiej zmianie przed tym faktem byłoby 1-3 , 1-4 bo od tego momentu zaczęła sie panika w naszej obronie .
Tomcjo
 
Posty: 7039
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez August 2018-09-01, 11:14 pm

Tomcjo napisał(a):Kogo wyróżnił w Zagłębiu Juskowiak Zarko Udovicica !

Mielcarski stwierdził wręcz że jest grą Udovicia oczarowany. Zresztą w wieczornym magazynie w c+ poświecono kilka minut na analizę gry Żarka.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Luis 2018-09-01, 11:15 pm

Tez mnie dziwi postepowanie z Zarko i Kokoszka. Na plus Milewski i solidnie gra Heinloth. Dziwi mnie tylko dlaczego nie podlacza sie do przodu. Czy takie ma polecenia czy jest na to slaby ? Banasiak biegal wszedzie tam gdzie nie bylo trzeba. Za wolny, ospaly, zagubiony we mgle. Natomiast uwazam, ze Cichocki zagral o klase lepiej niz Jedrych. Ten to jest jakis elektryczny i sprawia wrazenie otepialego na boisku. Zauwazcie jeszcze, ze dziury na srodku obrony robia sie tez dlatego, ze gramy bez lewego obroncy i stoperzy rozbiegaja sie aby pokryc bledy np.Banasiaka. Zwroccie uwage, ze dziury w srodku sa zdecydowanie bardziej od lewej flanki.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez T_misiek 2018-09-01, 11:49 pm

Panie Prezydencie kiedy Pan w końcu wyp..... li tych dwóch buraków - prezesa Jaroszewskiego ( słoma w butach i tandetne bryle na pustym łbie) oraz dyrektora Stanka (jełop jakich mało) Z tymi dwoma trutniami Zagłębie będzie posmieniwskiem i nic nie osiągnie
T_misiek
Żółta kartka
 
Posty: 196
Dołączył(a): 2006-04-11, 9:13 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2018-09-02, 8:23 am

Po meczu z Arką - zmieniam zdanie w sprawie Banasiaka - trener powinien podjąć
próbę ustawić na lewej obronie Cichockiego gdzieś w głowie siedzi mi info ze on
może grać również na lewej stronie - musimy próby czynić - dwa tygodnie należy
wypróbować - wytrenować i dokładnie sprawdzić lewa stronę obrony tymi ludżmi
których mamy - a teraz słowo do trenera Panie trenerze Żarko to nasz skarb i
szanujmy tego zawodnika - zdjął Go Pan w Gdyni w najmniej odpowiednim
momencie - w końcowych minutach mogła być jedna akcja Zarko i punkty mogły
jechać z Gdyni do Sosnowca - to był Pana błąd. Dwa tygodnie na popracowanie
nad lewa obroną - gramy lepiej ale jeszcze te gre należy poprawić no i myślę
ze będą sparingi.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Arka Gdynia - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Postprzez Tomcjo 2018-09-02, 8:26 am

Krytykowalem , krytykuje I bede krytyczny wobec trio rzadzacym w klubie . Teraz jednak muszę stanąć w ich obronie . Nie dlatego ze są tacy wspaniali ale dlatego ze mimo ze nie są to Zagłębie zrobiło kolosalny postęp który jest powodem zazdrości w miastach i miasteczkach gdzie nie tak dawno gościli nasi piłkarze . Po pierwsze wyciągnęli nas z gownianej drugiej ligi . Po wtóre po trzech sezonach wkurzających a jednak z sukcesami powróciliśmy do ekstraklasy . A po trzecie choć strasznie marudzimy to raczej utrzymany się w ekstraklasie . Wiec powiem „ znaj proporcjum Mocium Panie „ . Lub nie krytykuj wariata Lesnodorskiego bo możesz mieć biznesmena Mioduskiego . Mnie tez się wydawało ze Leśny doprowadzi Legie do bankructwa a Mioduski to rozsądny facet zrobi z Legii potęgę na lata . No i dupa .
Załóżmy ze gość w dziurawych portkach wywali Jaroszewskiego i Stanka . Przecież to Arkadio będzie wybierał nowego prezesa i znowu weźmie jakiegoś chłopaka z Sosnowca który jest na jego obraz i podobieństwo . No to wywalamy prezydenta . I co ? Przyjdzie populista który obetnie wydatki na klub o polowe ?
Jedynym sensownym rozwiązaniem jest zmiana wlascicielska ale wyobraźmy sobie ze klub przejmie ktoś pokroju Filipiaka z Cracovii . Profesor z kasa który niby nieba gotów przychylić klubowi . Tylko ze to burak nie mający pojęcia o sporcie . Stwierdził ze nie musi płacić pracownikom bo każdego geniusza od komputerów da się zastąpić określona liczba tanich studentów . A choć dużo wydaje na Cracovie i ma piękny stadion to całkiem możliwe ze w tym roku to Jaroszewski pośle Filipiaka w otchłań pierwszej ligi .
Ja przestałem się domagać kategorycznej wymiany zarządu bo boje się ze będzie jeszcze gorzej . Raczej powinnismy mocno domagać się poprawy w wielu dziedzinach .
To już zakrawa o politykę . Wiec bądźmy krytyczni ale musimy być rozsądni . Czasy Baczyńskiego nie wrócą bo pewnie to by nic nie dało . Żeby coś zmienić to to musimy mieć alternatywę . Wtedy możemy wybierać Jaroszewski czy jakiś Kowalski . Inna wersja to model Barcelony czy klubów podobnych . Tysiące członków klubów płacących miesięczne składki . Wtedy to jest duża liczba kibiców i duża suma składek . Żeby kibic miał wpływ na klub musiałoby nas być ładnych pare tysięcy płacących składki .
Tomcjo
 
Posty: 7039
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron